Gratulujeme vám k skvelému rozhodnutiu! 🙂

POZOR: objednávka ešte nie je dokončená...

75%

Predtým, ako zavriete túto stránku a začnete s učením, máme jednu (poslednú) otázku!

point šípka

Nebojíte sa, že stratíte pri učení motiváciu?

Máme pre vás ŠPECIÁLNU PONUKU, ktorá sa nebude opakovať:

miesto v dvojmesačnej Akadémii samoukov!

Akadémia samoukov logo

Otvárame brány nového mentoringového programu Akadémia samoukov a jedno miesto môže byť aj vaše!

Už o 3 mesiace môžete mať za sebou 24 hodín rozprávania v angličtine, nemčine, taliančine či čínštine...

Počkať, ako to funguje?

2 mesiace budete súčasťou motivačnej skupiny

Učiť sa sám nie je ťažké, ale vyžaduje si sebazaprenie a disciplínu. V komunite 50 šikovných ľudí to pôjde ľahšie!

Vytvoríte si v učení systém, ktorý bez problému dodržíte

Z jednotlivých aktivít na učenie sa jazyka vám pomôžeme vytvoriť zvyky, ktoré budete robiť takmer podvedome a bez väčšej námahy.

Dohliadneme na vašu disciplínu

Naše skúsené jazykové mentorky vás nenechajú na učenie zabudnúť a vďaka ich podpore vyhráte nad prokrastináciou.

Zlepšíte sa v rozprávaní a prestanete sa hanbiť

Rozprávanie si zlepšíme jedine hodinami rozprávania. Ale načo by ste platili súkromného lektora? Pokecáte si s účastníkmi, ktorí sú na vašej jazykovej úrovni.

Učenie jazyka vás bude neskutočne baviť!

Zmeníme spôsob “lebo musím” na “lebo chcem”. Zabudneme na staré nudné učebnice. Učenie s nami si zamilujete a nebudete chcieť prestať ani po Akadémii.

Motivačné videá, týždenné úlohy a SÚŤAŽE

Každý týždeň vyskúšate nové metódy, spôsoby, budeme vás zásobovať motivačnými videami, a navyše za aktivitu môžete vyhrať pekné ceny 🙂

Máme pre vás jedinečnú 44 % zľavu,

ktorú môžete využiť IBA TERAZ!

A funguje to vôbec?

Akadémia samoukov nie je žiadna novinka!

Čísla hovoria za nás.

0
%
úspešnosť
0
účastníkov
0
jazykov
0
Akadémií

''4 K'', ktoré ešte potrebujete o Akadémii samoukov vedieť

KTO?

Ktokoľvek, okrem úplného začiatočníka, je ideálnym kandidátom na Akadémiu samoukov.

KEDY?

Akadémia samoukov sa bude konať v období jún – august 2020.

KDE?

Každý u seba doma! Budeme sa stretávať online v uzavretej skupinke na Facebooku a na webinároch.

KTORÝ JAZYK?

Akýkoľvek! Angličtina, nemčina, japončina, či indonézština 🙂 Každý sa bude učiť sám za seba.

Tak čo, pribalíte si k Majstrovi

jazykov aj Akadémiu samoukov?

Ešte máme zopár voľných miest...

Čo všetko získate navyše?

Majster jazykov


 • Videá o vyše 30 metódach na naučenie sa akéhokoľvek jazyka
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy

Akadémia samoukov


 • Doživotný prístup do Majstra jazykov - videá o vyše 30 metódach na naučenie sa akéhokoľvek jazyka
 • Rady o metódach, učebniciach
 • Pracovný zošit
 • Bonusy
 • Motivačná kontrolná tabuľka
 • Prístup do uzavretej Facebookovej skupiny 50 členov
 • Spätná väzba jazykovej mentorky
 • Online jazyková poradňa
 • Motivačné videá každý týždeň
 • Týždenné úlohy
 • Súťaže pre aktívnych členov
 • Certifikát Jazykového mentoringu

197,00 €

111,00 €

V prípade, že do jedného mesiaca od začatia programu zistíte, že vám mentoringový program alebo aj videokurz Majster jazykov z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na info@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100 % garancie spokojnosti.  Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen. S Jazykovým mentoringom nikto nič neriskuje 🙂 

A či sa vám to oplatí?

Veď posúďte sami z malého výberu referencií našich úžasných absolventov 🙂

Zapojiť sa do Akadémie samoukov bol skvelý štart do nového roka a výsledok teraz stojí za to! Kopec napočúvaného a narozprávaného, čo by sa nestalo, keby som v Akadémii nebola. A to nakopnutie, pravidelnosť a systém za tieto 2 mesiace by mi trvali najbližší rok, ale v spomalenej verzii.
Annamária Marettová (španielčina)účastníčka Akadémie samoukov
Dostala som sa k metódam, zdrojom, o ktorých som nemala ani potuchy, kým som nevstúpila do Akadémie. A webináre, maily, FB skupina sú skvelé, lebo človek, napriek tomu, že je samouk, sa necíti osamelý a frustrovaný.
Darina Petrášová (angličtina)účastníčka Akadémie samoukov
Akadémia je skvelý projekt pre všetkých ľudí, ktorí majú chuť učiť sa jazyk, či už v pohodlí domova, alebo po ceste do práce 🙂 Ja som s celou akadémiou absolútne spokojná. Je to super projekt, ktorý má hlavu a pätu a je premyslený od začiatku do konca.
Barbara Kmeťová (francúzština)účastníčka Akadémie samoukov
Cením si systém: je velmi dobře vysvětlený. Výborné byly doprovodné e-maily. Zaujalo mě, jak tabulka dokáže motivovat - žádné dojmy, ale jasná čísla a barevné vyobrazení. Velmi mi vyhovuje styl vysvětlování i doprovodné komunikace.
Světlana Dubnová (francúzština)účastníčka Akadémie samoukov
Konečne sa pravidelne venujem angličtine, a aj keď to ide pomaličky, hýbem sa smerom dopredu, a teším sa na učenie 🙂 Páči sa mi dôraz kladený zábavu, radosť, no stress, happy aj pri učení sa.
Táňa Gaž (angličtina)účastníčka Akadémie samoukov
Myslím, že sa prihlásim aj do ďalšej Akadémie. Pretože po troch týždňoch vidím, že sa naše priateľstvo s angličtinou naozaj prehlbuje a budeme raz najlepšie kamošky 🙂
Martina Balcová (angličtina)účastníčka Akadémie samoukov

Ako ste sa rozhodli?

Mohlo by vás zaujímať

• Čo sa stane, keď kliknem na zelené tlačidlo a keď nekliknem?

Na to, aby bola vaša objednávka kurzu Majster jazykov kompletná, je potrebné rozhodnúť sa, či chcete len samotný kurz Majster jazykov, ktorý ste si vybrali, alebo k nemu chcete navyše pribaliť aj dvojmesačný mentoringový program Akadémia samoukov. Pokiaľ kliknete na zelené tlačidlo, vaša faktúra sa automaticky navýši o sumu 111 eur, a na email tak dostanete jednu zálohovú faktúru v celkovej výške 268 eur. Pokiaľ kliknete na “Nie, nechcem pribaliť Akadémiu samoukov”, na email vám príde faktúra len za Majstra jazykov v hodnote 157 eur alebo na balík Majster jazykov + Kľúč k jazykom v hodnote 287 eur, podľa toho, ktorú položku ste si objednali v prvom kroku.

• Aký je rozdiel medzi Majstrom jazykov a Akadémiou samoukov?

