Dosiahnite plynulosť v cudzom jazyku aj vy.

Online kurzy

Nepotrebujete učiteľa

Akýkoľvek jazyk

Akákoľvek úroveň

Pridajte sa k viac ako 16000 spokojným účastníkom našich online jazykových kurzov.

Naučte sa cudzí jazyk od úplného začiatku až po úroveň rodeného hovoriaceho s našimi online videokurzami, ktoré slúžia ako manuál na naučenie sa cudzieho jazyka.

Akadémia samoukov

Majster jazykov

Kľúč k jazykom

Minikurz Slovíčka

Minikurz Počúvania

Materiály do vrecka: Jazykový set pre zaneprázdnených angličtinárov

Strácate sa v množstve materiálov na učenie (texty na čítanie, videá na pozeranie, pracovné zošity…)? Už nemusíte! Pustite sa do angličtiny s Materiálmi do vrecka.

E-book: Tajomstvo rozprávania v cudzom jazyku

Túžite si zlepšiť komunikačné schopnosti, ale nemáte priestor venovať sa kurzu? Teraz sa môžete do rozprávania pustiť s e-bookom Tajomstvo rozprávania.
Referencia od Jána na online kurz Akadémia samoukov
Referencia od Janky na online kurz Akadémia samoukov
Referencia od Janky na online kurz Akadémia samoukov
Referencia od Kamily na online kurz Akadémia samoukov

Tieto kurzy sú vhodné pre vás, ak:

Sa chcete učiť podľa know-how svetoznámej polyglotky.

Chcete urýchliť svoju cestu k plynulosti o celé roky.

Máte po krk bifľovania slovíčok a nezáživných poučiek.

Sa chcete jazyk naučiť raz a vedieť ho už navždy.

Si chcete učenie užívať a každý deň sa naň tešiť.

Nechcete strácať čas dochádzaním do jazykovky.

Sa chcete učiť podľa systému ušitého na mieru vašim potrebám.

A hlavne, ak sa chcete konečne pri rozprávaní v jazyku cítiť komfortne a sebavedomo!

Prednášajúca Lýdia Machová

Pozrite sa, čo na naše kurzy hovoria ich absolventi:

Ako sa učí v online jazykovom kurze Akadémia samoukov
Ako sa učí v online jazykovom kurze Kľúč k jazykom

Často kladené otázky

Naučím sa takto rozprávať jazykom aj na skutočne vysokej úrovni, alebo ide len o nejaké základy?

S nami sa dokážete dopracovať aj na úroveň C2! Na úplnom začiatku je to trošku ťažšie, treba sa “prehrýzť” cez základy v jazyku, ale od úrovne B1 začína byť učenie sa pre samoukov skutočným dobrodružstvom, a máme tú skúsenosť, že väčšina ľudí sa naň vyslovene “namotá” a nevie prestať. Práve takýto zábavný kontakt s jazykom je jediná cesta, ako dosiahnuť v jazyku skutočne sebavedomú úroveň.

Chcem sa učiť sám doma, ktorý videokurz si mám vybrať?

Ak sa chcete začať sami učiť nový jazyk úplne od základov, ste úplný začiatočník a neovládate ani základné frázy – vyberte si videokurz Kľúč k jazykom. Pokiaľ ste sa už daný cudzí jazyk niekedy učili, napríklad v škole, v jazykovom kurze, ovládate základné frázy, trošku aj rozumiete, ale možno ste už kopu vecí pozabúdali – vyberte si videokurz Majster jazykov. Je určený pre mierne pokročilých až pokročilých.

Aký je rozdiel medzi Majstrom jazykov a Akadémiou samoukov?

Majster jazykov vysvetľuje, ako sa dokážeme jazyky naučiť ako samoukovia od mierne pokročilej úrovne vyššie. Ide o súbor videí, ktoré si môžete pozrieť kedy chcete, pokojne aj všetky naraz hneď teraz po uhradení ceny. Zostáva vám doživotne, takže sa k videám viete kedykoľvek vrátiť. Tieto videá zároveň tvoria základ nadstavbového kurzu Akadémia samoukov. Zatiaľ čo v Majstrovi jazykov získate kompletný návod na to, ako sa učiť, v mentoringovom programe Akadémia samoukov vám dáme aj potrebnú podporu a motiváciu v učení. Ide o dvojmesačný kurz, v ktorom budeme spoločne uplatňovať do praxe metódy na zlepšenie vami vybraných jazykových oblastí. V podpornej komunite ďalších samoukov vám to pôjde omnoho ľahšie, ako keď ste na učenie sám/sama. Doteraz sme ju otvorili už viac ako 30-krát.

Na aký jazyk viem kurzy využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek! ? Všetky naše online kurzy sú jedinečné práve tým, že ukazujú univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Vnútri kurzov nájdete konkrétne odporúčané zdroje pre 7 jazykov: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu, taliančinu a portugalčinu, avšak počas 4 rokov praxe sme mali v našich kurzoch samoukov, ktorí dokázali metódy z Majstra jazykov úspešne aplikovať na učenie sa až 30 rôznych cudzích jazykov, medzi nimi napríklad aj kórejčina, arabčina, jazyk pašto či africký jazyk wolof.

A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne?

V tom prípade nič neriskujete, lebo do 14 dní od získania prístupu do ktoréhokoľvek videokurzu alebo do 14 dní od začatia Akadémie samoukov budete mať možnosť dostať svoje peniaze v plnej sume späť – stačí nám napísať jeden email, a nemusíte nám ani vysvetľovať, prečo ste sa tak rozhodli. Je to nový spôsob učenia sa, a preto si to môžete na 2 týždne vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Zo skúseností však môžeme povedať, že takéto učenie sadne 99 %-ám ľudí, pretože každý si ho napasuje presne na seba. Možnosť vrátenia peňazí však platí v každom prípade a pre každého, pri všetkých našich kurzoch.

Sme tu pre Vás

Ak máte akékoľvek otázky, nejasnosti či komentáre, budeme radi, keď sa nám ozvete.

S kým budete komunikovať

fotka Veroniky Frýbortovej

Veronika Frýbortová

fotka Daši Oravcovej

Daša Oravcová

Michala Zuzáková (2)

Michala Zuzáková

Videoséria o učení sa jazyka

Ako konečne rozumieť angličtine, nemčine, španielčine či akémukoľvek inému jazyku

Nerozumiete rodeným hovoriacim? Získajte praktický návod, vďaka ktorému sa nezmyselné zvuky zmenia na zrozumiteľnú reč – raz a navždy!

Bezplatný Webinár

Ako sa naučiť cudzí jazyk z pohodlia domova zábavnou formou bez bifľovania, jazykovky alebo vycestovania do zahraničia.

Lýdia Machová