Zapojte sa do bezplatnej výzvy #UčímeSaDoma!

Keďže odrazu trávime omnoho viac času doma, čo tak využiť tento čas na niečo užitočné? Nájsť si konečne čas aj na angličtinu, nemčinu či ruštinu, ktorú sme doteraz odsúvali na druhú koľaj, lebo stále bolo niečo súrnejšie?

Že neviete, ako na to? Tím Jazykového mentoringu vám v tom s radosťou pomôže!

Od štvrtka 19. marca - 9. apríla prebieha v našej otvorenej facebookovej skupinke Učíme sa učiť sa jazyky výzva, v ktorej vám pomôžeme učiť sa jazyky z domu. 

Ako to funguje?

  • Zapojiť sa môže každý bezplatne.
  • Výzva #UčímeSaDoma bude prebiehať tri týždne od 19.3. do 9.4.
  • Stačí sa pridať do skupiny Učíme sa učiť sa jazyky na Facebooku (alebo kliknúť na zelené tlačidlo pod videom).
  • Môžete si vybrať akýkoľvek cudzí jazyk, ktorý si počas výzvy chcete zlepšiť a budete sa mu venovať minimálne 20 minút denne.
  • O svojom učení nám budete písať v komentároch v skupine.
  • Na konci výzvy (9. apríla, pred Veľkou nocou) vylosujeme jedného aktívneho účastníka, ktorý vyhrá náš kurz Akadémia samoukov v hodnote 444 eur!

Pozrite si video, kde vám o výzve povieme viac

Každý deň sa môžete od nás tešiť na rôzne tipy o učení sa jazykov, metódy, aplikácie, stránky a praktické rady. Ak vám doteraz v učení chýbala motivácia, teraz ju zaručene získate.

V skupinke máme už viac ako 3000 členov, a atmosféra v nej je úžasná. Poďme zmeniť obdobie nutnej karantény na priestor posunúť sa a naučiť sa niečo nové – keď len na 20 minút denne. Veríme, že to bude pre vás spríjemnenie obdobia sociálnej izolácie a tiež možnosť urobiť pre seba niečo dobré.