Video: Ako sa učiť viac jazykov naraz?

Viac_jazykov_naraz_titulny_obrazok_blog

V minulom videu som odpovedala na otázku, ako si vybrať cudzí jazyk, ktorý by ste sa mohli učiť. Učenie sa jazyka je totiž dlhodobá záležitosť. Preto je dobré zvážiť viacero faktorov, aby vás učenie bavilo, vytrvali ste pri ňom a samozrejme, aby aj prinieslo želané výsledky.

Tipy, ako dosiahnuť plynulosť vo viacerých jazykoch

Čo však v prípade, že už jeden alebo viacero jazykov ovládate a chceli by ste k nim pridať ďalší? Čo v prípade, že by ste sa rozhodli učiť sa dva jazyky naraz? Tieto a podobné otázky dostávam často nielen od študentov v našich Akadémiách samoukov, ale často sa ma na to pýtate v mailoch alebo pri osobných stretnutiach.

Vždy ma veľmi poteší tento záujem o cudzie jazyky. V aktuálnom videu som sa teda rozhodla odpovedať i na túto otázku. Verím, že vám pomôže spraviť si lepšiu predstavu, ako sa popasovať s touto úlohou a nájsť si ten správny prístup, ako dosiahnuť plynulosť vo viacerých jazykoch.

A ak vás zaujíma, či sa dajú učiť dva jazyky naraz a či to vôbec odporúčam, pozrite si aj toto video.

Páčil sa vám tento článok a radi by ste získali ďalšie overené tipy na učenie sa jazykov?

Myslíte, že učenie sa jazykov je zdĺhavé a ťažké a okrem toho, aj tak nemáte na jazyky talent? A navyše nemáte ani čas chodiť do jazykoviek? Ide to jednoduchšie, ako si myslíte! Odhaľte 3 prekvapivo jednoduché metódy ako sa naučíte cudzí jazyk za dva roky, aj popri práci na plný úväzok v bezplatnom webinári jazykovej mentorky Lýdie Machovej.

Tagy:

0 Komentárov

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *