Aj vás štve, že nemáte angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk ani zďaleka na takej úrovni, ako by ste chceli?

Platí niečo z tohto aj o vás?

už niekoľko rokov sa učím angličtinu (alebo iný jazyk), a stále sa neviem plynule dohovoriť

mám za sebou viacero kurzov / súkromných hodín / pobytov v zahraničí, ale komunikácia v cudzom jazyku pre mňa stále nie je prirodzená

aj keď mám silnú motiváciu naučiť sa dobre po anglicky, neviem sa do toho dokopať

aj keď sa viem anglicky (či v inom jazyku) dohovoriť, mám zmätok v gramatike a nie som si istý správnosťou toho, čo hovorím

učenie jazyka je podľa mňa ťažký a zložitý proces a trvá mi celé roky niekam sa v ňom posunúť

A chceli by ste na všetko toto poznať osvedčené praktiky od niekoho, kto sa 17 rokov sám učí jazyky, momentálne sa plynule dohovorí v siedmich, a vie presne, čo funguje a čo nie?

S tým vám viem pomôcť 🙂

Väčšina ľudí totiž o učení sa jazykov nevie, že...

...cudzí jazyk sa dokážete naučiť aj sami

...na učenie sa jazyka nepotrebujete učiteľa, nemusíte odísť do zahraničia
ani nemusíte za výučbu platiť veľké peniaze

...vôbec nepotrebujete mať talent na jazyky
ani stráviť s učením sa jazyka dlhé roky

 Majster jazykov

Celé svoje know-how na učenie sa jazykov som zhrnula do videokurzu Majster jazykov, ktorý obsahuje 42 videí v 9 moduloch. Keď si videokurz pozriete, už nikdy sa nebudete jazyky učiť tak ako doteraz. A už teraz sa môžete tešiť na pokroky v jazyku, o akých ste predtým mohli len snívať.

Pre koho je videokurz Majster jazykov vhodný?

Online videokurz Majster jazykov je videozáznamom mojich živých seminárov, na ktorých som v roku 2016 mala 220 účastníkov, a je určený pre všetkých, ktorí:

už majú základy v istom jazyku alebo ho ovládajú na pokročilej úrovni,

vedia, že by sa mali v jazyku zlepšiť, ale chýba im motivácia,

majú motiváciu zlepšiť sa v cudzom jazyku, ale nevedia, ako,

vedia ako, ale chýba im konkrétny plán a systém,

možno aj majú plán, ale aj tak sa nevedia do učenia dokopať.

Na čom je takéto učenie sa jazykov založené?

Vo videokurze vám predstavím obrovskú paletu jednoduchých, ale zato efektívnych metód a spôsobov, ako sa môžete akýkoľvek cudzí jazyk učiť:

vo vlastnej réžii – bez učiteľa,

bez vycestovania do zahraničia,

vtedy, kedy to vám vyhovuje,

so zameraním na rozprávanie / čítanie / písanie / počúvanie / gramatiku / slovnú zásobu – čo si vyberiete,

spôsobom, ktorý vás bude zaručene baviť.

Vo videokurze nečakajte žiadnu suchú teóriu o učení sa jazykov alebo o fungovaní mozgu. Ja som človek praxe 🙂

Všetky spôsoby, ktoré vám predstavím vo videokurze, sú praktické rady, ktoré viete uplatniť okamžite po pozretí si videí.

Dozviete sa:

konkrétne metódy

konkrétne stránky

konkrétne aplikácie

konkrétne spôsoby, ako s materiálmi pracovať.

Všetko, čo odznie na seminári, mám vyskúšané na sebe za 16 rokov učenia sa cudzích jazykov, a viem, že tieto metódy fungujú aj stovkám iných ľudí, ktorí už prešli mojím mentoringovým programom alebo sa zúčastnili mojich prednášok či seminárov (pozrite sa na ich referencie na boku a nižšie).

Dôvod, prečo to funguje, je jednoduchý – každý si určuje sám, čo presne bude robiť, a s akými materiálmi, a najdôležitejšou podmienkou je, že vás to musí baviť.

Z obrovskej plejády možností, ktoré vám vo videokurze predstavím, si ľahko vyberiete tie, ktoré vám vyhovujú, a bez problémov si vyskladáte svoju ideálnu metódu na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

Učenie sa jazyka vôbec nemusí byť trápením.

Práve naopak, boli by ste prekvapení, ako veľmi vás môže učenie sa jazyka začať baviť 🙂 

A až vtedy, keď si nájdete vhodnú metódu, sa začne proces, v ktorom to učenie bude naozaj fungovať. Na rozdiel od učenia sa, ktorému ste doteraz venovali mesiace či roky svojho času, bez dosiahnutia želaných výsledkov.

Tento kurz vám presne sadne na vaše potreby.

Jedna vec, ktorú majú všetci polygloti (ľudia, ktorí ovládajú veľa jazykov) spoločné, je, že každý sa učí jazyk úplne inak. A práve preto im to tak funguje!

Neexistuje jedna správna metóda, ktorá by platila pre všetkých. Je škoda, že náš školský systém a väčšina jazykových kurzov je postavená na jednom a tom istom spôsobe učenia sa jazykov, ktorý, ako sa zdá, väšine z nás nevyhovuje.

Čo sa vo videokurze dozviete:

základné princípy pre efektívne učenie sa cudzích jazykov

prečo váš doterajší spôsob učenia sa jazyka nefungoval, a ako to zmeniť

ako sa jazyky učia polygloti (ľudia, ktorí ovládajú 5 a viac jazykov)

ako nestratiť motiváciu pri učení sa jazyka

ako byť v kontakte s rodenými hovoriacimi jazyka aj bez vycestovania do zahraničia

detailné tipy na to, ako zlepšiť svoju schopnosť čítať, písať, počúvať a rozprávať v jazyku, ako si zväčšovať slovnú zásobu a učiť sa gramatiku

ako konečne prelomiť bariéru v rozprávaní a začať v jazyku komunikovať prirodzene

ako si na učenie jazyka nájsť čas, aj keď ste extrémne vyťažení

návod na to, ako si nastaviť systém v učení sa jazyka

Čo získate pozrením si videí vo videokurze:

informácie o vyše 30 spôsoboch učenia sa jazykov, z ktorých ste o mnohých pravdepodobne nikdy nepočuli

tipy na množstvo moderných nástrojov (aplikácie, webové stránky), ktoré viete okamžite využiť na učenie sa jazyka, väčšinou úplne zadarmo

detailný návod na prácu s materiálmi - knižkami, cvičebnicami a učebnicami, ktoré už máte doma, ale nikdy ste ich nepoužili (správne)

presný návod na to, ako sa jazyk učiť systematicky

návod krok za krokom, ako si v jazyku určiť svoje priority a presne vymedziť ciele, a ako si odsledovať ich naplnenie

obrovskú dávku motivácie do učenia sa jazykov (podľa slov stoviek mojich spokojných klientov) 🙂

Je tento kurz lepší ako iné online kurzy?

V prvom rade, je veľmi odlišný. Toto nie je kurz, v ktorom sa budete učiť angličtinu či iný jazyk presne určeným spôsobom pomocou videí či viet. Videokurz Majster jazykov vám pomôže objaviť svoju vlastnú jedinečnú metódu zloženú z niekoľkých prvkov a nastaviť si systém na učenie sa, pri ktorom budete vedieť vytrvať. Prečo? Lebo ste si tú metódu vybrali vy sami na základe toho, čo sa vám osobne páči 🙂

Ako vyzerá videokurz Majster jazykov:

majsetr jazykov videokurz ukážka

Vo videokurze sa môžete tešiť nielen na 42 videí, na ktorých vysvetľujem jednotlivé metódy učenia sa jazykov vo vlastnej réžii, ale aj na krásny pracovný zošit a bonusové materiály.

Videokurz obsahuje 9 modulov:

O učení sa jazykov

Predstavím vám do detailov svoju filozofiu o učení sa jazykov na štýl polyglotov. Zistíte, aké základné princípy treba pri učení sa jazykov dodržiavať, aby bolo behom pár týždňov či mesiacov vidieť výrazný posun.

Čítanie

Dozviete sa, kde zoženiete obrovské množstvo materiálu na čítanie, jednak v tlačenej a jednak v digitálnej podobe, a ako s ním správne pracovať. Existujú aplikácie, ktoré nám učenie sa jazykov neskutočne uľahčujú.

Počúvanie

Skvelé tipy, ako môžete počúvať množstvo nahrávok vo vybranom jazyku úplne zadarmo, a to dokonca počas svojho bežného pracovného dňa. Je koniec nudným nahrávkam v učebniciach - každý bude počúvať to, čo ho zaujíma.

Čítanie + počúvanie

Špeciálny modul sa venuje kombinácii čítania a počúvania, ktorá je ešte efektívnejšia ako jednotlivé činnosti samostatne. Dozviete sa o odporúčanom postupe, ako pracovať s bilingválnymi knihami s nahrávkami a mnoho iného.

