Majster jazykov

Platí niečo z tohto aj na vás?

  • Chceli by ste si zlepšiť angličtinu, nemčinu alebo iný jazyk, ktorý ste sa kedysi učili, no postupne ho zabúdate?
  • Nemáte čas chodiť do jazykoviek?
  • Myslíte, že učenie sa jazykov je zdĺhavé a ťažké a okrem toho, aj tak nemáte talent na jazyky?
  • Chceli by ste urobiť niečo pre seba a svoj vlastný rozvoj? Chcete si zlepšiť šancu zamestnať sa (napríklad po materskej)?
  • Hnevá vás, že neustále narážate na to, že neviete poriadne po anglicky?
  • Potrebujete sa zlepšiť v jazyku kvôli práci?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali “áno”, tak ste tu správne!

Videokurz Majster jazykov je určený pre pokročilých, ktorí si chcú zlepšovať cudzí jazyk doma

a vyhnúť sa typickým chybám. 

Získate v ňom detailné informácie o tom, ako začať, s akou knižkou pracovať a akými metódami ju doplniť. Ihneď po zaplatení získate prístup k videám, ktoré si môžete pozrieť aj opakovane, vo vlastnom tempe.

Tu sa dozviete viac o videokurze Majster jazykov pre mierne pokročilých a vyššie. Ak chcete vidieť kompletnú ponuku mojich kurzov, kliknite sem.

Ako vyzerá videokurz Majster jazykov:

majsetr jazykov videokurz ukážka

Vo videokurze sa môžete tešiť nielen na 42 videí, na ktorých vysvetľujem jednotlivé metódy učenia sa jazykov vo vlastnej réžii, ale aj na krásny pracovný zošit a bonusové materiály.

Videokurz obsahuje 9 modulov:

O učení sa jazykov

Predstavím vám do detailov svoju filozofiu o učení sa jazykov na štýl polyglotov. Zistíte, aké základné princípy treba pri učení sa jazykov dodržiavať, aby bolo behom pár týždňov či mesiacov vidieť výrazný posun.

Čítanie

Dozviete sa, kde zoženiete obrovské množstvo materiálu na čítanie, jednak v tlačenej a jednak v digitálnej podobe, a ako s ním správne pracovať. Existujú aplikácie, ktoré nám učenie sa jazykov neskutočne uľahčujú.

Počúvanie

Skvelé tipy, ako môžete počúvať množstvo nahrávok vo vybranom jazyku úplne zadarmo, a to dokonca počas svojho bežného pracovného dňa. Je koniec nudným nahrávkam v učebniciach - každý bude počúvať to, čo ho zaujíma.

Čítanie + počúvanie

Špeciálny modul sa venuje kombinácii čítania a počúvania, ktorá je ešte efektívnejšia ako jednotlivé činnosti samostatne. Dozviete sa o odporúčanom postupe, ako pracovať s bilingválnymi knihami s nahrávkami a mnoho iného.

Gramatika

Nie, nie, žiadna suchá teória, pôjdeme do praxe :) Väčšina ľudí neznáša gramatiku, lebo na ňu idú len teoreticky. Tu sa dozviete, ako sa gramatiku naučíte na praktických príkladoch. Musíte ich však urobiť veľa. Poviem vám, kde ich nájsť.

Písanie

Či už chcete zlepšiť svoj pravopis alebo sa vedieť lepšie vyjadriť v písaných textoch, v tomto module zistíte, ako na to. Existujú stránky, kde vám cudzinci ochotne a zadarmo budú opravovať vaše texty. Treba len vedieť pár trikov :)

Rozprávanie

Zrejme najočakávanejší a najpotrebnejší modul nám prezradí, ako si môžeme zlepšiť schopnosť vyjadrovať sa v cudzom jazyku aj tu na Slovensku, ako si zabezpečiť pravidelné hodiny s učiteľmi či lektormi online aj ako rozprávať, ak sme introverti.

Slovná zásoba

Metód a stránok na rozširovanie slovnej zásoby je množstvo, my si povieme o tých najpoužívanejších, a samozrejme, najefektívnejších. Zistíte, ako v praxi využiť najobľúbenejšiu metódu väčšiny polyglotov.

Výslovnosť

Ak nám cudzinci nerozumejú, stačí sa istý čas systematicky venovať pár cvičeniam na zlepšenie výslovnosti, a hneď bude komunikácia jednoduchšia. Dozviete sa, prečo je užitočné prečítať si aj niečo o teórii (fonetike).

