Ako sa naučiť cudzí jazyk

bez bifľovania...

Aj keď nemáte talent?

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár jazykovej mentorky a polyglotky Lýdie Machovej, PhD. a dozviete sa, ako sa konečne naučíte cudzí jazyk bez vycestovania, bez učiteľov, bez bifľovania a hlavne zábavne!

Vyberte dátum...

Zaregistrujte sa na bezplatný webinár jazykovej mentorky a polyglotky Lýdie Machovej, PhD. a dozviete sa, ako sa konečne naučíte cudzí jazyk bez vycestovania, bez učiteľov, bez bifľovania, a hlavne zábavne!

Tento webinár už videlo:

0
ľudí
0
ľudí

Čo sa na webinári dozviete?

 • 3 efektívne bezplatné metódy na naučenie sa akéhokoľvek jazyka,
  ktoré viete okamžite využiť v praxi.
 • Ako sa naučíte cudzí jazyk za dva roky, aj popri práci na plný úväzok.
  Toto bude prevrat vo vašom učení!
 • Dozviete sa 4 jednoduché kroky, ako vytrvať v učení a nestratiť motiváciu.
  Aby ste to s učením už viac nevzdali.

OTESTUJTE SA: Bude tento webinár aj pre vás?

 • Učíte sa angličtinu už celé roky, no stále sa neviete dohovoriť?
 • Máte pocit, že vám chýba talent na jazyky?
 • Všetky nemecké slovíčka, ktoré sa naučíte, aj tak po čase zabudnete?
 • Je pre vás učenie sa cudzieho jazyka trápením?
 • Necítite sa v angličtine doma a prekáža vám, že v ňom neviete vyjadriť to, čo v slovenčine?
 • Chcete toto všetko prekonať a konečne pri rozprávaní pôsobiť (a cítiť sa!) sebavedome, nerozmýšľať nad gramatikou, slovosledom či slovíčkami a bez toho, aby ste museli vycestovať či platiť si drahé hodiny s lektorom?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, tak tento webinár je pre vás ako stvorený! Vítaní sú všetci, čo sa chcú konečne naučiť cudzí jazyk, či už sa ho učia 6 rokov, alebo 6 mesiacov!

Webinárom vás bude viesť jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD., ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 si udržiava na plynulej úrovni a každé dva roky pridáva nový.

Za takmer 5 rokov svojho pôsobenia pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami.

Lýdia každoročne vystupuje na prestížnych konferenciách, medzi inými aj TED v New Yorku, záznam z ktorej už videlo viac ako 10 miliónov ľudí. Objavila sa v takmer všetkých väčších slovenských médiách a v minulosti zorganizovala dve svetovo najväčšie podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú veľa jazykov).

Kde ste mohli Lýdiu vidieť?