Vaša objednávka je takmer hotová...

75%

Mám však pre vás ešte jednu dôležitú otázku:

Chcete k objednávke pribaliť dvojmesačný mentoringový program Akadémia samoukov so 60 % zľavou? 

Toto je jedinečná ponuka len pre vás, keďže ste sa rozhodli kúpiť si videokurz Majster jazykov, a neskôr túto 60 % zľavu nebudete môcť využiť.  Akciová cena za Akadémiu samoukov je:

397 EUR

167 EUR

(139 € bez DPH)

Platí niečo z tohto aj na vás?

 • Chceli by ste lepšie ovládať angličtinu, nemčinu alebo iný jazyk, ktorý ste sa v minulosti učili, ale ktorý pomaly ale isto zabúdate, lebo ho nemáte kde precvičovať?
 • Nemáte čas chodiť do jazykoviek?
 • Myslíte, že učenie sa jazykov je zdĺhavé a ťažké a okrem toho, aj tak nemáte talent na jazyky?
 • Chceli by ste urobiť niečo pre seba a svoj vlastný rozvoj? Chcete si zlepšiť šancu zamestnať sa (napríklad po materskej)?
 • Chceli by ste byť súčasťou dynamickej komunity motivovaných ľudí, ktorí sa rozhodli na sebe zamakať?

Ak ste aspoň na jednu otázku odpovedali “áno”, tak ste tu správne!

Volám sa Lýdia Machová, som polyglotka
a jazyková mentorka, a pomáham ľuďom učiť sa jazyky ako samouk.

Dokáže to úplne každý, bez ohľadu na to:

Lydia Machova
 • či je na jazyky talentovaný
 • či má zrovna veľa času alebo nie
 • či býva vo veľkomeste alebo na lazoch
 • či má kamošov native speakerov alebo sa so žiadnym ešte neodvážil porozprávať
 • či sa s angličtinou či iným jazykom trápi rok alebo 15 rokov

Ako samouk som sa naučila 9 jazykov, z ktorých 7 ovládam na plynulej úrovni. Nikdy som nežila v zahraničí, nechodila na tábory s Američanmi a nemala súkromných učiteľov.

Jediné, čo som za posledných 19 rokov robila, je:

 • Učím sa vždy tak, ako to mne vyhovuje, a ako to mňa baví
 • Našla som si metódy a materiály, ktoré sú skutočne efektívne
 • Vytvorila som si systém vo svojom učení postavený na pláne, ktorý potom už len každý deň plním
 • Trávim s daným jazykom množstvo času. Inak sa jazyk naučiť nedá.

Dobrá správa je, že toto všetko dokážete bez problémov aj vy!

S radosťou oznamujeme, že Jazykový mentoring otvára ďalšiu

AKADÉMIU SAMOUKOV

Pre koho je tento štýl učenia vhodný?

Pre kohokoľvek, kto chce konečne naplno rozbehnúť svoje učenie sa cudzieho jazyka.

Kedy sa bude Akadémia samoukov konať?

7. októbra – 8. decembra

Aký jazyk sa môžem s Akadémiou samoukov učiť?

Akýkoľvek! S nami si môžete zlepšiť angličtinu, nemčinu, španielčinu, ruštinu, ale pokojne aj japončinu či indonézštinu :-) Každý sa totiž bude učiť sám za seba. Vysvetlíme, čítajte ďalej :)

Na akej úrovni musím mať cudzí jazyk?

Na akejkoľvek okrem úplného začiatočníka. Možno ste angličtinu (či iný jazyk) kedysi ovládali celkom dobre, ale cítite, že väčšinu z toho ste stratili. Možno ste sa nikdy na tú dobrú úroveň ani nedostali. A možno máte daný jazyk na veľmi vysokej úrovni, ale chcete ho ovládať úplne profesionálne. Akákoľvek úroveň môže byť, pokiaľ ste sa mu v minulosti venovali aspoň pol roka a aspoň čo-to z tohto jazyka rozumiete.

Ako to vlastne celé funguje?

