95%

Gratulujeme! Ste na správnej ceste stať sa Majstrom jazykov!

Vaša objednávka kurzu je platná a na maile si čoskoro nájdete správu s ďalšími informáciami.

Máme tu však ešte jednu (poslednú!) otázku:

Chcete svoje učenie urýchliť ešte viac
a už o 2 mesiace dosiahnuť pokrok v jazyku, o akom sa vám ani nesnívalo?

Ak áno, tak budete nadšení

z našej ŠPECIÁLNEJ PONUKY:

24. januára otvárame pre všetkých účastníkov Majstra jazykov (teda už aj pre vás!) náš najpopulárnejší online kurz Akadémia samoukov.

Metódy z Majstra jazykov nebudete musieť aplikovať sami, ale my vám v tom pomôžeme! V komunite nadšených samoukov a s podporou skúsených jazykových mentoriek dosiahnete za 2 mesiace väčší pokrok, ako predtým za celé roky!

Akadémiu samoukov otvárame len 2 – 3x do roka,
tak nezmeškajte túto výnimočnú šancu!

AKADÉMIA SAMOUKOV

24. január - 27. marec 2022

Nabehnite na online vlnu samoučenia, na ktorej sa zábavne a s ľahkosťou preplavíte až k plynulosti. Tieto metódy sú overené na vyše 11 000 našich klientoch – bežných ľuďoch s miliónom povinností, ako ste aj vy!

9 týždňov

aktívneho učenia

január 2022

začiatok kurzu

30 - 60 min.

učenia denne

Čo je Akadémia samoukov?

 • Počas 9 týždňov si budete s našou podporou systematicky zlepšovať cudzí jazyk.
 • Každý sa sústredí na 3 priority v jazyku, ktoré si zvolí rýchlo a jednoducho pomocou vstupného dotazníka.
 • Každý sa bude učiť sám za seba pomocou zábavných a efektívnych metód, ktoré si ''ušije'' presne na svoje potreby.
 • Budete súčasťou skvelej komunity ľudí, ktorá vás potiahne vpred.
 • My vám pomôžeme s tvorbou učebného plánu, pomôžeme vám vybudovať si návyky, nakopnúť motiváciu a obklopiť sa denne jazykom tak, aby ste posunuli svoju angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk na vytúženú plynulú úroveň.

Ako to bude prebiehať?

 1. Vyplníte vstupný dotazník a určíte si priority, aby ste presne vedeli, na čo sa zamerať.
 2. Podľa priorít si vyberiete metódy a v Majstrovi jazykov sa dozviete, ako ich používať.
 3. Pomôžeme vám zostaviť si učebný plán na mieru, aby ste v učení mali udržateľný systém.
 4. Učenie si budete zapisovať do tabuľky, vďaka čomu o ňom budete mať dokonalý prehľad.
 5. My vás budeme do učenia motivovať súťažami a úlohami, aby ste nepoľavili.

Pre koho je kurz Akadémia samoukov?

 • Zapojiť sa môže každý, kto nie je v jazyku úplný začiatočník.
 • Ak máte za sebou aspoň niekoľko mesiacov jazykových kurzov alebo ak ste sa kedysi učili jazyk na strednej či vo firme, no potom ste ho zabudli, dokážete ho aj vy bez problémov “oprášiť” a dosiahnuť sebavedomú, plynulú úroveň.
 • Ideálna jazyková úroveň pre Akadémiu samoukov je od pokročilej A2 do B2, ale na svoje si prídu aj pokročilejší študenti.

Kde sa bude Akadémia samoukov odohrávať?

 • Kurz bude prebiehať v uzavretej facebookovej skupinke, v ktorej bude množstvo nadšených ľudí, ktorí sa rovnako ako vy rozhodli pustiť do učenia sa cudzieho jazyka. Skupinu budú moderovať skúsené jazykové mentorky, ktoré poradia s akýmkoľvek problémom či otázkou.
 • V členskej zóne na stránke Jazykového mentoringu budete mať pokope všetky týždenné videá, katalóg Akademistov, vďaka ktorému si nájdete konverzačných partnerov, informácie o súťažiach, aj Sieň slávy, v ktorej sa každý týždeň ocitnú tí najsnaživejší.

Kde sa bude Akadémia samoukov odohrávať?

