Funguje vôbec Jazykový mentoring?

V Jazykovom mentoringu učíme ľudí naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk – a pritom žiadne jazyky nevyučujeme. V roku 2016 to bol len nápad. Dnes to za nás potvrdzujú tisícky spokojných klientov.

0
ľudí si kúpilo naše videokurzy
0
ľudí sa zúčastnilo Cesty samouka
0
ľudí sa zúčastnilo Akadémie samoukov

Máte s učením sa jazyka problém?

Kliknite na ten, ktorý vás vystihuje najlepšie, a prečítajte si, čo na to hovoria absolventi našich kurzov.

Video referencie

„Ale ja na kurzy a učenie nemám čas...“

Na Akadémii samoukov oceňujem, že som nemusela nikam cestovať/chodiť, ale učila som sa v pohodlí domova a v čase, ktorý mi vyhovoval (väčšinou v neskorých hodinách večer, keď už deti spinkali). Každý, kto chce, sa môže učiť jazyk sám, ale v akadémii som cítila istú zodpovednosť a to ma nútilo nájsť si čas a splniť ciele.
Zuzana Chlustová
Rozhodovala som sa či vstúpiť do Akadémie samoukov. Vedela som, že hneď na jej začiatku budeme mať na návšteve na týždeň sesternicu. Nakoniec som počas 8 týždňov Akadémie mala 4 týždne návštevy a paradoxne, práve vtedy, som mala viac času na učenie. Naozaj je všetko o prioritách. Ak človek chce, tak si čas nájde.
Lenka Vojtanovská
Vyskúšajte Akadémiu samoukov, je to fantastické, núti vás na jazyku pracovať. Nie "raz", nie "inokedy", ale "TERAZ". Tie dva mesiace zbehli veľmi rýchlo, a ja som veľmi spokojná, že som sa dokázala učiť každý deň 😉
Katarína Bekešová
Nikdy by som si nepredstavila, že sa týždenne môžem učiť 10-15 hodín španielčinu bez toho, aby ma niekto dokopal, ale naopak, priam som si vyhľadávala každú volnú hodinku, ale aj minútku, aby som sa mohla venovať španielčine.
Marta Hlavatá
Sama som sa chcela učiť už dávno predtým, no vždy sa našla výhovorka, prečo až zajtra, o dva dni, o týždeň. Akadémia samoukov mi ukázala možnosti, ako sa dá učiť, aj keď človek večne nestíha. Vyše 110 hodín čistého času, ktorý som venovala angličtine počas 2 mesiacov v akadémii, by som sama nezvládla ani za rok.
Jana Kadašiová
Som veľmi spokojná 🙂 Vďaka tejto skúsenosti som zistila, že aj počas dennej starostlivosti o dieťa si viem nájsť nejaký ten čas na učenie. Veľmi ma to bavilo, určite viac ako na univerzite, kde som AJ vyštudovala. Táto forma učenia je veľmi príjemná a efektívna. Posunula ma v rozprávaní 🙂
Viera Skočiková
Rada by som chodila do jazykovky, lenže momentálna vyťaženosť mi to neumožňuje. Jazykový mentoring mi dal to, čo mám v živote rada – flexibilitu 🙂 Môžem sa učiť kedy chcem a koľko chcem. Musím sa priznať, že priemerne som sa AJ venovala za ten čas len asi 2 hodiny týždenne, ale pokrok napriek tomu vidím - som odvážnejšia hovoriť, lepšie rozumiem, chápem viac súvislosti, keď počúvam. A preto ho hodnotím ako prínosný - lepšie sa je venovať AJ 2 hodiny týždenne, ako vôbec.
Marcela Špalková
Ja som bola nadšená z Jazykového mentoringu. Najviac sa mi páčilo, že som sa naučila nájsť si čas na učenie, aj keď som bola dosť pracovne vyťažená. Motivovali ma aj webináre a že sme sa učili celá skupina. Som spokojná so svojím výsledkom, pretože vidím na sebe pokrok ohľadom porozumenia a viac si trúfam aj hovoriť. Jazykový mentoring mi veľa dal. Počas tých 2 mesiacov som si vytvorila systém a viem, čo ma baví a ako postupovať, takže budem určite pokračovať.
Ľubomíra Chovancová