V našom online kurze bude 50 účastníkov, ktorí sa chcú zlepšiť v nejakom cudzom jazyku. Komunikovať spolu budeme v uzavretej skupinke na Facebooku, emailami a na webinároch (živých vysielaniach).

Nič z toho nie je potrebné absolvovať naživo v konkrétny čas, to znamená, že všetko si môžete prečítať / pozrieť / olajkovať, keď si vy na to nájdete čas. Každé živé vysielanie bude mať videozáznam, ktorý bude k dispozícii počas celého kurzu.

Na začiatku si stanovíte svoj vlastný učebný plán podľa nášho návodu a kedykoľvek sa vám počas dňa dá, budete sa venovať angličtine, nemčine či inému jazyku, ktorý ste si vybrali. Kľudne 15 minút ráno, 15 po obede a 20 večer.

Vy sami si vyberiete, čomu sa chcete venovať a koľko.

Čo Akadémia samoukov obsahuje?

Doživotný prístup k videokurzu Majster jazykov

Videokurz obsahuje prepracovanú metódológiu, ktorú som postupne zbierala počas 16 rokov učenia sa jazykov. Do detailu vám v ňom predstavím viac ako 30 metód na naučenie sa akéhokoľvek jazyka, s názornými videami. Pracovný zošit ku kurzu je k dispozícii v slovenčine aj v češtine.

Kontrolná tabuľka na zaznamenávanie učenia

Brutálne motivujúci prvok Akadémie. Zapíšeme si tam každú minútu, ktorú sme jazyku venovali. Budete prekvapení, koľko času si dokážete na jazyk nájsť počas týždňa!

Prístup do uzavretej Facebookovej skupiny

Toto bude srdce našej komunity. Zdieľame svoje prvé odvážne kroky (“Dala som hodinu s native speakerom!!”), odpovedáme si na otázky a zdieľame overené zdroje.   

Spätná väzba na vaše učenie 

Vaše učenie nezostane nepovšimnuté. Náš tím vyškolených jazykových mentoriek bude pozorne bdieť nad plnením vášho plánu, a rady vám poradíme, keď sa zaseknete. Učiť sa budete sami, ale my vám v tom pomôžeme :)

Jazyková poradňa naživo

Dva mesiace sa budeme učiť, ako sa učiť jazyky čo najefektívnejšie. Všetky vaše otázky rada zodpoviem na webinári, na ktorom budete mať aj možnosť ukázať sa ostatným účastníkom na kameru.

Motivačné videá každý týždeň

Každú nedeľu sa vám sprístupní nové video s veľmi praktickými radami o tom, ako efektívnejšie počúvať, rozprávať, písať či učiť sa gramatiku. Bude to pre vás to najlepšie nakopnutie motivácie. Pre tých, ktorí už absolvovali Akadémiu, budú nové videá. 

Týždenné úlohy

Každý týždeň sa budeme venovať inej oblasti (počúvanie, gramatika, čítanie atď.) a budete mať za úlohu skúsiť si nejaké nové metódy. Cieľom je predsa naučiť sa učiť ako polygloti!

Súťaže pre aktívnych členov

Kto plní naše úlohy, bude odmenený! Súťažíme o 5 knižiek podľa vlastného výberu a súkromnú konzultáciu so mnou, Lýdiou. Pozrieme sa na vaše učenie do detailov a zostavíme spolu nový plán do budúcna.

Čo vám Akadémia samoukov prinesie?

Učenie sa jazyka vás začne baviť!

Dosť bolo nudných kurzov, učebníc a učenia sa jazyka, “lebo musím”. Zmeníme spôsob, ako angličtinu, nemčinu či iný jazyk vnímate. Takéto učenie si zamilujete a nebudete chcieť prestať ani po Akadémii.

Naučíte sa využívať voľné chvíle

Na samoučení sa jazyka je skvelé to, že sa mu dá venovať počas domácich prác, prechádzky, šoférovania, keď dieťa spí alebo sa hrá. A možno nájdete spôsoby, ako zapojíte do učenia aj svoje deti či okolie!

