Potešte svojho blízkeho pod stromčekom. Darujte mu cudzí jazyk!

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto túži plynule vedieť rozprávať po anglicky, po francúzsky, po španielsky, po nemecky alebo v akomkoľvek inom jazyku, ale doteraz nevedel, ako na to, darujte mu ten najlepší darček: komplexný návod na naučenie sa jazyka bez kurzov a učiteľov.

Volám sa Lýdia Machová a pracujem ako profesionálna tlmočníčka a jazyková mentorka. Bez toho, aby som niekedy žila v zahraničí, sa dnes dorozumiem v 7 jazykoch plynule. Naučila som sa ich sama ako samouk, a presne viem, ako sa ich rovnako môže naučiť aj ktokoľvek iný.

Moje prednášky videli tisíce ľudí a svojimi kurzami a seminármi som pomohla už viac ako 1100 ľuďom učiť sa jazyk úplne inak: efektívnejšie, rýchlejšie a zábavnejšie.  

Zaručene vhodný darček

Na všetky moje kurzy platí 30-dňová garancia spokojnosti: ak videokurz vášmu blízkemu z akéhokoľvek dôvodu nesadne, stačí mi napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk a ja vám okamžite vrátim plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Dávam vám na to svoje slovo.

Svojmu blízkemu potom môžete dodatočne kúpiť iný darček. Nič tým teda neriskujete 🙂 

NÁVOD NA UČENIE SA JAZYKA BEZ PREDOŠLÝCH SKÚSENOSTÍ S JAZYKOM

Online videokurz KĽÚČ K JAZYKOM

kľúč k jazykom

147 EUR

vyše 4-hodinová prednáška expertky na učenie sa jazykov ako samouk: s detailným návodom, ako sa jazyk naučíte od nuly

podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi

konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať, po ktorých sa môžete rovno pustiť do učenia sa

pracovný zošit na zapisovanie si poznámok

BONUS:

Úskalia 5 jazykov a ako ich zvládnuť: jedinečné rady pre jazyky: EN, DE, FR, ES, RU

BONUS:

Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov

BONUS:

Kľúč k pracovnému zošitu, aby vám žiadny detail neunikol

Tento darček sa hodí pre každého, pre koho platí:

chcem sa začať učiť úplne nový cudzí jazyk, ktorý som sa nikdy neučil

chcel by som sa začať učiť nový jazyk, ale nemám kam chodiť na kurz, alebo mi to časovo nevyhovuje

kedysi som ovládal daný jazyk na stredne pokročilej úrovni, ale nepoužíval som ho poriadne dlhšie ako 5 rokov a mám pocit, že som takmer všetko zabudol 

doteraz som sa učil daný jazyk klasickými kurzami menej ako rok a z bežnej reči v danom jazyku rozumiem len príležitostné slovíčka

NÁVOD NA UČENIE SA JAZYKA OD MIERNE POKROČILEJ ALEBO VYŠŠEJ ÚROVNE

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

učenie jazyka je podľa mňa ťažký a zložitý proces a trvá mi celé roky niekam sa v ňom posunúť

videokurz majster jazykov

147 EUR

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT)

BONUS:

všetky doterajšie webináre jazykovej mentorky Lýdie zo série AKO SA UČIŤ JAZYKY:

- 5 tipov od polyglotov
- Základom je systém!
- Zaktivizuj si pred letom angličtinu

Tento darček sa hodí pre každého, pre koho platí:

mám za sebou viacero kurzov / súkromných hodín / pobytov v zahraničí, ale komunikácia v cudzom jazyku pre mňa stále nie je prirodzená

už niekoľko rokov sa učím angličtinu (alebo iný jazyk), a stále sa neviem plynule dohovoriť

aj keď sa viem anglicky (či v inom jazyku) dohovoriť, mám zmätok v gramatike a nie som si istý správnosťou toho, čo hovorím

aj keď mám silnú motiváciu naučiť sa dobre po anglicky (alebo iný jazyk), neviem sa do toho dokopať

Chcete pod stromčekom vášho blízkeho potešiť videokurzom?

