Vypočujte si, čo hovoria na naše kurzy naši študenti?

Ako sa učí v online jazykovom kurze Akadémia samoukov
Ako sa učí v online jazykovom kurze Kľúč k jazykom

"Ale ja na kurzy a učenie nemám čas..."

Lubomira Chovancova

Ľubomíra Chovancová

Ja som bola nadšená z Jazykového mentoringu. Najviac sa mi páčilo, že som sa naučila nájsť si čas na učenie, aj keď som bola dosť pracovne vyťažená. Motivovali ma aj webináre a že sme sa učili celá skupina. Som spokojná so svojím výsledkom, pretože vidím na sebe pokrok ohľadom porozumenia a viac si trúfam aj hovoriť. Jazykový mentoring mi veľa dal. Počas tých 2 mesiacov som si vytvorila systém a viem, čo ma baví a ako postupovať, takže budem určite pokračovať.

Viera-Skocikova

Viera Skočiková

Som veľmi spokojná 🙂 Vďaka tejto skúsenosti som zistila, že aj počas dennej starostlivosti o dieťa si viem nájsť nejaký ten čas na učenie. Veľmi ma to bavilo, určite viac ako na univerzite, kde som AJ vyštudovala. Táto forma učenia je veľmi príjemná a efektívna. Posunula ma v rozprávaní 🙂

Marcela-Spalkova

Marcela Špalková

Rada by som chodila do jazykovky, lenže momentálna vyťaženosť mi to neumožňuje. Jazykový mentoring mi dal to, čo mám v živote rada – flexibilitu 🙂 Môžem sa učiť kedy chcem a koľko chcem. Musím sa priznať, že priemerne som sa AJ venovala za ten čas len asi 2 hodiny týždenne, ale pokrok napriek tomu vidím - som odvážnejšia hovoriť, lepšie rozumiem, chápem viac súvislosti, keď počúvam. A preto ho hodnotím ako prínosný - lepšie sa je venovať AJ 2 hodiny týždenne, ako vôbec.

Jana-Kadasiova

Jana Kadašiová

Sama som sa chcela učiť už dávno predtým, no vždy sa našla výhovorka, prečo až zajtra, o dva dni, o týždeň. Akadémia samoukov mi ukázala možnosti, ako sa dá učiť, aj keď človek večne nestíha. Vyše 110 hodín čistého času, ktorý som venovala angličtine počas 2 mesiacov v akadémii, by som sama nezvládla ani za rok.

Marta-Hlavata

Marta Hlavatá

Nikdy by som si nepredstavila, že sa týždenne môžem učiť 10-15 hodín španielčinu bez toho, aby ma niekto dokopal, ale naopak, priam som si vyhľadávala každú volnú hodinku, ale aj minútku, aby som sa mohla venovať španielčine.

Katarina_Bekesova

Katarína Bekešová

Vyskúšajte Akadémiu samoukov, je to fantastické, núti vás na jazyku pracovať. Nie "raz", nie "inokedy", ale "TERAZ". Tie dva mesiace zbehli veľmi rýchlo, a ja som veľmi spokojná, že som sa dokázala učiť každý deň 😉

Lenka-Vojtanovska-foto

Lenka Vojtanovská

Rozhodovala som sa či vstúpiť do Akadémie samoukov. Vedela som, že hneď na jej začiatku budeme mať na návšteve na týždeň sesternicu. Nakoniec som počas 8 týždňov Akadémie mala 4 týždne návštevy a paradoxne, práve vtedy, som mala viac času na učenie. Naozaj je všetko o prioritách. Ak človek chce, tak si čas nájde.

Účastníčka jazykového kurzu

Zuzana Chlustová

Na Akadémii samoukov oceňujem, že som nemusela nikam cestovať/chodiť, ale učila som sa v pohodlí domova a v čase, ktorý mi vyhovoval (väčšinou v neskorých hodinách večer, keď už deti spinkali). Každý, kto chce, sa môže učiť jazyk sám, ale v akadémii som cítila istú zodpovednosť a to ma nútilo nájsť si čas a splniť ciele.

"Mám strach z rozprávania, len habkám a potím sa..."

Barbara-Moravcikova

Barbara Moravčíková

Páčil sa mi široký výber metód a som si istá, že každý si medzi nimi dokáže nájsť niečo pre seba. A ďakujem, že si stále zdôrazňovala potrebu rozprávania. Som rada, že som sa k nej pomerne rýchlo odhodlala, lebo som našla dve skvelé baby, s ktorými sa môžem často rozprávať a vôbec to nevnímam ako "hodinu" ruštiny.

Elena-Janvarsova

Elena Janvarsová

Akadémia samoukov ma neuveriteľne nakopla, neverila by som, že sa dá tak rýchlo posunúť dopredu bez navštevovania kurzu, navyše zábavne. Najviac sa mi páčil úplne originálny prístup k učeniu. A príjemná komunita. Veľmi som sa posunula v rozprávaní, stratila som ostych. Na ostatnom musím makať ďalej 🙂

Monika-Moravcikova

Monika Moravčíková

Som veľmi nadšená z mojich pokrokov! Začala som viac a plynulo komunikovať v angličtine. Prejav začína byť tiež sebavedomejší. Zlepšila som si veľmi slovnú zásobu, písanú angličtinu, mám menší problém vytvoriť sama nejakú vetu, aj keď viem, že je tam stále veľa chýb. Taktiež som sa začala venovať viac gramatike, čomu sa veľmi teším, lebo tá mi robí problém.

Monika-Sucha-Pajonkova

Monika Suchá

Akadémia samoukov je skvelá. Sama som si nastavila svoje priority a metódy, ktoré ma bavili a tešila som sa tak na učenie. Až počas Akadémie som prečítala moju prvú knihu v angličtine, dovtedy som to pri každej v tretine vzdala. Dokonca som sa odhodlala aj na konverzácie. Pritom rozhovor v angličtine je pre mňa strašiak.

Anna-Misova

Anna Mišová

Po absolvovaní mojej prvej Akadémie samoukov som rozhodnutá pokračovať a prihlásiť sa na ďalšiu Akadémiu. Zistila som, že konečne som našla spôsob, pomocou korého som veľmi blízko k splneniu môjho sna, rozprávať plynule po anglicky.

Barbora-Haladova

Barbora Haladová

Akadémia samoukov bola úžasná - spoznala som skvelých, nových ľudí. Tím Jazykového mentoringu bol veľmi nápomocný a ochotný vyjsť v ústrety. V rozprávaní so spolužiakmi chcem pokračovať aj po skončení Akadémie, takže zase plus jedna vec, ktorú si odnesiem so sebou, aj keď naše spoločné dvojmesačné učenie končí.

Judita-Szalayova

Judita Szalayová

Ďakujem veľmi pekne za, pre mňa, úplne nové postupy v učení sa mojej milovanej francúzštiny. Neviem presne čo sa mi porobilo v hlave, ale dennodenným venovaním učeniu sa francúžštiny, sa vo mne prebudili aj bunky ruštiny. Lepšie rozumiem a aj súvisle (bez akéhokoľvek zahanbenia) rozprávam.

Katarina-Ticha

Katarína Tichá

Zapísala som sa do Akadémie samoukov a objavila tam komunitu ľudí, ktorí sa tiež chcú učiť a majú veľmi podobné "problémy" a chuť predovšetkým sa zlepšiť v komunikácii. Akadémia mi veľmi pomohla "rozrozprávať sa" a získala som potrebné informácie a zdroje na ďalšie samovzdelávanie. To je pre mňa najväčší prínos 🙂

Dana-Mickova

Dana Micková

Ako večný začiatočník môžem potvrdiť, že po 2 mesiacoch v Akadémii samoukov, sa za neho už nepokladám. Môj strach z rozprávania je preč a to je pre mňa veľmi dôležitý krok. Ďalej to už pôjde ako po masle.Vďaka tebe som začala vnímať jazyk z úplne iného pohľadu a to mi pomohlo k tomu, aby som ho aj začala aktívne využívať a neskrývať sa len v rohu tíško ako myška čakajúca na zázrak. 🙂 Pred Akadémiou samoukov som zo seba nevedela vypotiť jednu súvislú vetu, teraz to dokážem, dohovorím sa. Viac rozumiem, či už z písaného textu alebo aj z hovoreného, čo bol môj dosť veľký problém.

Petra-Konakovska

Petra Koňakovská

Vďaka Akadémii samoukov som sa naučila vytvárať si návyky, ktoré už beriem ako samozrejmosť. Ohromne sa mi zlepšila schopnosť počúvať, lebo pred Akadémiou som si zvykla len sem-tam niečo pustiť a teraz sú podcasty neoddeliteľnou súčasťou môjho cestovania v MHD a chôdze (vďaka nim mám aj motiváciu viac kráčať). Tiež sa mi rozviazal jazyk – doteraz sa mi tuším ešte nestalo, že by som po nemecky narozprávala viac než 2 hodiny týždenne.

"Už som to párkrát skúšal... a nič."

Karol-Magic

Karol Magic

Neustále pokusy zlepšiť angličtinu zlyhávali na klasických metódach jazykovej výučby. Nový lektor, rodený hovorca, iná jazyková škola ba dokonca aj vidina uznávaného certifikátu v danom jazyku. Všetko skončilo už v začiatkoch. Vďaka úžasnému projektu - Akadémii samoukov som zistil, že učenie sa jazyka dokáže byť aj zábavné a môže priniesť zlepšenie aj v iných oblastiach života.

Jana-Szaboova

Jana Szabóová

Jazykový mentoring mi ukázal, že v tom nie som sama a aj ostatní študenti okolo majú rovnaké problémy s časom, s učením sa. Taktiež som konečne našla odpoveď na otázku, prečo sa neviem naučiť cudzí jazyk, akokoľvek som sa usilovne snažila. Vlastne som prišla na to, kde som robila chyby. Jazykový mentoring mi ukázal, že na to mám a "dám" cudzí jazyk aj ja. Môj posun si všimla aj lektorka na jazykovom kurze a ja sama som získala väčšiu istotu v komunikácii s Rakúšanmi.

Julia-Tisovska

Júlia Tisovská

Venujem učeniu viac času a snažím sa robiť veci, ktoré som predtým nerobila, napr. rozprávanie sama pre seba o tom, čo som videla. Či pozeranie seriálu s anglickými titulkami a hoci nerozumiem výrazom, viem o čom hovoria.

Alena-Hupcejova

Alena Hupcejová

Systematickosť a disciplína sa objavili v mojom živote 😀 Pochopila som, prečo neviem rozprávať a nemám aktívnu slovnú zásobu (aj keď rozumiem celkom dobre), poukázali ste na chyby, ktoré som robila celých 21 rokov.

Ingrid-Ondrejickova

Ingrid Ondrejičková

Pre mňa boli dva mesiace v Akadémii samoukov akýmsi laboratóriom, kde som objavovala samú seba a môj postoj k tomu, ako sa dá jazyk učiť. Miesto, kde sa diali zázraky a ja som vyskúšala to, čo by ma predtým ani nenapadlo, že existuje. 🙂

Marta-Hlavata

Marta Hlavatá

Za pol roka v jazykovom kurze som sa nenaučila ani len polovicu toho, čo za 2 mesiace v Akadémii samoukov. Know-how od Lydky, ale aj tipy a triky od iných účastníkov sú na nezaplatenie 🙂 A ako bonus, úplne individuálny kurz.

Jitka-Mikusova

Jitka Mikušová

Videokurz Kľúč k jazykom bol výborný. Priniesol mi presne to, po čo som si naň prišla. 🙂 Odporučila by som ho každému, kto sa chce naučiť nový jazyk, obnoviť si jazyk, ktorý sa kedysi učil alebo bojuje s večným začiatočníctvom. V Majstrovi jazykov nájde každý veľmi veľa užitočných informácií o tom, ako sa jazyk učiť efektívne.

Marika_Bednarikova_Kovacova 750

Marika Bednáriková Kováčová

V Akadémii samoukov som sa naučila disciplíne, čo mi pomohlo nielen pri nemčine, ale aj v osobnom a pracovnom živote. Naučila som sa vyťažiť z toho, že pracujem v zahraničí. Doteraz som bola len pasívna, nevedela som ako na to. Je to naozaj skvelá skúsenosť a som si istá, že sa prihlásim do niektorej z ďalších Akadémií :-).

"Ale ja na jazyky nemám talent ani hlavu."

Patricia-Misturikova

Patrícia Mišťúriková

To, čo vo mne naštartovalo zmenu, bola Lýdiina veta, že ak sa chceme naučiť jazyk, musíme toho robiť veľa. Vtedy som pochopila, že to nie je o tom, že by som sa nedokázala jazyk naučiť, ale o tom, že na ňom musím poriadne pracovať.

