Bezplatný webinár

AKO SA JAZYKY UČIA POLYGLOTI

Aj vám sa zdá, že polygloti sú bytosti s nadprirodzenými schopnosťami? Ako sa dokázali naučiť 5 – 10 – 30 jazykov, keď vy už roky bojujete s angličtinou? Odpoveď je jednoduchá - učia sa úplne inak, než sme zvyknutí.

Lýdia Machová prišla na to, v čom je trik polyglotov. Sama sa vďaka tomu naučila 7 jazykov plynule a vo štvrtok sa s vami podelí o praktické tipy, ako sa môžete akýkoľvek jazyk učiť oveľa efektívnejšie, a to bez vycestovania a bez neefektívnych dlhoročných kurzov.

vo štvrtok, 12.4.2018 o 20:00

Počet prihlásených ľudí: 

0

Čo sa na webinári dozviete:

 • 1
  Príbehy polyglotov, ktorí sa sami naučili 5 až 50 jazykov
 • 2
  Nezvyčajné metódy učenia sa jazyka, ktoré viete využiť aj vy
 • 3
  V čom sa metódy polyglotov líšia od tradičných školských metód
 • 4
  Ako môžete konečne v cudzom jazyku prekonať blok, ktorý vám bráni ho používať

Prihlásiť sa môžete už iba:

ŠTVRTOK 12.04.2018 o 20:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Čo je to vlastne ten webinár?

Webinár je v podstate internetová prednáška. Vo štvrtok budem vysielať živý prenos. Keď sa prihlásite na webinár, príde vám mail s odkazom na stránku, kde bude vysielanie prebiehať. Pozriete si ho ako video na internete, a počas toho mi budete môcť písať svoje otázky, na ktoré budem naživo odpovedať. Stačí teda zadať svoju emailovú schránku, a o všetkom vás budeme informovať emailom. 

Čo ak vo štvrtok večer nemám čas?

Prihláste sa aj tak. Po štvrtkovom živom vysielaní bude možné si do pondelka pozrieť záznam, ktorý príde na email všetkým zaregistrovaným. Avšak tí, ktorí prídu na webinár naživo, dostanú navyše aj skvelý darček! :) 

Kto bude prednášať?

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, PhD., profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto), pričom má tiež základy v slovenskom posunkovom jazyku a v swahilčine. Ako jazyková mentorka pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami. Je organizátorkou svetovo najväčšieho podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú mnoho jazykov) s názvom Polyglot Gathering a prednáša na konferenciách doma i v zahraničí. Jej semináre a prednášky o učení jazykov sa vždy rýchlo vypredávajú.

Túto prednášku o polyglotoch videlo naživo už viac ako 1700 ľudí! Vy si ju teraz môžete pozrieť zdarma. 

Nezabudnite sa registrovať na webinár a na štvrtok večer si nič neplánujte.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.