Po odoslaní objednávky sa vás opýtame, komu chcete videokurz darovať. Na mailovú adresu, ktorú nám zadáte, pošleme 25. decembra prihlasovacie údaje do videokurzu ako vianočný darček. Vám zas príde mail s pekným darčekovým poukazom, ktorý si budete môcť stiahnuť, vytlačiť a darovať vášmu blízkemu pod stromček ako prekvapenie.

 Majster jazykov

Čo sa vo videokurze dozviete:

základné princípy pre efektívne učenie sa cudzích jazykov

prečo váš doterajší spôsob učenia sa jazyka nefungoval, a ako to zmeniť

ako sa jazyky učia polygloti (ľudia, ktorí ovládajú 5 a viac jazykov)

ako nestratiť motiváciu pri učení sa jazyka

ako byť v kontakte s rodenými hovoriacimi jazyka aj bez vycestovania do zahraničia

detailné tipy na to, ako zlepšiť svoju schopnosť čítať, písať, počúvať a rozprávať v jazyku, ako si zväčšovať slovnú zásobu a učiť sa gramatiku

ako konečne prelomiť bariéru v rozprávaní a začať v jazyku komunikovať prirodzene

ako si na učenie jazyka nájsť čas, aj keď ste extrémne vyťažení

návod na to, ako si nastaviť systém v učení sa jazyka

Čo získate pozrením si videí vo videokurze:

informácie o vyše 30 spôsoboch učenia sa jazykov, z ktorých ste o mnohých pravdepodobne nikdy nepočuli

tipy na množstvo moderných nástrojov (aplikácie, webové stránky), ktoré viete okamžite využiť na učenie sa jazyka, väčšinou úplne zadarmo

detailný návod na prácu s materiálmi - knižkami, cvičebnicami a učebnicami, ktoré už máte doma, ale nikdy ste ich nepoužili (správne)

presný návod na to, ako sa jazyk učiť systematicky

návod krok za krokom, ako si v jazyku určiť svoje priority a presne vymedziť ciele, a ako si odsledovať ich naplnenie

obrovskú dávku motivácie do učenia sa jazykov (podľa slov stoviek mojich spokojných klientov) 🙂

Vo videokurze sa môžete tešiť nielen na 42 videí, na ktorých vysvetľujem jednotlivé metódy učenia sa jazykov vo vlastnej réžii, ale aj na krásny pracovný zošit a bonusové materiály.

Videokurz obsahuje 9 modulov:

O učení sa jazykov

Predstavím vám do detailov svoju filozofiu o učení sa jazykov na štýl polyglotov. Zistíte, aké základné princípy treba pri učení sa jazykov dodržiavať, aby bolo behom pár týždňov či mesiacov vidieť výrazný posun.

Čítanie

Dozviete sa, kde zoženiete obrovské množstvo materiálu na čítanie, jednak v tlačenej a jednak v digitálnej podobe, a ako s ním správne pracovať. Existujú aplikácie, ktoré nám učenie sa jazykov neskutočne uľahčujú.

Počúvanie

Skvelé tipy, ako môžete počúvať množstvo nahrávok vo vybranom jazyku úplne zadarmo, a to dokonca počas svojho bežného pracovného dňa. Je koniec nudným nahrávkam v učebniciach - každý bude počúvať to, čo ho zaujíma.

Čítanie + počúvanie

Špeciálny modul sa venuje kombinácii čítania a počúvania, ktorá je ešte efektívnejšia ako jednotlivé činnosti samostatne. Dozviete sa o odporúčanom postupe, ako pracovať s bilingválnymi knihami s nahrávkami a mnoho iného.

Gramatika

Nie, nie, žiadna suchá teória, pôjdeme do praxe 🙂 Väčšina ľudí neznáša gramatiku, lebo na ňu idú len teoreticky. Tu sa dozviete, ako sa gramatiku naučíte na praktických príkladoch. Musíte ich však urobiť veľa. Poviem vám, kde ich nájsť.

Písanie

Či už chcete zlepšiť svoj pravopis alebo sa vedieť lepšie vyjadriť v písaných textoch, v tomto module zistíte, ako na to. Existujú stránky, kde vám cudzinci ochotne a zadarmo budú opravovať vaše texty. Treba len vedieť pár trikov 🙂

Rozprávanie

Zrejme najočakávanejší a najpotrebnejší modul nám prezradí, ako si môžeme zlepšiť schopnosť vyjadrovať sa v cudzom jazyku aj tu na Slovensku, ako si zabezpečiť pravidelné hodiny s učiteľmi či lektormi online aj ako rozprávať, ak sme introverti.