Vytvoríte si systém v učení

Naučíte sa vytvoriť si z jednotlivých aktivít na učenie sa jazyka zvyky, ktoré budete robiť takmer podvedome a bez väčšej námahy. Budete mať vo svojom učení plán a poriadok.

Dohliadneme na vašu sebadisciplínu

Je nesmierne ťažké učiť sa sám, chce to veľké sebazaprenie. V komunite 50 šikovných ľudí to pôjde ľahšie! A navyše, náš tím skúsených a vyškolených jazykových mentoriek vás nenechá na učenie zabudnúť a nenásilným spôsobom vás donúti vyhrať nad prokrastináciou. Poradíme, potiahneme, dáme to!

Spoznáte úplne nové metódy učenia sa

Dosť bolo učebníc s CDčkami. Internet nám ponúka nový svet možností! Budeme počúvať podcasty (pri varení či kočíkovaní), pozerať seriály (bez pocitu viny! Veď sa učíme :) ), čítať blogy… Všetky tieto metódy sú založené na celkom prirodzených princípoch, vďaka čomu pre vás učenie konečne prestane byť trápením.

Budete súčasťou motivovanej komunity

Ak ste zatiaľ nemali s kým konverzovať v cudzom jazyku, tomu je odteraz koniec. V programe spoznáte 50 skvelých ľudí, ktorí sú do učenia sa jazyka rovnako motivovaní ako vy. Pokecáte si o čomkoľvek a uvidíte, ako sa vám zlepší prejav!

Zlepšíte si schopnosť rozprávať

Rozprávanie si zlepšíme jedine hodinami rozprávania. Ale kto by platil súkromného učiteľa? Pokecajte si s účastníkmi, ktorí sú na vašej jazykovej úrovni. Koľko chcete. Uvidíte, ako to budete na sebe cítiť. Naši najakčnejší absolventi prerozprávali za dva mesiace aj viac ako 24 hodín. A predtým by si na to netrúfli!

Budete sa celkovo lepšie cítiť

Konečne môžete urobiť niečo pre seba. Budete sa tešiť z toho, že sa rozvíjate, prekonávate sa a cítite na sebe pokroky. Vytvoríte si systém nielen v učení, ale aj v živote.

Každý sa učí sám a bez učiteľov…
Funguje to vôbec?

Akadémia samoukov nie je žiadna novinka! Za tri roky Jazykového mentoringu máme za sebou 22 úspešných dvojmesačných Akadémií. Pozrite si pár čísel:

Celkový počet účastníkov:

1 112 účastníkov

(zo Slovenska, Čiech aj celého sveta)

Celkový počet jazykov:

25 jazykov

(od angličtiny po čínštinu)

Percento úspešných účastníkov:

86 % účastníkov

Na učenie nenabehne len 14 % účastníkov, poväčšine však z osobných dôvodov: nečakaná zmena práce, starostlivosť o chorého člena rodiny…

Hodnotenie Akadémie samoukov od absolventov:

Úspešných absolventov čaká certifikát Jazykového mentoringu! 

 

Stačí splniť pár jednoduchých podmienok účasti v programe a učiť sa minimálne 4 hodiny každý týždeň (priemerne, dá sa dobehnúť, ak by ste niektorý týždeň mali slabší), a po skončení programu vám domov pošleme krásny certifikát s presnými údajmi o vašom učení sa počas dvoch mesiacov! 

V prípade, že do jedného mesiaca od začatia programu zistíte, že vám mentoringový program alebo aj videokurz Majster jazykov z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na info@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100 % garancie spokojnosti.  Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen. S Jazykovým mentoringom nikto nič neriskuje :) 

Odozva účastníkov mojich kurzov je naozaj úžasná! Pozrite si ich reakcie:

A toto si o metódach v kurze Majster jazykov myslia účastníčky seminára:

Najčastejšie otázky 

• Pre koho je Akadémia samoukov určená?

Pre kohokoľvek, kto je v istom jazyku minimálne mierne pokročilý, a chce svoje jazykové schopnosti posunúť o niekoľko úrovní vyššie. Ak nie ste úplný začiatočník, a už ste sa danému jazyku aspoň trochu venovali, aj keď ho neovládate aktívne, videokurz aj mentoringový program vás určite posunú ďalej. 