 • Kurz bude prebiehať v uzavretej facebookovej skupinke, v ktorej bude množstvo nadšených ľudí, ktorí sa rovnako ako vy rozhodli pustiť do učenia sa cudzieho jazyka. Skupinu budú moderovať skúsené jazykové mentorky, ktoré poradia s akýmkoľvek problémom či otázkou.
 • V členskej zóne na stránke Jazykového mentoringu budete mať pokope všetky týždenné videá, katalóg Akademistov, vďaka ktorému si nájdete konverzačných partnerov, informácie o súťažiach, aj Sieň slávy, v ktorej sa každý týždeň ocitnú tí najsnaživejší.

Koľko času budem musieť jazyku venovať?

 • To je na tom to najlepšie: množstvo času, ktorý vám kurz zaberie, bude záležať len od vás: stanovíte si taký učebný plán, ktorý vám bude vyhovovať.
 • My vám však odporúčame dať jazyku zhruba hodinu denne, aby ste sa do toho intenzívne ponorili a dosiahli tak výraznejší pokrok.

Čo získate v Akadémii samoukov?

Učebný plán na mieru, ktorý si vytvoríte rýchlo a jednoducho pomocou vstupného dotazníka,

aby ste sa sútredili na to, čo je pre vás dôležité

v hodnote 75 EUR

V Akadémii samoukov sa zameriate na 3 hlavné priority, na ktorých budete systematicky pracovať. Budete sa venovať tomu, čo je pre vás momentálne najdôležitejšie.

S naším novým vstupným dotazníkom bude pre vás voľba priorít hračka. Za pár minút zistíte, aké priority vás v jazyku najviac posunú k vašim vytúženým cieľom. Koniec učenia bez ladu a skladu!

Motivačná tabuľka a vysvedčenie

Nekonečný príval motivácie v podobe špeciálnej interaktívnej tabuľky,

aby ste po pár dňoch nepoľavili

v hodnote 197 EUR

Najväčším motivačným prvkom v Akadémii samoukov je nepochybne prístup do premakanej interaktívnej Motivačnej tabuľky. Nič nás nemotivuje v učení viac, ako vidieť svoj vlastný progres! 

V tabuľke si nastavíte svoj individuálny učebný plán a budete si do nej písať každú minútu, ktorú ste jazyku venovali. Svoje učenie si môžete zapisovať na počítači alebo v mobile. 

V Motivačnej tabuľke uvidíte svoje pokroky, štatistiky a čas strávený s učením v podobe krásnych prehľadných grafov.

A to nie je všetko! Tabuľka vám na konci Akadémie vygeneruje “Vysvedčenie” a vy uvidíte, ako ste sa počas kurzu učili. Koniec učeniu bez spätného zrkadla!

Systematický postup učením pomocou

9 týždenných úloh a videí,

aby ste presne vedeli, čo máte robiť

v hodnote 135 EUR

Každý týždeň od nás dostanete nové video spolu s týždennou úlohou, pomocou ktorej sa naučíte, ako využívať vami zvolené metódy ešte efektívnejšie. V učení nebudeme počítať len hodiny strávené s jazykom, ale posnažíme sa o väčší dôraz na kvalitu.

Naučíte sa, ako efektívne prepájať jazykové oblasti (napr. počúvanie a slovíčka) a ako vyťažiť zo svojho učenia maximum. Dosiahnete tak rýchlejší posun v jazyku za kratší čas. Na svoje si prídu aj pokročilejší samoukovia, vrátane tých, ktorí v minulosti absolvovali naše Akadémie samoukov, no chcú sa posunúť ešte o level ďalej.

Neobmedzené konverzácie

s motivovanými samoukmi,

aby ste sa prerozprávali k vytúženej plynulosti

v hodnote 180 EUR

Ďalšou z najväčších výhod účasti v Akadémii samoukov je prístup k desiatkám motivovaných ľudí, s ktorými si môžete dohodnúť konverzácie. V našom katalógu účastníkov si budete môcť vybrať podľa jazyka, úrovne, záujmov aj časovej dostupnosti. 

To podstatné je, že ľudia v Akadémii budú motivovaní dať si s vami konverzáciu, lebo to bude pre nich priorita, rovnako ako pre vás. Ak ste to v minulosti skúšali s oslovovaním kamarátov či rodiny, a stroskotalo to, tentokrát to bude určite úspešná misia. 🙂 A čo je najlepšie: v konverzáciách môžete pokojne pokračovať aj po skončení Akadémie samoukov!

9-týždňová podpora

certifikovaných mentoriek,

aby ste dostali odpoveď na každú svoju otázku

v hodnote 180 EUR

Nedovolíme vám, aby ste v učení poľavili! Naše skúsené jazykové mentorky budú moderovať uzavretú facebookovú skupinku a s radosťou pomôžu s akýmkoľvek problémom. Bude to srdce našej komunity, ktorá vás potiahne, namotivuje, poradí.

Lydka počas webinára

Odpoveďami nabité živé webináre,

aby ste sa mohli osobne opýtať akúkoľvek otázku

v hodnote 150 EUR

V Akadémii samoukov na vás čakajú dokopy až 3 živé webináre! Všetky vaše otázky budú priebežne zodpovedať skúsené jazykové mentorky vnútri skupiny, no máte tiež možnosť získať komplexnejšie odpovede priamo od mentoriek počas dvoch webinárov v úvode a závere kurzu, alebo osobne od zakladateľky Jazykového mentoringu Lýdie Machovej na špeciálnom živom webinári počas kurzu.

Súťaže na podporu motivácie,

aby ste boli za snahu odmenení!

v hodnote 135 EUR

Byť aktívnym študentom sa u nás oplatí! My podporíme vašu motiváciu a vy môžete získať skvelé ceny. Súťažiť budeme každý týždeň a pripravené máme pre vás aj špeciálne výzvy, v ktorých vás namotivujeme prekonať sa a dať jazyku na krátky čas maximum svojej pozornosti – samozrejme, tak, aby vás to bavilo!

Čaká vás aj motivačná Sieň slávy, do ktorej sa dostanú extra snaživci. Koniec podvyživenej motivácii!

Akadémia samoukov stretnutie

Komunita uvedomelých, akčných ľudí,

lebo spolu sa to ľahšie ťahá

hodnota na nezaplatenie 🙂

Budete súčasťou komunity odhodlaných a motivovaných ľudí, ktorí chcú na sebe zamakať. Spoločne si zazdieľame svoje menšie či väčšie víťazstvá a potiahneme sa v učení navzájom. Ak nám to situácia dovolí, čaká nás aj živé stretnutie v Bratislave. 

Čo vám prinesie Akadémia samoukov?

Obrovský pokrok už za 2 mesiace

 • Po 2 mesiacoch strávených intenzívnym učením, to ani nemôže byť inak! Keďže sa budeme zameriavať na tie 3 oblasti jazyka, ktoré najviac potrebujeme rozvíjať, pokrok bude oveľa citeľnejší.
 • Budete oveľa lepšie rozumieť, slovíčka si budete pamätať dlhodobo, gramatika pre vás už nemusí byť strašiakom a budete oveľa sebavedomejšie rozprávať, cítiť sa, aj pôsobiť.
Ivana Tukotova

Dva mesiace v Akadémii mi dali viac, ako pár rokov v škole. ”

Akadémia samoukov zmenila môj celkový pohľad na učenie. Nie je to len o bifľovaní sa pravidiel gramatiky a robení cvičení ako na škole.

Je to prístup, v ktorom si vyberiem ja, čo ma zaujíma. Zo začiatku som sa učila 10 hodín týždenne, môj najlepší výsledok bol vyše 19 hodín a za 3 týždne som prerozprávala 18 hodín v cudzom jazyku.

Dva mesiace v Akadémii samoukov mi dali viac, ako pár rokov učenia sa v škole.

Ivana Ťukotová

účastníčka Akadémie samoukov

Poriadnu dávku motivácie a podpory

 • Komunita samoukov je v našich mentoringových programoch jedným z najobľúbenejších prvkov. Všetci sme na jednej lodi, všetci sa stále učíme a riešime podobné problémy.
 • Nemusíte sa hanbiť opýtať sa nás akúkoľvek otázku, pochváliť sa s prvými pokrokmi, zazdieľať obľúbené seriály, metódy či aplikácie. A navyše máte možnosť spoznať nových zaujímavých ľudí a nadviazať nové priateľstvá.
Jana Kolejáková

FB skupina bola geniááááááálna. ”

FB skupina bola geniááááááálna. Vďaka nej som našla viac zdrojov a najmä motiváciu. Myslím, že toto je obrovské PLUS Jazykového mentoringu, pretože pri bežnej jazykovke to človek nezíska.