Slovná zásoba

Metód a stránok na rozširovanie slovnej zásoby je množstvo, my si povieme o tých najpoužívanejších, a samozrejme, najefektívnejších. Zistíte, ako v praxi využiť najobľúbenejšiu metódu väčšiny polyglotov.

Výslovnosť

Ak nám cudzinci nerozumejú, stačí sa istý čas systematicky venovať pár cvičeniam na zlepšenie výslovnosti, a hneď bude komunikácia jednoduchšia. Dozviete sa, prečo je užitočné prečítať si aj niečo o teórii (fonetike).

Pracovný zošit

(k dispozícii v slovenskej aj českej verzii)

pracovný zošit majster jazykov

Počas celého sledovania videí si budete vypĺňať pracovný zošit, ktorý si môžete najskôr vytlačiť, alebo si písať priamo do dokumentu. Pracovný zošit vám umožní:

písať si prehľadné poznámky k jednotlivým metódam a po pozretí videa tak na nič dôležité nezabudnúť

doplniť si informácie vo videách o dodatočné detaily

ujasniť si svoje potreby a priority v učení sa jazyka

vytvoriť si učebný plán, podľa ktorého budete potom pravidelne postupovať

prečítať si o vybraných metódach detailné inštrukcie

otestovať si, čo ste sa naučili vo videokurze vyplnením malého testu

Bonusy k videokurzu

Jazykové zdroje

Pre 7 najobľúbenejších jazykov na Slovensku a v Česku: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu, taliančinu. Nájdete tu kopec užitočných stránok, informácií o seriáloch, podcastoch, kníh a cvičebníc pre daný jazyk, ktoré som nazbierala za pomoci 100 študentov prekladateľstva a tlmočníctva. V moduloch videokurzu sa dozviete “ako na to”, tu sa dozviete “kde to nájdete”.

Inštruktážne videá

Presne vám ukážem, ako pracovať s 5 stránkami alebo aplikáciami a ako ich čo najefektívnejšie využiť na prácu s jazykom. V týchto videách mi budete akoby pozerať cez plece, napríklad keď si hľadám vhodných učiteľov na Italki alebo zháňam dobré podcasty na počúvanie. Všetko tu ukazujem priamo na praktických príkladoch a získate tak mnoho rád, ktoré som získala za 17 rokov skúseností s učením sa jazykov. Ušetria vám množstvo času, zháňania informácií a experimentovania.

FAQ o videokurze

• Pre koho je videokurz určený?

Pre kohokoľvek, kto je v istom jazyku minimálne mierne pokročilý, a chce svoje jazykové schopnosti posunúť o niekoľko úrovní vyššie.

• Pre koho videokurz určený nie je?

Pre ľudí, ktorí očakávajú “zázračnú” metódu, vďaka ktorej sa jazyk naučia za dva týždne. Bohužiaľ, takéto zázračné metódy neexistujú. Učenie sa jazyka si vyžaduje istú energiu, ale dá sa to robiť aj jednoduchým, efektívnym, a príjemným spôsobom. Po videokurze budete musieť na svojom cudzom jazyku pracovať, ale ja vám ukážem, ako to môžete robiť s radosťou tak, aby vás to bavilo. 

• Na aké cudzie jazyky sa to dá použiť?

V podstate na akékoľvek, ale seminár najlepšie poslúži tým, ktorí sa učia európske jazyky (angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu atď.). Kľudne to môžu byť jazyky, ktoré ja neovládam. Metódy a zdroje, ktoré vám predstavím, sú použiteľné na akékoľvek jazyky.

Keďže som sa zatiaľ neučila ázijské jazyky, pre ktoré platí množstvo samostatných pravidiel (rôzne typy písma, intonačné úrovne a pod.), k týmto sa konkrétne vyjadrovať nebudem.

• Čo ak sa iba začínam učiť cudzí jazyk?

Videokurz si môžete pozrieť, a som si istá, že na ňom získate množstvo užitočných informácií, ktoré môžete priamo využiť, ale primárne je seminár určený pre mierne pokročilých a vyššie úrovne, ktorí už dokážu čítať jednoduché texty v danom jazyku a trochu rozumejú.