• Pre koho Akadémia samoukov určená nie je?

Pre ľudí, ktorí očakávajú “zázračnú” metódu, vďaka ktorej sa jazyk naučia za dva týždne. Bohužiaľ, takéto zázračné metódy neexistujú. Učenie sa jazyka si vyžaduje istú energiu, ale dá sa to robiť aj jednoduchým, efektívnym, a príjemným spôsobom. A v komunite podobne naladených ľudí to ide stokrát jednoduchšie. 

• Na aké cudzie jazyky sa to dá použiť?

V podstate na akékoľvek, ale videokurz aj mentoringový program najlepšie poslúži tým, ktorí sa učia európske jazyky (angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu atď.). Kľudne to môžu byť jazyky, ktoré ja neovládam. Metódy a zdroje, ktoré vám predstavím, sú použiteľné na akékoľvek jazyky.

Keďže som sa zatiaľ neučila ázijské jazyky, pre ktoré platí množstvo samostatných pravidiel (rôzne typy písma, intonačné úrovne a pod.), k týmto sa detailne vyjadriť neviem.

• Na jazykovom kurze mám možnosť rozprávať v cudzom jazyku. Ako je to s učením sa “sám doma”?

To je práve na mentoringových programoch to najlepšie! Budete mať prístup k ľuďom, ktorí sa učia vás jazyk na podobnej úrovni. Pomôžeme vám spojiť sa s nimi cez Skype a precvičovať si jazyk na konverzáciách na zaujímavé témy. Nie je nevyhnutné mať pri konverzáciách niekoho, kto vám opraví všetky chyby: omnoho dôležitejšie je mať za sebou mnoho narozprávaných hodín. V mentoringovom programe budete mať k tomu viac príležitostí ako na akomkoľvek inom jazykovom kurze.   

• Nie som technický typ a nerád čítam z obrazovky. Sú tieto metódy aj pre mňa?

Určite áno! V mojich metódach si prídu na svoje milovníci smartfónov, ale aj nadšenci klasických tlačených kníh. Najväčšia výhoda mojej filozofie učenia sa jazykov je práve v tom, že si z toho vyberiete, čo chcete. Ak by ste sa vo videokurze náhodou nedozvedeli o metódach, ktoré viete použiť, máte istú garanciu vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť :)

• Chcem sa učiť jazyk, ale som už prihlásený na iný kurz. 

To vôbec nie je problém :) Metódy jazykového mentoringu sa dajú krásne kombinovať s akýmkoľvek iným učením sa jazyka, či už chodíte na kurz, máte doučovateľa, rodeného hovoriaceho na konverzácie, alebo sa učíte doma pomocou nejakých softvérov. Akadémia samoukov vám pomôže nájsť si v tomto učení lepší systém a doplniť si svoje klasické učenie o nové efektívne prvky. 

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne? 

V tom prípade nič neriskujete, lebo do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov budete mať možnosť dostať svoje peniaze za videokurz aj za mentoringový program Akadémiu samoukov späť – stačí nám napísať jeden email, a nemusíte nám ani vysvetľovať, prečo ste sa tak rozhodli. Je to nový spôsob učenia sa, a preto si to môžete na mesiac vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Zo skúseností však môžeme povedať, že takéto učenie sadne 99 % ľudí, pretože každý si ho napasuje presne na seba. Možnosť vrátenia peňazí však platí v každom prípade a pre každého.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no je určite výhodou, pretože v skupinke na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si a motivujeme sa. Neprídete o nič, bez čoho by ste sa nezaobišli, všetky organizačné informácie a úlohy totiž posielame aj mailom. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť aj účet pod pseudonymom, len pre účel účasti v Akadémii. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov ani nemusíte byť mimo našej skupinky nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity :) Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na FB pod vlastným menom ale vymysleným, napíšte nám svoj pseudonym do mailu na akademia@jazykovymentoring.sk, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupinky púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného.