Bezplatný webinár

AKO SA NAUČIŤ JAZYK ZA 1 ROK

Aj vy máte každý január na zozname predsavzatí odrážku "NAUČIŤ SA CUDZÍ JAZYK"? A chcete ho tento rok konečne aj splniť? Práve teraz je ten správny čas!

Polyglotka Lýdia Machová, ktorá sa sama naučila 7 jazykov, vám dá praktické tipy, ako sa môžete akýkoľvek jazyk učiť oveľa efektívnejšie, a to bez vycestovania a bez neefektívnych dlhoročných kurzov.

v pondelok, 8.1.2018 o 19:00

Počet prihlásených ľudí: 

0

O čom budeme hovoriť na pondelkovom webinári:

 • 1
  5 fatálnych chýb v učení sa jazyka
 • 2
  Ako sa stať úspešným samoukom aj bez talentu na jazyky
 • 3
  Ako v učení vytrvať a splniť si tohtoročné predsavzatie
 • 4
  Ako sa učiť dva jazyky naraz
 • 5
  Návod, ako si zostaviť svoju ideálnu metódu

Prihlásiť sa môžete už iba:

PONDELOK 08.01.2018 o 19:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, PhD., profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto). Ako jazyková mentorka pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami. Je organizátorkou svetovo najväčšieho podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú mnoho jazykov) a prednáša na konferenciách doma i v zahraničí. Jej semináre a prednášky o učení jazykov sa vždy rýchlo vypredávajú. Nenechajte si ujsť jej pondelňajší webinár.

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.