„Mám strach z rozprávania, len tak habkám a potím sa...“

Před tím jsem "jen" chodila do kurzu a čekala jsem, kdy už konečně budu umět anglicky 🙂 Byla jsem mistr ve vyhýbání se mluvení anglicky, teď vyhledávám příležitosti, s kým si anglicky pokecat:)
Romana Pavlů
Nikdy som s nikým netelefonovala po anglicky, no v Akadémii samoukov sa mi podarilo narozprávať 11 hodín! Dokonca 60 minút s native speakrom! Je to výborný pocit po skončení takejto konverzácie - moje sebavedomie rapídne stúplo 🙂
Zuzana Pažítková
Akadémia samoukov zmenila môj celkový pohľad na učenie. Nie je to len o biflovaní sa pravidiel gramatiky a robení cvičení ako na škole. Je to prístup, v ktorom si vyberiem ja, čo ma zaujíma. Zo začiatku som sa učila 10 hodín týždenne, môj najlepší výsledok bol vyše 19 hodín a za 3 týždne som prerozprávala 18 hodín v cudzom jazyku. Najviac som sa bála práve rozprávania a práve to sa mi podarilo prekonať a zdokonaliť 🙂 Dva mesiace v Akadémii samoukov mi dali viac, ako pár rokov učenia sa v škole.
Ivana Ťukotová
Velmi doporučuji Akademii samouků, protože díky ní jsem se pohnula místa věčného studenta němčiny! Po ukončení mohu říci, že se u mě značně zmírnil strach z mluvení. Akademie mi dala spoustu užitečných rad a tipů, které jsem dosud neznala. Nyní kdykoli jdu s dětmi do parku, beru sebou dvojjazyčnou knihu a pokud to jde, čtu. A těším se na to! Není nad čím váhat, za mě Akademie určitě velké ANO!
Eva Nedomová
Veľký prínos Akadémie samoukov vidím v systematickosti, v rozprávaní a v sebavedomí, že konečne viem povedať to, čo chcem.
Terézia Krajčírová
Hlavným prínosom pre mňa je, že sa už nebojím a nehanbím rozprávať. Predtým som takmer nerozprávala a dobrovoľne by som sa len tak rozprávať s nikým nešla. Vďaka Akadémii samoukov ma angličtina začala baviť a chcem sa jej venovať aj naďalej.
Jana Kadašiová
U mňa bolo nočnou morou rozprávanie. Už len pomyslenie, že mám niekde rozprávať po anglicky, mi naháňalo hrôzu a spôsobovalo nevoľnosť. Počas Akadémie samoukov som "narozprávala" viac ako 40 hodín - prevažne s ostatnými účastníkmi. Moje obavy z rozprávania pominuli a už chápem, že rozprávať sa naučím skutočne len rozprávaním.
Slavka Nováková
Na Jazykovom mentoringu sa mi páčilo všetko od prístupu k učeniu, cez výbornú atmosféru v skupinke po atmosféru na webinároch. Veľmi sa mi páčilo aj to, že si mi pomohla zistiť, že učiť sa dá aj inak. Pred kurzom som zo seba nevedela vypotiť jednu súvislú vetu, teraz to dokážem, dohovorím sa. Viac rozumiem, či už z písaného textu alebo aj z hovoreného, čo bol môj dosť veľký problém.
Barbora Vartíková
Podarilo sa mi odblokovať sa a zhodiť múr pred nemčinou. Uverila som, že i ja raz môžem hovoriť bez problémov po nemecky... Ďakujem, Lydka 🙂 Páčilo sa mi, že sme vytvorili jedno spoločenstvo, ktoré má spoločný cieľ. Ten pocit, že v tom nie som sama, ma posúval dopredu. Je to úžasné nakopnutie na samovýučbu.
Adriana Krajčovičová
Jazykový mentoring mi pomohol prekonať obrovský odpor voči angličtine, ktorý som získala počas strednej školy. Pochopila som, že môžem jazyk milovať tak ako kedysi (ZŠ) a zároveň sa mi otvorí množstvo dverí. Zároveň som prekonala aj svoj strach z rozprávania. Rozprávanie sa v angličtine, hoci len so Slovákom, bolo pre mňa veľkým posunom.
Janka Kolejáková
Vďaka Akadémii samoukov som sa naučila vytvárať si návyky, ktoré už beriem ako samozrejmosť. Ohromne sa mi zlepšila schopnosť počúvať, lebo pred Akadémiou som si zvykla len sem-tam niečo pustiť a teraz sú podcasty neoddeliteľnou súčasťou môjho cestovania v MHD a chôdze (vďaka nim mám aj motiváciu viac kráčať). Tiež sa mi rozviazal jazyk – doteraz sa mi tuším ešte nestalo, že by som po nemecky narozprávala viac než 2 hodiny týždenne.
Petra Koňakovská
Ako večný začiatočník môžem potvrdiť, že po 2 mesiacoch v Akadémii samoukov, sa za neho už nepokladám. Môj strach z rozprávania je preč a to je pre mňa veľmi dôležitý krok. Ďalej to už pôjde ako po masle.Vďaka tebe som začala vnímať jazyk z úplne iného pohľadu a to mi pomohlo k tomu, aby som ho aj začala aktívne využívať a neskrývať sa len v rohu tíško ako myška čakajúca na zázrak. 🙂 Pred Akadémiou samoukov som zo seba nevedela vypotiť jednu súvislú vetu, teraz to dokážem, dohovorím sa. Viac rozumiem, či už z písaného textu alebo aj z hovoreného, čo bol môj dosť veľký problém.
Dana Micková
Zapísala som sa do Akadémie samoukov a objavila tam komunitu ľudí, ktorí sa tiež chcú učiť a majú veľmi podobné "problémy" a chuť predovšetkým sa zlepšiť v komunikácii. Akadémia mi veľmi pomohla "rozrozprávať sa" a získala som potrebné informácie a zdroje na ďalšie samovzdelávanie. To je pre mňa najväčší prínos 🙂
Katarína Tichá
Ďakujem veľmi pekne za, pre mňa, úplne nové postupy v učení sa mojej milovanej francúzštiny. Neviem presne čo sa mi porobilo v hlave, ale dennodenným venovaním učeniu sa francúžštiny, sa vo mne prebudili aj bunky ruštiny. Lepšie rozumiem a aj súvisle (bez akéhokoľvek zahanbenia) rozprávam.
Judita Szalayová
Akadémia samoukov bola úžasná - spoznala som skvelých, nových ľudí. Tím Jazykového mentoringu bol veľmi nápomocný a ochotný vyjsť v ústrety. V rozprávaní so spolužiakmi chcem pokračovať aj po skončení Akadémie, takže zase plus jedna vec, ktorú si odnesiem so sebou, aj keď naše spoločné dvojmesačné učenie končí.
Barbora Haladová
Po absolvovaní mojej prvej Akadémie samoukov som rozhodnutá pokračovať a prihlásiť sa na ďalšiu Akadémiu. Zistila som, že konečne som našla spôsob, pomocou korého som veľmi blízko k splneniu môjho sna, rozprávať plynule po anglicky.
Anna Mišová
Akadémia samoukov je skvelá. Sama som si nastavila svoje priority a metódy, ktoré ma bavili a tešila som sa tak na učenie. Až počas Akadémie som prečítala moju prvú knihu v angličtine, dovtedy som to pri každej v tretine vzdala. Dokonca som sa odhodlala aj na konverzácie. Pritom rozhovor v angličtine je pre mňa strašiak.
Monika Suchá
Som veľmi nadšená z mojich pokrokov! Začala som viac a plynulo komunikovať v angličtine. Prejav začína byť tiež sebavedomejší. Zlepšila som si veľmi slovnú zásobu, písanú angličtinu, mám menší problém vytvoriť sama nejakú vetu, aj keď viem, že je tam stále veľa chýb. Taktiež som sa začala venovať viac gramatike, čomu sa veľmi teším, lebo tá mi robí problém.
Monika Moravčíková
Akadémia samoukov ma neuveriteľne nakopla, neverila by som, že sa dá tak rýchlo posunúť dopredu bez navštevovania kurzu, navyše zábavne. Najviac sa mi páčil úplne originálny prístup k učeniu. A príjemná komunita. Veľmi som sa posunula v rozprávaní, stratila som ostych. Na ostatnom musím makať ďalej 🙂
Elena Janvarsová
Páčil sa mi široký výber metód a som si istá, že každý si medzi nimi dokáže nájsť niečo pre seba. A ďakujem, že si stále zdôrazňovala potrebu rozprávania. Som rada, že som sa k nej pomerne rýchlo odhodlala, lebo som našla dve skvelé baby, s ktorými sa môžem často rozprávať a vôbec to nevnímam ako "hodinu" ruštiny.
Barbara Moravčíková

