Ste v jazyku stále iba začiatočník alebo sa túžite naučiť nový jazyk úplne od nuly a neviete ako?

V tom prípade je pre vás najvhodnejší môj videokurz Kľúč k jazykom, v ktorom vám dám presný návod, ako sa naučíte základy akéhokoľvek jazyka úplne od začiatku.

Kluc k jazykom mockup kurzu

Naučte sa svoj vysnívaný jazyk bez typických začiatočníckych chýb!

 • vďaka videokurzu Kľúč k jazykom sa môžete naučiť akýkoľvek jazyk, ktorý vás vždy lákal
 • kurz môže pomôcť aj inému členovi vašej domácnosti
 • prístup do kurzu je doživotný, takže ho môžete bez problémov využiť aj o pár rokov
 • videokurz obsahuje 50 videí a nájdete v ňom moje kompletné know-how, ako sa naučiť jazyk od nuly
 • platí 100 % garancia vrátenia peňazí
Kluc k jazykom mockup kurzu

Čo všetko vás naučíme v 10 moduloch?

Videokurz Kľúč k jazykom je rozdelený do 10 modulov. Aké to sú a čo sa v nich dozviete?

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 1

1. O učení sa jazykov

Aké sú najčastejšie mýty o učení sa jazykov? Prečo sa nezakladajú na pravde? Povieme si, ako sa pripraviť na naučenie sa nového jazyka úplne od nuly. 

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 2a

2a. Základom je kniha

Samouk – začiatočník, sa bez dobrej knihy nezaobíde. Ako si však vybrať spomedzi veľkého množstva kníh pre samoukov tú správnu? Čo musí kniha spĺňať a na čo si treba pri výbere dávať pozor? A ako s takou knihou potom efektívne pracovať?

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 2b

2b. Svetový kľúč k jazykom

Ak už ovládate angličtinu (alebo iný svetový cudzí jazyk) na úrovni B2, máte k dispozícii oveľa širší výber zdrojov a metód, s ktorými môžete pracovať, nemusí to byť len knižka pre samoukov. V tomto module vám predstavíme najobľúbenejšie metódy polyglotov.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 3

3. Metóda spätných prekladov

Počuli ste už o tom, že preklady sú skvelým nástrojom na učenie sa cudzieho jazyka? Prečo je táto metóda medzi polyglotmi taká obľúbená a efektívna? 

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 4

4. Slovná zásoba

Aj vy sa bifľujete slovíčka? Stačilo! Predstavím vám tri výborné a nesmierne efektívne metódy pre začiatočníkov, vďaka ktorým vám ostane slovná zásoba ukotvená v dlhodobej pamäti a ľahšie si na ňu spomeniete aj po dlhšom čase.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 5

5. Výslovnosť

Trénovať správnu výslovnosť od samého začiatku je nesmierne dôležité! Ak sa totiž raz naučíte vyslovovať zle, náprava vás bude stáť veľa síl, ktoré by ste inak mohli vložiť do učenia ostatných súčastí jazyka 🙂 Povieme si, ako na to.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 6

6. Gramatika

Ak máte pri slove "gramatika" zimomriavky, tentoraz sa nemusíte strachovať. 🙂 Gramatika je super! Treba len vedieť, ako na ňu. Možno vás poteším, keď vám poviem, že učenie sa zložitých gramatických pravidiel môžete rovno pustiť z hlavy.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 7

7. Rozprávanie

Ak chcete v jazyku vedieť dobre rozprávať, musíte veľa rozprávať. Jednoduché, no nie? Prezradím vám, ako a kedy začať s rozprávaním, kde si nájsť vhodného konverzačného partnera a prečo rozprávanie neodkladať na neskôr.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 8

8. Doplňujúce zdroje

Okrem knihy existuje obrovské množstvo možností, pomôcok a zdrojov, ktorými môžete svoje učenie doplniť. Predstavím vám niekoľko zdrojov pre začiatočníkov, ktoré máme v tíme aj medzi našimi samoukmi overené.

Kluc k jazykom nahladovy obrazok modul 9

9. Učebný plán

Kedy je najvhodnejší čas na učenie sa jazyka? Ako často? Ráno alebo večer? Pred prácou alebo po nej? A ako si mám na učenie vlastne nájsť čas popri všetkých povinnostiach?

Kluc k jazykom modul 10 podme na to

10. Poďme do akcie!

V predošlých moduloch ste sa naučili, aké metódy môžete využiť na učenie sa jazykov ako samouk – začiatočník, je teda čas previesť teóriu do praxe. Verím, že sa nebudete vedieť dočkať 🙂

Čo získate vo videokurze Kľúč k jazykom?

50 VIDEÍ V CELKOVEJ DĹŽKE

VIAC AKO 7 HODÍN

Kluc k jazykom mockup kurzu

Videokurz Kľúč k jazykom obsahuje 50 videí v celkovej dĺžke vyše 7 hodín. Je určený úplným začiatočníkom, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia.

Celý videokurz je prehľadne zostavený tak, aby ste za minimálny čas získali tie najrelevantnejšie rady, aby ste sa mohli rovno pustiť do učenia.

