5 najväčších nepriateľov dlhodobého učenia.

Ako nad nimi zvíťaziť?

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár jazykovej mentorky a polyglotky Lýdie Machovej, PhD. a dozviete sa, čo robiť, ak vám to s učením sa jazyka doteraz nevyšlo.

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár jazykovej mentorky a polyglotky Lýdie Machovej, PhD. a dozviete sa, čo robiť, ak vám to s učením sa jazyka doteraz nevyšlo.

Webinár sa sprístupní 8. apríla o 8:00 ráno a bude dostupný počas celého dňa až do polnoci.
Môžete si ho pozrieť kedykoľvek počas utorka 8.4., nemusíte byť o 8:00 ráno pri počítači. Odkaz na samotný webinár vám pošleme v utorok ráno emailom, stačí sa naň zaregistrovať TU: 

Čo sa na webinári dozviete?

  • 5 najväčších nepriateľov dlhodobého učenia.
  • Čas na učenie nemôžete mať, môžete si ho len vytvoriť. Ako na to?
  • Na aké nástrahy si dať pri dlhodobom učení pozor?
  • Ako sa nenechať odradiť, aj keď sme sa doteraz nedokázali učiť veľmi dlho?
  • Vzala si vaša motivácia dovolenku? Poradíme, ako ju získať naspäť.

OTESTUJTE SA: Bude tento webinár aj pre vás?

  • Aj vy cítite, že by ste sa mali tej angličtine / nemčine / španielčine konečne venovať, ale nejako sa nikdy neodhodláte, lebo neviete, ako na to?
  • Máte už kúpeného Majstra jazykov niekoľko mesiacov či nebodaj rokov, aj celkom viete, ako sa učiť, ale stále ste sa do toho nedokopali?
  • A keď sa do učenia dokopete, motivácia vám vydrží vždy tak dva týždne a potom postupne vyprchá a nakoniec nad tým mávnete rukou?
  • Nechcete sa učiť len tak sám a pomohlo by vám, keby vás motivoval niekto, kto sa učí rovnako ako vy?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, tak tento webinár je pre vás ako stvorený! Vítaní sú všetci, čo sa už jazyk učia aspoň pár mesiacov, alebo to už niekoľkokrát skúšali.

Webinárom vás bude viesť jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD., ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 si udržiava na plynulej úrovni a každé dva roky pridáva nový.

Za takmer 5 rokov svojho pôsobenia pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami.

Lýdia každoročne vystupuje na prestížnych konferenciách, medzi inými aj TED v New Yorku, záznam z ktorej už videlo viac ako 11 miliónov ľudí. Objavila sa v takmer všetkých väčších slovenských médiách a v minulosti zorganizovala dve svetovo najväčšie podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú veľa jazykov).

Kde ste mohli Lýdiu vidieť?