„Keď mňa to učenie tak nebaví!“

Akadémia samoukov a jej metódy ťa v dobrom zmysle "prinútia" učiť sa. Začne ťa to baviť a jednoducho s tým nebudeš vedieť prestať 😊 Navyše sa naučíš ako efektívne využívať svoj voľný čas. Chaos a neistotu nahradí poriadok, cieľavedomosť a sebavedomie 👌
Aneta Haris
Akadémia samoukov je super miesto s množstvom motivácie. Trávim s jazykom100-krát viac času ako predtým. Už rozumiem väčšine textu v knihe, ktorú čítam, zlepšujem sa aj v porozumení podcastov a paradoxne to, čoho som sa najviac obávala - rozprávanie - si v tabuľke píšem do kolónky ZÁBAVA.
Zuzka Horváthová
Som nesmierne rada, že som sa zapojila do Akadémie samoukov. Vďaka nej som sa naučila, že moje učenie angličtiny vie byť aj zábava a ak sa chce človek posúvať, musí sa jej venovať systematicky a pravidelne.
Maťka Štefániková
Boli to úžasne strávené dva mesiace, z ktorých neľutujem ani sekundu. Učenie angličtiny mentoringovým spôsobom ma začalo baviť a budem v ňom pokračovať aj naďalej. S jazykom som začala tráviť hodiny a hodiny denne.
Ema Dvořáková
Som rada, že som sa do Akadémie samoukov prihlásila a mám záujem aj o ďalšiu 🙂 Mám systém a fakt sa učím, som v kontakte s jazykom. Keď si predstavím to množstvo času, ktoré som dobrovoľne a s radosťou venovala učeniu, je to úžasné.
Ingrid Ondrejičková
Pomáhaš ľudom meniť životy. Celý tento videokurz je veľmi dobrý a kvalitne spracovaný aj po technickej stránke. Jazykový mentoring by som určite odporučila, aj moja mamina mi povedala, že vidí, že ma to začalo baviť, nie ako keď som chodila z donútenia 2x do týždňa do jazykovky.
Barbora Vartíková
Prínos je ten, že učenie sa ma baví stále viac a viac. Dokonca som na tom tak, že nestíham používať všetky metódy, ktoré ma bavia. Mne sa to tak veľmi páči, že by som možno navrhovala aj pol ročnú Akadémiu samoukov 😀
Magdaléna Šarmírová
Konečne sa pravidelne venujem angličtine, a aj keď to ide pomaličky, hýbem sa smerom dopredu, a teším sa na učenie 🙂 Páči sa mi dôraz kladený na zábavu, radosť, no stress, happy aj pri učení sa.
Táň Gaž
Akadémia samoukov je pre ľudí ako som ja, čo chcú niečo robiť s jazykom, ktorý sa učia, ale nevedia sa k tomu poriadne dokopať 🙂 Vďaka tabuľke a týždenným úlohám človek strávi veľa času s jazykom a niekedy ani nevie ako. Vyskúšala som si veľa metód a teraz neviem, ktorej technike sa mám venovať skôr 🙂 Jeden čas som viac pozerala seriály, neskôr som prešla k častejšiemu počúvaniu podcastov a audiokníh. Podľa nálady a aktuálnych schopností.
Monika Lacková
Angličtina ma veľmi baví, dokonca sa zakaždým teším na nový podcast. Celé ma to chytilo a spomenula som si, ako som sa vlastne naučila nemčinu - len počúvaním a pozeraním TV! Výsledok Jazykového mentoringu je výborný, celkovo ma motivovalo, zorganizovala som si svoj čas a dozvedám sa o sebe nové veci! Chcem pokračovať ďalej aj v mojich iných zanedbaných jazykoch, lebo viem ako na to! ĎAKUJEM!!!!
Anna Zábrodská
Tento videokurz vám dokáže, že nemusíte byť žiaden génius na jazyky a pomôže vám nájsť cestu k tomu aby ste znova našli chuť na učenie sa jazykov, ktorú väčšina ľudí stratila počas strednej školy.
Eva Dušeková
Akadémia samoukov priniesla zmenu do môjho života. Dva mesiace naplnené návodmi, hŕbami materiálu, podporou, zdieľaním, výzvami a spätnou väzbou mi pomohli nájsť si metódy v učení sa jazyka, vybudovať si zvyk a neprestať sa pri tom zabávať.
Renáta Kučárová
Jazykový mentoring mi priniesol úplne nový pohľad na učenie sa cudzieho jazyka. Nemusí to byť len dril ale hlavne zábava. Aj technika sa stala pre mňa väčším kamarátom a jej využitie pri učení je k nezaplateniu. Lydkin motivačný prístup formou odporúčaní veľmi chválim.
Dana Micková
Som veľmi rada, že som s Akadémiou samoukov začala. Nikdy predtým som sa angličtine nevenovala tak intenzívne, teším sa, že som našla metódy, ktoré ma bavia a spoznala ľudí, s ktorými môžem konverzovať. Ďakujem, že ste mi ukázali, že sa dá učiť aj inak. 🙂
Michaela Chvílová
Jazykový mentoring je výborný spôsob ako si nájsť vlastný systém učenia sa. Lydka odporúča veľa vecí, z ktorých si možno vybrať a obmieňať ich a udržať si tak radosť z učenia.
Mirka Záhradníková
Vďaka Akadémii samoukov sa zmenil môj pohľad na učenie jazykov. Verím, že svoje získané skúsenosti využijem pri vedení mojich detí, chcem im ukázať, že učenie sa jazykov nie je ťažké, ale práve naopak, že to nakoniec môže byť aj zábava.
Zuzana Hurtuková
Taliančina bola pre mňa jazykom snov, ale nevedela som, ako na to. Učenie jazykov v škole, alebo v jazykovkách, ma nikdy nebavilo. Videokurz Majster jazykov som si kúpila pôvodne kvôli angličtine. Lýdia v ňom hovorila, že keď máme nejaký jazyk, ktorý nás úplne fascinuje, máme sa do neho pustiť. Skúsila som to. Učenie sa pre mňa stalo zábavou a už po pár mesiacoch som dokázala aj niečo povedať. 🙂
Terézia Krajčírová
Majster jazykov bol skvelý, nakoplo ma to aspoň niečo robiť s mojou francúzštinou. Vytvorila som si návyk na Duolingo a baví ma to. Mám pocit, že kurz ma posunul. Už len to, že som s jazykom začala niečo robiť, je pre mňa úspech. Výsledok kurzu je pre mňa veľmi dobrý. Určite sa chcem venovať učeniu aj naďalej.
Martina Mária Hladká

