Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne učiť cudzie jazyky od mierne pokročilej úrovne vyššie, a preto si objednávam videokurz Majster jazykov:

"Využívanie metód zo seminára mi prinieslo návyk, aký som predtým nemal. Učím sa nie z donútenia, ale zo zábavy, a je to fakt o niečom inom...zisťujem, že začínam rozmýšlať sem tam v angličtine, aj porozumenie sa zlepšilo. Z môjho pohľadu niet čo riešiť, toto naozaj funguje, stačí si len vybrať z nespočetných doporučených metod tú správnu kombináciu. Lydka, vďaka, myslím, že si mentor, ktorý vie, ako na to."

Roman Podolec

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

ako sa učiť cudzie jazyky

"S Lydkou som sa zoznámil pred pol rokom a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatnočníka."

Erik Hoffman

"Seminár ma neuveriteľne namotivoval. Za leto som si spracovala cez goldlisty celú knižku, fičala som 7 dní v týždni. A naozaj to fungovalo. Rozdiel pociťujem aj keď sa bavím so študentmi, angličtina je mi prirodzenejšia. Priblížila som sa k úrovni native speakra, po ktorej stále túžim."

Zuzana Janíková

V prípade, že do jedného mesiaca od získania prístupových údajov k videokurzu zistíte, že videokurz vám nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. 

Prístupové údaje do videokurzu vám prídu na váš email do 10 minút od prijatia platby. Ak zaplatíte kartou alebo online bankovým prevodom, videokurz môžete začať sledovať už o chíľku.  

Čo je zahrnuté v cene:

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

 

  • videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od stredne pokročilej úrovne vyššie)
  • pracovný zošit k semináru
  • návod na vytvorenie učebného plánu
  • BONUS: inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami
  • BONUS: odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT)

Rada vám vo videokurze predstavím svoju vlastnú filozofiu učenia sa jazyka, s ktorou sa dnes plynulo dohovorím 7 jazykmi. Ak sa chcete angličtinu, nemčinu, francúzštinu, ruštinu či akýkoľvek iný jazyk učiť úplne inak ako doteraz, tento videokurz je presne to, čo vám v tom pomôže. Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami.  

Lýdia Machová