Vaša objednávka je takmer hotová...

75%

Mám však pre vás ešte jednu dôležitú otázku:

Chcete k objednávke pribaliť videokurz Kľúč k jazykom (pre začiatočníkov) so 40 % zľavou? 

 • môžete sa vďaka nemu naučiť akýkoľvek iný jazyk, ktorý vás vždy lákal
 • kurz môže pomôcť inému členovi vašej domácnosti
 • vstup do oboch kurzov je doživotný, takže ho môžete bez problémov využiť aj o pár rokov
 • 40 % zľava platí pre vás len v tejto chvíli a v budúcnosti sa už nezopakuje
 • aj na tento kurz pochopiteľne platí 100 % garancia vrátenia peňazí

Toto je jedinečná ponuka len pre vás, keďže ste sa rozhodli kúpiť si videokurz Majster jazykov, a neskôr túto 40 % zľavu nebudete môcť využiť.  Akciová cena za videokurz Kľúč k jazykom je:

247 EUR

147 EUR

(122,5 € bez DPH)

Viac informácií o videokurze Kľúč k jazykom:

Videokurz Kľúč k jazykom obsahuje 28 videí a nájdete v ňom moje kompletné know-how, ako sa naučiť jazyk od nuly. Už teraz sa môžete tešiť na pokroky v jazyku, o akých ste predtým mohli len snívať.

Detailný popis obsahu videokurzu:

Videokurz je určený pre všetkých, ktorí sa chcú naučiť nový cudzí jazyk. Základom takéhoto učenia sa je slovenská, prípadne česká kniha pre samoukov a doplňujúce materiály z internetu alebo z našich kníhkupectiev. 

Moduly videokurzu:

Prv než začneme:

Príprava samouka na naučenie sa nového jazyka

Výber vhodnej knihy a materiálov

Ako si vybrať najlepšiu knihu pre samoukov (s konkrétnymi odporúčaniami pre angličtinu, nemčinu, španielčinu, ruštinu a taliančinu)

Metóda spätných prekladov

Za najvhodnejšiu metódu na učenie sa jazykov považujem metódu spätných prekladov, obľúbenú (no menej známu) metódu polyglotov. Vysvetlíme si ju do najmenších detailov, aby ste mohli hneď začať používať a mali na to presný návod.

Doplňujúce zdroje:

Aké ďalšie materiály vieme využiť, kde ich nájsť, a ako ich začleniť do výučby (väčšina z nich je bezplatná)

Ako sa učiť slovíčka:

Presný popis troch najefektívnejších metód na učenie sa slovíčok, ktoré vás budú navyše aj baviť

Nezabudnime na výslovnosť

Predovšetkým v začiatkoch učenia sa jazyka je zameranie sa na správnu výslovnosť kľúčové. Predstavíme si konkrétne tipy, ako na to.

Nebojme sa gramatiky:

Rady, ako si poradiť s neznámou gramatikou nového jazyka

Obávané rozprávanie:

Ako zvládnuť najťažšiu aktivitu v novom jazyku krok za krokom: konkrétne tipy, ako viesť prvé konverzácie, ako sa vyjadrovať s obmedzenou slovnou zásobou, aj kde nájsť konverzačných partnerov

Kde nájsť čas?

Pár praktických rád pre zaneprázdnených

+ BONUSY:

1) ÚSKALIA 5 JAZYKOV:
Ako prekonať prvé vlny

Každý, kto začína s jazykom od začiatku, nevyhnutne narazí na isté javy v danom jazyku, ktoré sú pre Slovákov ťažké, napríklad:

 • 12 časov v angličtine (I am doing, I have done, I will have done, …)
 • odlúčiteľné predpony v nemčine (ich rufe dich an, er ist aufgestanden)
 • výslovnosť vo francúzštine (beaucoup = [boku])
 • slovesá ser a estar v španielčine
 • azbuka v ruštine

Bonusom k videokurzu je presný návod na všetky úskalia, s ktorými sa stretnete v prvých mesiacoch učenia sa 5 najpopulárnejších jazykov na Slovensku: angličtiny, nemčiny, španielčiny, francúzštiny a ruštiny. Nikde inde nenájdete takto presne spísaný postup, ako si poradiť s najťažšími javmi v začiatkoch učenia sa týchto piatich jazykov. Tieto rady vám ušetria dlhé mesiace trápenia sa. 

2) SVETOVÝ KĽÚČ K JAZYKOM:
Takto na to idú polygloti!

Ovládate nejaký svetový jazyk na pokročilej úrovni? Dokážete čítať knihy v angličtine, nemčine či francúzštine? Potom bude pre vás učenie sa nového jazyka ešte jednoduchšie!

