Učte sa cudzie jazyky jednoduchšie

Lydka lievik

Jazyky sa nemusíte učiť len spôsobmi, ktoré nás učili v školách. Najmä, keď doteraz nepriniesli žiadne praktické výsledky. Goldlist je pohodová metóda na efektívne zapamätanie slovíčok, ktorá využíva princípy fungovania dlhodobej pamäte.

Po zadaní emailu dostanete krátke video zadarmo, v ktorom sa dozviete, ako presne metóda funguje. 

A ako bonus získate ďalšie 2 krátke videá zadarmo, ktoré vám ukážu:

     → Jednoduchý tip, ako lepšie porozumieť cudziemu jazyku
     → Skvelý spôsob, ako si zlepšiť rozprávanie v jazyku bez vycestovania do zahraničia

Zadajte svoj email a pozrite si prvé video už teraz:

Volám sa Lýdia Machová, mám 28 rokov a pracujem ako jazyková mentorka a tlmočníčka. Bez toho, aby som niekedy žila v zahraničí, sa dnes plynulo dorozumiem v 7 cudzích jazykoch. Som presvedčená, že spôsob výučby jazykov na školách je zastaralý a neefektívny. Vďaka internetu sa dnes jazyky dajú učiť omnoho efektívnejšie a zábavnejšie.

Šírim po svete metódy, ktoré využívajú polygloti, teda ľudia, ktorí hovoria na vysokej úrovni niekoľkými (aspoň 5) cudzími rečami. O efektívnosti týchto metód sa presvedčili už tisíce ľudí, ktorým som pomohla dosiahnuť plynulosť v jazyku, ktorý sa predtým neúspešne učili niekoľko rokov.

Na jazyky nepotrebujete talent. Každý z nás sa dokáže naučiť anglicky, nemecky, francúzsky či akýkoľvek iný jazyk. Stačí len vedieť, ako na to.