Pracovný zošit

(k dispozícii v slovenskej aj českej verzii)

pracovný zošit majster jazykov

Počas celého sledovania videí si budete vypĺňať pracovný zošit, ktorý si môžete najskôr vytlačiť, alebo si písať priamo do dokumentu. Pracovný zošit vám umožní:

písať si prehľadné poznámky k jednotlivým metódam a po pozretí videa tak na nič dôležité nezabudnúť

doplniť si informácie vo videách o dodatočné detaily

ujasniť si svoje potreby a priority v učení sa jazyka

vytvoriť si učebný plán, podľa ktorého budete potom pravidelne postupovať

prečítať si o vybraných metódach detailné inštrukcie

otestovať si, čo ste sa naučili vo videokurze vyplnením malého testu

Bonusy k videokurzu

Jazykové zdroje

Pre 7 najobľúbenejších jazykov na Slovensku a v Česku: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu, taliančinu. Nájdete tu kopec užitočných stránok, informácií o seriáloch, podcastoch, kníh a cvičebníc pre daný jazyk, ktoré som nazbierala za pomoci 100 študentov prekladateľstva a tlmočníctva. V moduloch videokurzu sa dozviete “ako na to”, tu sa dozviete “kde to nájdete”.

Inštruktážne videá

Presne vám ukážem, ako pracovať s 5 stránkami alebo aplikáciami a ako ich čo najefektívnejšie využiť na prácu s jazykom. V týchto videách mi budete akoby pozerať cez plece, napríklad keď si hľadám vhodných učiteľov na Italki alebo zháňam dobré podcasty na počúvanie. Všetko tu ukazujem priamo na praktických príkladoch a získate tak mnoho rád, ktoré som získala za 17 rokov skúseností s učením sa jazykov. Ušetria vám množstvo času, zháňania informácií a experimentovania.

Miniakadémia samoukov

Séria podporných mailov, ktoré slúžia ako "sprievodca videokurzom" počas dvoch mesiacov a vďaka ktorým si kurz prejdete naozaj do detailov. Je na vás, či si chcete videá pozrieť hneď po zakúpení, alebo si ich budete pozerať postupne podľa mailov, čo vám zaberie približne dve hodiny týždenne.

Cena videokurzu Majster jazykov je:

247 EUR

(206€ + DPH)

Hodnota tohto videokurzu je omnoho vyššia ako jeho cena. Ušetrí vám stovky a tisíce eur, ktoré by ste dali za jazykové kurzy a materiály v budúcnosti. Je to investícia do vášho vzdelania, ktorá sa vám veľmi rýchlo mnohonásobne vráti. Pretože tieto metódy skutočne fungujú.

Ak si však objednáte kompletnú sadu mojich videokurzov - Majster jazykov a Kľúč k jazykom, získate ich len za:

494 EUR

447 EUR

(372 € + DPH)

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

info@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Skvele prepracovaný program, plný úžasných tipov na učenie, metód, zdrojov... Videokurz je parádny. Určite sa chcem k nemu ešte vrátiť.
Ľubica Svetlíkováúčastníčka Jazykového mentoringu
Nemecký jazyk ma prenasleduje skoro celý môj život. Avšak priznám sa, že učenie nikdy nebolo veľmi efektívne. Nevedela som si usporiadať dôležité veci, poznatky a vytvoriť konkrétny plán ako na to. Až doteraz. Majster jazykov mi práve túto chýbajúcu časť doplnil a dodal stratenú energiu a motiváciu na učenie. S radosťou som hltala informácie, a že ich nie je málo :) Dozvedela som sa aj iné spôsoby učenia sa, ako sedieť nad knižkou a vyplňovať gramatické cvičenia.
Silvia Chocholáčková
Celkovo ma zaujal hlavne ten premakaný systém učenia sa a množstvo oskúšaných možností, ako na to, metód a aplikácií. Mám rada praktické a efektívne veci, takže sa mi to veľmi páčilo, a tiež tvoje rady o time managemente!
Monika Roncováštudentka

V prípade, že do jedného mesiaca od získania prístupových údajov k videokurzu zistíte, že videokurz vám nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. 

100% garancia spokojnosti

Ak si zakúpite vstup do videokurzu Majster jazykov a zistíte, že ste sa nedozvedeli, ako sa dajú jazyky učiť jednoducho a efektívne, alebo že neviete moje rady okamžite aplikovať do praxe, alebo skrátka nebudete spokojní s obsahom videokurzu z iných dôvodov, stačí mi v priebehu prvých 30 dní napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk a ja vám okamžite vrátim plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Dávam vám na to svoje slovo.