Gramatika

Nie, nie, žiadna suchá teória, pôjdeme do praxe 🙂 Väčšina ľudí neznáša gramatiku, lebo na ňu idú len teoreticky. Tu sa dozviete, ako sa gramatiku naučíte na praktických príkladoch. Musíte ich však urobiť veľa. Poviem vám, kde ich nájsť.

Písanie

Či už chcete zlepšiť svoj pravopis alebo sa vedieť lepšie vyjadriť v písaných textoch, v tomto module zistíte, ako na to. Existujú stránky, kde vám cudzinci ochotne a zadarmo budú opravovať vaše texty. Treba len vedieť pár trikov 🙂

Rozprávanie

Zrejme najočakávanejší a najpotrebnejší modul nám prezradí, ako si môžeme zlepšiť schopnosť vyjadrovať sa v cudzom jazyku aj tu na Slovensku, ako si zabezpečiť pravidelné hodiny s učiteľmi či lektormi online aj ako rozprávať, ak sme introverti.

Slovná zásoba

Metód a stránok na rozširovanie slovnej zásoby je množstvo, my si povieme o tých najpoužívanejších, a samozrejme, najefektívnejších. Zistíte, ako v praxi využiť najobľúbenejšiu metódu väčšiny polyglotov.

Výslovnosť

Ak nám cudzinci nerozumejú, stačí sa istý čas systematicky venovať pár cvičeniam na zlepšenie výslovnosti, a hneď bude komunikácia jednoduchšia. Dozviete sa, prečo je užitočné prečítať si aj niečo o teórii (fonetike).

Pracovný zošit

(k dispozícii v slovenskej aj českej verzii)

pracovný zošit majster jazykov

Počas celého sledovania videí si budete vypĺňať pracovný zošit, ktorý si môžete najskôr vytlačiť, alebo si písať priamo do dokumentu. Pracovný zošit vám umožní:

písať si prehľadné poznámky k jednotlivým metódam a po pozretí videa tak na nič dôležité nezabudnúť

doplniť si informácie vo videách o dodatočné detaily

ujasniť si svoje potreby a priority v učení sa jazyka

vytvoriť si učebný plán, podľa ktorého budete potom pravidelne postupovať

prečítať si o vybraných metódach detailné inštrukcie

otestovať si, čo ste sa naučili vo videokurze vyplnením malého testu

Bonusy k videokurzu

Jazykové zdroje

Pre 7 najobľúbenejších jazykov na Slovensku a v Česku: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu, taliančinu. Nájdete tu kopec užitočných stránok, informácií o seriáloch, podcastoch, kníh a cvičebníc pre daný jazyk, ktoré som nazbierala za pomoci 100 študentov prekladateľstva a tlmočníctva. V moduloch videokurzu sa dozviete “ako na to”, tu sa dozviete “kde to nájdete”.

Inštruktážne videá

Presne vám ukážem, ako pracovať s 5 stránkami alebo aplikáciami a ako ich čo najefektívnejšie využiť na prácu s jazykom. V týchto videách mi budete akoby pozerať cez plece, napríklad keď si hľadám vhodných učiteľov na Italki alebo zháňam dobré podcasty na počúvanie. Všetko tu ukazujem priamo na praktických príkladoch a získate tak mnoho rád, ktoré som získala za 17 rokov skúseností s učením sa jazykov. Ušetria vám množstvo času, zháňania informácií a experimentovania.

Ako pracovať s videokurzom Majster jazykov:

Po zaplatení objednávky vám prídu na email prihlasovacie údaje určené špeciálne pre vás. S nimi sa môžete do kurzu prihlásiť kedykoľvek (od nedele 23.10.), a videá si pozrieť koľkokrát chcete. Prístup k videám vám ostáva navždy, takže kedykoľvek sa rozhodnete vyskúšať nejaké nové metódy, budete to mať k dispozícii.

Pozriete si moje úvodné video a prečítate si inštrukcie v časti Ako na to, kde nájdete detailný zoznam (checklist), ako postupovať.

Vytlačíte alebo stiahnete si pracovný zošit, s ktorým budete pozerať jednotlivé videá.

Pozriete si buď všetky moduly v poradí, ako idú v pracovnom zošite (odporúčané) alebo si vyberiete len tie moduly, ktoré vás zaujímajú, napr. Počúvanie a Rozprávanie. Do pracovného zošita si budete robiť poznámky, aby ste na nič dôležité nezabudli.

Pozriete si bonusové inštruktážne videá a súbor odporúčaných jazykových zdrojov.

