PRAKTICKÝ NÁVOD

ako sa naučíte anglicky, nemecky alebo akýkoľvek iný jazyk 

Získajte tri krátke videá, ktoré úplne zmenia váš pohľad na učenie sa jazykov.

Zbavte sa strachu z rozprávania, začnite čítať plynulo ako v slovenčine a učte sa slovíčka bez bifľovania.

Čo všetko sa vo videách dozviete?

5 fatálnych chýb, pre ktoré stroskotá 95 % pokusov o naučenie sa cudzieho jazyka. Robíte ich aj vy? Zistite, ktoré to sú a ako sa im vyhnúť, aby vám už nič nebránilo na ceste za plynulosťou.

4 typy ľudí, ktorí sa cudzí jazyk nikdy nenaučia. Nebuďte jedným z nich a naučte sa ho efektívne a s radosťou. Uvidíte, všimne si to aj váš šéf!

4 základné princípy, vďaka ktorým si udržíte motiváciu do učenia sa jazyka dlhšie ako dva týždne a zaznamenáte viditeľné pokroky rýchlejšie a ľahšie. Dokonca sa na učenie budete tešiť!

3 efektívne a pritom úžasne jednoduché metódy, vďaka ktorým posuniete svoje jazykové schopnosti na novú úroveň už za dva mesiace. Keď sa vás nabudúce cudzinec na ulici opýta na dobrú reštauráciu v okolí, odpoviete sebavedomo a bez zaváhania.

Kto som?

Volám sa Lýdia Machová a pracujem ako tlmočníčka a jazyková mentorka. Sama som sa naučila 9 jazykov, z ktorých 7 udržiavam na plynulej úrovni. Nový jazyk sa učím zhruba každé dva roky.

Pomohla som už tisícom ľudí naučiť sa cudzie jazyky inak ako tradičnými školskými metódami, rýchlejšie a hlavne s lepšími výsledkami.

Vystúpila som aj na prestížnej konferencii TED v New Yorku, na viacerých medzinárodných podujatiach, a sama som na Slovensku zorganizovala jednu zo svetovo najväčších konferencií pre polyglotov.

Môžete ma poznať z médií

Lýdia Machová v médiách

Som v úžase z toho, ako Lýdiin spôsob učenia funguje. Vďaka nej som našiel metódy učenia sa, ktoré ma maximálne bavia. Pochopil som, že to je pre úspech v učení sa jazykov absolútne nevyhnutné. Za pol roka som sa v angličtine posunul ďalej ako sa za 20 rokov večného začiatočníka. Som Lýdii vďačný, že mi otvorila brány do sveta.

 

Erik Hoffmann
Rakeťáci s.r.o.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.