Bezplatný webinár

AKO SA UČIŤ JAZYKY:

Základom je systém! 

Učiť sa jazyk sám doma je najúčinnejší, najlacnejší a najdostupnejší spôsob učenia sa jazykov. Zvládne to každý jeden z nás, bez ohľadu na to, aký máte na jazyky talent. Väčšina ľudí však stroskotá na tom, že v učení sa nemá žiaden systém.  Možno ani vám to tento rok zase raz nevyšlo, hoci ste mali na 2017 veľké plány...

Polyglotka Lýdia Machová, ktorá sa sama naučila 7 jazykov, vám dá veľmi praktické rady na to, ako si môžete z učenia urobiť zábavu a ako po sebe môžete už čoskoro vidieť úžasné zlepšenie.

v stredu 1.2.2017 o 20:00

O čom budeme hovoriť na webinári:

 • 1
  Čo je najdôležitejšia vec na naučenie sa akéhokoľvek jazyka (ktorú nás v škole nikto nenaučil)
 • 2
  Ako si oprášiť jazyk, ktorý sme kedysi mali na dobrej úrovni, ale stratili sme ho.
 • 3
  Prečo si väčšina ľudí myslí, že naučiť sa jazyk sám je ťažké.
 • 4
  Ako sa konečne rozhýbať, aj keď sa mi fakt nechce učiť :/
 • 5
  Tajná zbraň, aby nás učenie po dvoch týždňoch neomrzelo

Prihlásiť sa môžete už iba:

STREDA 1.2.2017 o 20:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

lydka machová

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto). Keďže je skúsená ako samouk, vie presne, aký systém si treba nastaviť, aby sa človek dopracoval až k želanému cieľu: plynulej znalosti jazyka. Pozná tiež desiatky iných polyglotov, a teda chápe, že každému vyhovuje vlastný systém. Jej semináre a prednášky o učení jazykov sa vždy rýchlo vypredávajú. Nenechajte si ujsť jej stredajší webinár.

ako sa jazyky učia polygloti

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.