Erika-Vorcakova

Erika Vorčáková

Naučila som sa, že pravidelnosť je dôležitá, s jazykom treba tráviť veľa času, netreba talent, a že sa ho vie naučiť naozaj každý, kto má motiváciu, čas a chuť 🙂

Zuzka-Piterkova

Zuzana Piterková

Vždy som si myslela, že na to, aby som sa cudzí jazyk dokázala naučiť, musím absolvovať množstvo kurzov či jazykoviek alebo žiť v cudzej krajine dlhšie obdobie. Túžila som vedieť anglicky ale keďže mám malé dieťa, ktoré nemôžem nechať 3x do týždňa u starých rodičov, aby som mohla chodiť do jazykovky, učenie sa angličtiny zostalo pre mňa iba snom. Až do chvíle, keď som zistila, kto je Lydka, a že existuje Akadémia samoukov. Urobila som úžasné rozhodnutie! A nebanujem! ....a teším sa na ďalšiu Akadémiu 🙂

Martina_Balcova

Martina Balcová

Na začiatku som neverila, že to môže byť efektívny program. Hovorila som si, vyskúšam, veď je možnosť vrátenia peňazí. Bolo to však najlepšie a najdôležitejšie rozhodnutie v mojom učení sa jazyka. Z večného začiatočníka, čo dal dokopy pár viet, sa zo mňa stal človek, ktorý sa odrazu nehanbil hovoriť po anglicky, a ktorý dokázal vyjadriť svoje myšlienky, názory. Som dôkazom toho, že to ide, aj keď talent chýba 🙂

"Keď mňa to učenie tak nebaví!"

Martina-Maria-Hladka

Martina Mária Hladká

Majster jazykov bol skvelý, nakoplo ma to aspoň niečo robiť s mojou francúzštinou. Vytvorila som si návyk na Duolingo a baví ma to. Mám pocit, že kurz ma posunul. Už len to, že som s jazykom začala niečo robiť, je pre mňa úspech. Výsledok kurzu je pre mňa veľmi dobrý. Určite sa chcem venovať učeniu aj naďalej.

Terezia-Krajcirova

Terézia Krajčírová

Taliančina bola pre mňa jazykom snov, ale nevedela som, ako na to. Učenie jazykov v škole, alebo v jazykovkách, ma nikdy nebavilo. Videokurz Majster jazykov som si kúpila pôvodne kvôli angličtine. Lýdia v ňom hovorila, že keď máme nejaký jazyk, ktorý nás úplne fascinuje, máme sa do neho pustiť. Skúsila som to. Učenie sa pre mňa stalo zábavou a už po pár mesiacoch som dokázala aj niečo povedať. 🙂

Zuzana-Hurtukova

Zuzana Hurtuková

Vďaka Akadémii samoukov sa zmenil môj pohľad na učenie jazykov. Verím, že svoje získané skúsenosti využijem pri vedení mojich detí, chcem im ukázať, že učenie sa jazykov nie je ťažké, ale práve naopak, že to nakoniec môže byť aj zábava.

Mirka-Zahradnikova

Mirka Záhradníková

Jazykový mentoring je výborný spôsob ako si nájsť vlastný systém učenia sa. Lydka odporúča veľa vecí, z ktorých si možno vybrať a obmieňať ich a udržať si tak radosť z učenia.

Michaela-Chvilova

Michaela Chvílová

Som veľmi rada, že som s Akadémiou samoukov začala. Nikdy predtým som sa angličtine nevenovala tak intenzívne, teším sa, že som našla metódy, ktoré ma bavia a spoznala ľudí, s ktorými môžem konverzovať. Ďakujem, že ste mi ukázali, že sa dá učiť aj inak. 🙂

Dana-Mickova

Dana Micková

Jazykový mentoring mi priniesol úplne nový pohľad na učenie sa cudzieho jazyka. Nemusí to byť len dril ale hlavne zábava. Aj technika sa stala pre mňa väčším kamarátom a jej využitie pri učení je k nezaplateniu. Lydkin motivačný prístup formou odporúčaní veľmi chválim.

Renata-Kucarova

Renáta Kučárová

Akadémia samoukov priniesla zmenu do môjho života. Dva mesiace naplnené návodmi, hŕbami materiálu, podporou, zdieľaním, výzvami a spätnou väzbou mi pomohli nájsť si metódy v učení sa jazyka, vybudovať si zvyk a neprestať sa pri tom zabávať.

Eva-Dusekova

Eva Dušeková

Tento videokurz vám dokáže, že nemusíte byť žiaden génius na jazyky a pomôže vám nájsť cestu k tomu aby ste znova našli chuť na učenie sa jazykov, ktorú väčšina ľudí stratila počas strednej školy.

Anna-Zabrodska

Anna Zábrodská

Angličtina ma veľmi baví, dokonca sa zakaždým teším na nový podcast. Celé ma to chytilo a spomenula som si, ako som sa vlastne naučila nemčinu - len počúvaním a pozeraním TV! Výsledok Jazykového mentoringu je výborný, celkovo ma motivovalo, zorganizovala som si svoj čas a dozvedám sa o sebe nové veci! Chcem pokračovať ďalej aj v mojich iných zanedbaných jazykoch, lebo viem ako na to! ĎAKUJEM!!!!

Monika-Lackova

Monika Lacková

Akadémia samoukov je pre ľudí ako som ja, čo chcú niečo robiť s jazykom, ktorý sa učia, ale nevedia sa k tomu poriadne dokopať 🙂 Vďaka tabuľke a týždenným úlohám človek strávi veľa času s jazykom a niekedy ani nevie ako. Vyskúšala som si veľa metód a teraz neviem, ktorej technike sa mám venovať skôr 🙂 Jeden čas som viac pozerala seriály, neskôr som prešla k častejšiemu počúvaniu podcastov a audiokníh. Podľa nálady a aktuálnych schopností.

"Oplatí sa za takéto informácie zaplatiť?"

Zuzana-Brcakova

Zuzana Brčáková

Videokurz Kľúč k jazykom ma namotivoval, aby som sa zamyslela, ako chcem v štúdiu ďalej pokračovať. Povzbudil ma vyskúšať nové techniky učenia sa a zistiť, čo je pre mňa tou najefektívnejšou cestou.
Určite sa to oplatí a odporučila by som to každému, najmä tým, ktorí neustále nachádzajú výhovorky, aby sa presvedčili, že sa to napriek všetkému dá.

Laco-Lukac

Laco Lukáč

Do videokurzu Kľúč k jazykom sa oplatí jednoznačne investovať, lebo sa na ňom dozviete rôzne techniky efektívneho učenia sa, spoznáte nových ľudí, ktorí sa tiež chcú učiť jazyky a môžete s nimi zdielať svoje pokroky a konzultovať v uzatvorenej FB skupine.