Jazykový mentoring skutočne funguje

Neviete, či je videokurz Majster jazykov alebo takéto učenie sa jazykov to pravé pre vás? Prečítajte si, čo o mojich kurzoch, seminároch a videokurze hovoria doterajší účastníci.

Už dlhší čas som cítila, že so svojou angličtinou musím niečo robiť. O Lydke a jej metódach som počula veľa a tak aj moje očakávania boli vysoké. A musím povedať, že to bolo ešte lepšie, než som čakala. Jej metódy sú skrátka SUPER! Skvelé spracovanie a odprezentovanie desiatok zaujímavých spôsobov, ako sa učiť hocijaký jazyk. Každý si môže vybrať ten, ktorý ho bude baviť a ktorý mu pomôže vyriešiť jeho problémy s daným jazykom. Hlavne ma konečne dal do pohybu a už som podnikla prvé kroky pri učení angličtiny. A verte či nie, veľmi ma to baví! :)
Denisa Holíčová
PECKA! Treba zažiť. Je to skvelý odrazový mostík na učenie sa jazykov. Zábavnou formou a nie formou, ktorá sa vyučuje v škole. Dozvedela som sa veľa hodnotných informácií, ktoré som mohla ihneď začať aplikovať v mojom každodennom režime. Fakt SKVELE INVESTOVANÉ PENIAZE! 🙂
Lucia Švaralúčastníčka Jazykového mentoringu
Prihlásila som sa, lebo som cítila potrebu začať sa opäť venovať jazykom, ktoré som sa kedysi naučila a bola v nich dobrá. Snažím sa nemať očakávania ale môžem s čistým svedomím napísať, že Lydkine metódy ma veľmi príjemne prekvapili. Som vďačná, za túto príležitosť. Pocítila som prílev energie a chuti začať, čo si myslím, že je u mňa najväčší problém. Mám plán ako, čiže všetky výhovorky sú irelevantné.
Lucia Kopecká
Ak sa chceš naozaj naučiť cudzí jazyk, len nevieš ako na to, vypočuj si tú babu. Je milá, inteligentná, pútavo a inšpiratívne rozpráva a zahrnie ťa takým množstvom užitočných informácii a návodov ako na to, že ak to ani potom nedokážeš, tak už nikdy! :)
Iveta Sajanová

Pre koho je videokurz Majster jazykov vhodný?

Online videokurz Majster jazykov je videozáznamom mojich živých seminárov, na ktorých som v roku 2016 mala 220 účastníkov, a je určený pre všetkých, ktorí:

už majú základy v istom jazyku alebo ho ovládajú na pokročilej úrovni,

vedia, že by sa mali v jazyku zlepšiť, ale chýba im motivácia,

majú motiváciu zlepšiť sa v cudzom jazyku, ale nevedia, ako,

vedia ako, ale chýba im konkrétny plán a systém,

možno aj majú plán, ale aj tak sa nevedia do učenia dokopať.

Na čom je takéto učenie sa jazykov založené?

Vo videokurze vám predstavím obrovskú paletu jednoduchých, ale zato efektívnych metód a spôsobov, ako sa môžete akýkoľvek cudzí jazyk učiť:

vo vlastnej réžii – bez učiteľa,

bez vycestovania do zahraničia,

vtedy, kedy to vám vyhovuje,

so zameraním na rozprávanie / čítanie / písanie / počúvanie / gramatiku / slovnú zásobu – čo si vyberiete,

spôsobom, ktorý vás bude zaručene baviť.

Vo videokurze nečakajte žiadnu suchú teóriu o učení sa jazykov alebo o fungovaní mozgu. Ja som človek praxe 🙂

Všetky spôsoby, ktoré vám predstavím vo videokurze, sú praktické rady, ktoré viete uplatniť okamžite po pozretí si videí.

Dozviete sa:

konkrétne metódy

konkrétne stránky

konkrétne aplikácie

konkrétne spôsoby, ako s materiálmi pracovať.

Všetko, čo odznie na seminári, mám vyskúšané na sebe za 16 rokov učenia sa cudzích jazykov, a viem, že tieto metódy fungujú aj stovkám iných ľudí, ktorí už prešli mojím mentoringovým programom alebo sa zúčastnili mojich prednášok či seminárov (pozrite sa na ich referencie na boku a nižšie).