„Už som to párkrát skúšal... a nič.“

V Akadémii samoukov som sa naučila disciplíne, čo mi pomohlo nielen pri nemčine, ale aj v osobnom a pracovnom živote. Naučila som sa vyťažiť z toho, že pracujem v zahraničí. Doteraz som bola len pasívna, nevedela som ako na to. Je to naozaj skvelá skúsenosť a som si istá, že sa prihlásim do niektorej z ďalších Akadémií :-).
Marika Bednáriková Kováčová
Videokurz Kľúč k jazykom bol výborný. Priniesol mi presne to, po čo som si naň prišla. 🙂 Odporučila by som ho každému, kto sa chce naučiť nový jazyk, obnoviť si jazyk, ktorý sa kedysi učil alebo bojuje s večným začiatočníctvom. V Majstrovi jazykov nájde každý veľmi veľa užitočných informácií o tom, ako sa jazyk učiť efektívne.
Jitka Mikušová
Za pol roka v jazykovom kurze som sa nenaučila ani len polovicu toho, čo za 2 mesiace v Akadémii samoukov. Know-how od Lydky, ale aj tipy a triky od iných účastníkov sú na nezaplatenie 🙂 A ako bonus, úplne individuálny kurz.
Marta Hlavatá
Pre mňa boli dva mesiace v Akadémii samoukov akýmsi laboratóriom, kde som objavovala samú seba a môj postoj k tomu, ako sa dá jazyk učiť. Miesto, kde sa diali zázraky a ja som vyskúšala to, čo by ma predtým ani nenapadlo, že existuje. 🙂
Ingrid Ondrejičková
Systematickosť a disciplína sa objavili v mojom živote 😀 Pochopila som, prečo neviem rozprávať a nemám aktívnu slovnú zásobu (aj keď rozumiem celkom dobre), poukázali ste na chyby, ktoré som robila celých 21 rokov.
Alena Hupcejová
Venujem učeniu viac času a snažím sa robiť veci, ktoré som predtým nerobila, napr. rozprávanie sama pre seba o tom, čo som videla. Či pozeranie seriálu s anglickými titulkami a hoci nerozumiem výrazom, viem o čom hovoria.
Júlia Tisovská
Jazykový mentoring mi ukázal, že v tom nie som sama a aj ostatní študenti okolo majú rovnaké problémy s časom, s učením sa. Taktiež som konečne našla odpoveď na otázku, prečo sa neviem naučiť cudzí jazyk, akokoľvek som sa usilovne snažila. Vlastne som prišla na to, kde som robila chyby. Jazykový mentoring mi ukázal, že na to mám a "dám" cudzí jazyk aj ja. Môj posun si všimla aj lektorka na jazykovom kurze a ja sama som získala väčšiu istotu v komunikácii s Rakúšanmi.
Jana Szabóová
Neustále pokusy zlepšiť angličtinu zlyhávali na klasických metódach jazykovej výučby. Nový lektor, rodený hovorca, iná jazyková škola ba dokonca aj vidina uznávaného certifikátu v danom jazyku. Všetko skončilo už v začiatkoch. Vďaka úžasnému projektu - Akadémii samoukov som zistil, že učenie sa jazyka dokáže byť aj zábavné a môže priniesť zlepšenie aj v iných oblastiach života.
Karol Magic

„Ale ja na jazyky nemám talent ani hlavu.“

Na začiatku som neverila, že to môže byť efektívny program. Hovorila som si, vyskúšam, veď je možnosť vrátenia peňazí. Bolo to však najlepšie a najdôležitejšie rozhodnutie v mojom učení sa jazyka. Z večného začiatočníka, čo dal dokopy pár viet, sa zo mňa stal človek, ktorý sa odrazu nehanbil hovoriť po anglicky, a ktorý dokázal vyjadriť svoje myšlienky, názory. Som dôkazom toho, že to ide, aj keď talent chýba 🙂
Martina Balcová
Vždy som si myslela, že na to, aby som sa cudzí jazyk dokázala naučiť, musím absolvovať množstvo kurzov či jazykoviek alebo žiť v cudzej krajine dlhšie obdobie. Túžila som vedieť anglicky ale keďže mám malé dieťa, ktoré nemôžem nechať 3x do týždňa u starých rodičov, aby som mohla chodiť do jazykovky, učenie sa angličtiny zostalo pre mňa iba snom. Až do chvíle, keď som zistila, kto je Lydka, a že existuje Akadémia samoukov. Urobila som úžasné rozhodnutie! A nebanujem! ....a teším sa na ďalšiu Akadémiu 🙂
Zuzana Piterková
Naučila som sa, že pravidelnosť je dôležitá, s jazykom treba tráviť veľa času, netreba talent, a že sa ho vie naučiť naozaj každý, kto má motiváciu, čas a chuť 🙂
Erika Vorčáková
To, čo vo mne naštartovalo zmenu, bola Lýdiina veta, že ak sa chceme naučiť jazyk, musíme toho robiť veľa. Vtedy som pochopila, že to nie je o tom, že by som sa nedokázala jazyk naučiť, ale o tom, že na ňom musím poriadne pracovať.
Patrícia Mišťúriková

