Bezplatný webinár jazykovej mentorky a polyglotky Lýdie Machovej, PhD.

Ako sa naučiť cudzí jazyk bez stresu, vycestovania a bifľovania?

Aj keď si myslíte, že nemáte talent!

Vyberte dátum...

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Čo sa dozviete na webinári?

  • Revolučný recept na naučenie sa angličtiny, nemčiny či iného jazyka za 2 roky aj popri práci a milióne povinností.
  • 3 prekvapivo jednoduché (a bezplatné!) metódy na naučenie sa akéhokoľvek cudzieho jazyka, ktoré dokážete okamžite aplikovať do praxe. 
  • Prezradím vám 4 jednoduché kroky, ako vytrvať v učení a nestratiť motiváciu. Aby ste to s učením nevzdali a dosiahli vytúženú plynulosť.

Tento webinár už videlo:

0
ľudí
0
ľudí

Aj vy ste...

  • mali v škole ste mali angličtinu 3-krát týždenne?
  • Doplnili ste to o jazykové kurzy rôzneho druhu?
  • Na lektorov ste minuli viac peňazí, ako ste ochotní priznať?
  • A doma máte police plné jazykových učebníc?

A napriek tomu sa ani po toľkých rokoch učenia sa, trápenia, vynaloženej energie a minutých peňazí nedostavili výsledky? Ste frustrovaní, stratili ste motiváciu aj poslednú nádej a ste presvedčení, že na jazyky nemáte ten povestný “talent”? 

Znie vám to povedome?

Zabudnite na zastarané spôsoby učenia a odhaľte prekvapivo jednoduché metódy na naučenie sa akéhokoľvek cudzieho jazyka. Prihláste sa na tento bezplatný webinár a dozviete sa, ako dosiahnete plynulosť bez stresu, bifľovania či vycestovania do zahraničia.

Webinárom vás bude viesť jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD., ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 si udržiava na plynulej úrovni.

Za vyše 5 rokov svojho pôsobenia pomohla už viac ako 9 700 ľuďom naučiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami. A teraz sa môžete medzi nich zaradiť aj vy.

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas. 

Ak ste si zvolili neskorší termín, dve hodiny pred webinárom vám pošleme pripomienku.