GRATULUJEM VÁM.

Práve ste urobili prvý krok k tomu, aby ste našli svoju cestu k jazykom a konečne svoju znalosť akéhokoľvek jazyka posunuli na novú úroveň! 

 • 1
  Pozrite si prosím email, ktorý ste práve dostali.
 • 2
  Pokiaľ ste si zvolili platbu prevodom na účet, prosíme vás o skorú úhradu zálohovej faktúry, ktorú nájdete v emaile.
 • 3
  AK STE DOTERAZ NEMALI PRÍSTUP DO VIDEOKURZU:
  Do pár minút po prijatí platby na náš účet vám príde email s prístupovými údajmi, a s nimi sa môžete hneď do kurzu prihlásiť a pozrieť si videá. Prístup k nim budete mať už navždy, bez ohľadu na priebeh mentoringového programu. V menu videourzu navyše nájdete položku Akadémia, kde neskôr nájdete všetky potrebné informácie k samotnému mentoringovému programu, ktorý onedlho začne.
 • 4
  AK UŽ MÁTE PRÍSTUP DO VIDEOKURZU:
  Vo videokurze sa vám sprístupní položka Akadémia v menu, ktorá vám doteraz prístupná nebola. Skontrolujte to prosím, a ak by bol nejaký problém, napíšte nám na info@jazykovymentoring.sk.

Priatelia, už čoskoro sa začne naša Akadémia samoukov, v rámci ktorej vás krásne prevedieme procesom učenia sa jazyka tak, ako ste to doteraz nepoznali.

Kým začneme, pozrite si zatiaľ videá vo videokurze, skúste si vytvoriť predbežný učebný plán a skúste sa aspoň trošku začať pravidelne učiť, keď len 5 minút denne. V samotnom programe to potom všetko ideálne nastavíme a začneme sa v učení monitorovať a povzbudzovať. Máte sa na čo tešiť! 🙂

Nemusíte nič robiť, ozveme sa vám behom pár dní emailom. 

Máte otázky?

Katka Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

Už sme v kontakte aj na Facebooku? Pridajte sa k nám a máte zaručený prísun tipov a motivácie na učenie sa jazykov 🙂