AKO SA UČIŤ JAZYKY:

Zaktivizuj si pred letom angličtinu!

štvrtok 11. mája o 20:00

Aj vy máte na dovolenke problém dohovoriť sa v angličtine či v inom jazyku, hoci rozumiete takmer všetko? Je to bežný problém, s ktorým bojuje väčšina ľudí. Riešenie je pritom veľmi jednoduché! Stačí na svojej angličtine pár týždňov cielene popracovať, a vaša letná dovolenka hneď naberie iný rozmer. Teraz je ten najvyšší čas pustiť sa do toho!

Polyglotka Lýdia Machová, ktorá sa sama naučila 7 jazykov, vám dá veľmi praktické rady na to, ako si môžete z učenia urobiť zábavu a ako po sebe môžete už čoskoro vidieť úžasné zlepšenie.

Pridaj sa k

0
zaregistrovaným

O čom budeme hovoriť na webinári:

 • 1
  aké kroky treba podniknúť PRED dovolenkou, aby sa dovolenka nestala jazykovým fiaskom
 • 2
  ako zaktivizovať svoju slovnú zásobu, ktorú už máme tam niekde v hlave
 • 3
  ako sa časovo nenáročným spôsobom pripraviť na sebavedomé rozprávanie
 • 4
  konkrétne tipy na bezplatné materiály na zlepšenie si angličtiny
 • 5
  ako si precvičiť frázy a vety vhodné pri cestovaní

Prihlásiť sa môžete už iba:

ŠTVRTOK 11. mája 2017 o 20:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

lydka machová

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto). Pre Lýdiu je najdôležitejšou schopnosťou v jazyku vždy rozprávanie, a učí sa každý jazyk až dovtedy, kým sa v ňom nedokáže bez väčšej námahy plynule dorozumieť. Pozná množstvo tipov a trikov, ako to dokáže aj ktokoľvek iný, a o niektoré z nich sa podelí na tomto webinári. Nenechajte si ho ujsť!

Za posledné týždne videlo Lýdiinu prednášku o tom, ako sa jazyky učia polygloti, vyše 1700 ľudí po celom Slovensku. Tentokrát si môžete jej osvedčené tipy vypočuť z pohodlia svojej obývačky.

štvrtok 11. mája o 20:00

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.