Počas najbližších dní si popozeráte vybrané stránky, knihy a metódy a oboznámite sa s nimi na vlastnej koži. Vyberiete si tie, s ktorými chcete pracovať.

Zostavíte si svoj učebný plán podľa inštrukcií v špeciálnom videu. Vyplníte si ho do pracovného zošita, vrátane stanovenia dátumu, kedy začínate.

Začnete s úplne novým učením sa jazyka, ktoré vás bude baviť, umožní vám veľa pravidelného kontaktu s jazykom, bude využívať efektívne metódy a v ktorom budete konečne mať systém 🙂

Videokurz Majster jazykov je jedinečný kurz, ktorý vám ponúkne úplne nový pohľad na učenie sa jazykov. Nikde inde nenájdete dlhoročné skúsenosti polyglotov v takomto prehľadom formáte, ktorý vám dáva detailný návod, ako sa učiť jazyky oveľa efektívnejšie ako ste to robili doteraz. A už vôbec nikde nenájdete takéto informácie v slovenčine 🙂

Cena videokurzu Majster jazykov je:

147 EUR

87 EUR

Hodnota tohto videokurzu je omnoho vyššia ako jeho cena. Ušetrí vám stovky a tisíce eur, ktoré by ste dali za jazykové kurzy a materiály v budúcnosti. Je to investícia do vášho vzdelania, ktorá sa vám veľmi rýchlo mnohonásobne vráti. Pretože tieto metódy skutočne fungujú.

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

videokurz majster jazykov

147 EUR

87 EUR

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT)

BONUS:

všetky doterajšie webináre jazykovej mentorky Lýdie zo série AKO SA UČIŤ JAZYKY:

- 5 tipov od polyglotov
- Základom je systém!
- Zaktivizuj si pred letom angličtinu

100% garancia spokojnosti

Ak si zakúpite vstup do videokurzu Majster jazykov a zistíte, že ste sa nedozvedeli, ako sa dajú jazyky učiť jednoducho a efektívne, alebo že neviete moje rady okamžite aplikovať do praxe, alebo skrátka nebudete spokojní s obsahom videokurzu z iných dôvodov, stačí mi v priebehu prvých 30 dní napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk a ja vám okamžite vrátim plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Dávam vám na to svoje slovo.

Jazykový mentoring skutočne funguje

Neviete, či je videokurz Majster jazykov alebo takéto učenie sa jazykov to pravé pre vás? Prečítajte si, čo o mojich kurzoch, seminároch a videokurze hovoria doterajší účastníci.

Jesenný mentoring: prvý online mentoringový program (jeseň 2016)

(40 účastníkov, 8 jazykov)

Prvý program toho istého typu ako Novoročný mentoring som robila na jeseň. Prihlásilo sa doň 40 účastníkov, ktorí pracovali na svojej angličtine, nemčine, ruštine, španielčine, francúzštine, arabčine, poľštine alebo japončine. Stretávali sme sa online na webinároch každý týždeň, a delili sme sa o svoje dojmy a skúsenosti z učenia. Bolo krásne sledovať, ako sa účastníci "namotali" na nemčinu či angličtinu a stávali sa od nej doslova závislí. Už po 2-3 týždňoch na sebe cítili malé pokroky, a to ich veľmi motivovalo tráviť s jazykom ešte viac času.

Na konci programu sa všetci účastníci v dotazníku vyjadrili, že sa vo svojom jazyku posunuli vpred. Väčšina veľmi výrazne, a mnohí písali, že to bol najintenzívnejší posun za dva mesiace učenia sa. 

3x sa nám niektorým podarilo stretnúť aj naživo v Bratislave, a veľmi som sa potešila, keď na také stretnutie prišli niektorí až z Trnavy či dokonca zo Žiliny (v pracovný deň!). 

"Dokázala som to, čo som si ani nemyslela, že dokážem za pomoci teba a tvojho programu. Vyskúšala som si nové metódy, spoznala nových ľudí a hlavne som posunula svoje hranice a rozhľad. Ďalej mi mentoring pripomenul, že takto sa dá pristupovať nielen k učeniu sa jazyka, ale celkovo k dosahovaniu svojich cieľov v živote."

Eva Nagyová, účastníčka Jesenného mentoringu


"Jesenný mentoring bol skvelý, nakoplo ma to aspoň niečo robiť s mojou francúzštinou. Vytvorila som si návyk na Duolingo a baví ma to. Mám pocit, že kurz ma posunul. Už len to, že som s jazykom začala niečo robiť, je pre mňa úspech. Výsledok kurzu je pre mňa veľmi dobrý. Určite sa chcem venovať učeniu aj naďalej."