Majster jazykov vysvetľuje, ako sa dokážeme jazyky naučiť ako samoukovia. Ide o súbor videí, ktoré si môžete pozrieť kedy chcete, pokojne aj všetky naraz hneď teraz po uhradení ceny. Zostáva vám doživotne, takže sa k videám viete kedykoľvek vrátiť. Akadémia samoukov je nadstavbou na Majstra jazykov – ide o dvojmesačný kurz, v ktorom budeme metódy z Majstra jazykov spoločne uplatňovať do praxe. Pod vedením jazykovej mentorky/jazykového mentora a v podpornej komunite 50 iných samoukov vám to pôjde omnoho ľahšie, ako keď ste na učenie sám/sama. Akadémiu samoukov nie je možné absolvovať bez zakúpenia Majstra jazykov.

• Ako tá Akadémia samoukov vlastne funguje? Ako sa budeme učiť každý sám, ale v skupine?

Akadémia samoukov nie je ako žiaden iný kurz, ktorý ste doteraz absolvovali. Je založený na tom, že sa 50 ľudí učí cudzie jazyky samostatne, to znamená, že každý využíva iné metódy a materiály (ktoré si vybral na základe kurzu Majster jazykov), ale zároveň sme všetci spolu v kontakte, a zdieľame si skúsenosti z takéhoto učenia. Svoje učenie si zapisujeme do Motivačnej tabuľky, ktorá vás bude krásne povzbudzovať, aby ste do učenia počas týchto dvoch mesiacov dali maximum. Nemávame žiadne hodiny, kde by lektor vysvetľoval gramatiku – máme webináre, teda online stretnutia, na ktorých sa môžete naživo porozprávať s inými účastníkmi, ako aj s jazykovým mentorom, ktorý skupinku vedie, pričom sa ale nerieši samotný jazyk, ale to, ako sa ho kto učí, a s akými problémami sa stretáva. Navzájom komunikujeme v uzavretej Facebookovej skupine, a dvakrát do týždňa od nás dostanete email s presnými informáciami o tom, čo sa v kurze deje, a čo je vaša úloha. Každý týždeň dostanete Týždennú úlohu, aby ste si vyskúšali novú aplikáciu alebo metódu. Pokiaľ chcete, dohodnete si s niektorými spolužiakmi online konverzáciu (prípadne naživo, ak ste z rovnakého mesta), a budete si tak cvičiť rozprávanie. Všetko je založené na dobrovoľnom rozhodnutí každého člena.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne? 

V tom prípade nič neriskujete, lebo do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov budete mať možnosť dostať svoje peniaze za videokurz aj za mentoringový program Akadémiu samoukov späť – stačí nám napísať jeden email, a nemusíte nám ani vysvetľovať, prečo ste sa tak rozhodli. Je to nový spôsob učenia sa, a preto si to môžete na mesiac vyskúšať bez akéhokoľvek rizika. Zo skúseností však môžeme povedať, že takéto učenie sadne 99 % ľudí, pretože každý si ho napasuje presne na seba. Možnosť vrátenia peňazí však platí v každom prípade a pre každého.

• Nie som si istý/á, či mám na Akadémiu dostatočnú úroveň, hlavne v oblasti rozprávania.

Toto je častá obava našich účastníkov kurzov, a väčšinou 90 % z nich po začiatku Akadémie samoukov zistí, že sa toho obávali zbytočne 🙂 Akadémia samoukov nie je kurz pre pokročilých študentov, ktorí bez problémov rozprávajú v cudzom jazyku – tí by nepotrebovali v učení pomôcť. Veľká väčšina našich “akademistov” je v jazyku na úrovni A2 - B1, pričom rozprávanie je u nich zväčša najslabšia zručnosť. Nemusíte sa obávať toho, že budete v Akadémii najslabší. Pokiaľ nie ste v jazyku úplný začiatočník, to znamená, že už ste sa daný jazyk učili aspoň rok na jazykových kurzoch, a rozumiete aspoň základným veciam v jednoduchých článkoch či videách, Akadémia bude pre vás veľmi vhodná. Keď spoznáte spolužiakov vo svojej Akadémii, a zistíte, že aj oni sa hanbia rozprávať, opadne z vás tréma a spoločne sa nám bude napredovať omnoho ľahšie. Konverzácie so spolužiakmi nie sú vyslovene povinné (aj keď vás k nim budeme silno motivovať 🙂 ), a vždy si môžete vybrať niekoho, kto je na podobnej úrovni ako vy.

• Nie som rozhodnutý/-á, či chcem pribaliť aj Akadémiu samoukov, môžem sa prihlásiť neskôr?

Akadémie samoukov otvárame pre skupiny 50 ľudí niekoľkokrát do roka, preto bude pravdepodobne možné prihlásiť sa aj niekedy v budúcnosti. Avšak len teraz na tejto stránke platí jedinečná 60 % zľava, ktorá sa už nikdy neskôr nezopakuje. Zo skúseností vieme, že keď je človek skutočne namotivovaný učiť sa jazyk, a neodkladá učenie na budúcnosť, bude mať aj o to lepšie výsledky, preto ponúkame túto špeciálnu zľavu ľuďom, ktorí sa neboja pustiť sa do akcie naplno.

• Chcem sa prihlásiť do Akadémie samoukov, ale nevyhovuje mi najbližší termín. Môžem si miesto zarezervovať aj v neskoršej Akadémii?

Áno, môžete, pokiaľ vstúpite do Akadémie najneskôr do pol roka. Po kliknutí na zelené tlačidlo na tejto stránke vás systém automaticky zaradí do najbližšej Akadémie samoukov. Stačí nám potom napísať email, že si prajete odklad na neskôr, a dohodneme sa na novom termíne. Radi vám vyjdeme v ústrety tak, aby vám čas Akadémie vyhovoval.

• Chcem pribaliť aj miesto v Akadémii samoukov, ale chcel/a by som rozdeliť celkovú platbu na splátky, je to možné?

Ak si chcete ku kurzu Majster jazykov pribaliť aj Akadémiu samoukov, ale je to pre vás naraz príliš veľká suma, vieme vám ponúknuť aj platbu na splátky. Stačí, ak kliknete na zelené tlačidlo, že si chcete pribaliť aj Akadémiu samoukov, v ďalšom kroku platbu nezrealizujete, ale nám miesto toho napíšete email na: info@jazykovymentoring, že si chcete výslednú sumu rozdeliť na mesačné splátky. Prvá splátka bude splatná do 4 dní a druhá o mesiac. Radi vám vyjdeme v ústrety 🙂

• Budem teraz musieť čakať až do začiatku Akadémie samoukov, aby som sa mohol/mohla učiť?

Vôbec nie! Prihlasovacie údaje do videokurzu Majster jazykov vám prídu na email už behom pár minút od zaplatenia. Pokiaľ ste si zvolili možnosť platby kartou alebo internet bankingom, celý kurz vám bude prístupný už teraz o pár minút. Môžete si začať pozerať jednotlivé moduly videokurzu a zostaviť si svoj učebný plán. Keď začne Akadémia samoukov, spoznáte svojich “spolužiakov” a v učení môžete pokračovať s novou dávkou motivácie. Pokojne však môžete počkať s učením až do začiatku Akadémie samoukov - rozhodnutie je len na vás.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no je určite výhodou, pretože v skupinke na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si a motivujeme sa. Neprídete o nič, bez čoho by ste sa nezaobišli, všetky organizačné informácie a úlohy totiž posielame aj mailom. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť aj účet pod pseudonymom, len pre účel účasti v Akadémii. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov ani nemusíte byť mimo našej skupinky nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity 🙂 Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na FB pod vlastným menom ale vymysleným, napíšte nám svoj pseudonym do mailu na akademia@jazykovymentoring.sk, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupinky púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného.