Bezplatný webinár

AKO SA UČIŤ JAZYKY: 5 tipov od polyglotov

Učíte sa angličtinu, nemčinu či iný jazyk už celé roky, a stále ho neviete poriadne? Možno to nie je to tým, že naň nemáte talent. Možno len robíte isté veci nesprávne.

Polyglotka Lýdia Machová, ktorá sa sama naučila 7 jazykov, vám dá praktické tipy, ako sa môžete akýkoľvek jazyk učiť oveľa efektívnejšie. Prihláste sa zadarmo na živé vysielanie.

v stredu, 19.10.2016 o 19:00

O čom budeme hovoriť na stredajšom webinári:

 • 1
  Prečo ste sa doteraz nenaučili anglicky/nemecky v škole alebo na kurzoch
 • 2
  Ako sa každý môže jazyk naučiť sám - ak vie, ako na to
 • 3
  Aké činnosti sú pri učení sa jazyka najefektívnejšie
 • 4
  Ako si poradiť s gramatikou
 • 5
  Ako sa učiť slovíčka bez bifľovania

Prihlásiť sa môžete už iba:

STREDA 19.10.2016 o 19:00

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

lydka machová

Webinárom vás bude viesť Lýdia Machová, profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka, ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama plynule 7 jazykov (anglický, nemecký, španielsky, francúzsky, poľský, ruský a jazyk esperanto). Pozná desiatky polyglotov a vie, v čom je ich učenie sa jazykov odlišné od klasického systému na školách. Jej semináre a prednášky o učení jazykov sa vždy rýchlo vypredávajú. Nenechajte si ujsť jej stredajší webinár.

ako sa jazyky učia polygloti

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.