Martina Mária Hladká, účastníčka Jesenného mentoringu


"Myslím, že najlepší kurz, na ktorom som bola. Veľmi pozitívne hodnotím Lydkinu zodpovednosť a profesionalitu. Cítila som sa zodpovedná za svoje výsledky. Všade mentoring odporúčam, som Lydkina chodiaca reklama ☺"

Peťka Blažkovie, účastníčka Jesenného mentoringu


"Takýto pokrok za takýto krátky čas som nikdy predtým nedosahovala. Výrazne sa zlepšila moja výslovnosť, veľa som rozprávala, naučila som sa množstvo nových výrazov a oprášila som tie, ktoré som už pozabúdala. Takisto som sa zlepšila v gramatike a zistila, čo presne mi robí problémy a na čom treba popracovať. Na začiatku som si nebola istá, či ma mentoring niekam posunie aj s mojou úrovňou ovládania jazyka. Prihlásila som sa preto, lebo si garantovala vrátenie peňazí, ak nebudeme spokojní. No posunula som sa dosť a som veľmi rada, že som sa zúčastnila :-)"

Barbara Moravčíková, účastníčka Jesenného mentoringu


"Posunula som sa už len v tom, že som konečne začala so svojím jazykom niečo robiť, čomu sa veľmi teším a plánujem v tom pokračovať. Kurz a ty, Lydka, si ma motivovala a dala mnoho skvelých tipov, ako sa venovať jazyku, to beriem ako veľký prínos. Mentoring odporúčam, napriek tomu, že to nie je jazykový kurz - toto je niečo lepšie, človek sa naučí učiť sa sám so sebou. :)"

Simona Strapáčová, účastníčka Jesenného mentoringu

Semester s jazykovým mentoringom na Univerzite Komenského

(100 študentov, 13 jazykov)

Jazykový mentoring je môj vlastný prístup k učeniu jazykov. Od 15 rokov som učila angličtinu aj nemčinu stovky ľudí - na súkromných hodinách, v jazykových školách, vo firmách, na základných školách, na univerzite…

Po rokoch vyučovania jazyka som však prišla na to, že jazyk sa nedá niekoho naučiť. Jazyk sa môžeme naučiť len sami. Dobrý učiteľ nám v tom môže akurát tak pomôcť, ale jazyk nám nikto do hlavy nenaleje.

Preto som začala hľadať spôsoby, ako ľuďom pomôcť naučiť sa jazyk svojpomocne.

Pred tromi rokmi som začala organizovať pravidelné prednášky o učení sa jazykov. Prvé som robila pre študentov Univerzity Komenského, neskôr som tipy na učenie jazykov dávala aj viacerým kamarátom, cestovateľom, učiteľom angličtiny a pod. Prednášala som nielen v slovenčine, ale aj v angličtine a poľštine.

Na Univerzite Komenského som v rámci doktorandského štúdia za posledné štyri roky vyučovala nielen simultánne tlmočenie, ale aj hodiny pokročilej angličtiny. Skúšala som do nich postupne začleňovať do výučby prvky jazykového mentoringu. Reakcie boli u študentov viac ako pozitívne.

V letnom semestri tohto roku som viedla intenzívny mentoringový program pre študentov prekladateľstva a tlmočníctva, v ktorom sa zúčastnilo 100 študentov zo všetkých ročníkov. Zlepšovali sa v 13 rôznych jazykoch, z ktorých 8 vôbec neovládam. Stretávali sme sa raz do týždňa, každý mal zostavený svoj vlastný individuálny plán, ktorý je založený na tom, v čom sa chcú najviac zlepšiť.

Na konci semestra sa mi prišiel osobne poďakovať docent Bohdan Ulašin z Katedry romanistiky, pretože si za dva mesiace môjho programu so študentmi všimol obrovský rozdiel v tom, ako študenti vedeli po španielsky. Pozrite sa sami, čo povedal:  

Doc. Bohdan Ulašin o jazykovom mentoringu

"Celkovo ma zaujal hlavne ten premakaný systém učenia sa, ktorý si odprezentovala, a množstvo oskúšaných možností, ako na to, metód a aplikácií. Mám rada praktické a efektívne veci, takže sa mi to veľmi páčilo, a tiež tvoje rady o time managemente!"

