Ste v jazyku úplný začiatočník alebo sa túžite naučiť nový jazyk od nuly?
Predstavujeme online jazykový kurz:

Kľúč k jazykom

Kompletný systém, s ktorým za niekoľko mesiacov zvládnete základy cudzieho jazyka aj popri každodenných povinnostiach!

V dnešnej dobe sa bez cudzieho jazyka zaobídete už len ťažko:

ide s plynulou angličtinou, nemčinou či španielčinou oveľa jednoduchšie.
Lýdia Machová na cover fotke

No áno, ale vy potrebujete iný jazyk než ste mali na škole, alebo už uplynulo veľa času, odkedy ste sa jazyk učili a takmer všetko ste zabudli.

Teraz máte pocit, že ste posledný človek, ktorý sa nevie dohovoriť, a tak veľmi by sa vám to zišlo.

Problém je, že väčšina ľudí ide na jazyky nesprávnym spôsobom.
Možno k nim patríte aj vy (a ani o tom neviete).

Znie vám to povedome?

Ak ste sa našli aspoň v jednom tvrdení a túžite to zmeniť, ste tu správne!

Ak na jazyk pôjdete efektívne od začiatku, ušetríte si množstvo strateného času a už po krátkej dobe na sebe pocítite výsledky.

Na najbližšej dovolenke to môžete byť práve vy, kto v reštaurácii objedná jedlo či prehodí pár slov s recepčnou. Takýto pokrok vám prinesie náš online videokurz

Kľúč k jazykom

Kluc k jazykom mockup kurzu

Vo videokurze vám dáme presný návod, ako sa naučiť akýkoľvek cudzí jazyk úplne od nuly

Rýchlo

Aj popri
povinnostiach

Z pohodlia
domova

Čo vás čaká vnútri kurzu:

Kompletný návod na samoučenie,

aby ste úspešne zvládli základy cudzieho jazyka rýchlo a bez trápenia.

Videokurz obsahuje 50 videí v celkovej dĺžke vyše 7 hodín. Vo videách nájdete kompletné know-how, ako systematicky zvládnuť základy akéhokoľvek cudzieho jazyka. Celý videokurz je prehľadne zostavený tak, aby ste za minimálny čas získali tie najrelevantnejšie rady a vybudovali si stabilné základy v cudzom jazyku.

Kluc k jazykom mockup kurzu

Metóda spätných prekladov,

aby ste sa už onedlho dohovorili na jednoduchej úrovni.

Hoďte za hlavu únavné prekladanie slovíčok bez kontextu, len vás to brzdí. Metóda spätných prekladov je efektívny nástroj, ktorý vám pomôže učiť sa jazyk od začiatku v správnych vetných spojeniach. Ukážeme vám, ako s touto metódou pracovať, aj to, kde zoženiete predpripravené texty.

Kluc-k-jazykom_Spatne-preklady

Prehľadný pracovný zošit,

aby ste mali v učení poriadok a upevnili si všetky vedomosti.

Pracovný zošit si môžete vypĺňať počas sledovania jednotlivých videí. Pomôže vám zorientovať sa vo videokurze a vyťažiť z neho maximum. Vďaka zapisovaniu si ujasníte všetky nové poznatky a oveľa lepšie si ich zapamätáte.

Pracovný zošit ku Kľúču k jazykom cover

Modul “Svetový kľúč k jazykom”,

aby bolo vaše učenie maximálne efektívne.

V 5 videách dostanete detailný návod, ako pracovať s 5 najpopulárnejšími metódami, ktoré sú dostupné v iných jazykoch ako slovenčine/češtine a využívajú ich ľudia, ktorí ovládajú množstvo jazykov – polygloti. Táto sekcia je určená všetkým, ktorí už ovládajú jeden svetový jazyk (angličtinu, nemčinu, španielčinu či francúzštinu) a teraz sa chcú učiť iný jazyk.

Svetovy kluc k jazykom mockup

Jazykové zdroje pre začiatočníkov pre 7 najpopulárnejších jazykov (EN, DE, RU, ES, FR, IT, PT),

aby ste presne vedeli, z čoho sa máte učiť.

Povieme vám, ktoré sú najlepšie učebnice pre samoukov na slovenskom trhu, aká kniha alebo audiokurz bude pre vás najvhodnejší. Budete presne vedieť, ako s týmito materiálmi systematicky pracovať krok za krokom, aj ako ich spojiť s inými a vytvoriť si dokonalý systém na naučenie sa jazyka. Už nemusíte strácať čas hľadaním.

koláž jazykových zdrojov

Bonusy

ebook 10 pravidiel na úspešné budovanie návykov

E-book
10 pravidiel na úspešné budovanie návykov + plagát na vytlačenie

EBOOK: Angličtina s nohami na stole

E-book
Angličtina s nohami na stole

rozhovory s polyglotmi kj

Nahrávky rozhovorov s 5 slávnymi polyglotmi v angličtine

Nazrite do vnútra kurzu

Tento kurz je pre vás, ak…

Kto stojí za metodológiou videokurzu Kľúč k jazykom?

Ahojte, volám sa Lýdia Hric Machová. Hovorím plynule siedmimi jazykmi (angličtina, nemčina, španielčina, poľština, francúzština, ruština a esperanto), a mám základy v dvoch ďalších (slovenský posunkový jazyk a swahilčina).