V týchto 5 bonusových videách dostanete detailný návod, ako pracovať s 5 najpopulárnejšími metódami, ktoré využívajú polygloti (ľudia, ktorí ovládajú množstvo jazykov). Nie sú preložené do slovenčiny, ale patria k najefektívnejším materiálom na učenie sa jazyka od nuly. Povieme si:

 • ktorá kniha / audiokurz bude pre vás najvhodnejší
 • krok za krokom, ako s týmito materiálmi systematicky pracovať
 • ako spojiť tieto materiály s inými a vytvoriť si dokonalý systém na naučenie sa jazyka

Aj tu platí, že nikde inde nenájdete tieto informácie takto systematicky spísané a vysvetlené, s konkrétnymi radami od niekoho, kto si všetkými týmito materiálmi sám prešiel, a presne pozná ich výhody aj nevýhody.

V čom sa kurz líši od Majstra jazykov?

Majster jazykov je určený pre všetky vyššie úrovne, teda tých, ktorí už v danom jazyku rozumejú jednoduché texty a nahrávky, a ovládajú základy gramatiky daného jazyka. 

Kľúč k jazykom je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia.

Oba kurzy ponúkajú odlišné metódy a viete ich využiť na rôzne jazyky, napr. Kľúč k jazykom na naučenie sa španielčiny, a Majstra jazykov na zdokonalenie sa v angličtine. 

Online videokurz KĽÚČ K JAZYKOM

vyše 4-hodinová prednáška expertky na učenie sa jazykov ako samouk: s detailným návodom, ako sa jazyk naučíte od nuly
podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi
konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať
pracovný zošit na zapisovanie si poznámok

BONUS:

Úskalia 5 jazykov a ako ich zvládnuť: jedinečné rady pre jazyky: EN, DE, FR, ES, RU

BONUS:

Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov

BONUS:

Kľúč k pracovnému zošitu, aby vám žiadny detail neunikol

247 EUR

147 EUR

(122,5 € bez DPH)

100% garancia spokojnosti

Ak sa vo videokurze náhodou nedozviete to, čo ste očakávali, alebo sa vám nebude z akéhokoľvek dôvodu páčiť, stačí mi do 30 dní napísať obyčajný email s informáciou, že si želáte vrátiť peniaze, a ja vám ich vrátim bez akýchkoľvek ďalších otázok. Naše cesty sa rozídu v priateľskom duchu a vás to nestálo ani euro.  Celkom fér ponuka, nie? :)  

Pozrite si celý videokurz z pohodlia domova

Videokurz Kľúč k jazykom je videozáznamom zo seminára, ktorý sa v tomto roku konal v Bratislave a v Košiciach pre veľký záujem až 5x. Po zaplatení objednávky vám prídu na email prihlasovacie údaje, pomocou ktorých sa prihlásite na stránku videokurzu a môžete hneď začať pozerať prvé moduly kurzu. A to všetko z pohodlia vášho domova, kedy to vám vyhovuje. Prístup k videám aj k bonusom budete mať doživotný, môžete si ho teda pozrieť aj o mesiac či o rok, a kedykoľvek sa k videám vrátiť. 

Účastníci živého seminára Kľúč k jazykom o ňom povedali:

„Neskutočne motivačné! Opäť som dostala chuť sa učiť! Určite tento seminár odporúčam. Ak má niekto problém s naučením sa čo i len jedného jazyka, určite sa oplatí prísť, vidieť a motivovať sa. Zrejme človek potrebuje počuť, že nik iný ťa jazyk nenaučí, len ty sám.“

Mária Horšuláková


„Uvedomila som si, že bifľovaním slovíčok a rozmýšľaním nad každou vetou, či je gramaticky správna, sa nikdy ďalej nepohnem.“

Lenka Doháňoš Pindrochová


„Konečne seminár, na ktorom som dostala konkrétne informácie týkajúce sa kníh a technik, ako sa učiť. Určite sa oplatí investovať, ak sa človek chce začať učiť cudzí jazyk, lebo toto bol jeden z najkonkrétnejších seminárov, na ktorom som bola. Lydka, dúfam, že stále budeš taká plná energie a entuziazmu na tvojich seminároch.“

Drahomíra Frohlichová


Mária Šebestianová

„Roky neúspechov si žiadali zmenu a cítim, že toto je cesta. Som veľmi nabudená a neviem sa dočkať prvého citeľného výsledku :D... vďaka.“

Mária Šebestianová


„Bolo to veľmi podnetné a pozitívne! Najprínosnejší bol pre mňa doslova návod, že študovať cudzí jazyk viem aj sama pomocou dodržania určitých zásad.“

Lýdia Kožejová

Vo videokurze sa s vami podelím o svoje najlepšie skúsenosti s učením sa 8 jazykov, z ktorých v 7 sa dodnes plynulo dohovorím. Učila som sa ich sama tu na Slovensku, a používala som pri tom množstvo slovenských aj zahraničných materiálov.