Monika Roncová


"Páči sa mi, s akým nadšením tieto prednášky robíš. Motivovalo ma to do takej miery, že napriek momentálnej vyťaženosti si chcem (a aj sa mi to zatiaľ darí) nájsť čas na svoj jazyk. Prezentácia bola prehľadná. Veľmi oceňujem, že ide o alternatívu ku klasickému učeniu sa jazykov. Na vlastnej koži som zistil, že tebou prezentované metódy fungujú. A áno, musí ťa to baviť, to je pre mňa z toho to najpodstatnejšie :-)"

Ján Tupý


"Najviac sa mi páčilo, že si na vlastnom príklade ilustrovala, že sa dá cvičiť ústny prejav a konverzácia, aj keď človek nežije v danej krajine. Je veľmi presvedčivé, keď ukážeš svojim plynulým prejavom, že samoštúdium jazyka nie je iba idealistická predstava, ale že to naozaj ide a môže to zvládnuť každý!"

Barbara Ďurčová


"Na tvojej prednáške som prvýkrát počula o tom, že je toľko ľahko dostupných a bezplatných možností na učenie sa jazyka a presvedčila si ma, že by bolo naozaj škoda ich nevyužiť."

Veronika Suchá


"Úplne mi to zmenilo pohľad na efektívne učenie. Je super vidieť, že sa dá naozaj učiť zábavou a zároveň efektívne. Vďaka mentoringu rozumiem oveľa lepšie a rozširuje sa mi slovná zásoba práve v oblastiach, ktoré potrebujem."

Patrícia Proksová

Študenti za mnou chodili už po prvom mesiaci s tým, že zrazu oveľa lepšie rozumejú, oveľa viac slovíčok vedia aktívne použiť, že konečne prekonali strach z rozprávania, a hlavne, že učenie jazyka ich začalo neskutočne baviť. Viacerí hovorili, že som týmto programom spustila na fakulte hotovú revolúciu v učení sa jazykov 🙂

In The Same Boat: Online mentoringový program pre učiteľov angličtiny

(25 učiteliek, 1 jazyk)

V lete som pracovala s 25 angličtinárkami z celého Slovenska v online kurze, v rámci ktorého sme sa spoločne zlepšovali v angličtine. Účastníčky boli nadšené, a 8 z nich sa angličtine dokázalo za dva mesiace venovať až viac ako 100 hodín! Dokonca aj po skončení programu sa veľká väčšina z nich angličtine aktívne venuje naďalej. Pozrite sa, čo na mentoringový program povedali ony samé:

"Najlepší kurz, na akom som sa kedy zúčastnila! Neskutočne motivujúci, príjemný a užitočný. Získala som na ňom množstvo praktických tipov na individuálne zlepšovanie jazykových znalostí. Moja angličtina sa rozhodne posunula. Ohúrila som aj manžela, keď som zrazu začala používať nové slová či frázy. Je to úžasný pocit. Kurz bez váhania odporúčam aj ostatným. Pomohol mi dostať sa z komfortnej zóny a spríjemnil mi celé leto."

Maria Stevens


"Som šťastná, že som sa chopila tejto šance. Moja angličtina sa zlepšila a všimla si to aj moja mama, keď som sa s ňou rozprávala. Lydka je naozaj skvelá mentorka. Do svojej práce vkladá celé srdce a k účastníkom sa správa ako k priateľom. Jej kontakt so skupinou bol veľmi osobný a veľmi sa mi páčil. Odporúčam."

Lucia Gáborová


"Po absolvovaní kurzu pre učiteľov sa znova dokážem postaviť pred svojich žiakov a sebaisto rozprávať a vysvetľovať gramatiku a slovnú zásobu. Vrátil sa mi cit pre angličtinu a oživila sa mi pasívna slovná zásoba. Lydkine myšlienky o učení sa jazykov sa mi veľmi páčia a musím uznať, že naozaj fungujú."

Marcela Scholzová


"Uvedomila som si, že som celé tie roky k učeniu angličtiny pristupovala nesprávne. Vždy som sa strácala, lebo som si v učení nevedela nájsť systém. Vďaka kurzu som znovu našla stratenú motiváciu a angličtina sa stala mojou vášňou a prirodzenou súčasťou môjho života. Učenie už nie je povinnosť ale forma relaxu. Vďaka kurzu som sebaistejšia a viem, že rozprávanie už nebude takým strašiakom ako predtým. Lýdia je úžasná mentorka, ale aj človek, a jej nadšenie je nákazlivé. Každý, kto sa učí jazyk, by si ju mal vziať za vzor."

