Bezplatný webinár jazykovej mentorky

JAZYK SA DÁ NAUČIŤ AJ NA MATERSKEJ!
5 RÁD, AKO NA TO

Staráte sa o malé dieťa a máte pocit, že na učenie sa jazykov a prácu na sebe vám neostáva čas, priestor či energia? Prezradím vám, čo sa s tým dá robiť a ako sa môžete zlepšiť v cudzom jazyku aj popri drobcovi.

Webinár sa bude vysielať cez internet, preto si ho môžete v utorok pozrieť z pohodlia svojej obývačky. Stačí sa naň len zaregistrovať zadaním svojej emailovej adresy.

Utorok 9. októbra

19:00

O čom budeme hovoriť na utorkovom webinári:

 • 1
  Ako si nájsť čas na učenie jazyka popri starostlivosti o dieťa?
 • 2
  Ako si zvýšiť šance pri návrate na pracovný trh vďaka znalosti jazykov?
 • 3
  Ako sa naučiť plynule rozprávať po anglicky (či v inom jazyku) bez chodenia na kurzy či súkromných učiteľov?
 • 4
  Ako si oživiť dávno zabudnutý jazyk zo strednej?
 • 5
  Ako také učenie vyzerá v praxi: príbehy mamičiek

Prihlásiť sa môžete už iba:

UTOROK 9.10.2018 o 19:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, PhD., profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto) a momentálne sa učí swahilsky. Ako jazyková mentorka pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami. Je organizátorkou svetovo najväčšieho podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú mnoho jazykov) a prednáša na konferenciách doma i v zahraničí. Jej semináre a prednášky o učení jazykov sa vždy rýchlo vypredávajú. Nenechajte si ujsť jej webinár.

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.