A motivácia je veľkým pohonom k učeniu sa - ľudia, ktorí stále písali ako im to ide a ako sa učia. Nemohla som byť predsa horšia 😀

Janka Kolejáková

účastníčka Akadémie samoukov

Systém a poriadok v učení

 • Viete, ako si vytvoriť individuálny učebný plán, ktorý bude mať hlavu a pätu? Ktorý vás nezaťaží natoľko, že to po niekoľkých dňoch vzdáte? V Akadémii samoukov vás to naučíme!
 • Pomôžeme vám nastaviť si udržateľný učebný plán a vybudovať si dlhodobé návyky, ktoré vám bude prirodzené vykonávať aj po skončení kurzu. 

Najviac sa mi páčilo, že som si učebný plán zostavila podľa svojich priorít. ”

Najviac sa mi na Akadémii samoukov páčilo, že som si učebný plán zostavila sama podľa vlastných priorít a osobných preferencií a mohla sledovať spĺňanie tohto plánu pomocou kontrolnej tabuľky, ktorú sme počas Akadémie vypĺňali.

Celkom ma dostalo, keď som na konci týždňa zistila, že s jazykom (nemčinou) som strávila až 20 hodín za týždeň! A to som mamička malého bábätka (počas akadémie 3-5 mesačného).

Jana Ďurišová

účastníčka Akadémie samoukov

Zvýšite svoje šance na pracovnom trhu

 • Konečne si budete môcť do životopisu napísať plynulú angličtinu s čistým svedomím a vedomím, že keby prišlo na pohovor v angličtine, tak budete vedieť reagovať bez mihnutia oka a v pohodičke!
 • Zvýšite svoje sebavedomie a zároveň šance na pracovnom trhu. Ak ste mamička na materskej, pripravíte sa tak na prípadné pracovné zmeny po skončení materskej.

Úspešne som absolvovala skúšky v angličtine vo Viedni.”

Ak ešte stále čakáte na vhodný čas, tak ten nepríde. Čas si treba vytvárať, a to hovorím ako čiastočne pracujúca mamička s najenergetickejším nespavcom na svete. 🙂

Vďaka metódam a odporúčaniam som našla v sebe energiu vytvoriť si počas týždňa minimálne 12 hodín a neľutujem ani minútku, pretože môj progres je naozaj viditeľný. V Akadémii som si to naozaj užívala, kecanie so spolužiakmi - to  boli neskutočne hodiny a ja som počas toho kočíkovala, upratovala, varila, piekla, prala, šoférovala. Začala som počúvať podcasty viac a viac im rozumieť, čo ma obohacuje nielen v mojej práci, ale aj v osobnostnom rozvoji.

Úspešne som absolvovala skúšky vo Viedni, aj keď som sa zapotila. Bola to písomná, ústna a praktická skúška v angličtine.

Som oveľa odvážnejšia, keď mám niečo vybaviť v angličtine, keď nefunguje nejaká aplikácia tak hneď píšem a zisťujem. 

Danka Zvrškovec Ďuranová

účastníčka Akadémie samoukov

Splnil som si sen: začal som podnikať v angličtine.”

Vždy bolo mojím snom podnikať online a predávať svoje služby do USA. Ako marketingový konzultant som 20 rokov žil v presvedčení, že to nedokážem, lebo nemám talent na učenie sa jazykov.

Až som stretol Lydku, ktorá mi ukázala úplne nové metódy a postupy, o ktorých som dovtedy vôbec nepočul. Zistil som, že mať TALENT je jeden OBROVSKÝ mýtus, ktorý ma zbytočne držal späť.

Výsledok? Pred pár mesiacmi som spustil podnikanie v angličtine a mám nadšených klientov z Austrálie, Južnej Afriky, Veľkej Británie, ale aj z USA a Kanady. Konzultujem s nimi v angličtine, natáčam im videá v angličtine, a to všetko s ľahkosťou.

Jedinú vec, ktorú by som na tom všetkom zmenil, je to, aby som Lydku s jej know-how stretol o 20 rokov skôr.

Erik Hoffmann

účastník Akadémie samoukov

Otázkou teraz je:

CHCELI BY STE SI K VIDEOKURZU MAJSTER JAZYKOV PRIBALIŤ AJ AKADÉMIU SAMOUKOV?

Kurz bude prebiehať od 24. januára do 27. marca 2022.

