"Celý deň sa teším, ako sa budem učiť jazyk!" Chcete sa takto tešiť aj vy?

Lydka pozera serial na netflixe.

Vedeli ste, že seriály sú fantastickým spôsobom, ako si zlepšiť porozumenie v cudzom jazyku? Stačí si vybrať nejaký, ktorý vás bude baviť a o hodiny a hodiny skvelého materiálu máte postarané. O tom, prečo sú seriály lepšie než filmy, čo robiť, ak sa na sledovanie seriálov v cudzom jazyku ešte necítite, a kde pozerať seriály v cudzom jazyku vám porozprávam v novom videu.

Chcete si stiahnuť ebook, ktorý spomínam vo videu? Zadajte svoju mailovú adresu do formulára nižšie a pošleme vám ho. 🙂

Zadaním údajov vyjadrujem súhlas so zasielaním dodatočných tipov a ponúk o učení sa jazykov a súhlasím so spracovaním osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem odvolať.

Prajem vám veľa zábavy pri pozeraní seriálov!

2 Komentáre

2 Odpovede

  1. Ahoj, Lydka,
    ďakujem za skvelé tipy. Chcem sa podeliť o jednu skúsenosť, ktorá je možno extrémna, ale ukazuje, aké dokážu byť seriály úžasné. Dostala som na tip na jeden seriál, ktorý vraj stojí za to si pozrieť. Volá sa Lykke a je to dánska produkcia. Po dlhom pátraní na internete som zistila, že je online dostupný na stránke danej televíznej stanice, ale samozrejme len v dánčine. Aj tak som sa rozhodla, že to s ním skúsim, hoci po dánsky neviem ani ň. Prvý diel bol ťažký, človek sa musí zorientovať, ale potom to bolo čoraz lepšie. Nakoniec som dala všetkých 18 dielov a neľutujem. Dokonca si dovolím tvrdiť, že je to jeden z najlepších seriálov, aké som kedy videla. A aj pár dánskych slovíčok som pochytila. Takže súhlasím: nech žijú seriály 😀

  2. Dagmar, úžasné, že i přes neznalost jazyka, tě seriál takto zaujal a dokázala sis ho vychutnat. Naše mentorka Niki se učí dánštinu, tak jí dáme dobrý tip. Zalíbila se ti dánština natolik, že by ses ji chtěla začít učit? (Veronika z JM)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Bezplatný Webinár

Ako sa naučiť cudzí jazyk z pohodlia domova zábavnou formou bez bifľovania, jazykovky alebo vycestovania do zahraničia.

Lýdia Machová