Majster jazykov

Ako vyzerá videokurz Majster jazykov:

Nahliadnite doň spolu so mnou v tomto krátkom videu:

Tu sa dozviete viac o videokurze Majster jazykov pre mierne pokročilých a vyššie. Ak chcete vidieť kompletnú ponuku mojich kurzov, kliknite sem.

Vo videokurze sa môžete tešiť nielen na 42 videí, na ktorých vysvetľujem jednotlivé metódy učenia sa jazykov vo vlastnej réžii, ale aj na krásny pracovný zošit a bonusové materiály.

Videokurz obsahuje 9 modulov:

O učení sa jazykov

Predstavím vám do detailov svoju filozofiu o učení sa jazykov na štýl polyglotov. Zistíte, aké základné princípy treba pri učení sa jazykov dodržiavať, aby bolo behom pár týždňov či mesiacov vidieť výrazný posun.

Čítanie

Dozviete sa, kde zoženiete obrovské množstvo materiálu na čítanie, jednak v tlačenej a jednak v digitálnej podobe, a ako s ním správne pracovať. Existujú aplikácie, ktoré nám učenie sa jazykov neskutočne uľahčujú.

Počúvanie

Skvelé tipy, ako môžete počúvať množstvo nahrávok vo vybranom jazyku úplne zadarmo, a to dokonca počas svojho bežného pracovného dňa. Je koniec nudným nahrávkam v učebniciach - každý bude počúvať to, čo ho zaujíma.

Čítanie + počúvanie

Špeciálny modul sa venuje kombinácii čítania a počúvania, ktorá je ešte efektívnejšia ako jednotlivé činnosti samostatne. Dozviete sa o odporúčanom postupe, ako pracovať s bilingválnymi knihami s nahrávkami a mnoho iného.

Gramatika

Nie, nie, žiadna suchá teória, pôjdeme do praxe 🙂 Väčšina ľudí neznáša gramatiku, lebo na ňu idú len teoreticky. Tu sa dozviete, ako sa gramatiku naučíte na praktických príkladoch. Musíte ich však urobiť veľa. Poviem vám, kde ich nájsť.

Písanie

Či už chcete zlepšiť svoj pravopis alebo sa vedieť lepšie vyjadriť v písaných textoch, v tomto module zistíte, ako na to. Existujú stránky, kde vám cudzinci ochotne a zadarmo budú opravovať vaše texty. Treba len vedieť pár trikov 🙂

Rozprávanie

Zrejme najočakávanejší a najpotrebnejší modul nám prezradí, ako si môžeme zlepšiť schopnosť vyjadrovať sa v cudzom jazyku aj tu na Slovensku, ako si zabezpečiť pravidelné hodiny s učiteľmi či lektormi online aj ako rozprávať, ak sme introverti.

Slovná zásoba

Metód a stránok na rozširovanie slovnej zásoby je množstvo, my si povieme o tých najpoužívanejších, a samozrejme, najefektívnejších. Zistíte, ako v praxi využiť najobľúbenejšiu metódu väčšiny polyglotov.

Výslovnosť

Ak nám cudzinci nerozumejú, stačí sa istý čas systematicky venovať pár cvičeniam na zlepšenie výslovnosti, a hneď bude komunikácia jednoduchšia. Dozviete sa, prečo je užitočné prečítať si aj niečo o teórii (fonetike).

Pracovný zošit

(k dispozícii v slovenskej aj českej verzii)

Počas celého sledovania videí si budete vypĺňať pracovný zošit, ktorý si môžete najskôr vytlačiť, alebo si písať priamo do dokumentu. Pracovný zošit vám umožní:

písať si prehľadné poznámky k jednotlivým metódam a po pozretí videa tak na nič dôležité nezabudnúť
doplniť si informácie vo videách o dodatočné detaily
ujasniť si svoje potreby a priority v učení sa jazyka
vytvoriť si učebný plán, podľa ktorého budete potom pravidelne postupovať
prečítať si o vybraných metódach detailné inštrukcie
otestovať si, čo ste sa naučili vo videokurze vyplnením malého testu

Bonusy, ktoré nájdete vo videokurze

Cena videokurzu Majster jazykov je bežne:

247 EUR

No vy môžete využiť akciovú cenu 

247 EUR

157 EUR

(131 EUR bez DPH)

Hodnota tohto videokurzu je omnoho vyššia ako jeho cena. Ušetrí vám stovky a tisíce eur, ktoré by ste dali za jazykové kurzy a materiály v budúcnosti. Je to investícia do vášho vzdelania, ktorá sa vám veľmi rýchlo mnohonásobne vráti. Pretože tieto metódy skutočne fungujú.

Poznámka: Videokurz je digitálnym produktom, preto žiadne jeho časti neposielame poštou. Po zaplatení objednávky dostanete email s prístupovými údajmi do členskej sekcie, v ktorej nájdete všetky videá, a budete k nej mať neobmedzený doživotný prístup.

