Máte odrazu kvôli karanténe veľa času a rozmýšľate, ako ho čo najefektívnejšie využiť?

V tomto období vidíme obrovský záujem o učenie sa jazykov, a preto vám chceme vo vašom učení pomôcť.

Jazykový mentoring už 4 roky učí ľudí, ako sa sami naučia akýkoľvek cudzí jazyk: zábavne a efektívne.

Smajlik s ruskom

Urobte niečo pre seba a vrhnite sa konečne na tú dlho odkladanú angličtinu, nemčinu, ruštinu, či iný jazyk.

Všetky naše kurzy pre vás teraz ponúkame v špeciálnej zľave až do výšky 

50 %

Zľavy do 50 % na všetky kurzy platia ešte:

Banner kurzy charita

Pozrite si video, v ktorom vám vysvetlím, ktorý kurz je pre vás najvhodnejší:

Som úplný začiatočník, chcem sa začať učiť nový jazyk od nuly.

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

Som úplný začiatočník, chcem sa začať učiť nový jazyk od nuly.

šípka dole

Chcem presný návod, ako sa mám učiť jazyk od začiatku a učiť sa budem sám.

Kľúč k jazykom

 • Kompletné know-how polyglotky Lýdie o učení sa jazykov pre začiatočníkov
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Po zakúpení videokurzu máte prístup k videám aj dodatočným materiálom doživotný, teda bez obmedzenia
 • Videokurzom si prechádzate vo vlastnom tempe pomocou Pracovného zošita, takže vám to môže trvať jeden víkend, alebo aj niekoľko týždňov
 • Po pozretí si videí a vyplnení Pracovného zošita budete mať presný návod, ako sa budete odteraz cudzí jazyk učiť ako samouk

TERAZ v špeciálnej zľave

247 EUR

167 EUR

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

šípka dole

Chcem návod, ako sa učiť jazyk od mierne pokročilej úrovne a učiť sa budem sám.

Majster jazykov

 • Kompletné know-how polyglotky Lýdie o učení sa jazykov pre pokročilých
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Po zakúpení videokurzu máte prístup k videám aj dodatočným materiálom doživotný, teda bez obmedzenia
 • Videokurzom si prechádzate vo vlastnom tempe pomocou Pracovného zošita, takže vám to môže trvať jeden víkend, alebo aj niekoľko týždňov
 • Po pozretí si videí a vyplnení Pracovného zošita budete mať presný návod, ako sa budete odteraz cudzí jazyk učiť ako samouk

TERAZ v špeciálnej zľave

247 EUR

167 EUR

Už som sa jazyk učil, mám aspoň základy alebo som pokročilý a chcem sa zlepšiť na plynulú úroveň.

šípka dole

Chcem presný návod na učenie a tiež dohľad a intenzívnu podporu na 2 mesiace.

Akadémia samoukov

Logo akadémia samoukov
 • Doživotný prístup do Majstra jazykov - kompletné know-how o učení sa jazykov pre pokročilých*
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Motivačná kontrolná tabuľka
 • Prístup do uzavretej Facebookovej skupiny len pre členov
 • Spätná väzba od jazykového mentora
 • Online jazyková poradňa
 • Motivačné videá každý týždeň
 • Týždenné úlohy a videá
 • Súťaže pre aktívnych členov
 • Certifikát Jazykového mentoringu

TERAZ v špeciálnej zľave

444 EUR

222 EUR

* (Akadémia samoukov je nadstavbou nad videokurzom Majster jazykov a podmienkou na jej absolvovanie je mať prístup do videokurzu Majster jazykov. V cene 222 EUR už máte zahrnutý vstup do Akadémie samoukov a tiež doživotný prístup k videokurzu Majster jazykov.)

Zľavy do 50 % na všetky kurzy platia ešte:

Ak sa rozhodnete pustiť do učenia naplno a chcete detailný návod ako na to, a prípadne aj podporu od mentorov, pozrite sa, čo na naše kurzy hovoria iní ľudia:

10 % z vašej platby sme už poslali týmto charitatívnym projektom na pomoc ľuďom, ktorí sa pre koronavírus ocitli v núdzi:

Ďakujeme, že nám pomáhate pomáhať iným!

1. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

2. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

3. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

Nota Bene - krízová zbierka

Nota Bene zbierka

4. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

5. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

6. týždeň sme poslali 10 % z kurzov:

Mohlo by vás ešte zaujímať...

• Mám si vybrať Kľúč k jazykom alebo Majstra jazykov?

Ak sa chcete začať učiť nový jazyk úplne od základov, ste úplný začiatočník a neovládate ani základné frázy – vyberte si videokurz Kľúč k jazykom. Pokiaľ ste sa už daný cudzí jazyk niekedy učili, napríklad v škole, v jazykovom kurze, ovládate základné frázy, trošku aj rozumiete, ale možno ste už kopu vecí pozabúdali – vyberte si videokurz Majster jazykov. Je určený pre mierne pokročilých až pokročilých.