Na začiatku som robila množstvo typických chýb samoukov, ale postupne som si svoje metódy vypracovala na funkčný systém, ktorý dnes viem využiť na akýkoľvek ďalší jazyk. A vy tiež :)  

Pozrite si toto krátke video, v ktorom spontánne rozprávam v 7 cudzích jazykoch. Vo videokurze vám presne poviem, ako sa k tomu viete dopracovať aj vy. 

Často kladené otázky 

  Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! :) Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Napriek tomu musím dodať, že nie som expertom na ázijské jazyky a hoci mám viacero informácií od iných polyglotov o tom, ako je vhodné postupovať napr. s čínštinou alebo japončinou, neviem sa k týmto jazykom vyjadriť do detailov. 

Najlepšie vám viem poradiť k európskym jazykom, hlavne tým, ktoré som sa sama učila, teda angličtina, nemčina, poľština, španielčina, francúzština, esperanto, ruština, a slovenský posunkový jazyk. Príklady na seminári budú orientované hlavne na angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu a ruštinu. 

Ak sa chcete učiť iný európsky jazyk, ako je portugalčina, taliančina, holandčina, švédčina či iné, po pozretí videokurzu budete presne vedieť, ako na to. 

  Čo ak nie som úplný začiatočník?

Tento videokurz je pre tých, ktorí s jazykom ešte vôbec nezačali, ale aj pre tých, ktorí to už možno aj opakovane skúšali, no nikdy sa ďaleko nedopracovali. Ak patríte k "falošným začiatočníkom", resp. "večným začiatočníkom" a stále nemáte v cudzom jazyku zvládnuté základy, neviete sa dorozumieť v bežných situáciách a z počúvania jazyka rozumiete vždy len pár slov či výrazov, tento videokurz vám dá presný postup, ako to konečne raz a navždy zmeníte. 

  Ako veľa sa budem musieť učiť, aby tieto metódy fungovali? 

Celé učenie sa jazyka si budete môcť prispôsobiť presne podľa seba: ak máte momentálne menej času, postačí, ak sa jazyku budete venovať zhruba 20 minút denne, ale je potrebné, aby ste si na to našli pokoj a vedeli sa na to sústrediť. Pomocou videí vo videokurze budete presne vedieť, čo máte počas tých 20 minút robiť a ako si vystavať vlastný systém, ako sa samostatne učiť, aby ste na sebe už behom pár týždňov videli viditeľné zlepšenie a dokázali sa v jazyku jednoducho vyjadriť.  Ak dodržíte rady vo videokurze, môžete sa tešiť na stabilný pokrok, ktorý vás bude motivovať v učení vytrvať. A možno sa stanete na učení jazykov takí závislí ako ja a budete sa aj vy učiť nový jazyk každé dva roky :) 

  Mám kúpený videokurz Majster jazykov. Dozviem sa v tomto videokurze niečo nové? 

Jednoznačne. Oba videokurzy predstavujú dva veľmi odlišné systémy učenia sa jazyka:

 • Kľúč k jazykom prináša metódy učenia sa jazyka od začiatku, keď v ňom ešte nič nerozumieme ani nevieme vyjadriť. Takéto učenie si vyžaduje na začiatku trochu systematickej práce s knihou, aby sme získali základy a mohli si jazyk začať užívať príjemnejšími činnosťami. 
 • Majster jazykov je určený pre tých, ktorí si už vedia prečítať jednoduché texty, rozumejú pomalším prehovorom, a poznajú základy gramatiky, alebo sú v jazyku veľmi pokročilí a chcú sa ďalej zlepšovať. Takíto študenti sa dokážu jazyk učiť aj popri iných činnostiach v priebehu dňa, a dokážu doň zakomponovať množstvo zábavných činností ako je pozeranie seriálov či videí. 

Ak si nie ste istí, ktorý kurz je pre vás vhodný, odporúčam vám Kľúč k jazykom, aby ste si metódou spätných prekladov dôsledne prešli základy v jazyku. Neskôr na tom môžete budovať pokročilejšími metódami.  

  Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 4 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené. Ja vám samozrejme odporúčam pozrieť si videá čo najskôr, aby ste to učenie sa jazyka už viac neodkladali! :) 

  Môžem si videokurz objednať na firmu?

Áno, v prihlasovacom formulári je priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné upraviť položku na faktúre, aby lepšie ozrejmovala, že ide o jazykové vzdelávanie.

Pre koho je určený tento videokurz?
A pre koho nie?

Pre všetkých, ktorí chápu, že učenie sa jazyka je maratón a nie šprint. Naučiť sa jazyk skrátka vyžaduje svoj čas a energiu. Je potrebné učiť sa pravidelne, a stráviť s jazykom dostatočné množstvo času, aby bol pre nás tento jazyk samozrejmý a prirodzený. Nemusia to však byť roky. Dohovoriť sa v jazyku na základnej úrovni môžete už po 4-6 mesiacoch. Tento seminár je pre všetkých, ktorí sú ochotní na jazyku zapracovať, a chcú to urobiť efektívne a správne.
Pre tých, ktorí sa chcú naučiť po anglicky či nemecky tu a teraz, a to bez námahy. Existuje množstvo efektívnych metód, ktoré nám učenie môžu výrazne urýchliť, aby netrvalo celé roky, ale ani pri tých najefektívnejších metódach sa človek nenaučí jazyk za jeden či dva mesiace. Môj seminár tiež nie je o pamäťových technikách, ktoré vám umožnia naučiť sa extrémne veľa slovíčok za krátky čas. Takéto metódy síce fungujú a sú fascinujúce, ale na riadne zvládnutie jazyka, predovšetkým na rozprávanie v jazyku, samé osebe nikdy stačiť nebudú. Pre naučenie sa jazyka je najdôležitejší komplexný a systematický prístup k jazyku.
lýdia machová a jej jazykový mentoring

Prečo by ste si týmto videokurzom
určite mali prejsť:

Vzácne informácie

Nikde inde nenájdete takto prehľadne podané informácie o učení sa jazykov, ktoré sú skutočne overené praxou, a už vôbec také niečo nenájdete spracované v slovenčine.

Prax, nie teória

Vo videokurze nebudeme zabíjať čas teóriou učenia sa jazykov, od začiatku do konca to budú praktické rady, ktoré viete okamžite uplatniť v praxi. Ktokoľvek bol na mojich prednáškach, seminároch či hodinách vie, že hneď ďalší deň po seminári sa dá vhupnúť rovno do učenia sa jazyka po novom. (Viacerí účastníci živých seminárov Kľúč k jazykom išli hneď po seminári do kníhkupectva :-) )

Viackrát overené na vlastnej koži

Všetko, čo o učení sa jazykov učím na svojich seminároch a prednáškach, mám vždy vyskúšané priamo na sebe. Viem, že tieto veci fungujú, lebo som si nimi sama niekoľkokrát prešla, a navyše poznám množstvo ľudí, ktorí sa s rovnakými metódami taktiež naučili viacero jazykov. Kto vám dokáže lepšie poradiť o samoučení jazykov ako človek, ktorý sa ich sám naučil hneď 7? :)

Poraďte sa s odborníčkou

Videokurz nie je len o pozretí si videí s prednáškami, ale aj o možnosti poradiť sa. V komentároch pod každým videom sa ma môžete opýtať na akékoľvek špecifické problémy, ktoré ste pri učení sa jazykov zažili alebo zažívate. Na každý komentár odpoviem do pár dní, aby ste nemali o učení sa jazykov žiadnu pochybnosť. 

Ušetrené tisíce eur a roky štúdia

Z dlhodobého hľadiska vám poznatky z tohto seminára ušetria množstvo času, ktoré by ste vynaložili na získanie všetkých informácií, a taktiež vám ušetria stovky až tisíce eur, ktoré by ste pravdepodobne vyhodili za nevhodné materiály alebo kurzy, ktoré vás k želaným výsledkom aj tak neprivedú. Prečo si cestu neskrátiť a nezjednodušiť, keď sa to dá? Toto know-how navyše viete využiť v budúcnosti aj na iné jazyky. 

