Ak sa chceš naozaj naučiť cudzí jazyk, len nevieš ako na to, choď si vypočuť tú babu. Je milá, inteligentná, pútavo a inšpiratívne rozpráva a zahrnie ťa takým množstvom užitočných informácii a návodov ako na to, že ak to ani po jej seminári nedokážeš, tak už nikdy! :)

Iveta Sajanová

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne učiť cudzie jazyky od mierne pokročilej úrovne vyššie, a preto sa prihlasujem na 6-hodinový seminár

Majster jazykov

20.8. v Café la Liberté v Košiciach

 

ako sa učiť cudzie jazyky

"Veľmi sa mi tá prednáška páčila. Bolo to veľmi inšpirujúce a motivujúce. Vyrazila si mi dych hneď na začiatku, keď si začala rozprávať všetkými tými jazykmi. Ešte v ten deň som začala niečo robiť so svojim jazykom. Hneď ma oslovila metóda Goldlist, ktorú som aj zahrnula do môjho učebného plánu. A podcasty boli pre mňa tiež novinka. Teraz si už bez nich neviem predstaviť deň."

Alexandra Hanková

"Zrazu nemám strach si pozrieť filmy v taliančine/chorvátčine a ešte im aj rozumiem! A čo ma najviac teší - rozprávam. K tomu by som sa sama nikdy nebola dokopala. Vždy som si myslela, že treba počkať, kým budem lepšia, ešte lepšia a potom možno jedného dňa sa rozkecám. Večer pred spaním som bola v šoku z toho, že som hovorila v cudzom jazyku!"

Erika Szabóová

Čo je zahrnuté v cene:

  • prakticky orientovaná interaktívna prednáška o učení sa cudzích jazykov
  • informácie o nespočetnom množstve zdrojov na učenie sa jazykov, ktoré máme dostupné vďaka internetu (a návod, ako sa v nich vyznať)
  • 30-stranový pracovný zošit, v ktorom nájdete všetky spomenuté metódy aj s dodatočnými informáciami
  • vypracovanie detailného individuálneho plánu na učenie sa jazyka, podľa ktorého budete vedieť po seminári bez problémov postupovať až k plynulej znalosti jazyka 
  • hodinová diskusia so skúsenou jazykovou mentorkou, na ktorej sa môžete opýtať na špecifické problémy, ktoré pri učení sa jazykov zažívate
  • občerstvenie a príjemná atmosféra :)
  • obed

Rada vám na seminári predstavím svoju vlastnú filozofiu učenia sa jazyka, s ktorou sa dnes dohovorím 8 jazykmi. Ak chcete svoju angličtinu, nemčinu, francúzštinu, ruštinu či akýkoľvek iný jazyk pozdvihnúť na úplne novú úroveň, na tomto seminári by ste isto nemali chýbať.

Lýdia Machová