• Aký je rozdiel medzi Majstrom jazykov a Akadémiou samoukov?

Majster jazykov vysvetľuje, ako sa dokážeme jazyky naučiť ako samoukovia - pokročilí. Ide o súbor videí, ktoré si môžete pozrieť kedy chcete, pokojne aj všetky naraz hneď teraz po uhradení ceny. Zostáva vám doživotne, takže sa k videám viete kedykoľvek vrátiť. Akadémia samoukov je nadstavbou na Majstra jazykov – ide o dvojmesačný kurz, v ktorom budeme metódy z Majstra jazykov spoločne uplatňovať do praxe. Pod vedením jazykovej mentorky/jazykového mentora a v podpornej komunite 50 iných samoukov vám to pôjde omnoho ľahšie, ako keď ste na učenie sám/sama. Akadémiu samoukov nie je možné absolvovať bez zakúpenia Majstra jazykov.

• Ako tá Akadémia samoukov vlastne funguje? Ako sa budeme učiť každý sám, ale v skupine?

Akadémia samoukov nie je ako žiaden iný kurz, ktorý ste doteraz absolvovali. Je založený na tom, že sa 50 ľudí učí cudzie jazyky samostatne, to znamená, že každý využíva iné metódy a materiály (ktoré si vybral na základe kurzu Majster jazykov), ale zároveň sme všetci spolu v kontakte, a zdieľame si skúsenosti z takéhoto učenia. Svoje učenie si zapisujeme do Motivačnej tabuľky, ktorá vás bude krásne povzbudzovať, aby ste do učenia počas týchto dvoch mesiacov dali maximum. Nemávame žiadne hodiny, kde by lektor vysvetľoval gramatiku – máme webináre, teda online stretnutia, na ktorých sa môžete naživo porozprávať s inými účastníkmi, ako aj s jazykovým mentorom, ktorý skupinku vedie, pričom sa ale nerieši samotný jazyk, ale to, ako sa ho kto učí, a s akými problémami sa stretáva. Navzájom komunikujeme v uzavretej Facebookovej skupine, a dvakrát do týždňa od nás dostanete email s presnými informáciami o tom, čo sa v kurze deje, a čo je vaša úloha. Každý týždeň dostanete Týždennú úlohu, aby ste si vyskúšali novú aplikáciu alebo metódu. Pokiaľ chcete, dohodnete si s niektorými spolužiakmi online konverzáciu (prípadne naživo, ak ste z rovnakého mesta), a budete si tak cvičiť rozprávanie. Všetko je založené na dobrovoľnom rozhodnutí každého člena.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne? 

V tom prípade nič neriskujete, lebo do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov alebo od získania prístupu do ktoréhokoľvek videokurzu budete mať možnosť dostať svoje peniaze v plnej sume späť – stačí nám napísať jeden email, a nemusíte nám ani vysvetľovať, prečo ste sa tak rozhodli. Je to nový spôsob učenia sa, a preto si to môžete na mesiac vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Zo skúseností však môžeme povedať, že takéto učenie sadne 99 % ľudí, pretože každý si ho napasuje presne na seba. Možnosť vrátenia peňazí však platí v každom prípade a pre každého, pri všetkých našich kurzoch.

• Nie som si istý/á, či mám na Akadémiu dostatočnú úroveň, hlavne v oblasti rozprávania.

Toto je častá obava našich účastníkov kurzov, a väčšinou 90 % z nich po začiatku Akadémie samoukov zistí, že sa toho obávali zbytočne 🙂 Akadémia samoukov nie je kurz pre pokročilých študentov, ktorí bez problémov rozprávajú v cudzom jazyku – tí by nepotrebovali v učení pomôcť. Veľká väčšina našich “akademistov” je v jazyku na úrovni A2 - B1, pričom rozprávanie je u nich zväčša najslabšia zručnosť. Nemusíte sa obávať toho, že budete v Akadémii najslabší. Pokiaľ nie ste v jazyku úplný začiatočník, to znamená, že už ste sa daný jazyk učili aspoň rok na jazykových kurzoch, a rozumiete aspoň základným veciam v jednoduchých článkoch či videách, Akadémia bude pre vás veľmi vhodná. Keď spoznáte spolužiakov vo svojej Akadémii, a zistíte, že aj oni sa hanbia rozprávať, opadne z vás tréma a spoločne sa nám bude napredovať omnoho ľahšie. Konverzácie so spolužiakmi nie sú vyslovene povinné (aj keď vás k nim budeme silno motivovať 🙂 ), a vždy si môžete vybrať niekoho, kto je na podobnej úrovni ako vy.

• Kedy presne sa začína Akadémia samoukov?

Akadémiu samoukov pre veľký záujem otvárame 30. marca 2020.

• Chcem sa učiť teraz, keď mám kvôli karanténe doma veľa času, ale neviem, či budem mať čas aj keď sa vrátime k bežnému životu. Mám sa napriek tomu prihlásiť do Akadémie?

Akadémia samoukov je kurz vytvorený pre ľudí v bežnom živote, nie len na obdobie karantény. Máme ho odskúšaný na viac ako 1500 ľuďoch, ktorí popri Akadémii chodia do práce, starajú sa o deti, majú rôzne iné hobby. V Akadémii samoukov si sami rozhodujete, koľko času budete venovať učeniu, a v polovici to prehodnotíme a v prípade potreby značne obmedzíme. Akadémia samoukov je plne prispôsobená vašim časovým možnostiam a vy sami sa rozhodujete, koľko učeniu dáte. Ak by to v druhej časti kurzu bola len polhodina denne, takéto učenie vás výrazne posunie vpred, lebo zistíte, ako na to. Navyše, prvé dni či týždne, keď máte viac času, môžete využiť naozaj naplno.

• Chcem sa prihlásiť do Akadémie samoukov, ale nevyhovuje mi najbližší termín. Môžem si miesto zarezervovať aj v neskoršej Akadémii?

Áno, môžete, pokiaľ vstúpite do Akadémie najneskôr do pol roka. Po kliknutí na zelené tlačidlo na tejto stránke vás systém automaticky zaradí do najbližšej Akadémie samoukov. Stačí nám potom napísať email, že si prajete odklad na neskôr, a dohodneme sa na novom termíne. Radi vám vyjdeme v ústrety tak, aby vám čas Akadémie vyhovoval.

• Budem teraz musieť čakať až do začiatku Akadémie samoukov, aby som sa mohol/mohla učiť?

Vôbec nie! Prihlasovacie údaje do videokurzu Majster jazykov vám prídu na email už behom pár minút od zaplatenia. Pokiaľ ste si zvolili možnosť platby kartou alebo internet bankingom, celý kurz vám bude prístupný už teraz o pár minút. Môžete si začať pozerať jednotlivé moduly videokurzu a zostaviť si svoj učebný plán. Keď začne Akadémia samoukov, spoznáte svojich “spolužiakov” a v učení môžete pokračovať s novou dávkou motivácie. Pokojne však môžete počkať s učením až do začiatku Akadémie samoukov - rozhodnutie je len na vás.

Čo sa bude diať po kúpe kurzu?

Ak si zakúpite videokurz Kľúč k jazykom alebo Majster jazykov:

1. Ak sa rozhodnete učiť sa sami podľa systematického návodu vo videokurze, stačí si TU v prípade, ak chcete návod pre začiatočníkov (Kľúč k jazykom) alebo TU, ak chcete návod pre pokročilých (Majster jazykov) objednať prístup do videokurzu. Ak si želáže oba videokurzy, v každom objednávacom formulári máte možnosť vybrať si oba naraz. Zadáte svoje údaje, vyberiete si spôsob platby a potvrdíte.

 • a) Ak ste si vybrali platbu kartou alebo priamo cez banku, hneď po odoslaní objednávky budete mať možnosť zadať platobné údaje. Peniaze nám prídu na účet okamžite.
 • b) Ak ste si zvolili platbu bankovým prevodom, prídu vám na email informácie o platbe, prihlásite sa do internetbankingu vašej banky a peniaze odošlete. Na účet nám prídu na ďalší pracovný deň.

2. Prístupové údaje vám prídu na email pár minút po tom, ako nám prídu peniaze z vašej objednávky: v prípade platby kartou či cez banku to teda bude už pár minút po zaplatení.

3. Celý videokurz so všetkými videami vám bude k dispozícii okamžite, môžete si ho teda celý pozrieť naraz, alebo si môžete každý deň pozrieť niekoľko videí, výber je na vás.

4. Po prejdení kurzu a vyplnení vášho učebného plánu sa začnete učiť pomocou nových zábavných metód, ktoré vo videokurze spoznáte.

Ak si zakúpite mentoringový program Akadémia samoukov:

Logo akadémia samoukov

1. Ak sa chcete zúčastniť najbližšej Akadémie samoukov, ktorá začne v pondelok 30.3., objednajte si svoje miesto v Akadémii TU.

2. Po zaplatení objednávky vám príde na email prístup do videokurzu Majster jazykov, ktorý máte okamžite celý prístupný. Ešte pred začiatkom Akadémie si tak môžete pozrieť celý videokurz alebo len niektoré časti z neho, a pokojne sa už môžete začať trochu aj učiť.

3. Po skončení dvojmesačnej Akadémie samoukov vám prístup do videokurzu Majster jazykov ostáva doživotne, a k videám sa budete vedieť kedykoľvek vrátiť.

Kontakt

Ak máte akékoľvek otázky, nejasnosti, či komentáre, budeme radi,

keď sa nám ozvete. 

Sme tu pre vás.

Katarína Václaviková

telefonická podpora

Daša Oravcová

emailová podpora