Nestrácajte čas hľadaním vhodných jazykových materiálov…

…ponorte sa do angličtiny a konečne ju dotiahnite na plynulú úroveň!

Jedna vec je jasná: jazyk vám do hlavy nikto nenaleje,
musíte sa mu skrátka venovať sami!

Na tom sa zrejme zhodneme, však?

Rozhodli ste sa preto do angličtiny pustiť naplno, ALE:

Ako väčšinu ľudí, aj vás zrejme učenie sa jazykov sprevádza celý život. Snažíte sa, dávate do učenia kopec energie a peňazí, a výsledok nikde. Roky sa pohybujete v začarovanom kruhu “mierne pokročilého”, a ani si netrúfnete poslať životopis na pozície, kde vyžadujú plynulú angličtinu či nebodaj dva jazyky.

Ako je to možné?

Prezradím vám tajomstvo:

Vášmu učeniu chýbajú 2 veľmi dôležité piliere:

zábava a efektívne metódy

Poďme sa na to pozrieť bližšie.

1. Učenie vás jednoducho musí baviť.

Je dôležité si správne vybrať, aké texty čítate, aké podcasty počúvate, aké seriály sledujete. Jazykový materiál by vás mal zaujať tak, že sa od neho nebudete vedieť odtrhnúť. A keď vás niečo baví, mozog sa učí úplne inak a nasáva vedomosti s ľahkosťou.

2. Metódy vám musia prinášať výsledky.

Efektívne metódy sú také, ktoré vám zjednodušia učenie, zmenšia námahu, ktorú musíte do učenia vložiť, a pomôžu vám dosiahnuť plynulosť rýchlejšie. To predsa chceme, súhlasíte?

Teraz si úprimne odpovedzte na otázku:

Označili by ste vaše doterajšie učenie za zábavné a efektívne?

Spomeňte si na bifľovanie sa slovíčok, čítanie nudných učebníc a drvenie gramatiky…

V škole bola angličtina riadna nuda, že?

Stačí však spojiť zábavu a efektívne metódy a vaše učenie sa úplne zmení!

Páčilo by sa vám učiť sa takto?

Lýdia pozerá seriály

A to všetko na zaujímavú a aktuálnu tému, nie nejaké posielanie listu na pošte, ako zvykne byť v učebniciach (pamätáte?).

Možno si teraz hovoríte, že to znie super, ale…

Ako zistím, čo mám čítať a počúvať?

Kde nájdem materiály vhodné pre moju jazykovú úroveň?

Máte množstvo otázok?

Ako mám s materiálmi na učenie pracovať?

Ako z nich získam nové slovíčka?

A ako sa mám o tých materiáloch ešte aj rozprávať?

Predstavujeme vám

Materiály do vrecka

Jazykový set pre zaneprázdnených angličtinárov

Téma: Budovanie návykov

(elektronický produkt, ktorý vám bude doručený emailom)
Materiály do vrecka
V 35-stranovom digitálnom sete nájdete:

Navyše, Materiály do vrecka sú dostupné v dvoch verziách, takže ich využijete na stredne pokročilej aj pokročilej úrovni.

Začnete s ťažšou verziou, a ak budete mať pocit, že je pre vás príliš zložitá, siahnete po zjednodušenej.

S Materiálmi do vrecka neplatia výhovorky typu “nemám čas” alebo “ešte na to nemám dostatočnú úroveň”. 😉

Potrebujete viac dôvodov, prečo sú Materiály do vrecka skvelým pomocníkom pri učení sa angličtiny? Pozrite sa:

1.

S materiálmi budete pracovať na slovíčkach, porozumení aj rozprávaní. Jednou ranou tak naraz pokryjete 3 základné jazykové zručnosti. Paráda, však?

2.

Na jednom mieste nájdete kombináciu našich overených efektívnych metód a zároveň aj materiálu v angličtine: nemusíte nikde nič hľadať, stačí sa pustiť do učenia.

3.

Dáte zbohom bifľovaniu slovíčok z glosárov v učebniciach! Slovíčka sa naučíte priamo v praxi a hlavne, uložíte si ich do dlhodobej pamäti, aby ste ich vedeli využiť pri rozprávaní!

4.

Materiály majú zaujímavú a aktuálnu tému “Budovanie návykov”, ktorá vás vtiahne do učenia. Budete si krásne zlepšovať angličtinu a zároveň pracovať na osobnom rozvoji.

Trh s jazykovými učebnicami je zahltený neefektívnymi materiálmi a dlhé roky som snívala, že vytvorím vlastné, podľa mojich 20-ročných skúseností s jazykmi. Konečne sme sa s tímom k tomu dostali.

Poriadne sme zamakali a ja sa teším, že vďaka digitálnym Materiálom do vrecka vám môžeme ponúknuť konkrétnu pomoc, nielen všeobecné odporúčania, ako si jazykové zdroje vyhľadáte na internete sami.

Možno Jazykový mentoring sledujete už dlhšie, aj ste niektoré z mojich metód vyskúšali, ale akosi ste sa nevedeli pohnúť ďalej. Teraz máte všetky potrebné materiály ako na tácke a som presvedčená, že aj vďaka nim vám učenie pôjde ľavou zadnou. Stačí sa doň pustiť!

Ponorte sa do angličtiny, dotiahnite ju na pohodlnú úroveň a…

A to všetko za zlomok času, ktorý by ste inak strávili v jazykovke. 🙌

Cena: 67 € / 1670 Kč (s DPH) 

Autorkou Materiálov do vrecka je jazyková mentorka a svetovo uznávaná polyglotka Lýdia Hric Machová, PhD. Bez toho, aby žila v zahraničí, sa sama naučila 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 si udržiava na plynulej úrovni a každé dva roky pridáva nový.

Pomohla už viac ako 13-tisíc ľuďom učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami.

(Materiály do vrecka sú elektronický produkt, ktorý vám bude doručený emailom)

Často kladené otázky

Materiály sú určené všetkým angličtinárom na úrovni A2 (mierne pokročilý) až B2 (pokročilý), ktorých zaujíma spojenie angličtiny a sebarozvoja. Pripravili sme pre vás dokonca verzie – orignálnu a zjednodušenú. Začnete s originálnou verziou, a ak budete mať pocit, že je pre vás príliš zložitá, siahnete po zjednodušenej.

Materiály do vrecka sú elektronický produkt, takže po zaplatení vám na email príde prístup do členskej sekcie s materiálmi. Odtiaľ si ich môžete stiahnuť vo forme PDF do svojho počítača. Prístup k materiálom vám ostáva doživotne.

Materiály do vrecka sú kombináciou našich efektívnych metód a zároveň zaujímavého materiálu v angličtine. Vnútri na vás čakajú 3 detailne spracované kapitoly: Článok, Video a Podcast na atraktívnu tému budovania návykov. Súčasťou každej kapitoly je šikovný glosár s prekladmi užitočných výrazov, ktoré sa vám zídu v bežnej konverzácii. Pripravili sme pre vás aj praktické cvičenia, ktoré vám pomôžu overiť si porozumenie a precvičiť použitie nových slov v praxi. Nechýbajú ani otázky na ďalšiu diskusiu, ktoré si môžete zodpovedať sami alebo na konverzácii s konverzačným parťákom.

Áno, v objednávkovom formulári vyplňte názov firmy, IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. má sídlo v SR a je platcom DPH.