Majster jazykov

Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne učiť cudzie jazyky od mierne pokročilej úrovne vyššie, a preto si objednávam videokurz Majster jazykov:

  • Rozumiem, že vo videokurze sa dozviem, ako sa mám učiť, ale učiť sa budem musieť sám/sama
  • Rozumiem, že celý kurz je online a učenie sa podľa neho je úplne flexibilné: nie je potrebné byť v danom čase na danom mieste
  • Viem, že ak sa mi do 30 dní videokurz nezapáči, dostanem plnú zaplatenú sumu späť, bez akýchkoľvek poplatkov alebo háčikov
  • Rozumiem, že ide o elektronický obsah a nie o fyzický produkt, teda že po zaplatení dostanem prihlasovacie údaje na stránku, na ktorej budem mať doživotne prístupné všetky videá z videokurzu

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

"Využívanie metód zo seminára mi prinieslo návyk, aký som predtým nemal. Učím sa nie z donútenia, ale zo zábavy, a je to fakt o niečom inom...zisťujem, že začínam rozmýšlať sem tam v angličtine, aj porozumenie sa zlepšilo. Z môjho pohľadu niet čo riešiť, toto naozaj funguje, stačí si len vybrať z nespočetných doporučených metod tú správnu kombináciu. Lydka, vďaka, myslím, že si mentor, ktorý vie, ako na to."
Roman Podolec
"S Lydkou som sa zoznámil pred pol rokom a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatnočníka."
Erik Hoffman
"Seminár ma neuveriteľne namotivoval. Za leto som si spracovala cez goldlisty celú knižku, fičala som 7 dní v týždni. A naozaj to fungovalo. Rozdiel pociťujem aj keď sa bavím so študentmi, angličtina je mi prirodzenejšia. Priblížila som sa k úrovni native speakra, po ktorej stále túžim."
Zuzana Janíková

V prípade, že do jedného mesiaca od získania prístupových údajov k videokurzu zistíte, že videokurz vám nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. 

Online videokurz MAJSTER JAZYKOV

videokurz majster jazykov

197 EUR

127 EUR

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS: E-book o pozeraní seriálov

Angličtina s nohami na stole: Kompletný návod, ako sa naučiť akýkoľvek cudzí jazyk pomocou seriálov

BONUS: pomoc pre technicky menej zdatných

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS: nielen ako, ale aj KDE

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT) z internetu

BONUS: verejnosti neprístupné webináre

všetky doterajšie webináre jazykovej mentorky Lýdie zo série AKO SA UČIŤ JAZYKY:

- 5 tipov od polyglotov
- Základom je systém!
- Zaktivizuj si pred letom angličtinu

BONUS: exkluzívne prednášky polyglotov

videá prednášok 5 slávnych polyglotov a expertov na učenie sa jazykov z konferencie Jazyky očami polyglotov (v angličtine)

Rada vám vo videokurze predstavím svoju vlastnú filozofiu učenia sa jazyka, s ktorou sa dnes plynulo dohovorím 7 jazykmi. Ak sa chcete angličtinu, nemčinu, francúzštinu, ruštinu či akýkoľvek iný jazyk učiť úplne inak ako doteraz, tento videokurz je presne to, čo vám v tom pomôže. Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami.  

Lýdia Machová