Dôvod, prečo to funguje, je jednoduchý – každý si určuje sám, čo presne bude robiť, a s akými materiálmi, a najdôležitejšou podmienkou je, že vás to musí baviť.

Z obrovskej plejády možností, ktoré vám vo videokurze predstavím, si ľahko vyberiete tie, ktoré vám vyhovujú, a bez problémov si vyskladáte svoju ideálnu metódu na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

Učenie sa jazyka vôbec nemusí byť trápením.

Práve naopak, boli by ste prekvapení, ako veľmi vás môže učenie sa jazyka začať baviť :) 

A až vtedy, keď si nájdete vhodnú metódu, sa začne proces, v ktorom to učenie bude naozaj fungovať. Na rozdiel od učenia sa, ktorému ste doteraz venovali mesiace či roky svojho času, bez dosiahnutia želaných výsledkov.

Tento kurz vám presne sadne na vaše potreby.

Jedna vec, ktorú majú všetci polygloti (ľudia, ktorí ovládajú veľa jazykov) spoločné, je, že každý sa učí jazyk úplne inak. A práve preto im to tak funguje!

Neexistuje jedna správna metóda, ktorá by platila pre všetkých. Je škoda, že náš školský systém a väčšina jazykových kurzov je postavená na jednom a tom istom spôsobe učenia sa jazykov, ktorý, ako sa zdá, väšine z nás nevyhovuje.

Čo sa vo videokurze dozviete:

základné princípy pre efektívne učenie sa cudzích jazykov

prečo váš doterajší spôsob učenia sa jazyka nefungoval, a ako to zmeniť

ako sa jazyky učia polygloti (ľudia, ktorí ovládajú 5 a viac jazykov)

ako nestratiť motiváciu pri učení sa jazyka

ako byť v kontakte s rodenými hovoriacimi jazyka aj bez vycestovania do zahraničia

detailné tipy na to, ako zlepšiť svoju schopnosť čítať, písať, počúvať a rozprávať v jazyku, ako si zväčšovať slovnú zásobu a učiť sa gramatiku

ako konečne prelomiť bariéru v rozprávaní a začať v jazyku komunikovať prirodzene

ako si na učenie jazyka nájsť čas, aj keď ste extrémne vyťažení

návod na to, ako si nastaviť systém v učení sa jazyka

Čo získate pozrením si videí vo videokurze:

informácie o vyše 30 spôsoboch učenia sa jazykov, z ktorých ste o mnohých pravdepodobne nikdy nepočuli

tipy na množstvo moderných nástrojov (aplikácie, webové stránky), ktoré viete okamžite využiť na učenie sa jazyka, väčšinou úplne zadarmo

detailný návod na prácu s materiálmi - knižkami, cvičebnicami a učebnicami, ktoré už máte doma, ale nikdy ste ich nepoužili (správne)

presný návod na to, ako sa jazyk učiť systematicky

návod krok za krokom, ako si v jazyku určiť svoje priority a presne vymedziť ciele, a ako si odsledovať ich naplnenie

obrovskú dávku motivácie do učenia sa jazykov (podľa slov stoviek mojich spokojných klientov) :)

Je tento kurz lepší ako iné online kurzy?

V prvom rade, je veľmi odlišný. Toto nie je kurz, v ktorom sa budete učiť angličtinu či iný jazyk presne určeným spôsobom pomocou videí či viet. Videokurz Majster jazykov vám pomôže objaviť svoju vlastnú jedinečnú metódu zloženú z niekoľkých prvkov a nastaviť si systém na učenie sa, pri ktorom budete vedieť vytrvať. Prečo? Lebo ste si tú metódu vybrali vy sami na základe toho, čo sa vám osobne páči :)

Mohlo by vás ešte zaujímať...

• Aký je rozdiel medzi Kľúčom k jazykom a Majstrom jazykov?

Ak sa chcete začať učiť nový jazyk úplne od základov, ste úplny začiatočník a neovládate ani základné frázy - vyberte si videokurz Kľúč k jazykom. Pokiaľ ste sa už daný cudzí jazyk niekedy učili, napríklad v škole, v jazykovom kurze, ovládate základné frázy, trošku aj rozumiete, ale možno ste už kopu vecí pozabúdali - vyberte si videokurz Majster jazykov. Je určený pre mierne pokročilých až pokročilých.

