NOVOROČNÝ MENTORING

Áno, aj ja sa chcem učiť svoj jazyk od stredne pokročilej úrovne vyššie spoločne s inými študentmi v rámci online komunity pod vedením skúsenej jazykovej mentorky Lýdie

od 6.2.2017 do 16.4.2017

(8 týždňov čistého učenia sa a dva týždne prípravy)

Čo je zahrnuté v cene:

  • prístup do VIP členskej zóny "Mentoring" vo videokurze Majster jazykov 
  • prístup do uzavretej skupiny na Facebooku určenej len pre členov dvojmesačného mentoringového programu
  • pomoc pri vytvorení vlastného učebného plánu na dva mesiace
  • prístup ku kontrolnej tabuľke na zapisovanie procesu učenia
  • prístup k webinárom (zvyčajne raz do týždňa), na ktorých sa budú detailnejšie rozoberať vybrané metódy a na ktorých sa budú niektorí účastníci deliť o svoje skúsenosti s učením
  • konverzácie v cudzom jazyku s inými účastníkmi programu
  • podpora v rámci menších skupiniek
  • postupné skúšanie si nových metód na učenie sa jazykov mimo svojho učebného plánu 
  • podpora zo strany tímu jazykového mentoringu vo forme motivačných emailov a Faceboookových postov
  • možnosť pýtať sa aj individuálne otázky súvisiace s učením sa jazyka počas celého trvania mentoringového programu 

Ak do 30 dní od začiatku kurzu z akýchkoľvek dôvodov napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk  s tým, že si želáte vrátiť peniaze za kurz, bez ďalších otázok vám bude vrátených 100% zo zaplatenej sumy kurzu. Dávam vám na to svoje slovo. 

Keby mi niekto na gympli povedal, že ma tak chytí učenie jazykov... neveril by som mu. Počas Jesenného mentoringu sa mi rozhodne v nemčine rozšírila slovná zásoba, zlepšila gramatika a už rozprávam aj bez uhm, hm a pod. Poznať tak Lýdiu pred takými desiatimi rokmi, už som mohol rozprávať aspoň 4 jazykmi!

Miroslav Keszeli

Ak ešte nemáte prístup k videokurzu Majster jazykov, vo formulári si zvoľte prvú položku. Emailom vám prídu prihlasovacie údaje do videokurzu, v ktorom bude aj časť "Mentoring". 

Ak už máte prístup do videokurzu Majster jazykov, zvoľte si položku Dvojmesačný online jazykový mentoring a vo videokurze sa vám automaticky sprístupní časť "Mentoring". 

ako sa učiť cudzie jazyky

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Za posledné tri mesiace som na sebe pocítil omnoho väčší progres v angličtine ako za posledných 10 rokov... Lýdia, ďakujem, že si mi ukázala metódu, ako sa učiť angličtinu, a tak mi otvorila brány do sveta.

Erik Hoffmanúčastník súkromného jazykového mentoringu s Lýdiou

Moja celoživotná túžba bola, ale, aj stále je, naučiť sa anglický jazyk, skúšala som už naozaj všeličo, ale vždy som to nakoniec vzdala, ako to ty hovoríš, prestala som veslovať. Chýbala mi trpezlivosť a pravidelnosť, ale teraz vďaka tebe, už viem, ako na to a budem pracovať pravidelne a s chuťou na tom stále, lebo ma to takto naozaj veľmi baví.

Anna Novákováúčastníčka Jesenného mentoringu

"V určitom momente počas Jesenného mentoringu sa mi stalo, že som sa jazyk prestala učiť a začala ním takpovediac žiť. Myslela som si, že s angličtinou sa mi to nikdy nestane."

Daša Oravcová

Ak ste si vypočuli informácie o mojich metódach na živom seminári  alebo vo videokurze, urobili ste prvý dôležitý krok. Ale učenie sa jazyka je dlhodobá cesta, a ja vás na nej chcem sprevádzať ešte viac. Rada vám na tomto dvojmesačnom kurze pomôžem nenechať angličtinu, nemčinu či iný jazyk upadnúť do zabudnutia, nedovolím vám odkladať učenie stále na neskôr, a pomôžem vám urobiť potrebné kroky aj mimo svoju komfortnú zónu, aby sme všetci na sebe o dva mesiace pocítili rozdiel oproti dnešku.

Poďme sa učiť jazyky spolu tak, aby nás to bavilo! Veľmi sa na vás teším.

Vaša jazyková mentorka Lýdia :)