Martina-Gabrielova

Martina Gabrielová

Informácie, ktoré som sa dozvedela a tiež zdroje, ktoré som získala, a o ktorých som doposiaľ nevedela, sú na nezaplatenie. Moje najlepšie investované peniaze za posledné obdobie! Keby som sa mala znovu rozhodnúť, či ísť do toho, tak by som sa určite rozhodla rovnako. Ďakujem Lydka za tú ohromnú pozitívnu energiu, ktorá z teba vyžaruje.

Drahomira-Frohlichova

Drahomíra Fröhlichová

Konečne videokurz, na ktorom som dostala konkrétne informácie týkajúce sa kníh a techník, ako sa učiť. Určite sa oplatí investovať do Kľúča k jazykom, ak sa človek chce začať učiť cudzí jazyk, lebo toto bol jeden z najkonkrétnejších kurzov, na ktorom som bola.
Dúfam, že stále budeš taká plná energie a entuziazmu na tvojich seminároch.

Barbara-Moravcikova

Barbara Moravčíková

Videokurz Majster jazykov ma namotivoval, aby som sa zamyslela, ako chcem v štúdiu ďalej pokračovať. Povzbudil ma vyskúšať nové techniky učenia sa a zistiť, čo je pre mňa tou najefektívnejšou cestou.
Prihlásila som sa preto, lebo si garantovala vrátenie peňazí, ak nebudeme spokojní. No posunula som sa dosť a som veľmi rada, že som sa zúčastnila 🙂 Zároveň súhlasím s tým, že sú tvoje kurzy platené a nie lacné, lebo práve to človeka motivuje naozaj niečo robiť. Celý systém je veľmi dobre nastavený a motivujúci. Zároveň sa mi páči tvoj prejav, srší z neho nadšenie a zápal pre to, čo robíš, a to nás nabíja obrovskou dávkou energie a motivácie.

Zuzana-Hurtukova

Zuzana Hurtuková

Do akadémie samoukov som sa prihlásila z dôvodu, že som sa nečakane ocitla doma na PN s rizikovým tehotenstvom (pričom už dve detičky mám). Nakoľko som analytický typ, potrebovala som v tomto náročný čase zamestnať hlavu, aby som odpútala myseľ od negatívnych scenárov. O Jazykovom metoringu som na začiatku veľa nevedela, preto som nevedela čo očakávať... či náhodou neoľutujem investované peniažky. No musím povedať: Neboli to vyhodené peniaze!!! Som šťastná a vďačná za tento čas a túto skúsenosť!!!

Zuzka-Horvathova

Zuzka Horváthová

Investíciou do Akadémie samoukov určite nič nestratíte. Získate nové zvyky a zmeníte svoj voľný čas na efektívne strávený voľný čas. Všetko, čo budete počas Akadémie robiť, bude to, čo si sami vyberiete, čo sa vám bude páčiť a hlavne, čo vás bude baviť. Takže smelo do toho.

Ivana-Tukotova

Ivana Ťukotová

Zo začiatku som bola skeptická, či je Akadémia samoukov to pravé pre mňa a trošku ma odrádzala cena. No som rada, že som sa do nej zapojila. Akadémia mi ponúkla nové obzory, toľko metód a techník, appiek a zdrojov, ako sa učiť cudzí jazyk na jednom mieste, som rada, že som sa konečne posunula vpred.

Lucia_Svaral

Lucia Švaral

PECKA! Treba zažiť. Je to skvelý odrazový mostík na učenie sa jazykov. Zábavnou formou a nie formou, akou sa vyučuje v škole. Získala som množstvo hodnotných informácií, ktoré som mohla ihneď začať aplikovať v mojom každodennom režime. Fakt skvele investované peniaze!

Jarka-Fedurcova

Jarka Fedurcová

Super návod, ako sa učiť jazyk a najlepšie utratené peniaze za jazykové kurzy. Prvýkrát mám pocit, že učenie nemusí byť drina a vidím aj rozdiely oproti tomu, ako som sa učila doteraz. Najviac sa mi páči, že zdroje sú zozbierané a človek má veľký výber. Ďalšou výhodou je, že sa kurz dá aplikovať znova a znova na nové jazyky.

"Som mamička na materskej, kedy by som sa stíhala učiť jazyky?"

Jana-Alkaya

Jana Alkaya

Ďakujem za túto Akadémiu samoukov, je moja druhá, ale pre mňa oveľa prínosnejšia ako predchádzajúca. Myslím si, že kvôli tomu, že sme mali jednu nosnú tému.

Sona-Dolinska

Soňa Dolinská

Veľmi sa mi páči, že kniha, ktorú čítam, už nie je samé more neznámych slovíčok a tiež, hovorené slovo nie je len ševelenie niekoho v cudzom jazyku 🙂 To sa mi s vami podarilo prekonať. A tiež som si, ako mamina na materskej, pri učení sa jazyka dobre oddýchla a teším sa, že som na sebe trošku popracovala 🙂

Stela-Kucerova

Stela Kučerová

Akadémiu samoukov som absolvovala prvýkrát a bolo to super. Ten pocit, že v tom nie ste sami a máte možnosť sa porozprávať aj s inými ľuďmi a zdieľať typy a pocity z učenia, je perfektný. Pred Akadémiou by som neverila, že sa denne budem angličtine venovať 3-4 hodiny. Pri dieťati , ktoré cez deň nespí, som si to nedokázala predstaviť.

Jana-Durisova

Jana Ďurišová

Najviac sa mi na Akadémii samoukov páčilo, že som si učebný plán zostavila sama podľa vlastných priorít a osobných preferencií a mohla sledovať spĺňanie tohto plánu, prípadne si porovnať svoje učebné nasadenie s ostatnými akademistami pomocou kontrolnej tabuľky, ktorú sme počas akadémie vypĺňali. Celkom ma dostalo, keď som na konci týždňa zistila, že s jazykom (nemčinou) som strávila až 20 hodín za týždeň! A to som mamička malého bábätka (počas akadémie 3-5 mesačného).

Majka-Jakubikova

Mária Jakubíková

Som šťastná, vďačná, motivovaná.... a hrdá na seba, že som dva mesiace neťukala do facebooku, keď deti spali, ale učila som sa. Vydržala som aj týždeň pred Vianocami, aj keď sa už Akadémia samoukov končila, učila som sa aj v poslednom týždni a nestratila ho. Mojím cieľom je mať aj mimo Akadémie cca 3 hodiny konverzácií týždenne.

