Využívanie metód zo seminára mi prinieslo návyk, aký som predtým nemal. Učím sa nie z donútenia, ale zo zábavy, a je to fakt o niečom inom...zisťujem, že začínam rozmýšlať sem tam v angličtine, aj porozumenie sa zlepšilo. Z môjho pohľadu niet čo riešiť, toto naozaj funguje, stačí si len vybrať z nespočetných doporučených metod tú správnu kombináciu. Lydka, vďaka, myslím, že si mentor, ktorý vie, ako na to.

Roman Podolec

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne učiť cudzie jazyky od mierne pokročilej úrovne vyššie, a preto sa prihlasujem na celodenný seminár Majster jazykov

vo štvrtok 15. septembra 2016 od 10:00 do 18:00 v Bratislave

ako sa učiť cudzie jazyky

Ak sa chceš naozaj naučiť cudzí jazyk, len nevieš ako na to, choď si vypočuť tú babu. Je milá, inteligentná, pútavo a inšpiratívne rozpráva a zahrnie ťa takým množstvom užitočných informácii a návodov ako na to, že ak to ani po jej seminári nedokážeš, tak už nikdy! :)

Iveta Sajanová

"Veľmi sa mi tá prednáška páčila. Bolo to veľmi inšpirujúce a motivujúce. Vyrazila si mi dych hneď na začiatku, keď si začala rozprávať všetkými tými jazykmi. Ešte v ten deň som začala niečo robiť so svojim jazykom. Hneď ma oslovila metóda Goldlist, ktorú som aj zahrnula do môjho učebného plánu. A podcasty boli pre mňa tiež novinka. Teraz si už bez nich neviem predstaviť deň."

Alexandra Hanková

"Zrazu nemám strach si pozrieť filmy v taliančine/chorvátčine a ešte im aj rozumiem! A čo ma najviac teší - rozprávam. K tomu by som sa sama nikdy nebola dokopala. Vždy som si myslela, že treba počkať, kým budem lepšia, ešte lepšia a potom možno jedného dňa sa rozkecám. Večer pred spaním som bola v šoku z toho, že som hovorila v cudzom jazyku!"

Erika Szabóová

Čo je zahrnuté v cene:

  • prakticky orientovaná interaktívna prednáška o učení sa cudzích jazykov
  • informácie o nespočetnom množstve zdrojov na učenie sa jazykov, ktoré máme dostupné vďaka internetu (a návod, ako sa v nich vyznať)
  • 30-stranový pracovný zošit, v ktorom nájdete všetky spomenuté metódy aj s dodatočnými informáciami
  • vypracovanie detailného individuálneho plánu na učenie sa jazyka, podľa ktorého budete vedieť po seminári bez problémov postupovať až k plynulej znalosti jazyka 
  • hodinová diskusia so skúsenou jazykovou mentorkou, na ktorej sa môžete opýtať na špecifické problémy, ktoré pri učení sa jazykov zažívate
  • občerstvenie
  • obed

Rada vám na seminári predstavím svoju vlastnú filozofiu učenia sa jazyka, s ktorou sa dnes dohovorím 8 jazykmi. Ak chcete svoju angličtinu, nemčinu, francúzštinu, ruštinu či akýkoľvek iný jazyk pozdvihnúť na úplne novú úroveň, na tomto seminári by ste isto nemali chýbať. Ako rodená Partizánčanka sa na tento seminár obzvlášť teším :) 

Lýdia Machová