„Som mamička na materskej, kedy by som sa stíhala učiť jazyky?“

Som mamička 2 malých detičiek (3r. a 8m). Angličtinu som sa učila roky, dokonca som pracovala v prostredí, kde bola pre väčšinu na dennom poriadku, avšak nie pre mňa. Ak to bolo možné, tak som sa komunikácii vyhýbala. Mala som strach, hanbila som sa a častokrát mi chýbala aj základná slovná zásoba. S Akadémiou samoukov som pochopila, že sa nemusím hanbiť, báť ani stresovať pri rozprávaní, pretože každý sa raz učil ako ja 🙂 A hlavne, ako sa naučím rozprávať, keď rozprávať nebudem???
Ivana Pozemková
Zapojila som sa do Akadémie samoukov a som fakt vďačná. Mali sme kopec návštev, milión neodkladných povinností, no ak by som v Akadémii nebola, určite by som sa každý deň nedokázala učiť. Vyskúšala som si v nej rôzne metódy, spoznala fantastických ľudí, vykročila zo svojej komfortnej zóny, zapracovala na time managemente a vytvorila som si v učení systém. A čo je hlavné, konečne som sa posunula so svojou nemčinou 😉
Katarína Bekešová
Pred Akadémiou samoukov som sa angličtine takmer vôbec nevenovala, hľadala som výhovorky typu, že nemám čas. Akadémia mi otvorila nové možnosti ako efektívne využiť aj "hluchý čas" (pri upratovaní, varení) na učenie sa jazyka. Spoznala som veľa mamičiek, s ktorými nemám núdzu o konverzácie pokojne aj dlho do noci 🙂 Za dva mesiace som narozprávala viac ako 50 hodín. Nikdy by som neverila, že som toho schopná. 🙂
Erika Skukálková
Som šťastná, vďačná, motivovaná.... a hrdá na seba, že som dva mesiace neťukala do facebooku, keď deti spali, ale učila som sa. Vydržala som aj týždeň pred Vianocami, aj keď sa už Akadémia samoukov končila, učila som sa aj v poslednom týždni a nestratila ho. Mojím cieľom je mať aj mimo Akadémie cca 3 hodiny konverzácií týždenne.
Mária Jakubíková
Najviac sa mi na Akadémii samoukov páčilo, že som si učebný plán zostavila sama podľa vlastných priorít a osobných preferencií a mohla sledovať spĺňanie tohto plánu, prípadne si porovnať svoje učebné nasadenie s ostatnými akademistami pomocou kontrolnej tabuľky, ktorú sme počas akadémie vypĺňali. Celkom ma dostalo, keď som na konci týždňa zistila, že s jazykom (nemčinou) som strávila až 20 hodín za týždeň! A to som mamička malého bábätka (počas akadémie 3-5 mesačného).
Jana Ďurišová
Akadémiu samoukov som absolvovala prvýkrát a bolo to super. Ten pocit, že v tom nie ste sami a máte možnosť sa porozprávať aj s inými ľuďmi a zdieľať typy a pocity z učenia, je perfektný. Pred Akadémiou by som neverila, že sa denne budem angličtine venovať 3-4 hodiny. Pri dieťati , ktoré cez deň nespí, som si to nedokázala predstaviť.
Stela Kučerová
Veľmi sa mi páči, že kniha, ktorú čítam, už nie je samé more neznámych slovíčok a tiež, hovorené slovo nie je len ševelenie niekoho v cudzom jazyku 🙂 To sa mi s vami podarilo prekonať. A tiež som si, ako mamina na materskej, pri učení sa jazyka dobre oddýchla a teším sa, že som na sebe trošku popracovala 🙂
Soňa Dolinská
Ďakujem za túto Akadémiu samoukov, je moja druhá, ale pre mňa oveľa prínosnejšia ako predchádzajúca. Myslím si, že kvôli tomu, že sme mali jednu nosnú tému.
Jana Alkaya

„Oplatí sa za takéto informácie zaplatiť?“

Super návod, ako sa učiť jazyk a najlepšie utratené peniaze za jazykové kurzy. Prvýkrát mám pocit, že učenie nemusí byť drina a vidím aj rozdiely oproti tomu, ako som sa učila doteraz. Najviac sa mi páči, že zdroje sú zozbierané a človek má veľký výber. Ďalšou výhodou je, že sa kurz dá aplikovať znova a znova na nové jazyky.
Jarka Fedurcová
PECKA! Treba zažiť. Je to skvelý odrazový mostík na učenie sa jazykov. Zábavnou formou a nie formou, akou sa vyučuje v škole. Získala som množstvo hodnotných informácií, ktoré som mohla ihneď začať aplikovať v mojom každodennom režime. Fakt skvele investované peniaze!
Lucia Švaral
Zo začiatku som bola skeptická, či je Akadémia samoukov to pravé pre mňa a trošku ma odrádzala cena. No som rada, že som sa do nej zapojila. Akadémia mi ponúkla nové obzory, toľko metód a techník, appiek a zdrojov, ako sa učiť cudzí jazyk na jednom mieste, som rada, že som sa konečne posunula vpred.
Ivana Ťukotová
Investíciou do Akadémie samoukov určite nič nestratíte. Získate nové zvyky a zmeníte svoj voľný čas na efektívne strávený voľný čas. Všetko, čo budete počas Akadémie robiť, bude to, čo si sami vyberiete, čo sa vám bude páčiť a hlavne, čo vás bude baviť. Takže smelo do toho.
Zuzka Horváthová
Do akadémie samoukov som sa prihlásila z dôvodu, že som sa nečakane ocitla doma na PN s rizikovým tehotenstvom (pričom už dve detičky mám). Nakoľko som analytický typ, potrebovala som v tomto náročný čase zamestnať hlavu, aby som odpútala myseľ od negatívnych scenárov. O Jazykovom metoringu som na začiatku veľa nevedela, preto som nevedela čo očakávať... či náhodou neoľutujem investované peniažky. No musím povedať: Neboli to vyhodené peniaze!!! Som šťastná a vďačná za tento čas a túto skúsenosť!!!
Zuzana Hurtuková
Videokurz Majster jazykov ma namotivoval, aby som sa zamyslela, ako chcem v štúdiu ďalej pokračovať. Povzbudil ma vyskúšať nové techniky učenia sa a zistiť, čo je pre mňa tou najefektívnejšou cestou. Prihlásila som sa preto, lebo si garantovala vrátenie peňazí, ak nebudeme spokojní. No posunula som sa dosť a som veľmi rada, že som sa zúčastnila 🙂 Zároveň súhlasím s tým, že sú tvoje kurzy platené a nie lacné, lebo práve to človeka motivuje naozaj niečo robiť. Celý systém je veľmi dobre nastavený a motivujúci. Zároveň sa mi páči tvoj prejav, srší z neho nadšenie a zápal pre to, čo robíš, a to nás nabíja obrovskou dávkou energie a motivácie.
Barbara Moravčíková
Konečne videokurz, na ktorom som dostala konkrétne informácie týkajúce sa kníh a techník, ako sa učiť. Určite sa oplatí investovať do Kľúča k jazykom, ak sa človek chce začať učiť cudzí jazyk, lebo toto bol jeden z najkonkrétnejších kurzov, na ktorom som bola. Dúfam, že stále budeš taká plná energie a entuziazmu na tvojich seminároch.
Drahomíra Fröhlichová
Informácie, ktoré som sa dozvedela a tiež zdroje, ktoré som získala, a o ktorých som doposiaľ nevedela, sú na nezaplatenie. Moje najlepšie investované peniaze za posledné obdobie! Keby som sa mala znovu rozhodnúť, či ísť do toho, tak by som sa určite rozhodla rovnako. Ďakujem Lydka za tú ohromnú pozitívnu energiu, ktorá z teba vyžaruje.
Martina Gabrielová
Do videokurzu Kľúč k jazykom sa oplatí jednoznačne investovať, lebo sa na ňom dozviete rôzne techniky efektívneho učenia sa, spoznáte nových ľudí, ktorí sa tiež chcú učiť jazyky a môžete s nimi zdielať svoje pokroky a konzultovať v uzatvorenej FB skupine.
Laco Lukáč
Videokurz Kľúč k jazykom ma namotivoval, aby som sa zamyslela, ako chcem v štúdiu ďalej pokračovať. Povzbudil ma vyskúšať nové techniky učenia sa a zistiť, čo je pre mňa tou najefektívnejšou cestou. Určite sa to oplatí a odporučila by som to každému, najmä tým, ktorí neustále nachádzajú výhovorky, aby sa presvedčili, že sa to napriek všetkému dá.
Zuzana Brčáková

„Ale keď ja pri tom učení nikdy dlho nevydržím... chýba mi motivácia. “

FB skupina bola geniááááááálna. Vďaka nej som našla viac zdrojov a najmä motiváciu. Myslím, že toto je obrovské PLUS Jazykového mentoringu, pretože pri bežnej jazykovke to človek nezíska. A motivácia je veľkým pohonom k učeniu sa - ľudia, ktorí stále písali ako im to ide a ako sa učia. Nemohla som byť predsa horšia 😀
Janka Kolejáková
Akadémia samoukov, ako aj predtým, bola skvelá skúsenosť, tentoraz s jazykom, ktorý som mala ako jediná, ale vôbec mi to nevadilo, myslím, že je jedno, aký jazyk sa človek v Akadémii učí, podstatná je pre mňa tá motivácia a zápal, ktorý každý pre ten svoj jazyk má a posúva nás to ďalej 🙂
Monika Jungová
Všetko, čo obsahovala Akadémia samoukov, bolo super a dokopy to tvorilo taký pekný celok: kontrolná tabuľka, ktorá nás motivovala, že nechceme byť horší ako ostatní, ako aj facebooková skupinka kde sme sa podporovali a aj samotné webináre a koncotýždňové zhrnutie a vyhodnotenie, všetko malo svoj zmysel a do seba krásne zapadalo.
Eva Dušeková
Akadémia samoukov je skvelý projekt pre všetkých ľudí, ktorí majú chuť učiť sa jazyk, či už v pohodlí domova alebo po ceste do práce:) Odporúčam ju, kade chodím a určite v tom budem pokračovať! Od začiatku až do konca to je celé super premyslené 🙂 Pravidelné videá zo záhradky, e-maily či webináre stále držia člena akadémie v "motivačnom móde" 🙂
Barbora Kmeťová
Pred Akadémiou samoukov som sa dlho odhodlávala začať sa venovať angličtine.Teraz sa jej viem týždenne venovať cca 10 hodín, čo je super oproti tomu, že predtým som s ňou nerobila absolútne nič. Akademia samoukov je super motivátor.
Barbora Stašáková Balcová
Pri učení sa jazyka je najlepšie vytvoriť si zvyk a na to potrebujeme motiváciu. Motivovala ma najmä sila skupiny a zároveň podpora zo strany Jazykového mentoringu v podobe týždenných videí, webinárov - pomohli mi dozvedieť sa viac o procese učenia sa jazyka.
Terézia Krajčírová
Nejlepší na všem je celková atmosféra. Jsme všichni na jedné lodi, ačkoli každý s jiným jazykem, jinou vizí a na jiné jazykové úrovni. Člověk se ocitne v silně motivujícím prostředí a je rád, že své úspěchy nebo naopak starosti může sdílet s někým, kdo je na tom podobně.
Jana Švejdová
Ak by som sa pustila do učenia sama, myslím, že by som sa po pár dňoch vzdala (tak, ako už niekoľkokrát v minulosti) pre nedostatok času. Veľké plus je motivačná tabuľka. Vidieť, koľko času som trávila s nemčinou, je celkom príjemné.
Marika Bednariková Kováčová
Akadémia samoukov, a hlavne teda zdieľaná kontrolná tabuľka, ma vždy vie poriadne namotivovať. Je to moja v poradí už 3. Akadémia a teda som vedela, do čoho "leziem". Mimo Akadémie samoukov je moje učenie voľnejšie a oveľa menej systematické, no počas Akadémie sa vždy nejako nakopnem a niekedy sa aj sama čudujem nad číslami, ktoré na konci týždňa v tabuľke vidím.
Michala Zuzáková
Kontrolná tabuľka je veľmi dobre vytvorená. Človek mal prehľad ako to flákal alebo ako na sebe makal. Podporná skupina je na nezaplatenie, rady, tipy a názory druhých, človeka posúvajú. Tiež veľmi pozitívne hodnotím rýchlu reakciu dievčat z Jazykového mentoringu, na otázku prišla veľmi rýchlo odpoveď.
Martina Gabrielová
Cením si systém: je velmi dobře vysvětlený. Výborné byly doprovodné e-maily. Zaujalo mě, jak tabulka dokáže motivovat - žádné dojmy, ale jasná čísla a barevné vyobrazení. Velmi mi vyhovuje styl vysvětlování i doprovodné komunikace.
Světlana Dubnová
Pre mňa je to revolúcia v učení, ktorá prináša viditeľný posun týždeň po týždni, čo je veľmi motivujúce! Som šťastná, že konečne viem, ako sa v jazyku skutočne posúvať a nebyť len časomeračom, ktorým som doteraz bola 🙂
Magdaléna Mináriková
Veľmi zaujímavý koncept. Veľa podstatných informácií na jednom mieste. Mnoho výborných rád a pomôcok pokope. Systematické a veľmi motivačné. Výborne zvládnutá evidencia učenia, motivačná, ktorá núti človeka pracovať tak ako si predsavzal. Vôbec som netušila, že je toľko pomôcok a free materiálov.
Zuzana Lúštiková
Vedle přehledu a vysvětlení všech metod a tipů ke studiu v mém případě šlo především o donucovací prostředek ke studiu 🙂 protože bez Akademie samouků bych se asi horko těžko rozhýbala ke goldlistování a gramatickým cvičením.
Pavla Bálková Koppová
Neskutočne motivačné! Opäť som dostala chuť sa učiť! Určite Kľúč k jazykom odporúčam. Ak má niekto problém s naučením sa čo i len jedného jazyka, určite sa oplatí prísť, vidieť a motivovať sa. Zrejme človek potrebuje počuť, že nik iný ťa jazyk nenaučí, len ty sám.
Mária Horšuláková
Bolo to fajn, mať nad sebou akýsi "dozor", vďaka ktorému som sa prinútila do učenia a keďže nehrozili zlé známky, nebol problém (bol, ale len môj vnútorný 🙂 ), ak som dačo nespravila. Je to pre mňa dosť motivujúce 🙂
Ivana Majzlanová
Práca vášho tímu je výborná. Komunikácia medzi účastníkmi na FB dobíja energiou a stále motivuje.
Julia Petrash
Roky neúspechov si žiadali zmenu a cítim, že toto je cesta. Som veľmi nabudená a neviem sa dočkať prvého citeľného výsledku 🙂
Mária Šebestianová
Pre mňa je jednoznačne najlepší neustály kontakt s inými samoukmi, aj keď len akýsi virtuálny - ten pocit, že v tom nie som sama.
Silvia Fröhlichová
Jazykový mentoring mi dal veľa tipov, skupinu ľudí, ktorá sa podporuje a úžasnú Lydku. Najviac sa mi páčili webináre, ktoré ma vždy nakopli správnym smerom. V učení pokračujem aj naďalej.
Stanislava Vrbová
FAMÓZNE! Neskutočne sa mi páčilo, akí skvelí, príjemní, povzbudiví ľudia sa v Jazykovom mentoringu stretli, ako sa navzájom podporovali a ťahali, keď niekomu niečo nešlo, radili si a boli neskutočnou motiváciou a podporou. Jazykový mentoring je fantastická vec. Neskutočne nakopne k výkonom, o akých veľa ľudí naozaj len sníva.
Júlia Kvartová
Veľmi som si zamilovala podcasty, počúvam ich vždy, keď cestujem. Jazyku sa budem venovať aj naďalej, Lydka ma perfektne namotivovala a už viem, ako na to ísť. Kurz bol super, dostali sme perfektné informácie a Lydka je úžasná osôbka. Vďaka nej spoznávam ľudí z celého sveta, čomu sa veľmi teším.
Anna Nováková
Jazykový mentoring mi pomohol naštartovať sa tak, aby som mala kontakt s jazykom každý deň. To, že všetci zúčastnení sa môžu pozrieť na moje výsledky ma tiež nakopávalo, nechcela som zaostať. Ale zároveň som aj ja mohla vidieť, že aj ostatní majú problém s časom alebo sa im nedarí všetko dodržať. A že je normálne aj to, keď sa mi chvíľu nechce s angličtinou nič robiť. Moji konverzační partneri zbadali posun k lepšiemu. Akadémia samoukov mi ukázala, čo všetko ešte treba doladiť a ako na to.
Katarína Ďurišová
Tímová spolupráca bola super 🙂 Keď vidíš, že sa aj ostatní musia trápiť s rovnakými "prekážkami" ako ty, hneď sa cítiš viac optimisticky. Snažila som sa toho robiť čo najviac – počúvať knihy, pozerať seriály, Anki, gramatika no a rozhovory boli pre mňa odmenou, lebo tie ma bavia najviac! Malými krôčikmi sa určite posúvam smerom k môjmu vytúženému cieľu.
Erika Szabóová

„A fuguje to vôbec?!“

Akadémia samoukov bola pre mňa úplne nová skúsenosť, ako sa učiť jazyk. Obrovské množstvo rôznych zdrojov a spôsobov na učenie. To mi v kurze, do ktorého chodím, chýbalo. Vedela som, že potrebujem niečo zmeniť, ale nevedela som ako na to. Akadémia mi to ukázala.
Eva K.
Neverila som, že to môže tak dobre fungovať, no skutočne som sa doteraz nestretla s lepším spôsobom učenia sa jazyka. Je to tá najlepšia cesta na dosiahnutie svojho cieľa pri zdokonaľovaní jazyka 🙂 Akadémia samoukov je skvele prepracovaná, nesmierne oceňujem detailne prepracované návody na používanie rôznych metód učenia, aplikácií či ciest, ako sa dopracovať k rôznych nástrojom na učenie.
Ivana Pozemková
Sama nemôžem uveriť tomu, že som sa počas Akadémie samoukov dokázala jazyku venovať aj viac ako 8 hodín týždenne. Je to neuveriteľné! Bez Akadémie by som sa učila oveľa menej a možno vôbec, ako sa poznám 😀 Takže môžem len odporúčať.
Anna Kostrejová
Akadémia samoukov je určite miesto s obrovskou motiváciou. Predtým, ako som sa prihlásila do Akadémie, som angličtinu nepoužívala skoro vôbec. Počas Akadémie samoukov som dokázala s angličtinou stráviť týždenne aj 30 hodín, čo bolo neskutočné.
Zuzka Horváthová
Zapojiť sa do Akadémie samoukov bol skvelý štart do nového roka a teším sa, že som nezaváhala a dala sa intuitívne do toho, čo som cítila, že je správne. Výsledok teraz stoji za to! Kopec napočúvaného a narozprávaného, čo by sa nestalo, keby som v Akadémii nebola a to nakopnutie, pravidelnosť, systém, čo som dosiahla za tieto dva mesiace, by mi trvalo najbližší rok ale v spomalenej verzii. Takže ďakujem 🙂
Annamária Marettová
Akadémiu samoukov som absolvovala prvýkrát a bolo to super. Ten pocit, že v tom nie ste sami a máte možnosť sa porozprávať aj s inými ľuďmi a zdieľať typy a pocity z učenia, je perfektný. Pred Akadémiou by som neverila, že sa denne budem angličtine venovať 3-4 hodiny. Pri dieťati , ktoré cez deň nespí, som si to nedokázala predstaviť.
Stela Kučerová
Vďaka Akadémii samoukov som prekonala svoju komfortnú zónu a vyskúšala veci, na ktoré by som si inak netrúfla. Čítam 2. knihu v angličtine, skúsila som si Skype hovor s rodenou Kanaďankou cez italki, navštívila jazykovú kaviareň, pozerám seriál Gilmore Girls, ... Akadémiu odporúčam všetkými desiatimi 🙂
Erika Skukálková
Podľa mňa je Akadémia samoukov tak vymakaná, rozmanitá, že si tam každý nájde to, čo aktuálne potrebuje. Je super, že každý môže vidieť čas, ktorý strávil štúdiom, plnenie svojich cieľov, svoje pokroky. Tí súťaživejší sa zasa môžu porovnávaťs ostatnými. A tento typ štúdia šetri čas, energiu - človek má všetko na tácke 🙂
Darina Petrášová
Je to skvelá vec. Podpora skupiny a nadšených ľudí núti človeka učiť sa. Určite by som to odporučil známym, pretože moja nemčina sa výrazne zlepšila oproti minulému roku.
Miroslav Keszeli
V Akadémii samoukov som získala mnoho užitočných jazykových zdrojov (webové stránky a pod.) a metód, ktoré sú overené.
Mary Benková
Skvele prepracovaný program, plný úžasných tipov na učenie, metód, zdrojov... Majster jazykov je parádny. Určite sa chcem k nemu ešte vrátiť.
Ľubica Svetlíková
Všetkými desiatimi odporúčam. Jednou vetou pre mňa - nový pre našu generáciu priam revolučný pohľad na výuku cudzieho jazyka. Škoda, že v školách sa stále ide po starom. To je smutné.
Dana Micková
Na mňa to jednoducho funguje. Počúvam podcasty a prežívam tie príbehy, pozerám Priateľov bez tituliek a nahlas sa smejem na vtipoch, vyhľadávam situácie, aby som mohla po anglicky hovoriť a čo ma fakt prekvapilo, pravidelne beriem do ruky gramatickú učebnicu. Nič z toho pred dvoma mesiacmi nebolo.
Renáta Kučárová
Akadémia samoukov je neskutočne užitočný kurz, ktorý pomáha zorganizovať seba a svoj čas. Veľmi sa mi páči, ako je vysvetlená každá úloha aj z technickej stránky. Práca vášho tímu je výborná. Komunikácia medzi účastníkmi na FB dobíja energiou a stále motivuje.