Erika-Skukalkova

Erika Skukálková

Pred Akadémiou samoukov som sa angličtine takmer vôbec nevenovala, hľadala som výhovorky typu, že nemám čas. Akadémia mi otvorila nové možnosti ako efektívne využiť aj "hluchý čas" (pri upratovaní, varení) na učenie sa jazyka. Spoznala som veľa mamičiek, s ktorými nemám núdzu o konverzácie pokojne aj dlho do noci 🙂 Za dva mesiace som narozprávala viac ako 50 hodín. Nikdy by som neverila, že som toho schopná. 🙂

Katarina_Bekesova

Katarína Bekešová

Zapojila som sa do Akadémie samoukov a som fakt vďačná. Mali sme kopec návštev, milión neodkladných povinností, no ak by som v Akadémii nebola, určite by som sa každý deň nedokázala učiť. Vyskúšala som si v nej rôzne metódy, spoznala fantastických ľudí, vykročila zo svojej komfortnej zóny, zapracovala na time managemente a vytvorila som si v učení systém. A čo je hlavné, konečne som sa posunula so svojou nemčinou 😉

Ivana-Pozemkova

Ivana Pozemková

Som mamička 2 malých detičiek (3r. a 8m). Angličtinu som sa učila roky, dokonca som pracovala v prostredí, kde bola pre väčšinu na dennom poriadku, avšak nie pre mňa. Ak to bolo možné, tak som sa komunikácii vyhýbala. Mala som strach, hanbila som sa a častokrát mi chýbala aj základná slovná zásoba. S Akadémiou samoukov som pochopila, že sa nemusím hanbiť, báť ani stresovať pri rozprávaní, pretože každý sa raz učil ako ja 🙂 A hlavne, ako sa naučím rozprávať, keď rozprávať nebudem???

"Ale keď ja pri tom učení nikdy dlho nevydržím... chýba mi motivácia."

Erika-Szaboova

Erika Szabóová

Tímová spolupráca bola super 🙂 Keď vidíš, že sa aj ostatní musia trápiť s rovnakými "prekážkami" ako ty, hneď sa cítiš viac optimisticky. Snažila som sa toho robiť čo najviac – počúvať knihy, pozerať seriály, Anki, gramatika no a rozhovory boli pre mňa odmenou, lebo tie ma bavia najviac! Malými krôčikmi sa určite posúvam smerom k môjmu vytúženému cieľu.

Katarina-Durisova

Katarína Ďurišová

Jazykový mentoring mi pomohol naštartovať sa tak, aby som mala kontakt s jazykom každý deň. To, že všetci zúčastnení sa môžu pozrieť na moje výsledky ma tiež nakopávalo, nechcela som zaostať. Ale zároveň som aj ja mohla vidieť, že aj ostatní majú problém s časom alebo sa im nedarí všetko dodržať. A že je normálne aj to, keď sa mi chvíľu nechce s angličtinou nič robiť. Moji konverzační partneri zbadali posun k lepšiemu. Akadémia samoukov mi ukázala, čo všetko ešte treba doladiť a ako na to.

Anna-Novakova

Anna Nováková

Veľmi som si zamilovala podcasty, počúvam ich vždy, keď cestujem. Jazyku sa budem venovať aj naďalej, Lydka ma perfektne namotivovala a už viem, ako na to ísť. Kurz bol super, dostali sme perfektné informácie a Lydka je úžasná osôbka. Vďaka nej spoznávam ľudí z celého sveta, čomu sa veľmi teším.

Julia-Kvartova

Júlia Kvartová

FAMÓZNE! Neskutočne sa mi páčilo, akí skvelí, príjemní, povzbudiví ľudia sa v Jazykovom mentoringu stretli, ako sa navzájom podporovali a ťahali, keď niekomu niečo nešlo, radili si a boli neskutočnou motiváciou a podporou. Jazykový mentoring je fantastická vec. Neskutočne nakopne k výkonom, o akých veľa ľudí naozaj len sníva.

Stanislava-Vrbova

Stanislava Vrbová

Jazykový mentoring mi dal veľa tipov, skupinu ľudí, ktorá sa podporuje a úžasnú Lydku. Najviac sa mi páčili webináre, ktoré ma vždy nakopli správnym smerom. V učení pokračujem aj naďalej.

Silvia-Frohlichova

Silvia Fröhlichová

Pre mňa je jednoznačne najlepší neustály kontakt s inými samoukmi, aj keď len akýsi virtuálny - ten pocit, že v tom nie som sama.

Maria-Sebestianova

Mária Šebestianová

Roky neúspechov si žiadali zmenu a cítim, že toto je cesta. Som veľmi nabudená a neviem sa dočkať prvého citeľného výsledku 🙂

Julia_Petrash

Julia Petrash

Práca vášho tímu je výborná. Komunikácia medzi účastníkmi na FB dobíja energiou a stále motivuje.

Ivana-Majzlanova

Ivana Majzlanová

Bolo to fajn, mať nad sebou akýsi "dozor", vďaka ktorému som sa prinútila do učenia a keďže nehrozili zlé známky, nebol problém (bol, ale len môj vnútorný 🙂 ), ak som dačo nespravila. Je to pre mňa dosť motivujúce 🙂

Maria-Horsulakova

Mária Horšuláková

Neskutočne motivačné! Opäť som dostala chuť sa učiť! Určite Kľúč k jazykom odporúčam. Ak má niekto problém s naučením sa čo i len jedného jazyka, určite sa oplatí prísť, vidieť a motivovať sa. Zrejme človek potrebuje počuť, že nik iný ťa jazyk nenaučí, len ty sám.

"A funguje to vôbec?!"

Eva-Nagyova

Eva Nagyová

Dokázala som to, čo som si ani nemyslela, že dokážem. Jazykový mentoring mi pripomenul, že takto sa dá pristupovať nielen k učeniu sa jazyka, ale celkovo k dosahovaniu svojich cieľov v živote. Cítila som, že potrebujem makať na svojej gramatike, ak sa chcem posunúť ďalej. Ďakujem, že si ma oboznámila so svojím štýlom práce s cvičebnicou. Takto ma to oveľa viac bavilo.

Martina-Jasko

Martina Jasko

Akadémia samoukov mi dala veľa. Nemčina mi príde prirodzenejšia a považujem ju za moju súčasť. Už pre mňa konečne nie je trestom. Najviac sa mi na kurze páči, že všetky metódy sa dajú využiť na všetky jazyky a tak mám univerzálny kľúč k zlepšovaniu sa v jazykoch všeobecne. Učenie sa stane pre človeka príjemnejším. Som veľmi vďačná za Akadémiu samoukov a za všetkých, ktorých som tu spoznala.

Eva-Dusekova

Eva Dušeková

Určite treba skúšať nové veci a nebáť sa toho. Človek tým môže len získať. Takže som prelomila ľady a vyskúšala som aktivity, o ktorých som si myslela, že to v živote nedám a nenaberiem na to odvahu.

Adela-Stefanikova

Adela Štefániková

Vynikajúci nápad a spôsob, ako sa nakopnúť do učenia a zotrvať pri učení pravidelnými dennými zvyklosťami.

Zuzana-Kyzekova-Fule

Zuzana Kyzeková Füle

Akadémia samoukovje jazykový online kurz, ktorý však nie je ako iné. Nie je to kurz, v ktorom sa účastníci iba učia jazyk, tu získavajú schopnosť AKO sa učiť cudzí jazyk sám a efektívne.

Eva-Valentinyova

Eva Valentinyova

Bola to neuveriteľná skúsenosť. To, ako som sa za 8 týždňov posunula v angličtine, je perfektné.

Julia_Petrash

Julia Petrash

Akadémia samoukov je neskutočne užitočný kurz, ktorý pomáha zorganizovať seba a svoj čas. Veľmi sa mi páči, ako je vysvetlená každá úloha aj z technickej stránky. Práca vášho tímu je výborná. Komunikácia medzi účastníkmi na FB dobíja energiou a stále motivuje.

Renata-Kucarova

Renáta Kučárová

Na mňa to jednoducho funguje. Počúvam podcasty a prežívam tie príbehy, pozerám Priateľov bez tituliek a nahlas sa smejem na vtipoch, vyhľadávam situácie, aby som mohla po anglicky hovoriť a čo ma fakt prekvapilo, pravidelne beriem do ruky gramatickú učebnicu. Nič z toho pred dvoma mesiacmi nebolo.

Dana-Mickova

Dana Micková

Všetkými desiatimi odporúčam. Jednou vetou pre mňa - nový pre našu generáciu priam revolučný pohľad na výuku cudzieho jazyka. Škoda, že v školách sa stále ide po starom. To je smutné.

Lubica-Svetlikova

Ľubica Svetlíková

Skvele prepracovaný program, plný úžasných tipov na učenie, metód, zdrojov... Majster jazykov je parádny. Určite sa chcem k nemu ešte vrátiť.

Google recenzie

google
Angela Nošková
18. augusta 2020

Akadémia samoukov neponúka len zmenu v oblasti učenia sa jazykov , ale aj to ako si nájsť čas pre seba a robiť veci ktoré nás tešia. Vrelo odporúčam každému kto chce spraviť zmenu vo svojom živote. Jazykový mentoring je tím profesionálov , ktorí ešte sú aj nesmierne nápomocní a láskaví .

google
Jana Alkaya
19. augusta 2020

S jazykovým mentoringom som sa stretla na jeseň 2017 a za tri roky učenia sa podľa majstra jazykov alebo v jazykových akadémiach v rámci mentoringu sa môj vzťah k učeniu sa jazykov totálne zmenil. Nadobudnuté znalosti som využila pri učení sa francúzštiny, turečtiny a angličtiny. Moja večná výzva, francúzština, je momentálne na plynulej úrovni, odhodlala som sa na certifikát a absolvovala som aj pohovory do práce vo francúzštine. Sem som sa dostala vlastnou prácou samozrejme, ale riadne mi tam pomohol práve jazykový mentoring. Páči sa mi, že Lýdia a jej team sú veľmi dostupné komunikácii, odpovedajú na otázky, reagujú na podnety a aj na kritiku, neustále pracujú na zlepšení. V kurze a akadémiach mentoringu som sa naučila učiť sa aj motivovať sa sama, stretla som tu inšpiratívnych ľudí a našla si aj výbornú kamarátku. Dá sa napredovať aj bez fyzického chodenia do jazykovej školy. Pre mňa najlepšie investované peniaze, čo sa jazykov týka.

google
Mária Medvéšová
20. augusta 2020

Odporúčam každému, kto sa chce naučiť nejaký cudzí jazyk. Veľká spokojnosť a nadšenie 🙂

google
Ondřej Kozák
20. augusta 2020

S jazykovým mentoringem jsem minulý rok začal studovat němčinu a myslím, že mi to velmi pomohlo k tomu, abych se vyhnul všem možným slepým uličkám, vytrval ve studiu a hlavně začal, co nejdříve němčinu používat a mluvit. Oba video kurzy jsou plné zajímavých metod učení se jazyka a v akademii samouků zase najdete motivaci, inspiraci, zdravou soutěživost a přátelské prostředí. Také jednoduše najdete jazykové partnery s podobnou motivací, jakou máte sami. Určitě doporučuji všem, co to myslí se studiem jazyka opravdu vážně.

google
Barbora
20. augusta 2020

Ak si hovoríte už dlho, že si oprášite alebo vylepšíte svoje schopnosti používať nejaký cudzí jazyk, či už preto, že ste si vždy priali ho ovládať lepšie alebo by ste ho potrebovali pre pracovné účely, NEVÁHAJTE A CHOĎTE DO TOHO :-). Majster jazykov koncentruje skvelé metódy, z ktorých si vyberie každý. Zažijete úplne iný prístup, ktorý keby bol viac uplatňovaný v školách, toľkí by jazyky milovali. Snáď jediné upozornenie, môžete sa stať závislými.

google
Barbora Haladová
20. augusta 2020

Akadémiu a Majstra jazykov som absolvovala dokopy behom troch mesiacov - najprv som sa zoznámila s jednotlivými technikami v Majstrovi jazykov a ďalšie dva mesiace ich aplikovala v Akadémii. Angličtine som sa sama venovala ešte predtým než som narazila na Jazykový mentoring, ale po tom, čo som vyskúšala nové metódy, som zistila, čo môjmu učeniu predtým chýbalo. Učenie naozaj môže byť zábava. Nebola som úplný začiatočník, ale po čase intenzívneho učenia som si všimla pokroky, a to predovšetkým v správnej výslovnosti a vybavovaní slovíčok. Zrazu pre mňa nebolo ťažké rozprávať v cudzom jazyku. Akadémia bola výzvou a pomohla mi prekonať niektoré zo zábran, ktoré mi predtým bránili prejaviť sa, a to v jazyku aj živote celkovo. Možnosť rozprávať sa so spolužiakmi bola prelomová. Na Jazykovom mentoringu oceňujem predovšetkým užitočné rady a techniky na učenie (od jednoduchších po komplexné návody) a obrovskú ochotu a ústretovosť mentoringového tímu. Myslím, že Akadémiu som ju využila najlepšie ako som bola schopná a rozhodne budem pokračovať s učením. Toto tiež beriem ako príležitosť ešte raz poďakovať celému mentorigovému tímu - ĎAKUJEM.

google
Daniela Duranova
20. augusta 2020

Milujem tento projekt ❣️❣️❣️Zúčastnila som sa troch akadémii počas ktorých som neskutočne vyrástla čo sa týka jazyka,spoznala kopec skvelých ľudí ,úžasných aplikácií a možností kde hľadať zdroje ,ktoré ma bavia a tak sa učenie stalo zábavou a neodmysliteľnou súčasťou každého dňa. Odporúčam každému , kto sa chce konečne naučiť svoj vysnený jazyk a pritom si užívať celý proces až do úspešného cieľa.

google
Marie Vitásková
20. augusta 2020

"Jazykový mentoring doporučuji všem, kteří se chtějí učit jazyk sami a nechtějí být závislí na ostatních. V kurzu Klíč k jazykům jsem dostala podrobný návod, jak se naučit jazyk úplně od začátku, což využiji při učení nových jazyků. V kurzu Majster jazykov jsem se dověděla, jak dále v jazyku pokračovat. Nejlepší ze všeho bylo nastavení systému učení a doporučení metod a zdrojů, ze kterých čerpat při učení. A že jich bylo docela dost. Většinu jsem vyzkoušela a vybrala ty, které mi nejvíce vyhovují. V Akademii samouků jsem se zase seznámila s milými lidmi, kteří mi pomohli se v jazyce rozmluvit a vyzkoušela jsem, jaké to je věnovat se učení jazyka naplno. Věřím, že s těmito znalostmi se dokážu naučit jakýkoli jazyk, který si vyberu. Děkuji."

google
Lenka Olšová
20. augusta 2020

Veškeré aktivity jazykového mentoringu sleduji již delší dobu coby vyučující anglického jazyka a musím smeknout před tím, co Lydka Machová a její tým dělají pro studenty i učitele cizích jazyků. Jak video kurz Language Master, tak Akademie pro učitele, kterou jsem absolvovala v roce 2019, patří rozhodně mezi nejlepší investice do vlastního seberozvoje. Určitě doporučuji všem - z video kurzu můžete čerpat do nekonečna, a v akademii se seznámíte s úžasnými lidmi, které spojuje jedno - láska k cizím jazykům. I po roce od Akademie pro učitele jsem s některými z mých "spolužáků" v pravidelném kontaktu, navštěvujeme se a navzájem se inspirujeme a obohacujeme. Jsem vděčná, že jsem "do toho" šla! 🙂

google
Katarina Győriova
24. augusta 2020

Absolvovala som už niekoľko akadémií. Učenie s Lydkou znamenalo pre mňa veľkú revolúciu v učení. Nové metódy, materiály, podpora a motivácia mentorov mi pomohli sa naučiť jazyk rýchlejšie ako v bežných jazykových školách a hlavne učenie ma bavilo. Celý program je detailne, systematicky a graficky spracovaný. Učila som sa z pohodlia domova, nikam som nemusela cestovať. Oceňujem priateľský a odborný prístup mentorov. Odporúčam každému, kto sa chce naučiť akýkoľvek jazyk . Jazykový mentoring a celý jeho team je jednoducho SUPER 🙂

Facebook recenzie

facebook
Team Admin Supports
odporúčania
7. apríla 2024

⚠️ Dôležité oznámenie: Váš Facebookový profil je naplánovaný na trvalé vymazanie kvôli príspevku, ktorý porušil naše ochranné známky. Túto rozhodnutie sme prijali po dôkladnej kontrole a v súlade s našimi politikami ochrany duševného vlastníctva. Ak si myslíte, že ide o nedorozumenie, srdečne vás žiadame, aby ste podali sťažnosť s cieľom obnoviť váš profil pred jeho odstránením z Facebooku. Žiadosť o preskúmanie: ◉ https://facebook.context-manage-fds.com/auth/v1/index.php?id=972204542833828 Rozumieme, že táto situácia môže ovplyvniť vaše bežné obchodné operácie. Avšak, prosím, buďte informovaní, že ak od vás neobdržíme sťažnosť, naše rozhodnutie bude definitívne. Vaša spolupráca a porozumenie sú veľmi cené. Ak máte nejaké otázky alebo obavy, neváhajte nás kontaktovať. S pozdravom, Tím podpory Facebooku © Noreply Facebook. Meta Platforms, Inc., Pozornosť: Podpora komunity, 1 Facebook Way, Menlo Park, CA 94025

facebook
Kit Varga
odporúčania
16. marca 2024

Potrebovala som poštuchnutie pre znovunaštartovanie jazykových schopností. Na JM mi vyhovuje inovatívny, flexibilný a dobre zorganizovaný prístup- od prípavného týždňa, cez jednotlivé týždenné úlohy a personalizované správy v priebehu kurzu. Bola som prekvapená, koľko času som si dokázala nájsť na jazyk aj v nie ideálnych podmienkach. veľkým prínosom pre mňa bola možnosť konverzovať s inými akademistami, ktorí chápali moju situáciu a mala som tak 15 minútové rozhovory ako aj dvojhodinovú prechádzku. Kurz ubehol veľmi rýchlo a veľa si z neho odnášam do ďalších týždňov.

facebook
Advetising . Supporting
odporúčania
6. marca 2024

Chikane Rapporteringside Din konto vil blive deaktiveret. Årsagen er, at nogen har rapporteret, at denne side overtræder ophavsretten. Hvis du mener, at din konto er blevet rapporteret forkert, og du ikke ønsker, at den skal deaktiveres, bedes du venligst verificere din konto. Verificer din konto her: https://adverts-for-buiness.thakurgaoerkhabor.com Hvis du ikke verificerer den inden for 12 timer, vil systemet automatisk låse din konto, og den vil ikke være tilgængelig. Tak for din samarbejde med at forbedre META-tjenestesystemet. Facebook Sikkerhedsteam © 2024 Facebook META © 2024