• Na jazykovom kurze mám možnosť rozprávať v cudzom jazyku. Ako je to s učením sa “sám doma”?

Vo videokurze vám prezradím 7 spôsobov, ako si rozprávanie môžete cvičiť aj bez učiteľa, dokonca oveľa častejšie, zaujímavejšie, a v mnohých prípadoch aj lacnejšie, respektíve úplne zadarmo.

• Nie som technický typ a nerád čítam z obrazovky. Sú tieto metódy aj pre mňa?

Určite áno! V mojich metódach si prídu na svoje milovníci smartfónov, ale aj nadšenci klasických tlačených kníh. Najväčšia výhoda mojej filozofie učenia sa jazykov je práve v tom, že si z toho vyberiete, čo chcete. Ak by ste sa na seminári náhodou nedozvedeli o metódach, ktoré viete použiť, máte istú garanciu vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť 🙂

 

Kľúč k jazykom seminár

Detailný popis obsahu videokurzu:

Videokurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť nový cudzí jazyk. Základom takéhoto učenia sa je slovenská, prípadne česká kniha pre samoukov a doplňujúce materiály z internetu alebo z našich kníhkupectiev. 

Moduly videokurzu:

Prv než začneme:

Príprava samouka na naučenie sa nového jazyka

Výber vhodnej knihy a materiálov

Ako si vybrať najlepšiu knihu pre samoukov (s konkrétnymi odporúčaniami pre angličtinu, nemčinu, španielčinu, ruštinu a taliančinu)

Metóda spätných prekladov

Za najvhodnejšiu metódu na učenie sa jazykov považujem metódu spätných prekladov, obľúbenú (no menej známu) metódu polyglotov. Vysvetlíme si ju do najmenších detailov, aby ste mohli hneď začať používať a mali na to presný návod.

Doplňujúce zdroje:

Aké ďalšie materiály vieme využiť, kde ich nájsť, a ako ich začleniť do výučby (väčšina z nich je bezplatná)

Ako sa učiť slovíčka:

Presný popis troch najefektívnejších metód na učenie sa slovíčok, ktoré vás budú navyše aj baviť

Nezabudnime na výslovnosť

Predovšetkým v začiatkoch učenia sa jazyka je zameranie sa na správnu výslovnosť kľúčové. Predstavíme si konkrétne tipy, ako na to.

Nebojme sa gramatiky:

Rady, ako si poradiť s neznámou gramatikou nového jazyka

Obávané rozprávanie:

Ako zvládnuť najťažšiu aktivitu v novom jazyku krok za krokom: konkrétne tipy, ako viesť prvé konverzácie, ako sa vyjadrovať s obmedzenou slovnou zásobou, aj kde nájsť konverzačných partnerov

Kde nájsť čas?

Pár praktických rád pre zaneprázdnených

+ BONUSY:

1) ÚSKALIA 5 JAZYKOV:
Ako prekonať prvé vlny

Každý, kto začína s jazykom od začiatku, nevyhnutne narazí na isté javy v danom jazyku, ktoré sú pre Slovákov ťažké, napríklad:

  • 12 časov v angličtine (I am doing, I have done, I will have done, …)
  • odlúčiteľné predpony v nemčine (ich rufe dich an, er ist aufgestanden)
  • výslovnosť vo francúzštine (beaucoup = [boku])
  • slovesá ser a estar v španielčine
  • azbuka v ruštine

Bonusom k videokurzu je presný návod na všetky úskalia, s ktorými sa stretnete v prvých mesiacoch učenia sa 5 najpopulárnejších jazykov na Slovensku: angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny. Nikde inde nenájdete takto presne spísaný postup, ako si poradiť s najťažšími javmi v začiatkoch učenia sa týchto piatich jazykov. Tieto rady vám ušetria dlhé mesiace trápenia sa. 

2) SVETOVÝ KĽÚČ K JAZYKOM:
Takto na to idú polygloti!

Ovládate nejaký svetový jazyk na pokročilej úrovni? Dokážete čítať knihy v angličtine, nemčine či francúzštine? Potom bude pre vás učenie sa nového jazyka ešte jednoduchšie!

V týchto 5 bonusových videách dostanete detailný návod, ako pracovať s 5 najpopulárnejšími metódami, ktoré využívajú polygloti (ľudia, ktorí ovládajú množstvo jazykov). Nie sú preložené do slovenčiny, ale patria k najefektívnejším materiálom na učenie sa jazyka od nuly. Povieme si:

  • ktorá kniha / audiokurz bude pre vás najvhodnejší
  • krok za krokom, ako s týmito materiálmi systematicky pracovať
  • ako spojiť tieto materiály s inými a vytvoriť si dokonalý systém na naučenie sa jazyka

Aj tu platí, že nikde inde nenájdete tieto informácie takto systematicky spísané a vysvetlené, s konkrétnymi radami od niekoho, kto si všetkými týmito materiálmi sám prešiel, a presne pozná ich výhody aj nevýhody.

Často kladené otázky 

  Na aký jazyk viem využiť videokurz Kľúč k jazykom?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Napriek tomu musím dodať, že nie som expertom na ázijské jazyky a hoci mám viacero informácií od iných polyglotov o tom, ako je vhodné postupovať napr. s čínštinou alebo japončinou, neviem sa k týmto jazykom vyjadriť do detailov. 

Najlepšie vám viem poradiť k európskym jazykom, hlavne tým, ktoré som sa sama učila, teda angličtina, nemčina, poľština, španielčina, francúzština, esperanto, ruština, a slovenský posunkový jazyk. Príklady na seminári budú orientované hlavne na angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu a ruštinu. 

Ak sa chcete učiť iný európsky jazyk, ako je portugalčina, taliančina, holandčina, švédčina či iné, po pozretí videokurzu budete presne vedieť, ako na to. 

  Čo ak nie som úplný začiatočník?

Tento videokurz je pre tých, ktorí s jazykom ešte vôbec nezačali, ale aj pre tých, ktorí to už možno aj opakovane skúšali, no nikdy sa ďaleko nedopracovali. Ak patríte k "falošným začiatočníkom", resp. "večným začiatočníkom" a stále nemáte v cudzom jazyku zvládnuté základy, neviete sa dorozumieť v bežných situáciách a z počúvania jazyka rozumiete vždy len pár slov či výrazov, tento videokurz vám dá presný postup, ako to konečne raz a navždy zmeníte. 

  Ako veľa sa budem musieť učiť, aby tieto metódy fungovali? 

Celé učenie sa jazyka si budete môcť prispôsobiť presne podľa seba: ak máte momentálne menej času, postačí, ak sa jazyku budete venovať zhruba 20 minút denne, ale je potrebné, aby ste si na to našli pokoj a vedeli sa na to sústrediť. Pomocou videí vo videokurze budete presne vedieť, čo máte počas tých 20 minút robiť a ako si vystavať vlastný systém, ako sa samostatne učiť, aby ste na sebe už behom pár týždňov videli viditeľné zlepšenie a dokázali sa v jazyku jednoducho vyjadriť.  Ak dodržíte rady vo videokurze, môžete sa tešiť na stabilný pokrok, ktorý vás bude motivovať v učení vytrvať. A možno sa stanete na učení jazykov takí závislí ako ja a budete sa aj vy učiť nový jazyk každé dva roky 🙂 

  Mám kúpený videokurz Majster jazykov. Dozviem sa v tomto videokurze niečo nové? 

Jednoznačne. Oba videokurzy predstavujú dva veľmi odlišné systémy učenia sa jazyka:

  • Kľúč k jazykom prináša metódy učenia sa jazyka od začiatku, keď v ňom ešte nič nerozumieme ani nevieme vyjadriť. Takéto učenie si vyžaduje na začiatku trochu systematickej práce s knihou, aby sme získali základy a mohli si jazyk začať užívať príjemnejšími činnosťami. 
  • Majster jazykov je určený pre tých, ktorí si už vedia prečítať jednoduché texty, rozumejú pomalším prehovorom, a poznajú základy gramatiky, alebo sú v jazyku veľmi pokročilí a chcú sa ďalej zlepšovať. Takíto študenti sa dokážu jazyk učiť aj popri iných činnostiach v priebehu dňa, a dokážu doň zakomponovať množstvo zábavných činností ako je pozeranie seriálov či videí. 

Ak si nie ste istí, ktorý kurz je pre vás vhodný, odporúčam vám Kľúč k jazykom, aby ste si metódou spätných prekladov dôsledne prešli základy v jazyku. Neskôr na tom môžete budovať pokročilejšími metódami.  

  Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 4 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené. Ja vám samozrejme odporúčam pozrieť si videá čo najskôr, aby ste to učenie sa jazyka už viac neodkladali! 🙂 

  Môžem si videokurz objednať na firmu?

Áno, v prihlasovacom formulári je priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné upraviť položku na faktúre, aby lepšie ozrejmovala, že ide o jazykové vzdelávanie.

100% garancia spokojnosti

Ak si zakúpite vstup do videokurzu Majster jazykov alebo Kľúč k jazykom a zistíte, že ste sa nedozvedeli, ako sa dajú jazyky učiť jednoducho a efektívne, alebo že neviete moje rady okamžite aplikovať do praxe, alebo skrátka nebudete spokojní s obsahom videokurzu z iných dôvodov, stačí mi v priebehu prvých 30 dní napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk a ja vám okamžite vrátim plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Dávam vám na to svoje slovo.

Dovoľujem si tvrdiť, že najväčšou pridanou hodnotou videokurzov je to, že si z nich odnesiete presný návod, čo a ako treba robiť, aby ste svoju angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk konečne dostali na úroveň, o ktorej už roky snívate.

Dovoľujem si tiež tvrdiť, že nikde inde sa v prehľadnej forme nedozviete toľko podnetných informácií o učení sa jazykov, ktoré viete okamžite aplikovať v praxi.

Mnoho blogov o učení sa jazykov prináša len jednotlivé tipy o učení sa jazykov, ako napríklad „oblep si byt papierikmi s názvami v cudzom jazyku“, „počúvaj pesničky v jazyku, ktorý sa učíš“, „nastav si Facebook na španielčinu“ a pod.

Všetko sú to bezpochyby užitočné aktivity, ale ak budete robiť len takéto jednotlivé kroky, ďaleko vás to neposunie. Jazyk je komplexný systém, a preto je aj na jeho ovládnutie potrebný nejaký systém. Ja vám vo videokurze ponúknem konkrétny návod, ako si takýto systém prispôsobíte presne svojim časovým možnostiam a cieľom.

Jazykový mentoring skutočne funguje

Neviete, či sú videokurzy alebo takéto učenie sa jazykov to pravé pre vás? Prečítajte si, čo o mojich kurzoch, seminároch a videokurze hovoria doterajší účastníci.

"S Lydkou som sa zoznámil pred pol rokom a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako sa za 20 rokov večného začiatočníka."

Erik Hoffmann

"Po absolvovaní kurzu sa znova dokážem postaviť pred svojich žiakov a sebaisto rozprávať a vysvetľovať gramatiku a slovnú zásobu. Vrátil sa mi cit pre angličtinu a oživila sa mi pasívna slovná zásoba. Lydkine myšlienky o učení sa jazykov sa mi veľmi páčia a musím uznať, že naozaj fungujú."

Marcela Scholzová

"Najlepší kurz, na akom som sa kedy zúčastnila! Neskutočne motivujúci, príjemný a užitočný. Získala som na ňom množstvo praktických tipov na individuálne zlepšovanie jazykových znalostí. Moja angličtina sa rozhodne posunula. Ohúrila som aj manžela, keď som zrazu začala používať nové slová či frázy. Je to úžasný pocit. Kurz bez váhania odporúčam aj ostatným. Pomohol mi dostať sa z komfortnej zóny a spríjemnil mi celé leto."

Maria Stevens

jazyková mentorka lýdia machová

Jazyk vás nikto nikdy nenaučí, priatelia. Jedine vy sa ho môžete naučiť. Áno, je na to potrebná istá dávka energie, ale ja vám rada ukážem, že sa to dá aj s nadšením. Výsledky na sebe budete vidieť behom niekoľkých týždňov či mesiacov.

Videokurzy Majster jazykov a Kľúč k jazykom vám vedia otvoriť dvere do úplne nového sveta.

Cez prah však musíte prejsť vy sami.

Ako sa rozhodnete?