Eva Škrobáková

Živé semináre v Bratislave a iných mestách

(220 ľudí, množstvo jazykov)

Mojich 10 živých celodenných seminárov Majster jazykov sa zúčastnilo až

0 ľudí

medzi nimi množstvo učiteľov jazykov a ľudí, ktorí cudzie jazyky využívajú aj profesionálne v práci. Mnohí sa učia jazyky už množstvo rokov. Niekoľko mesiacov po seminári som sa ich opýtala, ako sú na tom dnes:

0 %
zo všetkých doterajších účastníkov sa doteraz učí jazyk aktívne a baví ich to
0%
z nich po seminári zmenilo svoj spôsob učenia sa jazykov
0%
videlo prínos seminára aj v tom, že ich namotivoval do učenia sa jazykov

Erik Hoffmann, odborník na marketing

Martin Mažár, expert na predaj

Monika Moravčíková, podnikateľka

Ďalšie účastníčky:

"Nemecký jazyk ma prenasleduje skoro celý môj život. Avšak priznám sa, že učenie nikdy nebolo veľmi efektívne. Nevedela som si usporiadať dôležité veci, poznatky a vytvoriť konkrétny plán ako na to. Až doteraz. Seminár Majster jazykov mi práve túto chýbajúcu časť doplnil a dodal stratenú energiu a motiváciu na učenie. Niesol sa v priateľskom a uvoľnenom duchu, čo je veľké plus, a človek potom s radosťou hltá informácie, ktorými nás Lydka častuje. A že ich nie je málo 🙂 Dozvedela som sa aj iné spôsoby učenia sa, ako sedieť nad knižkou a vyplňovať gramatické cvičenia."

Silvia Chocholáčková


"Na seminár som sa prihlásila presne preto, že som si sama nedokázala vytvoriť štruktúru a systém učenia sa. Vyhadzo- vala som von oknom kopec peňazí za zbytočné jazykové kurzy, ktoré mi nič nepriniesli a vždy som tušila, že existuje aj iná cesta, len som ju nevedela nájsť. Seminár určite odporučím všetkým, o ktorých viem, že s tým bojujú rovnako ako ja. Tých pár smiešnych peniažkov, čo som zaň zaplatila, boli moje najlepšie investované peniaze za posledných 15 rokov 🙂 Tento kurz má oveľa väčšiu cenu a ja by som ju ochotne zaplatila, keby bol aj dvakrát drahší. Po jeho absolvovaní viem, že by som to určite neoľutovala..."

Iveta Sajanová


"Seminár určite odporúčam! Ukáže toľko rôznych metód učenia sa jazykov, že je nemožné, aby si z neho každý nevybral tú svoju správnu. Takže určite sa investícia aj duplikovane vráti. A v tom je tento seminár skvelý: garantuje return on investment :)"

Mária Habániková


"Seminár mi veľmi rýchlo ubehol, už počas neho som si stiahla pár aplikácií a po jeho skončení navštívila kníhkupectvo 🙂 Každý si určite nájde spôsob, akým sa jazyku bude venovať tak, aby sa v ňom zlepšil."

Lenka Zelenáková


"Už dlhší čas som cítila, že so svojou angličtinou musím niečo robiť. Moja angličtina zapadala v hlave prachom stále viac a viac a chuť prihlásiť sa do nudnej jazykovky alebo na drahé konverzácie o "ničom" bola nulová. O Lydke a jej metódach som počula veľa a tak aj moje očakávania boli vysoké. A musím povedať, že to bolo ešte lepšie, než som čakala. Seminár bol skrátka SUPER! Skvelé spracovanie a odprezentovanie desiatok zaujímavých spôsobov, ako sa učiť hocijaký jazyk. Každý si môže vybrať ten, ktorý ho bude baviť a ktorý mu pomôže vyriešiť jeho hlavné problémy s daným jazykom. Hlavne ma konečne dal do pohybu a už som podnikla prvé kroky pri učení Angličtiny. A verte či nie, veľmi ma to baví! :)"

Denisa Holíčová


"Pre mňa osobne boli najprínosnejšie odkazy a linky na také stránky a také tipy v učení sa jazykov, o ktorých by som sa inak nedozvedela. Zároveň výborné vysvetlenie jednotlivých týchto odkazov aj s návodmi, ako na to. Páčila sa mi rozmanitosť spôsobov učenia sa pre všetky časti, teda napr. počúvanie, výslovnosť a pod. Každý si naozaj môže nájsť niečo, čo ho bude veľmi baviť. Rozhodne seminár odporúčam, a to preto, lebo veľa ľudí je demotivovanych učením sa jazykov hlavne preto, že v škole sú spôsoby učenia úplne iné a pre mnohých otravné a nezábavné. Na seminári môžu všetci zistiť, že existuje aj iný spôsob, a že učenie sa naozaj nemusí byť také trápenie sa."

