Majster jazykov

Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne učiť cudzie jazyky od mierne pokročilej úrovne vyššie, a preto si objednávam videokurz Majster jazykov. A to nie len pre seba, ale aj pre môjho blízkeho ako vianočný darček!

  • Rozumiem, že vo videokurze sa dozvieme, ako sa máme učiť, ale učiť sa budeme musieť sami
  • Rozumiem, že celý kurz je online a učenie sa podľa neho je úplne flexibilné: nie je potrebné byť v danom čase na danom mieste
  • Viem, že ak sa mi do 30 dní videokurz nezapáči, dostanem plnú zaplatenú sumu späť, bez akýchkoľvek poplatkov alebo háčikov
  • Rozumiem, že ide o elektronický obsah a nie o fyzický produkt, teda že po zaplatení dostanem prihlasovacie údaje na stránku, na ktorej budem mať doživotne prístupné všetky videá z videokurzu
  • Rozumiem, že môj blízky, ktorému darujem druhý videokurz v podobe darčekového poukazu, dostane prihlasovacie údaje 25. decembra ako vianočný darček (v prípade potreby sa to dá zmeniť, stačí nám napísať email)

Po odoslaní prihlášky sa vás opýtame, komu chcete druhý kurz podarovať. Pošleme vám potom emailom darčekový poukaz vo forme PDF, ktorý mu môžete dať pod stromček, a 25. decembra mu pošleme na email prihlasovacie údaje do kurzu. Ak si želáte urobiť to inak, stačí nám napísať email na info@jazykovymentoring.sk a poriešime to inak :)  

"Využívanie metód zo seminára mi prinieslo návyk, aký som predtým nemal. Učím sa nie z donútenia, ale zo zábavy, a je to fakt o niečom inom...zisťujem, že začínam rozmýšlať sem tam v angličtine, aj porozumenie sa zlepšilo. Z môjho pohľadu niet čo riešiť, toto naozaj funguje, stačí si len vybrať z nespočetných doporučených metod tú správnu kombináciu. Lydka, vďaka, myslím, že si mentor, ktorý vie, ako na to."

Roman Podolec

"S Lydkou som sa zoznámil pred pol rokom a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatnočníka."

Erik Hoffman

"Seminár ma neuveriteľne namotivoval. Za leto som si spracovala cez goldlisty celú knižku, fičala som 7 dní v týždni. A naozaj to fungovalo. Rozdiel pociťujem aj keď sa bavím so študentmi, angličtina je mi prirodzenejšia. Priblížila som sa k úrovni native speakra, po ktorej stále túžim."

Zuzana Janíková

V prípade, že do jedného mesiaca od získania prístupových údajov k videokurzu zistíte, že videokurz vám nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. 

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

videokurz majster jazykov

97 EUR

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT / PL)

BONUS:

všetky doterajšie webináre jazykovej mentorky Lýdie Machovej zo série AKO SA UČIŤ JAZYKY

- 5 tipov polyglotov
- Základom je systém!
- Zaktivizuj si pred letom angličtinu

To všetko získate hneď dvakrát – pre seba a ako vianočný darček pre vášho blízkeho :)

Rada vám vo videokurze predstavím svoju vlastnú filozofiu učenia sa jazyka, s ktorou sa dnes plynulo dohovorím 7 jazykmi. Ak sa chcete angličtinu, nemčinu, francúzštinu, ruštinu či akýkoľvek iný jazyk učiť úplne inak ako doteraz, tento videokurz je presne to, čo vám v tom pomôže. Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami.  

Lýdia Machová