Akadémia samoukov

Áno, aj ja sa chcem zapojiť do dvojmesačného jazykovo-mentoringového programu Akadémia samoukov, v ktorom sa budem svojpomocne učiť cudzí jazyk s podporou online skupiny a školených jazykových mentoriek. 

  • Rozumiem, že na kurze sa dozviem, ako sa mám učiť, ale učiť sa budem musieť sám/sama.
  • Rozumiem, že celý program je online a úplne flexibilný: nie je potrebné byť v danom čase na danom mieste.
  • Rozumiem, že na absolvovanie Akadémie samoukov je potrebné mať zakúpený prístup do videokurzu Majster jazykov, ktorý mi ostáva doživotne.
  • Viem, že ak sa mi do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov tento program alebo videokurz nezapáči, dostanem plnú zaplatenú sumu späť, bez akýchkoľvek poplatkov alebo háčikov.

Akadémia samoukov bude trvať od júna do augusta 2020.

Táto ponuka je platná ešte:

"Pre mňa je to revolúcia v učení, ktorá prináša viditeľný posun týždeň po týždni, čo je veľmi motivujúce! Som šťastná, že konečne viem, ako sa v jazyku skutočne posúvať a nebyť len časomeračom, ktorým som doteraz bola :) "
Magdaléna Mináriková
Pred Akadémiou som sa angličtine takmer vôbec nevenovala, hľadala som výhovorky typu, že nemám čas. Akadémia mi otvorila nové možnosti ako efektívne využiť aj "hluchý čas" (pri upratovaní, varení) na učenie sa jazyka. Spoznala som veľa mamičiek, s ktorými nemám núdzu o konverzácie pokojne aj dlho do noci :) Za dva mesiace som narozprávala viac ako 50 hodín. Nikdy by som neverila, že som toho schopná. :-)
Erika Skukálkováúčastníčka Akadémie samoukov
"Pre mňa fantastická skúsenosť, v živote som lepšie neinvestovala peniaze do jazyka a to som ich už investovala dosť. Úplne mi to zmenilo pohľad na učenie jazykov. Najviac sa mi páčila motivácia a neskutočné množstvo možností, ako sa angličtine venovať. A že ma stále a stále nakopol k učeniu. Konečne vnímam anglinu ako reč a nie ako len zmiešaninu zvukov! A začala som rozprávať a prestala som sa toho až tak báť - to je obrovský pokrok."
Adriana Žbirková

V prípade, že do jedného mesiaca od začatia programu zistíte, že vám mentoringový program alebo aj videokurz Majster jazykov z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti.  Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen. Dávam vám na to svoje slovo. 

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Čo vás čaká vnútri Akadémie samoukov a videokurzu Majster jazykov

Akadémia samoukov

dvojmesačný online program jazykového mentoringu
pomoc pri nastavení učebného plánu
Motivačná tabuľka na monitorovanie priebehu učenia (s prehľadnými grafmi)
individuálne slovné zhodnotenie vášho učenia - písomne v Motivačnej tabuľke alebo ústne na webinári počas kurzu
dvojmesačná pomoc a podpora v učení
každý týždeň nové video s dodatočnými tipmi od Lýdie
pravidelné motivačné emaily
súťaže s vecnými cenami na podporu motivácie

BONUS

online konverzácie s ostatnými účastníkmi v danom jazyku (cez Skype): hlavne pre angličtinárov a nemčinárov, pravdepodobne aj pre iné jazyky (záleží od účastníkov Akadémie samoukov)

BONUS

prístup k uzavretej Facebookovej skupinke, kde sa môžete kedykoľvek opýtať čokoľvek ohľadom učenia či jazyka
jazykový mentoring seminár

Jazykovo-mentoringové programy sú jadrom mojej filozofie učenia sa jazyka: nikto sa za vás ten cudzí jazyk nenaučí, dokážete to len vy sami. Ale na tejto ceste vám dokážem veľmi dobre pomôcť :) 

Poďte do toho s nami a presvedčte sa o sile komunity, ktorá vás podporí, podrží, dá vám priestor na konverzácie a na nájdenie tej najlepšej metódy presne šitej na vás. 

Nemáte čo stratiť: ak to nebude úplne ono, bez kladenia otázok vám do 30 dní vrátime všetky peniaze. 

Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami :) 

Lýdia Machová