Doterajšími metódami získate len doterajšie výsledky

Ak ste sa doteraz roky snažili naučiť angličtinu či nemčinu a stále to nie je ono, niečo zjavne robíte zle. Nemôžete robiť stále tie isté kroky dokola a očakávať iné výsledky. Ak sa rozhodnete otvoriť novým možnostiam učenia sa, otvoríte sa aj novým možným výsledkom. A keďže tieto metódy sú overené praxou, je veľmi pravdepodobné, že to bude fungovať aj u vás :)

Zaručená dávka motivácie

Pri svojej práci dostávam stovky emailov od ľudí, ktorí sledujú moje videá alebo sa zúčastnili mojich prednášok, v ktorých mi píšu, ako som ich namotivovala, aby sa konečne pustili do cudzieho jazyka, ktorý dlho odkladali, alebo s ktorým dlho zápasia. Ak vás namotivovalo nejaké moje video na internete, predstavte si, čo s vami urobia 4 hodiny mojej prednášky! :)  

100% garancia spokojnosti

Ak si nie ste úplne istí, či je tento videokurz pre vás vhodný, a či vám skutočne pomôže naučiť sa cudzí jazyk od úplného začiatku ako samouk, isto vás poteší naša garancia vrátenia peňazí. Po zaplatení objednávky budete mať 30 dní na to, aby ste si ho celý pozreli, vyskúšali si moje rady v praxi, a keby vám tie metódy nesadli, len mi napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a peniaze vám bez kladenia otázok vrátime na účet späť. Dávam vám na to svoje čestné slovo.  Nemáte čo stratiť.

Povedali o mojich predošlých seminároch:

Povedali o mojich predošlých seminároch:

Erik Hoffmann, podnikateľ

Martin Mažár, podnikateľ

Čo to vlastne znamená "byť samoukom"?

Samouk je človek, ktorý sa jazyk učí sám, doma, bez navštevovania jazykových kurzov, bez pobytu v zahraničí (aj keď sa môže, samozrejme, učiť aj v zahraničí), bez učiteľa, ktorý by mu presne hovoril, čo má robiť. Neznamená to však, že samouk nie je v kontakte s rodenými hovoriacimi jazyka, ani že nemá kontakt na iných študentov daného jazyka. Najdôležitejšie je to, že si svoje učenie riadi sám, a venuje sa mu z vlastnej iniciatívy a podľa vlastného plánu.

Je vôbec možné naučiť sa jazyk úplne sám?

Áno, bezpochyby. Ja sama som toho príkladom, a poznám tiež stovky ľudí, ktorí sa takto učia jazyky pomerne bežne. U nás to, žiaľ, nie je natoľko rozšírené ako v zahraničí, preto si veľa ľudí myslí, že samouk je skôr niečo výnimočné, alebo že je na to potrebný špeciálny talent. No nie je to tak. Každý sa môže stať samoukom v učení sa jazykov, ak chce, a je ochotný na to vynaložiť isté úsilie. V dnešnej dobe, keď máme k dispozícii toľko materiálov na internete zadarmo, a k tomu množstvo kníh a učebníc v kníhkupectvách, je možnosť naučiť sa jazyk svojpomocne ešte viac dostupná ako kedykoľvek v minulosti.

Je učenie sa doma lepšie ako na kurze?

Každému vyhovuje iný spôsob učenia sa: niekto potrebuje pravidelné hodiny s ostatnými študentmi, niekto ide radšej svojou cestou. Najlepšie na tom je, že tieto formy učenia sa si navzájom vôbec neodporujú: dokonca je vhodné ich aj kombinovať. Ak chodíte na nejaké pravidelné hodiny s učiteľom, viete svoje učenie podstatne urýchliť, ak doňho zakomponujete prvky efektívneho samoučenia sa. Váš učiteľ si čoskoro všimne, že ste začali na jazyku pracovať viac, a váš pokrok na hodinách aj doma bude omnoho rýchlejší a viditeľnejší.

Nestačí skrátka doma robiť viac domácich úloh? 

Domáce úlohy vám v každom prípade výrazne pomôžu v napredovaní v jazykovom kurze, avšak toto nie je to isté ako byť samoukom. Tipy a systém v učení, ktorý vám detailne vysvetlím vo videokurze, väčšina učiteľov jazykov na Slovensku vôbec nepozná. Moje skúsenosti vychádzajú z rokov učenia sa viacerých jazykov ako samouk, z početných rozhovorov s inými polyglotmi a zo štúdia odbornej literatúry. V školách a na jazykových kurzoch sa učí inými metódami, založenými na práci učiteľa so študentom. Tieto metódy nie sú v žiadnom prípade horšie, avšak nie sú určené na samostatné učenie sa jazyka.

Online videokurz KĽÚČ K JAZYKOM

vyše 4-hodinová prednáška expertky na učenie sa jazykov ako samouk: s detailným návodom, ako sa jazyk naučíte od nuly
podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi
konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať
pracovný zošit na zapisovanie si poznámok

BONUS:

Úskalia 5 jazykov a ako ich zvládnuť: jedinečné rady pre jazyky: EN, DE, FR, ES, RU

BONUS:

Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov

BONUS:

Kľúč k pracovnému zošitu, aby vám žiadny detail neunikol

247 EUR

147 EUR