Andrea Balážová

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

videokurz majster jazykov

147 EUR

87 EUR

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od stredne pokročilej úrovne vyššie)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT)

BONUS MÁJ 2017:

účasť v motivačnej facebookovej skupinke LETNÁ VÝZVA od 15.5. do 30.6.

FAQ o videokurze

• Pre koho je videokurz určený?

Pre kohokoľvek, kto je v istom jazyku minimálne mierne pokročilý, a chce svoje jazykové schopnosti posunúť o niekoľko úrovní vyššie.

• Pre koho videokurz určený nie je?

Pre ľudí, ktorí očakávajú “zázračnú” metódu, vďaka ktorej sa jazyk naučia za dva týždne. Bohužiaľ, takéto zázračné metódy neexistujú. Učenie sa jazyka si vyžaduje istú energiu, ale dá sa to robiť aj jednoduchým, efektívnym, a príjemným spôsobom. Po videokurze budete musieť na svojom cudzom jazyku pracovať, ale ja vám ukážem, ako to môžete robiť s radosťou tak, aby vás to bavilo. 

• Na aké cudzie jazyky sa to dá použiť?

V podstate na akékoľvek, ale seminár najlepšie poslúži tým, ktorí sa učia európske jazyky (angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu atď.). Kľudne to môžu byť jazyky, ktoré ja neovládam. Metódy a zdroje, ktoré vám predstavím, sú použiteľné na akékoľvek jazyky.

Keďže som sa zatiaľ neučila ázijské jazyky, pre ktoré platí množstvo samostatných pravidiel (rôzne typy písma, intonačné úrovne a pod.), k týmto sa konkrétne vyjadrovať nebudem.

• Čo ak sa iba začínam učiť cudzí jazyk?

Videokurz si môžete pozrieť, a som si istá, že na ňom získate množstvo užitočných informácií, ktoré môžete priamo využiť, ale primárne je seminár určený pre mierne pokročilých a vyššie úrovne, ktorí už dokážu čítať jednoduché texty v danom jazyku a trochu rozumejú.

• Na jazykovom kurze mám možnosť rozprávať v cudzom jazyku. Ako je to s učením sa “sám doma”?

Vo videokurze vám prezradím 7 spôsobov, ako si rozprávanie môžete cvičiť aj bez učiteľa, dokonca oveľa častejšie, zaujímavejšie, a v mnohých prípadoch aj lacnejšie, respektíve úplne zadarmo.

• Nie som technický typ a nerád čítam z obrazovky. Sú tieto metódy aj pre mňa?

Určite áno! V mojich metódach si prídu na svoje milovníci smartfónov, ale aj nadšenci klasických tlačených kníh. Najväčšia výhoda mojej filozofie učenia sa jazykov je práve v tom, že si z toho vyberiete, čo chcete. Ak by ste sa na seminári náhodou nedozvedeli o metódach, ktoré viete použiť, máte istú garanciu vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť 🙂

 

Dovoľujem si tvrdiť, že najväčšou pridanou hodnotou videokurzu je to, že si z neho odnesiete presný návod, čo a ako treba robiť, aby ste svoju angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk konečne dostali na úroveň, o ktorej už roky snívate.

Dovoľujem si tiež tvrdiť, že nikde inde sa v prehľadnej forme nedozviete toľko podnetných informácií o učení sa jazykov, ktoré viete okamžite aplikovať v praxi.

Mnoho blogov o učení sa jazykov prináša len jednotlivé tipy o učení sa jazykov, ako napríklad „oblep si byt papierikmi s názvami v cudzom jazyku“, „počúvaj pesničky v jazyku, ktorý sa učíš“, „nastav si Facebook na španielčinu“ a pod.

Všetko sú to bezpochyby užitočné aktivity, ale ak budete robiť len takéto jednotlivé kroky, ďaleko vás to neposunie. Jazyk je komplexný systém, a preto je aj na jeho ovládnutie potrebný nejaký systém. Ja vám vo videokurze ponúknem konkrétny návod, ako si takýto systém prispôsobíte presne svojim časovým možnostiam a cieľom.

jazyková mentorka lýdia machová

Jazyk vás nikto nikdy nenaučí, priatelia. Jedine vy sa ho môžete naučiť. Áno, je na to potrebná istá dávka energie, ale ja vám rada ukážem, že sa to dá aj s nadšením. Výsledky na sebe budete vidieť behom niekoľkých týždňov či mesiacov.

Videokurz Majster jazykov vám vie otvoriť dvere do úplne nového sveta.

Cez prah však musíte prejsť vy sami.

Ako sa rozhodnete?