•  Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! :) Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Napriek tomu musím dodať, že nie som expertom na ázijské jazyky a hoci mám viacero informácií od iných polyglotov o tom, ako je vhodné postupovať napr. s čínštinou alebo japončinou, neviem sa k týmto jazykom vyjadriť do detailov.  Najlepšie vám viem poradiť k európskym jazykom, hlavne tým, ktoré som sa sama učila, teda angličtina, nemčina, poľština, španielčina, francúzština, esperanto, ruština, a slovenský posunkový jazyk. Príklady na seminári budú orientované hlavne na angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu a ruštinu.  Ak sa chcete učiť iný európsky jazyk, ako je portugalčina, taliančina, holandčina, švédčina či iné, po pozretí videokurzu budete presne vedieť, ako na to. 

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne? 

V tom prípade nič neriskujete, lebo do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov budete mať možnosť dostať svoje peniaze za videokurz aj za mentoringový program Akadémiu samoukov späť – stačí nám napísať jeden email, a nemusíte nám ani vysvetľovať, prečo ste sa tak rozhodli. Je to nový spôsob učenia sa, a preto si to môžete na mesiac vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Zo skúseností však môžeme povedať, že takéto učenie sadne 99 % ľudí, pretože každý si ho napasuje presne na seba. Možnosť vrátenia peňazí však platí v každom prípade a pre každého.

• Ako veľa sa budem musieť učiť, aby tieto metódy fungovali?

Celé učenie sa jazyka si budete môcť prispôsobiť presne podľa seba: ak máte momentálne menej času, postačí, ak sa jazyku budete venovať zhruba 20 minút denne, ale je potrebné, aby ste si na to našli pokoj a vedeli sa na to sústrediť. Pomocou videí vo videokurze budete presne vedieť, čo máte počas tých 20 minút robiť a ako si vystavať vlastný systém, ako sa samostatne učiť, aby ste na sebe už behom pár týždňov videli viditeľné zlepšenie a dokázali sa v jazyku jednoducho vyjadriť.  Ak dodržíte rady vo videokurze, môžete sa tešiť na stabilný pokrok, ktorý vás bude motivovať v učení vytrvať. A možno sa stanete na učení jazykov takí závislí ako ja a budete sa aj vy učiť nový jazyk každé dva roky :) 

• Mám kúpený videokurz Kľúč k jazykom. Dozviem sa v tomto videokurze niečo nové?

Jednoznačne. Oba videokurzy predstavujú dva veľmi odlišné systémy učenia sa jazyka: Kľúč k jazykom prináša metódy učenia sa jazyka od začiatku, keď v ňom ešte nič nerozumieme ani nevieme vyjadriť. Takéto učenie si vyžaduje na začiatku trochu systematickej práce s knihou, aby sme získali základy a mohli si jazyk začať užívať príjemnejšími činnosťami.  Majster jazykov je určený pre tých, ktorí si už vedia prečítať jednoduché texty, rozumejú pomalším prehovorom, a poznajú základy gramatiky, alebo sú v jazyku veľmi pokročilí a chcú sa ďalej zlepšovať. Takíto študenti sa dokážu jazyk učiť aj popri iných činnostiach v priebehu dňa, a dokážu doň zakomponovať množstvo zábavných činností ako je pozeranie seriálov či videí.  Ak si nie ste istí, ktorý kurz je pre vás vhodný, odporúčam vám Kľúč k jazykom, aby ste si metódou spätných prekladov dôsledne prešli základy v jazyku. Neskôr na tom môžete budovať pokročilejšími metódami.  

• Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 4 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené. Ja vám samozrejme odporúčam pozrieť si videá čo najskôr, aby ste to učenie sa jazyka už viac neodkladali! :) 

• Môžem si videokurz objednať na firmu?

Áno, v prihlasovacom formulári je priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné upraviť položku na faktúre, aby lepšie ozrejmovala, že ide o jazykové vzdelávanie.

• Čo ak si kúpim oba kurzy a budem chcieť v rámci garancie vrátiť len jeden z nich?

Žiaden problém. Zaplatenú sumu rozdelíme na polovicu, a vrátime vám presne 50% z ceny, ktorú ste uhradili. Ten kurz, ktorý vám vyhovuje, si ponecháte a budete mať doň doživotný prístup. Druhý kurz zrušíme a 50% z uhradenej sumy vám vrátime na účet. Nechceme, aby niekto niečo riskoval, treba si to v pokoji vyskúšať, a sami zistíte, či to je pre vás alebo nie.