Akadémiu samoukov otvárame len 2-3x do roka, nezmeškajte preto svoju šancu!

V Akadémii samoukov získate:

akademia samoukov
 • Učebný plán na mieru (cez vstupný dotazník)75 EUR
 • Systematický postup učením: 9 týždenných videí a úloh – 135 EUR
 • Interaktívna motivačná tabuľka na zapisovanie a sledovanie učenia a pokrokov + ''Vysvedčenie'' na konci kurzu – 197 EUR
 • Neobmedzené konverzácie s ostatnými samoukmi – 180 EUR
 • 3 živé webináre, pričom do vysielania sa môžu naživo pridať všetci účastníci. Jeden z webinárov bude s Lýdiou Machovou osobne 150 EUR
 • 9-týždňová podpora certifikovaných mentoriek vo facebookovej skupinke – jazykové mentorky budú vaše učenie sledovať a pravidelne vyhodnocovať štatistiky, aby ste videli, ako ste na tom v porovnaní so spolužiakmi – 180 EUR
 • Súťaže na udržanie motivácie počas celého kurzu + Sieň slávy pre akčných – 135 EUR

Hodnota kurzu Akadémia samoukov je minimálne

1052 EUR / 26 719 Kč

Vy ju môžete mať za

297 EUR / 7247 Kč

(247,50 EUR + DPH)

Dana Kacerikova refka as
Tatiana Bilinska refka as

S nami nič neriskujete

14-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak si zakúpite vstup do online kurzu Akadémia samoukov a zistíte, že vám tento spôsob učenia sa z akéhokoľvek dôvodu nesadol, stačí nám v priebehu prvých 14 dní od začiatku kurzu napísať e-mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám okamžite vrátime plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Som natoľko presvedčená o kvalite tohto kurzu,  že vám túto garanciu vrátenia peňazí ponúkam úplne bez váhania. Viem, že Akadémia samoukov dokáže ľuďom meniť životy, no chcem, aby ste mali istotu, že naozaj nemáte čo stratiť. 

U nás vám nehrozia žiadne malé skryté písmenká či podmienky, a dávam vám na to slovo ako zakladateľka Jazykového mentoringu.

Splňte si konečne svoj sen a pridajte sa aj vy

k tisíckam úspešných účastníkov.

0
ľudí sa zúčastnilo Akadémie samoukov
0
jazykov
0
hodín učenia sa v priemere za týždeň
0
ľudí sa zúčastnilo Akadémie samoukov
0
jazykov
0
hodín učenia sa v priemere za týždeň

Mohlo by vás ešte zaujímať...

(pre zobrazenie odpovede kliknite na otázku)

• Môžem sa pridať do Akadémie samoukov aj neskôr?

Brány novoročnej Akadémie samoukov sa zatvárajú 17. januára. Zatiaľ vám nevieme sľúbiť, či počas tohto roka otvoríme ďalšiu Akadémiu samoukov, preto radšej neváhajte a poďte pohnúť s tou angličtinou či iným jazykom už teraz v januári.

•  Môžem doplatok za Akadémiu samoukov uhradiť na splátky?

Áno, je to možné. Stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj Akadémiu samoukov a v nasledujúcom kroku objednávku neuhrádzajte. Napíšte nám na podporu na info@jazykovymentoring.sk a kolegyne vám vašu objednávku rozdelia na 2 splátky.

• Koľko času mi Akadémia samoukov zaberie?

Keďže Akadémia samoukov je intenzívny kurz, na učenie by ste si v nej mali vyhradiť zhruba 30 - 60 minút denne. Nemusíte sa však obávať, veľa aktivít sa dá v Akadémii vykonávať aj počas robenia iných vecí, takže budete stíhať, aj keď máte toho veľa. Navyše, máme skúsenosť, že aj tí najzaneprázdnenejší Akademisti si na učenie zvyknú nájsť aj oveľa viac než hodinu denne, napriek tomu že to na začiatku vôbec nepredpokladali. Na základe tabuliek od doterajších 1976 Akademistov vieme povedať, že priemerný počet hodín, ktoré naši Akademisti týždenne trávia učením sa jazyka počas dvoch mesiacov Akadémie, je až 8,7 hodiny! Väčšina z nich si pritom na začiatku myslela, že si sotva nájdu 15 minút denne. Celá Akadémia je nastavená tak, aby vás učenie vyslovene bavilo, a vtedy si človek s radosťou nájde čas, aj keď si to predtým nevedel predstaviť. Nechajte sa strhnúť zábavným učením aj vy. 🙂

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Majster jazykov a Akadémia samoukov sú jedinečné práve tým, že ukazujú univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Vnútri videokurzu nájdete konkrétne odporúčané zdroje pre 6 jazykov: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu a taliančinu, avšak počas 4 rokov praxe sme mali v našich kurzoch samoukov, ktorí dokázali metódy z Majstra jazykov úspešne aplikovať na učenie až 30 rôznych cudzích jazykov, medzi nimi napríklad aj kórejčiny, arabčiny, jazyka pašto či afrického jazyka wolof.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne?

Aj to sa môže stať. Pre takéto prípady na všetky naše kurzy platí 14-dňová garancia vrátenia peňazí, ktorá začína plynúť vždy od začiatku kurzu. Takže stačí, ak nám do 14 dní od začiatku Akadémie samoukov napíšete mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám vrátime peniaze v plnej výške. S nami nikto neriskuje.

• Na akej úrovni musím mať cudzí jazyk?

Rovnako ako Majster jazykov, aj Akadémia je určená pre mierne pokročilých až pokročilých, teda nie pre úplných začiatočníkov (pre tých máme druhý videokurz: Kľúč k jazykom). Nemusíte sa však obávať, často sa stretávame s tým, že sa ľudia vo svojej úrovni podceňujú 🙂 Ak ste sa už svoj cudzí jazyk učili aspoň pol roka, ovládate aspoň základné frázy, aspoň trochu rozumiete, možno ste sa ho učili v škole alebo pred niekoľkými rokmi v jazykovke, pokojne sa k nám pridajte. V skupinke si navzájom poradíme aj jednoduchšie materiály na učenie.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no určite je výhodou, pretože v uzavretej skupine na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si, motivujeme sa, zdieľame svoje pokroky, aj žrebujeme súťaže. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť účet aj pod pseudonymom, len pre účel účasti v kurze. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov, ani nemusíte byť mimo našej skupiny nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity. 🙂 Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na Facebooku pod vlastným menom, ale vymysleným, pri posielaní žiadosti do Facebookovej skupiny nám v odpovedi na kontrolnú otázku napíšte e-mailovú adresu, na ktorú ste si kurz objednali, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupiny púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného. A ak si účet na Facebooku predsa len nechcete zakladať, nevadí, všetky organizačné informácie a úlohy posielame aj e-mailom, akurát sa nebudete môcť zúčastniť našich súťaží.

• Môžem si kurz objednať na firmu?

V tomto kroku sa už fakturačné údaje nedajú zmeniť – bolo potrebné vyplniť firemné údaje na predošlej stránke pri objednávke Majstra jazykov. Dievčatá na našej podpore vám však veľmi rady pomôžu: stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj online kurz Akadémia samoukov. Pokiaľ ste si zvolili platbu kartou alebo internet bankingom, neuhrádzajte ju, keď na ďalšej stránke uvidíte platobnú bránu (jednoducho tú stránku zrušte). Zároveň nám prosím napíšte email na info@jazykovymentoring.sk a uveďte firemné fakturačné údaje, ktoré by ste chceli mať na faktúre uvedené. My vám faktúru upravíme a pošleme, aby ste ju mohli obratom uhradiť. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

• Môžem sa pridať do Akadémie samoukov aj neskôr?

Brány novoročnej Akadémie samoukov sa zatvárajú 17. januára. Zatiaľ vám nevieme sľúbiť, či počas tohto roka otvoríme ďalšiu Akadémiu samoukov, preto radšej neváhajte a poďte pohnúť s tou angličtinou či iným jazykom už teraz v januári.

•  Môžem doplatok za Akadémiu samoukov uhradiť na splátky?

Áno, je to možné. Stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj Akadémiu samoukov a v nasledujúcom kroku objednávku neuhrádzajte. Napíšte nám na podporu na info@jazykovymentoring.sk a kolegyne vám vašu objednávku rozdelia na 2 splátky.

• Koľko času mi Akadémia samoukov zaberie?

Keďže Akadémia samoukov je intenzívny kurz, na učenie by ste si v nej mali vyhradiť zhruba 30 - 60 minút denne. Nemusíte sa však obávať, veľa aktivít sa dá v Akadémii vykonávať aj počas robenia iných vecí, takže budete stíhať, aj keď máte toho veľa. Navyše, máme skúsenosť, že aj tí najzaneprázdnenejší Akademisti si na učenie zvyknú nájsť aj oveľa viac než hodinu denne, napriek tomu že to na začiatku vôbec nepredpokladali. Na základe tabuliek od doterajších 1976 Akademistov vieme povedať, že priemerný počet hodín, ktoré naši Akademisti týždenne trávia učením sa jazyka počas dvoch mesiacov Akadémie, je až 8,7 hodiny! Väčšina z nich si pritom na začiatku myslela, že si sotva nájdu 15 minút denne. Celá Akadémia je nastavená tak, aby vás učenie vyslovene bavilo, a vtedy si človek s radosťou nájde čas, aj keď si to predtým nevedel predstaviť. Nechajte sa strhnúť zábavným učením aj vy. 🙂

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Majster jazykov a Akadémia samoukov sú jedinečné práve tým, že ukazujú univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Vnútri videokurzu nájdete konkrétne odporúčané zdroje pre 6 jazykov: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu a taliančinu, avšak počas 4 rokov praxe sme mali v našich kurzoch samoukov, ktorí dokázali metódy z Majstra jazykov úspešne aplikovať na učenie až 30 rôznych cudzích jazykov, medzi nimi napríklad aj kórejčiny, arabčiny, jazyka pašto či afrického jazyka wolof.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne?

Aj to sa môže stať. Pre takéto prípady na všetky naše kurzy platí 14-dňová garancia vrátenia peňazí, ktorá začína plynúť vždy od začiatku kurzu. Takže stačí, ak nám do 14 dní od začiatku Akadémie samoukov napíšete mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám vrátime peniaze v plnej výške. S nami nikto neriskuje.

• Na akej úrovni musím mať cudzí jazyk?

Rovnako ako Majster jazykov, aj Akadémia je určená pre mierne pokročilých až pokročilých, teda nie pre úplných začiatočníkov (pre tých máme druhý videokurz: Kľúč k jazykom). Nemusíte sa však obávať, často sa stretávame s tým, že sa ľudia vo svojej úrovni podceňujú 🙂 Ak ste sa už svoj cudzí jazyk učili aspoň pol roka, ovládate aspoň základné frázy, aspoň trochu rozumiete, možno ste sa ho učili v škole alebo pred niekoľkými rokmi v jazykovke, pokojne sa k nám pridajte. V skupinke si navzájom poradíme aj jednoduchšie materiály na učenie.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no určite je výhodou, pretože v uzavretej skupine na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si, motivujeme sa, zdieľame svoje pokroky, aj žrebujeme súťaže. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť účet aj pod pseudonymom, len pre účel účasti v kurze. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov, ani nemusíte byť mimo našej skupiny nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity. 🙂 Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na Facebooku pod vlastným menom, ale vymysleným, pri posielaní žiadosti do Facebookovej skupiny nám v odpovedi na kontrolnú otázku napíšte e-mailovú adresu, na ktorú ste si kurz objednali, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupiny púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného. A ak si účet na Facebooku predsa len nechcete zakladať, nevadí, všetky organizačné informácie a úlohy posielame aj e-mailom, akurát sa nebudete môcť zúčastniť našich súťaží.

• Môžem si kurz objednať na firmu?

V tomto kroku sa už fakturačné údaje nedajú zmeniť – bolo potrebné vyplniť firemné údaje na predošlej stránke pri objednávke Majstra jazykov. Dievčatá na našej podpore vám však veľmi rady pomôžu: stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj online kurz Akadémia samoukov. Pokiaľ ste si zvolili platbu kartou alebo internet bankingom, neuhrádzajte ju, keď na ďalšej stránke uvidíte platobnú bránu (jednoducho tú stránku zrušte). Zároveň nám prosím napíšte email na info@jazykovymentoring.sk a uveďte firemné fakturačné údaje, ktoré by ste chceli mať na faktúre uvedené. My vám faktúru upravíme a pošleme, aby ste ju mohli obratom uhradiť. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

Tak čo, pridáte sa k nám aj vy?

Lepšia šanca tu už nebude!

Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku a pridajte sa k nám aj vy! Akadémia samoukov je náš najlepší program na učenie sa jazyka – intenzívne sa ponoríte do učenia a výsledky na seba nenechajú čakať!