Žiaden z týchto jazykov som sa neučila v zahraničí. S výnimkou angličtiny a nemčiny som sa všetky učila výlučne ako samouk, bez jazykových kurzov a učiteľov. Nový jazyk som sa dokázala vždy naučiť z nuly na plynulú úroveň za dva roky.

Spočiatku som nevedela, ako na to, a svoje prvé jazyky som sa učila na niekoľko pokusov. Rokmi som zistila, čo funguje a čo nie, a svoje najefektívnejšie tipy som spracovala do systematickej podoby vo forme videokurzu Kľúč k jazykom, aby ste vy už nemuseli opakovať moje chyby. Ukážem vám, ako sa naučíte nový jazyk tak, aby vás to hlavne bavilo!

Lýdia Hric Machová - o mne

Aj vy v sebe môžete nájsť nadšenie pre jazyky, rovnako ako:

ikonka s ľuďmi
klientov z celého sveta
0 +
ľudí videlo Lýdiinu prednášku z konferencie TED
0 miliónov +
fanúšikov na sociálnych sieťach
0 +

Toto o kurze Kľúč k jazykom hovoria naši absolventi:

Pustite sa do učenia s nami, aby ste si konečne mohli vychutnávať všetky výhody, ktoré cudzí jazyk prináša.

Kluc k jazykom mockup kurzu

+ Bonusy

Cena: 

497 € / 11 970 Kč (s DPH)

Platbu je možné rozdeliť na 2 splátky. (Možnosť platby na splátky si môžete zvoliť priamo v objednávkovom formulári.)
Pečiatka - garancia vrátenia peňazí
Ak si zakúpite vstup do videokurzu Kľúč k jazykom a zistíte, že vám tento spôsob učenia sa z akéhokoľvek dôvodu nesadol, stačí nám v priebehu prvých 14 dní od začiatku kurzu napísať e-mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám okamžite vrátime plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Som natoľko presvedčená o kvalite tohto kurzu, že vám túto garanciu vrátenia peňazí ponúkam úplne bez váhania. Viem, že Kľúč k jazykom dokáže ľuďom meniť životy, no chcem, aby ste mali istotu, že naozaj nemáte čo stratiť.

Často kladené otázky o kurze Kľúč k jazykom

Pokiaľ si zvolíte platbu kartou alebo internet bankingom, tak prístup k všetkým modulom získate pár minút po zaplatení objednávky. Môžete sa tak začať učiť už dnes!

Majster jazykov je určený od mierne pokročilej úrovne a vyššie, teda pre tých, ktorí už v danom jazyku rozumejú jednoduchým textom a nahrávkam, a ovládajú základy gramatiky daného jazyka. Kľúč k jazykom je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, s ktorým sa ich naučia.

Možno je pre vás nové, že sa máte jazyku venovať samostatne a bez učiteľa, ktorý vedie hodinu. Pravda je však taká, že cudzí jazyk vám do hlavy nikto nenaleje. Najefektívnejšie je učenie, ktoré si riadite sami podľa toho, čo vám vyhovuje a funguje. 

 

Predstavte si to ako cvičenie s trénerom. Tréner vám ukáže, ako robiť cviky efektívne a správne, pomôže vám zostaviť cvičebný plán a jedálniček na mieru, motivuje vás, aby ste nepoľavili, ale cviky si odcvičíte sami. Len takto dosiahnete skutočné výsledky.

V tom prípade si zvoľte Majstra jazykov. Ak ste sa už daný cudzí jazyk učili aspoň pár mesiacov za posledné obdobie, alebo ste ho kedysi ovládali celkom dobre, ale posledné roky ste s ním nemali kontakt, oživíte si ho vďaka metódam Majstra jazykov. Kľúč k jazykom je určený pre ľudí, ktorí nemajú s cudzím jazykom žiadne skúsenosti, alebo sa jazyk učili už dávno a všetko zabudli.

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 7 hodín. Odporúčame vám pozrieť si videokurz aj dvakrát alebo trikrát, aby ste mali čas všetky informácie spracovať a pochopiť. Pozeranie si samozrejme môžete rozdeliť na menšie časti podľa toho, koľko máte času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr.

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a do niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na účet. Bez pýtania sa akýchkoľvek otázok.

To je na tom najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

Áno, v objednávkovom formulári vyplňte názov firmy, IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na  a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. má sídlo v SR a je platcom DPH.

P.S.: Online videokurz Kľúč k jazykom je pre tých, ktorí začínajú s cudzím jazykom úplne od nuly alebo sa ho kedysi učili, ale (takmer) všetko zabudli. Vo videokurze vám dáme presný návod, ako zvládnuť základy akéhokoľvek cudzieho jazyka už za pár mesiacov.

Zameriame sa na systém overený polyglotkou Lýdiou Hric Machovou, ktorá sa sama naučila 9 cudzích jazykov. Vďaka tomu sa naučíte svoj vysnívaný jazyk od nuly bez typických začiatočníckych chýb, ušetríte si množstvo času a už onedlho dokážete viesť jednoduchú konverzáciu.

Videokurz Kľúč k jazykom je rozdelený do 10 modulov, v ktorých vám presne ukážeme, čo a ako sa máte učiť, aj ktoré zdroje a metódy sú najvhodnejšie pre začiatočníkov, aby ste učenie zvládli ľavou zadnou aj popri nabitom rozvrhu.

Ešte neodchádzajte!

Nie ste si istí, či je videokurz
Kľúč k jazykom pre vás to pravé?