Kluc k jazykom mockup kurzu
pracovný zošiť 3D cover Kľúč k jazykom

PREHĽADNÝ PRACOVNÝ ZOŠIT

S NÁVODOM NA VYPĹŇANIE 

pracovný zošiť 3D cover Kľúč k jazykom

Súčasťou videokurzu je aj Pracovný zošit, ktorý si môžete počas sledovania jednotlivých videí vypĺňať. Pomôže vám zorientovať sa vo videokurze a vyťažiť z neho maximum – na jednej strane vám pomôže ujasniť si všetky nové poznatky z videí, pretože si k nim budete robiť poznámky, a na druhej strane vám pomôže uložiť si ich do dlhodobej pamäti.

Pracovný zošit si môžete vypĺňať perom, ak si ho vytlačíte, alebo pokojne priamo v digitálnej podobe na počítači – je to na vás. Navyše si ho môžete stiahnuť v slovenčine alebo češtine!

SVETOVÝ KĽÚČ K JAZYKOM:
Takto na to idú polygloti!

(v angličtine)

Svetovy kluc k jazykom mockup

V týchto 5 videách dostanete detailný návod, ako pracovať s 5 najpopulárnejšími metódami, ktoré využívajú polygloti. Nie sú preložené do slovenčiny, ale patria k najefektívnejším materiálom na učenie sa jazyka od nuly.

Povieme si, ktorá kniha alebo audiokurz bude pre vás najvhodnejší, ako s týmito materiálmi systematicky pracovať krok za krokom, aj ako spojiť tieto materiály s inými a vytvoriť si dokonalý systém na naučenie sa jazyka.

Svetovy kluc k jazykom mockup

PRIESTOR NA VAŠE OTÁZKY

Ak vám po pozretí si videí čokoľvek nebude úplne jasné, môžete nám okamžite položiť otázku (alebo pokojne len dodať vlastný komentár či skúsenosť) priamo pod videami. Nemusíte sa obávať, že niečomu nebudete rozumieť. Náš tím Jazykového mentoringu vám ochotne odpovie na akúkoľvek otázku – poradíme, podporíme, potiahneme vás!

Aj keď sa jazyk budete učiť ako samouk, na učenie nebudete ani zďaleka sami!

+ BONUSY:

 • odporúčané jazykové zdroje pre začiatočníkov pre 7 najpopulárnejších jazykov (EN, DE, RU, ES, FR, IT, PT)
 • rozhovory s polyglotmi v angličtine
 • e-book 10 pravidiel na úspešné budovanie návykov + plagát na vytlačenie
 • e-book Angličtina s nohami na stole
 • motivačné citáty na počítač, mobil alebo na stenu
 • webináre pre verejnosť
Prehlad bonusy Kluc k jazykom
Referencia Kluc k jazykom Miroslav Jánošík
Referencia Kluc k jazykom Petra Stankova

Koľko stojí videokurz Kľúč k jazykom?

Kluc k jazykom mockup kurzu

Cena videokurzu Kľúč k jazykom je

397 EUR / 9947 Kč

(331 EUR + DPH)

Platbu je možné rozdeliť na 2 splátky. (Možnosť platby na splátky si môžete zvoliť priamo v objednávkovom formulári.)

ČO OBSAHUJE KOMPLETNÝ VIDEOKURZ KĽÚČ K JAZYKOM?

Kluc k jazykom mockup kurzu
 • Kompletné know-how, ako sa naučiť jazyk od nuly v 50 videách (viac ako 7 hodín videa)
 • Podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi
 • Konkrétne ukážky, ako s dostupnými metódami a materiálmi pracovať v podobe 17 inštruktážnych videí (takmer 3 hodiny videa)
 • Detailný pracovný zošit na spracovanie poznámok s návodom na vypĺňanie
 • Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov (v angličtine)
 • Priestor na otázky o čomkoľvek v súvislosti s učením sa jazykov
 • 14-dňová garancia spokojnosti

+ BONUSY:

 • Odporúčané jazykové zdroje pre začiatočníkov pre 7 najpopulárnejších jazykov (EN, DE, RU, ES, FR, IT, PT)
 • Rozhovory s polyglotmi v angličtine
 • E-book 10 pravidiel na úspešné budovanie návykov + plagát na vytlačenie
 • E-book Angličtina s nohami na stole
 • Motivačné citáty na počítač, mobil alebo na stenu
 • Webináre pre verejnosť

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov. S nami nič neriskujete.

S NAMI NIČ NERISKUJETE  

14-dňová garancia spokojnosti

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov.

Dávam vám na to slovo ako zakladateľka Jazykového mentoringu.

Mohlo by vás ešte zaujímať...

• Kedy dostanem prístup k videokurzu Kľúč k jazykom?

Pokiaľ si zvolíte platbu kartou alebo internet bankingom, tak prístup k všetkým modulom získate už teraz, pár minút po zaplatení objednávky. Budete si môcť všetko v kurze popozerať, poklikať, a učiť sa tak môžete začať už dnes!

• Aký je rozdiel medzi videokurzom Majster jazykov a videokurzom Kľúč k jazykom?

Majster jazykov je určený pre všetky vyššie úrovne, teda tých, ktorí už v danom jazyku rozumejú jednoduchým textom a nahrávkam, a ovládajú základy gramatiky daného jazyka.  Kľúč k jazykom je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia. Oba kurzy ponúkajú odlišné metódy a viete ich využiť na rôzne jazyky, napr. Kľúč k jazykom na naučenie sa španielčiny, a Majstra jazykov na zdokonalenie sa v angličtine. 

• Som večný začiatočník a neviem, či je pre mňa vhodnejší začiatočnícky Kľúč k jazykom alebo pokročilejší Majster jazykov.

V tom prípade si zvoľte Majstra jazykov. Ak ste sa už daný cudzí jazyk učili aspoň pár mesiacov za posledné obdobie, alebo ste ho kedysi ovládali celkom dobre, ale posledné roky ste s ním nemali kontakt, oživíme si to spoločne vďaka metódam Majstra jazykov. Kľúč k jazykom je určený pre ľudí, ktorí nemajú s cudzím jazykom žiadne skúsenosti, alebo ich skúsenosti boli tak malé a tak dávno, že dnes z toho jazyka nič nerozumejú. Ak sa zaraďujete do úrovne večného začiatočníka, Majster jazykov pre vás bude vhodnejšou voľbou.

• Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu Kľúč k jazykom?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 7 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené.

• Čo ak si kúpim Kľúč k jazykom, ale nebude mi takéto učenie vyhovovať?

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov.

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

• Môžem si videokurz objednať na firmu? Ste platcom DPH?

Áno, v prihlasovacom formulári môžete zaškrtnúť okienko “Potrebujem vystaviť faktúru”, a vtedy sa vám zobrazí priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

• Môžem Kľúč k jazykom uhradiť na splátky?

Áno, je to možné. Stačí, ak v objednávacom formulári zakliknete, že chcete videokurz kúpiť na splátky.

• Kedy dostanem prístup k videokurzu Kľúč k jazykom?

Pokiaľ si zvolíte platbu kartou alebo internet bankingom, tak prístup k všetkým modulom získate už teraz, pár minút po zaplatení objednávky. Budete si môcť všetko v kurze popozerať, poklikať, a učiť sa tak môžete začať už dnes!

• Aký je rozdiel medzi videokurzom Majster jazykov a videokurzom Kľúč k jazykom?

Majster jazykov je určený pre všetky vyššie úrovne, teda tých, ktorí už v danom jazyku rozumejú jednoduchým textom a nahrávkam, a ovládajú základy gramatiky daného jazyka.  Kľúč k jazykom je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia. Oba kurzy ponúkajú odlišné metódy a viete ich využiť na rôzne jazyky, napr. Kľúč k jazykom na naučenie sa španielčiny, a Majstra jazykov na zdokonalenie sa v angličtine. 

• Som večný začiatočník a neviem, či je pre mňa vhodnejší začiatočnícky Kľúč k jazykom alebo pokročilejší Majster jazykov.

V tom prípade si zvoľte Majstra jazykov. Ak ste sa už daný cudzí jazyk učili aspoň pár mesiacov za posledné obdobie, alebo ste ho kedysi ovládali celkom dobre, ale posledné roky ste s ním nemali kontakt, oživíme si to spoločne vďaka metódam Majstra jazykov. Kľúč k jazykom je určený pre ľudí, ktorí nemajú s cudzím jazykom žiadne skúsenosti, alebo ich skúsenosti boli tak malé a tak dávno, že dnes z toho jazyka nič nerozumejú. Ak sa zaraďujete do úrovne večného začiatočníka, Majster jazykov pre vás bude vhodnejšou voľbou.

• Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu Kľúč k jazykom?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 7 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené.

• Čo ak si kúpim Kľúč k jazykom, ale nebude mi takéto učenie vyhovovať?

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov.

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

• Môžem si videokurz objednať na firmu? Ste platcom DPH?

Áno, v prihlasovacom formulári môžete zaškrtnúť okienko “Potrebujem vystaviť faktúru”, a vtedy sa vám zobrazí priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

• Môžem Kľúč k jazykom uhradiť na splátky?

Áno, je to možné. Stačí, ak v objednávacom formulári zakliknete, že chcete videokurz kúpiť na splátky.

P.S.: Ak aj vy máte radi zhrnutia na konci stránok, ste tu správne 🙂 Polyglotka a jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD. zhrnula jej kompletné know-how nazbierané za 20 rokov učenia sa 9 cudzích jazykov do videokurzu Kľúč k jazykom, v ktorom vám dá presný návod, ako sa naučíte akýkoľvek cudzí jazyk úplne od základov. Videokurz Kľúč k jazykom je rozdelený do 10 modulov.

S nami nič neriskujete. V prípade, že vám videokurz Kľúč k jazykom nesadne, stačí, že nám do 14 dní od získania prístupu k celému videokurzu napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet.