hotovo 85%

Gratulujem k zakúpeniu si Minikurzu Počúvania!

Máme tu však ešte jednu (poslednú!) otázku:

Chceli by ste si k videám o Počúvaní pribaliť aj ďalších 7 modulov a pokryť tak KOMPLETNÉ naučenie sa jazyka?

Máme pre vás ŠPECIÁLNU PONUKU, ktorá sa nebude opakovať:

Videokurz Majster jazykov je rozdelený do 9 prehľadných modulov.

Vy už máte zabezpečený doživotný prístup k modulom O učení sa jazyka a Počúvanie.
Sú to však len dva z 9 modulov tohto komplexného videokurzu. Aké sú tie zvyšné?

ako sa učiť anglický alebo iný cudzí jazyk

1. O učení sa jazyka

Tento modul už máte zakúpený.

Počúvanie podcastov, filmov alebo audiokníh v cudzom jazyku

2. Počúvanie

Tento modul už máte zakúpený.

Čítanie pri učení sa jazyka

3. Čítanie

Poradíme vám, aké knihy sú pre vás vhodné, prečo by ste s niektorými, naopak, len strácali čas, ukážeme vám, ako čítať efektívne, a ktoré aplikácie na čítanie kníh vám doslova zmenia život.

Slovná zásoba v cudzom jazyku

4. Slovná zásoba

Spoznáte praxou overené metódy na učenie sa slovíčok tak, aby ste si ich zapamätali na celé roky – a pritom si budete môcť vybrať, či si chcete písať rukou do zošita alebo radšej využijete telefón.

Gramatické pravidlá v angličtine

5. Gramatika

Nuda? V žiadnom prípade! Učte sa gramatiku úplne novým spôsobom, v štýle polyglotov, a zistite, aký materiál je na učenie najvhodnejší.

Písanie akom súčasť učenia sa angličtiny

6. Písanie

Zo školy si mnohí spájajú písanie s nudnými slohmi, ale my vám ukážeme jednoduché a zábavné metódy, ako precvičovať písanie úplne iným spôsobom, a dodáme konkrétne námety, ako sa do toho pustiť.

Dôležitosť rozprávania pri učení sa jazyka

7. Rozprávanie

Ukážeme vám, ako si ľahko nájdete príležitosť rozprávať aj doma, bez vycestovania. Povieme si o 5 skvelých typoch rozprávania, pričom si môžete vybrať, či budete rozprávať naživo alebo online. Vôbec sa toho netreba báť!

Výslovnosť pri učení sa jazyka

8. Výslovnosť

Predstavíme vám praxou overené techniky výslovnosti, poukážeme na chyby, ktoré robí takmer každý Slovák a Čech a pomôžeme vám ich odstrániť, aby ste zneli takmer ako rodení hovoriaci.

Motivácia k učeniu sa cudzieho jazyka

9. Motivácia 

Ako nestratiť motiváciu a chuť do učenia? Ako si nájsť čas na cudzí jazyk? Pomôžeme vám zostaviť si vlastný, na mieru ušitý učebný plán krok za krokom, a vysvetlíme, ako sa učiť viac jazykov naraz.

Pozitívna spätná väzba na jazykový mentoring
Referencia od Janky na jazykový mentoring

Online videokurz Majster jazykov obsahuje:

Vyše 100 videí v celkovej dĺžke 20 hodín

Majster jazykov je ten najkompletnejší súbor praktických informácií o tom, ako sa dajú cudzie jazyky učiť skutočne efektívne a pritom zábavne. 

Celý videokurz je prehľadne zostavený tak, aby ste za minimálny čas získali tie najrelevantnejšie rady a mohli sa rovno pustiť do učenia.

A to najlepšie: prístup k videokurzu vám zostane doživotne, takže sa ku všetkým videám a materiálom viete kedykoľvek vrátiť.

Videá na učenie sa jazyka v kurze Majster jazykov
Zdroje pre učenie sa cudzích jazykov

Osvedčené jazykové zdroje k 7 jazykom pre každú z metód

angličtina, nemčina, ruština, španielčina, francúzština, taliančina, portugalčina

Ako si vybrať knižku na učenie sa slovnej zásoby, ktorá by vás bavila? Už ste unavení z hľadania toho pravého podcastu alebo seriálu? Odkiaľ budete čerpať texty na čítanie a na rozširovanie si slovnej zásoby? Ktoré gramatické učebnice sú tie najlepšie? A na aké témy sa dá rozprávať s parťákom na konverzácie?

V Majstrovi jazykov nájdete osvedčené a ľahko dostupné jazykové zdroje pre angličtinu, nemčinu, ruštinu, španielčinu, francúzštinu, taliančinu a portugalčinu.

Inštruktážne videá krok za krokom

Načo by vám bola informácia, že existuje super metóda, keby ste s ňou nevedeli pracovať v praxi? S kompletným Majstrom jazykov nebudete musieť nič skúšať ani hľadať sami – všetky metódy vám ukážeme priamo na obrazovke!

Nakuknite cez rameno členkám nášho tímu, aby ste sa v každej novej aplikácii či stránke okamžite zorientovali a dokázali ju čo najefektívnejšie využiť vo svojom učení.

Problém nebudú mať ani tí technicky menej zdatní!

Praktické tipy v kurze Majster jazykov
Pracovný zošiť pre majster jazykov

Detailný pracovný zošit

Súčasťou videokurzu je aj Pracovný zošit, ktorý si môžete vypĺňať počas sledovania jednotlivých videí. Pomôže vám zorientovať sa vo videokurze a vyťažiť z neho maximum – na jednej strane vám pomôže ujasniť si všetky nové poznatky z videí, pretože si k nim budete robiť poznámky, a na druhej strane vám pomôže uložiť si ich do dlhodobej pamäti.

Pracovný zošit si môžete vypĺňať perom (ak si ho vytlačíte) alebo pokojne priamo v digitálnej podobe na počítači – je to na vás.

Presný návod, ako si vytvoriť učebný plán na mieru

Tento videokurz je unikátny v tom, že každý si v ňom vyberá svoju vlastnú kombináciu metód. Predstavíme vám ich až 40, ale vy sami sa rozhodnete, ktoré z nich vás najviac oslovili.

Pomôžeme vám vystavať si svoj ideálny udržateľný učebný plán, presne šitý na vaše možnosti a potreby, a taktiež vybudovať si dlhodobé návyky. Vďaka tomu sa učenie stane súčasťou vášho bežného dňa.

Učebný plán
Referencia na Majster jazykov

Ukážky využitia metód od iných samoukov

Možno si teraz hovoríte: “Takéto metódy fungujú len tým, ktorí dostali do daru talent, ale ja na jazyky nemám hlavu! Pre mňa bude cudzí jazyk vždy len nezrozumiteľným BLA-BLA-BLA…” Ak to vnímate takto – nezúfajte!

Vôbec to nie je len pre vyvolených, zvládnete to aj vy! Nechajte sa inšpirovať početnými výpoveďami našich klientov, ktorí naše metódy vyskúšali v praxi.

Mini testíky na konci každej kapitoly

Moduly vo videokurze sú vždy robené tak, aby ste si z nich odniesli čo najviac užitočných informácií. Na začiatku každého modulu si predstavíme tie najčastejšie mýty a chyby v učení sa jazyka typické pre danú oblasť, potom si predstavíme lepší, efektívny spôsob učenia sa, a na záver modulu si sami v krátkom mini testíku overíte, koľko informácií ste si zapamätali.

Minitesty v kurze Majster jazykov
Priestor na otázky v kurze Majster jazykov

Priestor na vaše otázky

Ak vám po pozretí si videí čokoľvek nebude úplne jasné, môžete nám položiť otázku (alebo pokojne len doplniť vlastný komentár či skúsenosť) priamo pod videami.

Nemusíte sa obávať, že niečomu nebudete rozumieť. Náš tím vám ochotne odpovie na akúkoľvek otázku – poradíme, podporíme, potiahneme vás!

Aj keď sa jazyk budete učiť ako samouk, na učenie nebudete sami!

Desiatky praktických pomôcok a návodov

Majster jazykov nie je zďaleka len o “teórii” efektívneho učenia sa. V tomto videokurze nájdete množstvo veľmi praktických návodov a pomôcok, ktoré vám pomôžu hneď sa pustiť do akcie.

Pomôcky a návody v kurze Majster jazykov
pravidelné emaily v rámci majstra jazykov

Pravidelné emailové pripomienky

V tomto rozsiahlom kurze nájdete naozaj obrovské množstvo užitočných, praktických informácií. Nechceme vás však nimi zahltiť! 

Preto sme pre vás pripravili 6-týždňového emailového sprievodcu celým kurzom, ktorý vás každé 3 – 4 dni navedie, ktorú časť by ste si mali pozrieť. Vďaka tomu vám nič dôležité neujde a zároveň  toho nebude priveľa naraz.

Otázkou teraz je:

Chceli by ste získať doživotný prístup aj k ostatným modulom videokurzu?

Toto už máte zakúpené:

Minikurz Počúvanie

Minikurz počúvania všetky zdroje na učenie sa jazyka

+ BONUS ZDARMA:

Vaša cena dnes: 37 EUR

(už ste zaplatili)

Toto si môžete pribaliť k objednávke:

Kompletný videokurz
Majster jazykov

Videokurz majster jazykov

Bežná cena videokurzu Majster jazykov je

497 € / 11 970 Kč

Vaša cena so 60 % zľavou:

197 € / 4 967 Kč

(s DPH)

Videokurz Majster jazykov môžete získať len na tejto stránke za najnižšiu cenu, akú vám kedy ponúkneme.

Nazrite do videokurzu Majster jazykov

Jedno video vám povie viac ako celé stránky textov

Recenzia na jazykový mentoring od Ivky
Recenzia na jazykový mentoring od Barbory
referencia na jazykový mentoring od Natálie
Referencia na videokurz Majster jazykov od Mariána Šilíka
Odporúčanie na jazykový mentoring od Lenky
Referencia na jazykový mentoring

Prečo by ste sa mali učiť s Lýdiou?

Fotka Lýdie Hric Machovej

Ahojte, volám sa Lýdia Hric Machová. Hovorím plynule siedmimi jazykmi (angličtina, nemčina, španielčina, poľština, francúzština, ruština a esperanto), a mám základy v dvoch ďalších (slovenský posunkový jazyk a swahilčina). 

Žiaden z týchto jazykov som sa neučila v zahraničí. S výnimkou angličtiny a nemčiny som sa všetky učila výlučne ako samouk, bez jazykových kurzov a učiteľov. Nový jazyk som sa dokázala vždy naučiť z nuly na plynulú úroveň za dva roky. 

Svoje 20-ročné skúsenosti s učením sa jazykov som pretavila do videokurzu Majster jazykov. Jej cieľom je pomôcť vám skutočne sa naučiť angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk na plynulú úroveň – tak, aby vás učenie bavilo!

Aj vy v sebe môžete nájsť nadšenie pre jazyky, rovnako ako:

0 +
klientov z celého sveta
0 miliónov +
ľudí, ktorí videli prednášky z konferencie TED
0 +
fanúšikov na sociálnych sieťach

Odpovede na najčastejšie otázky

Nech vám už nič nestojí v ceste za cudzím jazykom

(pre zobrazenie odpovede kliknite na otázku)

Videokurz je navrhnutý tak, aby vás nezahltil priveľa informáciami naraz, a tak má každý modul dve vlny: v prvej vlne si predstavíme 40 metód v jednotlivých moduloch, potom si zostavíme učebný plán, a v druhej vlne pôjdeme viac do hĺbky. Modul Počúvanie, ako aj prvú vlnu videokurzu Majster jazykov, budete mať sprístupnený hneď.

Celé učenie sa jazyka si budete môcť prispôsobiť presne podľa seba: ak máte momentálne menej času, postačí, ak sa jazyku budete venovať zhruba 20 minút denne. Pomocou videí vo videokurze budete presne vedieť, čo máte počas tých 20 minút robiť, a ako si vystavať vlastný systém, ako sa samostatne učiť, aby ste na sebe už behom pár týždňov videli viditeľné zlepšenie a dokázali sa v jazyku jednoducho vyjadriť. Ak dodržíte rady vo videokurze, môžete sa tešiť na stabilný pokrok, ktorý vás bude motivovať v učení vytrvať. A možno sa stanete na učení jazykov takí závislí ako ja a budete sa aj vy učiť nový jazyk každé dva roky.🙂

Áno, v budúcnosti budeme ponúkať vybrané moduly, ktoré sa budú dať zakúpiť po jednom, avšak momentálne nevieme povedať, ktoré to budú a kedy. Pokiaľ by ste si chceli zakúpiť 3 a viac modulov, určite sa vám viac oplatí kúpiť si celý videokurz, obzvlášť v takejto veľkej zľave. Okrem toho, záverečný modul (Motivácia a organizácia) rovnako ako vytvorenie na mieru šitého učebného plánu sú dostupné len pri zakúpení celého Majstra jazykov, samostatne sa dokúpiť nedajú.

Môžete, avšak takúto obrovskú zľavu už ponúkať nebudeme. V budúcnosti si budete môcť dokúpiť zvyšné moduly za vyššiu cenu.

Nič nestratíte. Stačí, ak nám do 14 dní od získania prístupu k Majstrovi jazykov napíšete email na info@jazykovymentoring.sk a požiadate nás o vrátenie peňazí. Nemusíte pritom uvádzať dôvod, vašej žiadosti vyhovieme a vrátime vám plnú sumu doplatku za Majstra jazykov.

V takom prípade opäť nič nestratíte. Napíšete nám do 14 dní od získania prístupu email, že by ste si chceli ponechať Minikurz Počúvania, ale chcete vrátiť zvyšok videokurzu, a my vám vrátime uhradenú sumu za Majstra jazykov. V prípade, že by vám nevyhovovalo ani jedno, ani druhé, vrátime vám peniaze za oba kurzy, aj Minikurz Počúvania, aj zvyšok Majstra jazykov. Spokojnosť našich klientov je pre nás prvoradá, a náš tím urobí všetko pre to, aby ste s našimi službami boli spokojní. Ak to tak nie je, neprídete o žiadne peniaze.

V tomto kroku sa už fakturačné údaje nedajú zmeniť – bolo potrebné vyplniť firemné údaje na predošlej stránke pri objednávke Minikurzu Počúvania. Dievčatá na našej podpore vám však veľmi rady pomôžu: stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj videokurz Majster jazykov. Pokiaľ ste si zvolili platbu kartou alebo internet bankingom, neuhrádzajte ju, keď na ďalšej stránke uvidíte platobnú bránu (jednoducho tú stránku zrušte). Zároveň nám prosím napíšte email na info@jazykovymentoring.sk a uveďte firemné fakturačné údaje, ktoré by ste chceli mať na faktúre uvedené. My vám faktúru upravíme a pošleme, aby ste ju mohli obratom uhradiť. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

Áno, je to možné. Stačí, ak teraz zakliknete, že chcete pribaliť aj videokurz Majster jazykov a v nasledujúcom kroku objednávku neuhrádzajte. Napíšte nám na podporu na info@jazykovymentoring.sk a kolegyne vám vašu objednávku rozdelia na 2 splátky.

Na ukončenie objednávky prosím kliknite na jednu z dvoch možností podľa toho, ako ste sa rozhodli: