NARODENINOVÉ ZĽAVY NA NAŠE VIDEOKURZY AŽ DO 50 %!

Získajte naše videokurzy so zľavou a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk!

NARODENINOVÉ ZĽAVY NA NAŠE VIDEOKURZY AŽ DO 50 %!

Získajte naše videokurzy so zľavou a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk!

Video: Ako sa učiť viac jazykov naraz?

Viac_jazykov_naraz_titulny_obrazok_blog

V minulom videu som odpovedala na otázku, ako si vybrať cudzí jazyk, ktorý by ste sa mohli učiť. Učenie sa jazyka je totiž dlhodobá záležitosť. Preto je dobré zvážiť viacero faktorov, aby vás učenie bavilo, vytrvali ste pri ňom a samozrejme, aby aj prinieslo želané výsledky.

Čo však v prípade, že už jeden alebo viacero jazykov ovládate a chceli by ste k nim pridať ďalší? Čo v prípade, že by ste sa rozhodli učiť sa dva jazyky naraz? Tieto a podobné otázky dostávam často nielen od študentov v našich Akadémiách samoukov, ale často sa ma na to pýtate v mailoch alebo pri osobných stretnutiach.

Vždy ma veľmi poteší tento záujem o cudzie jazyky. V aktuálnom videu som sa teda rozhodla odpovedať i na túto otázku. Verím, že vám pomôže spraviť si lepšiu predstavu, ako sa popasovať s touto úlohou a nájsť si ten správny prístup, ako dosiahnuť plynulosť vo viacerých jazykoch.

Jazykový mentoring oslavuje 5 rokov od svojho vzniku vo veľkom štýle! Získajte naše videokurzy so zľavou až do 50 % a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk raz a navždy – zato efektívne a zábavne! 

Začínate nejaký jazyk od nuly? Alebo už ste sa ho niekedy učili a potrebujete si ho zlepšiť či dosiahnuť konečne plynulosť? Vyberte si na tejto stránke či sa vám viac hodí kurz pre mierne pokročilých alebo začiatočníkov, pri objednávke uplatnite zľavový kód uvedený na stránke a cena kurzu sa vám zníži!

Narodeniny
Lýdia Machová

Lýdia Machová

Jazyková mentorka a tlmočníčka
Som polyglotka, jazyková mentorka, tlmočníčka a autorka tejto stránky. Ako samouk som sa naučila 9 jazykov, 7 z nich si udržiavam na plynulej úrovni a každé dva roky sa učím nový. Som presvedčená, že jazyk sa dokáže naučiť ktokoľvek, bez ohľadu na talent, vek či iné danosti – ak vie, ako na to. V rámci Jazykového mentoringu ponúkam ľuďom kompletný návod na to, ako sa môžu akýkoľvek jazyk naučiť na dobrej úrovni, za pomoci jednoduchých, často úplne bezplatných materiálov na internete a v kníhkupectvách.
Komentáre