Julia Petrash
Bola to neuveriteľná skúsenosť. To, ako som sa za 8 týždňov posunula v angličtine, je perfektné.
Eva Valentinyova
Akadémia samoukovje jazykový online kurz, ktorý však nie je ako iné. Nie je to kurz, v ktorom sa účastníci iba učia jazyk, tu získavajú schopnosť AKO sa učiť cudzí jazyk sám a efektívne.
Zuzana Kyzeková Füle
Vynikajúci nápad a spôsob, ako sa nakopnúť do učenia a zotrvať pri učení pravidelnými dennými zvyklosťami.
Adela Štefániková
Určite treba skúšať nové veci a nebáť sa toho. Človek tým môže len získať. Takže som prelomila ľady a vyskúšala som aktivity, o ktorých som si myslela, že to v živote nedám a nenaberiem na to odvahu.
Eva Dušeková
Akadémia samoukov mi dala veľa. Nemčina mi príde prirodzenejšia a považujem ju za moju súčasť. Už pre mňa konečne nie je trestom. Najviac sa mi na kurze páči, že všetky metódy sa dajú využiť na všetky jazyky a tak mám univerzálny kľúč k zlepšovaniu sa v jazykoch všeobecne. Učenie sa stane pre človeka príjemnejším. Som veľmi vďačná za Akadémiu samoukov a za všetkých, ktorých som tu spoznala.
Martina Jasko
Dokázala som to, čo som si ani nemyslela, že dokážem. Jazykový mentoring mi pripomenul, že takto sa dá pristupovať nielen k učeniu sa jazyka, ale celkovo k dosahovaniu svojich cieľov v živote. Cítila som, že potrebujem makať na svojej gramatike, ak sa chcem posunúť ďalej. Ďakujem, že si ma oboznámila so svojím štýlom práce s cvičebnicou. Takto ma to oveľa viac bavilo.
Eva Nagyová

„Stále neveríte, že to funguje? Pozrite si desiatky ďalších odporúčaní priamo na našej Facebookovej stránke. “

Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie
Referencie

Ktorý videokurz je pre vás najvhodnejší?

Som úplný začiatočník, chcem sa začať učiť nový jazyk od nuly.

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

Som úplný začiatočník, chcem sa začať učiť nový jazyk od nuly.

šípka dole

Chcem presný návod, ako sa mám učiť jazyk od začiatku a učiť sa budem sám.

Kľúč k jazykom

 • Kompletné know-how polyglotky Lýdie o učení sa jazykov pre začiatočníkov
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Po zakúpení videokurzu máte prístup k videám aj dodatočným materiálom doživotný, teda bez obmedzenia
 • Videokurzom si prechádzate vo vlastnom tempe pomocou Pracovného zošita, takže vám to môže trvať jeden víkend, alebo aj niekoľko týždňov
 • Po pozretí si videí a vyplnení Pracovného zošita budete mať presný návod, ako sa budete odteraz cudzí jazyk učiť ako samouk

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

šípka dole

Chcem návod, ako sa učiť jazyk od mierne pokročilej úrovne a učiť sa budem sám.

Majster jazykov

Majster jazykov infografika
 • Kompletné know-how polyglotky Lýdie o učení sa jazykov pre pokročilých
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Po zakúpení videokurzu máte prístup k videám aj dodatočným materiálom doživotný, teda bez obmedzenia
 • Videokurzom si prechádzate vo vlastnom tempe pomocou Pracovného zošita, takže vám to môže trvať jeden víkend, alebo aj niekoľko týždňov
 • Po pozretí si videí a vyplnení Pracovného zošita budete mať presný návod, ako sa budete odteraz cudzí jazyk učiť ako samouk

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

šípka dole

Chcem presný návod na učenie a tiež dohľad a intenzívnu podporu na 2 mesiace.

Akadémia samoukov

Logo akadémia samoukov
 • Videokurz Majster jazykov - kompletné know-how o učení sa jazykov pre pokročilých*
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Motivačná kontrolná tabuľka
 • Prístup do uzavretej Facebookovej skupiny len pre členov
 • Spätná väzba od jazykového mentora
 • Online jazyková poradňa
 • Motivačné videá každý týždeň
 • Týždenné úlohy a videá
 • Súťaže pre aktívnych členov
 • Certifikát Jazykového mentoringu

* (Akadémia samoukov je nadstavbou nad videokurzom Majster jazykov a podmienkou na jej absolvovanie je mať prístup do videokurzu Majster jazykov.)