VIDEO: Ja asi ozaj nemám talent…

nemam talent na jazyky

Prehraním videa súhlasíte so zásadami ochrany osobných údajov YouTube.

Zistiť viacPovoliť video

Veľa ľudí sa ma pýta, ako to je s tým talentom na jazyky. Učila som sa 9 jazykov, z nich 7 si udržiavam na plynulej úrovni. Nie je to náhodou tým, že ja mám talent, takže mi to ide oveľa ľahšie ako ostatným, ktorí sa nenarodili pod šťastnou „jazykovou“ hviezdou?

Vo videu vám poviem, ako to vidím ja. A nebojte sa, aj keď nemáte talent, nie ste stratený prípad a stále sa jazyk naučiť dokážete. Ako je to možné? Vysvetlím vám to na zaujímavom príklade 🙂

A ak máte stále pocit, že vám ten jazyk stále nejde a nejde do hlavy, možno len robíte pri učení nejakú chybu. Prečítajte si o najčastejších chybách pri učení sa jazykov a možno sa v niektorej z nich nájdete aj vy. Stačí popracovať na jej odstránení a konečne prelomíte ľady aj vy!

Páčil sa vám tento článok a radi by ste získali ďalšie overené tipy na učenie sa jazykov?

Myslíte, že učenie sa jazykov je zdĺhavé a ťažké a okrem toho, aj tak nemáte na jazyky talent? A navyše nemáte ani čas chodiť do jazykoviek? Ide to jednoduchšie, ako si myslíte! Odhaľte 3 prekvapivo jednoduché metódy ako sa naučíte cudzí jazyk za dva roky, aj popri práci na plný úväzok v bezplatnom webinári jazykovej mentorky Lýdie Machovej.

Lýdia Machová

Lýdia Machová

Jazyková mentorka a tlmočníčka
Som polyglotka, jazyková mentorka, tlmočníčka a autorka tejto stránky. Ako samouk som sa naučila 9 jazykov, 7 z nich si udržiavam na plynulej úrovni a každé dva roky sa učím nový. Som presvedčená, že jazyk sa dokáže naučiť ktokoľvek, bez ohľadu na talent, vek či iné danosti – ak vie, ako na to. V rámci Jazykového mentoringu ponúkam ľuďom kompletný návod na to, ako sa môžu akýkoľvek jazyk naučiť na dobrej úrovni, za pomoci jednoduchých, často úplne bezplatných materiálov na internete a v kníhkupectvách.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára. Zásady spracovania osobných údajov