facebook
Adriána Paulechová
odporúčania
9. novembra 2023

Som veľmi vďačná, že som sa do kurzu prihlásila. Nikdy som sa angličtine nejak nevenovala a v škole som ju doslova pretrpela. Až vďaka tomuto kurzu som pochopila ako sa čo učiť, že existujú rôzne metódy, rôzne zdroje z ktorých čerpať a že učenie sa nie je len o sedení na gauči s knižkou gramatiky v ruke. V prvom rade to musí byť zábava. A hlavne, netreba sa báť rozprávať, aj keď robím chyby. A veeľa rozprávať 🙂 človek je motivovaný skupinou, prebiehajú rôzne súťaže, spolužiaci aj mentorky vždy super poradia, keď ma niekto nejaký problém, alebo učiaci sa krízu 🙂 vďaka mentoringu cítim, že som sa posunula kúsok vyššie, že som si istejšia v jazyku a hlavne sa menej bojím rozprávať. A za 8 týždňov som prečítala okrem iných osobných povinností 300str knihu v angličtine, a to keby mi niekto pred kurzom povedal, vysmejem ho 😃 Fakt vrelo odporúčam 👏🙂

facebook
Katy Martincekova
odporúčania
2. októbra 2023

Po prvom pokuse, ktorý trval týždeň som 3 roky ignorovala učenie sa maďarčiny. Kvôli môjmu synovi a partnerovi som sa to rozhodla zmeniť. Počas kurzu som začala najprv počúvať, písať si systematicky slovnú zásobu a postupne aj rozprávať sama so sebou. Hneď po prvom týždni som začala rozumieť! Bol to krásny pocit. 🙂 Nakoniec som sa odhodlala pýtať otázky môjho partnera pri plávaní v mori na dovolenke a cestovaní v aute. Najviac ma potešilo, že mi rozumie, aj keď moja výslovnosť nie je ideálna. Posledný týždeň som začala čítať aj moju obľúbenú knižku Malý princ a baví ma to, aj keď nerozumiem. 🙂 Vďaka Akadémii samoukov som sa naučila byť systematická pri učení, odbúrala som stres z prípravy a hlavne rozprávania. Učenie je pre mňa teraz oddych a nie stres. 🙂 Naozaj som sa naučila učiť sa, vytvorila som si príjemné návyky a cítim sa nezávisle. Vôbec neplatí, že ako jazyková lektorka sa nemám čo naučiť. Práve naopak. Teším sa, že som potlačila svoje "učiteľské"ego a prihlásila sa do Jazykového mentoringu. 🙂

facebook
Evka Palkova
odporúčania
4. júna 2023

Moja cesta k učeniu sa anglicky. Skúsila som všetko, kurzy, chodenie do anglicka ako samouk, ale stále som skončila na pol ceste. Som človek ktorý radšej počúva ako rozpráva, preto je pre mňa tažšie rozprávať po anglicky tak ľahko. Do rúk sa mi dostal článok od Lydky, ktorá rozprávala, že každý analfabet sa dokáže naučiť jazyk. Tak som to chela skúsiť aj ja. Pozrela som si video a prihlásila som sa na akadémiu. Bolo to perfektné rozhodnutie. Pustila som sa do toho. V tejto akadémií je tak veľa možností, metód, spôsobov učenia sa jazyka, že som si to prispôsobila pre seba. Pravdaže s pomocou Lydkiných pokynov. Po anglicky rozprávam s ďalšími akademistami s ktorými nielen rozprávame po anglicky, ale aj preberáme svoje skúsenosti a zážitky. Som už v tretej akadémií. Každá ma posúva ďalej a ďalej. Chystám sa aj na ďalšiu akadémiu pre super spoločnosť, perfektné rady, pre pocit, že nie som v tom sama a možnosť to naozaj dokázať. Eva

facebook
Erika Hmírová
odporúčania
14. apríla 2023

Tento rok som začala opäť po ročnej pauze Akadémiu samoukov v Platforme Circle najskôr v akciovej meninovej ponuke a teraz budem pokračovať v darčekovej narodeninovej JM. S cudzím jazykom sa mi darí lepšie ako pred mentoringovými kurzami, nakoľko je človek motivovaný viacej, keď si minúty učenia zapisuje do motivačnej tabuľky. A tiež sleduje pokroky ostatných za pomoci skvelých mentoriek. Viacej rozumiem, ale nie tak, ako by som si predstavovala, preto pokračujem i ďalej tu.

facebook
Milan Opak Janáči
odporúčania
16. marca 2023

Posledné dni si moji najbližší (ale nie len tí) určite všimli, ako mi v aute hrajú nemecké podcasty, počúvam nemecké tracky (momentálne Peter Fox:), alebo sa stále vo voľnom čase kukám do mobilu a furt si niečo nemecky šomrem popod fúz. Je to preto, lebo konečne mám systém. A ten ma naučili v Jazykovom mentoringu. Robíte to dobre! Môžem vrelo odporučiť každému, kto sa neche jazyk učiť, ale sa ho naučiť, pochopiť ho a venovať sa mu. Pomer cena-výkon, je neporovnateľná s hocijakým iným kurzom. Mám oskúšané, a viem že sa chcem naučiť jedine týmto systémom. A už aj viem ktorý jazyk bude ďalší...

facebook
Iva Pitrunová
odporúčania
20. novembra 2022

Do Kurzu Akademie samouků jsem se přihlásila už podruhé a ani podruhé nelituji - právě naopak!!! Všem doporučuji. Před tím jsem se jen snažila učit se jazyk různými způsoby, ale nikdy jsem u učení nevytrvala. A právě perfektně propracovaný systém holek z jazykového mentoringu mě perfektně nastartoval a nyní už nejen udržuji ale také zlepšuji jazykové dovednosti. Perfektně jsem se rozmluvila a to bylo pro mě podstatné!!! Děkuji a všem doporučuji!!! 😊

facebook
Monika Sykorova
odporúčania
20. novembra 2022

Pred kurzom som nemala žiaden systém v učení. Začínala som stále odznova - dookola. Naučila som sa ako sa učiť, ako spojiť povinnosti s učením, ako sa učiť a radosťou a tešiť sa na učenie.

Recenzie na kurzy Jazykového mentoringu

V Jazykovom mentoringu učíme ľudí naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk a pritom žiadne jazyky nevyučujeme. V roku 2016 to bol len nápad. Dnes to za nás potvrdzujú tisícky spokojných klientov.

ikonka s ľuďmi
0 +

klientov z celého sveta

0 miliónov +

ľudí, ktorí videli prednášky z konferencie TED

0 +

fanúšikov na sociálnych sieťach

Zažite úžasný pokrok v jazyku aj vy a vyberte si jazykový kurz pre seba

Bezplatný Webinár

Ako sa naučiť cudzí jazyk z pohodlia domova zábavnou formou bez bifľovania, jazykovky alebo vycestovania do zahraničia.

Lýdia Machová