 

Skvele prepracovaný program, plný úžasných tipov na učenie, metód, zdrojov... Videokurz je parádny. Určite sa chcem k nemu ešte vrátiť.
Ľubica Svetlíkováúčastníčka Jazykového mentoringu
Nemecký jazyk ma prenasleduje skoro celý môj život. Avšak priznám sa, že učenie nikdy nebolo veľmi efektívne. Nevedela som si usporiadať dôležité veci, poznatky a vytvoriť konkrétny plán ako na to. Až doteraz. Majster jazykov mi práve túto chýbajúcu časť doplnil a dodal stratenú energiu a motiváciu na učenie. S radosťou som hltala informácie, a že ich nie je málo 🙂 Dozvedela som sa aj iné spôsoby učenia sa, ako sedieť nad knižkou a vyplňovať gramatické cvičenia.
Silvia Chocholáčková
Celkovo ma zaujal hlavne ten premakaný systém učenia sa a množstvo oskúšaných možností, ako na to, metód a aplikácií. Mám rada praktické a efektívne veci, takže sa mi to veľmi páčilo, a tiež tvoje rady o time managemente!
Monika Roncováštudentka

V prípade, že do jedného mesiaca od získania prístupových údajov k videokurzu zistíte, že videokurz vám nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. 

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

100% garancia spokojnosti

Ak si zakúpite vstup do videokurzu Majster jazykov a zistíte, že ste sa nedozvedeli, ako sa dajú jazyky učiť jednoducho a efektívne, alebo že neviete moje rady okamžite aplikovať do praxe, alebo skrátka nebudete spokojní s obsahom videokurzu z iných dôvodov, stačí mi v priebehu prvých 30 dní napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk a ja vám okamžite vrátim plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok. Dávam vám na to svoje slovo.

Jazykový mentoring skutočne funguje

Neviete, či je videokurz Majster jazykov alebo takéto učenie sa jazykov to pravé pre vás? Prečítajte si, čo o mojich kurzoch, seminároch a videokurze hovoria doterajší účastníci.

Už dlhší čas som cítila, že so svojou angličtinou musím niečo robiť. O Lydke a jej metódach som počula veľa a tak aj moje očakávania boli vysoké. A musím povedať, že to bolo ešte lepšie, než som čakala. Jej metódy sú skrátka SUPER! Skvelé spracovanie a odprezentovanie desiatok zaujímavých spôsobov, ako sa učiť hocijaký jazyk. Každý si môže vybrať ten, ktorý ho bude baviť a ktorý mu pomôže vyriešiť jeho problémy s daným jazykom. Hlavne ma konečne dal do pohybu a už som podnikla prvé kroky pri učení angličtiny. A verte či nie, veľmi ma to baví! 🙂
Denisa Holíčová
PECKA! Treba zažiť. Je to skvelý odrazový mostík na učenie sa jazykov. Zábavnou formou a nie formou, ktorá sa vyučuje v škole. Dozvedela som sa veľa hodnotných informácií, ktoré som mohla ihneď začať aplikovať v mojom každodennom režime. Fakt SKVELE INVESTOVANÉ PENIAZE! 🙂
Lucia Švaralúčastníčka Jazykového mentoringu
Prihlásila som sa, lebo som cítila potrebu začať sa opäť venovať jazykom, ktoré som sa kedysi naučila a bola v nich dobrá. Snažím sa nemať očakávania ale môžem s čistým svedomím napísať, že Lydkine metódy ma veľmi príjemne prekvapili. Som vďačná, za túto príležitosť. Pocítila som prílev energie a chuti začať, čo si myslím, že je u mňa najväčší problém. Mám plán ako, čiže všetky výhovorky sú irelevantné.
Lucia Kopecká
Ak sa chceš naozaj naučiť cudzí jazyk, len nevieš ako na to, vypočuj si tú babu. Je milá, inteligentná, pútavo a inšpiratívne rozpráva a zahrnie ťa takým množstvom užitočných informácii a návodov ako na to, že ak to ani potom nedokážeš, tak už nikdy! 🙂
Iveta Sajanová

Pre koho je videokurz Majster jazykov vhodný?

Online videokurz Majster jazykov je videozáznamom mojich živých seminárov, na ktorých som v roku 2016 mala 220 účastníkov, a je určený pre všetkých, ktorí:

už majú základy v istom jazyku alebo ho ovládajú na pokročilej úrovni,
vedia, že by sa mali v jazyku zlepšiť, ale chýba im motivácia,
majú motiváciu zlepšiť sa v cudzom jazyku, ale nevedia, ako,
vedia ako, ale chýba im konkrétny plán a systém,
možno aj majú plán, ale aj tak sa nevedia do učenia dokopať.

Na čom je takéto učenie sa jazykov založené?

Vo videokurze vám predstavím obrovskú paletu jednoduchých, ale zato efektívnych metód a spôsobov, ako sa môžete akýkoľvek cudzí jazyk učiť:

vo vlastnej réžii – bez učiteľa,
bez vycestovania do zahraničia,
vtedy, kedy to vám vyhovuje,
so zameraním na rozprávanie / čítanie / písanie / počúvanie / gramatiku / slovnú zásobu – čo si vyberiete,
spôsobom, ktorý vás bude zaručene baviť.

Vo videokurze nečakajte žiadnu suchú teóriu o učení sa jazykov alebo o fungovaní mozgu. Ja som človek praxe 🙂

Všetky spôsoby, ktoré vám predstavím vo videokurze, sú praktické rady, ktoré viete uplatniť okamžite po pozretí si videí.

Dozviete sa:

konkrétne metódy
konkrétne stránky
konkrétne aplikácie
konkrétne spôsoby, ako s materiálmi pracovať.

Všetko, čo odznie na seminári, mám vyskúšané na sebe za 18 rokov učenia sa cudzích jazykov, a viem, že tieto metódy fungujú aj stovkám iných ľudí, ktorí už prešli mojím mentoringovým programom alebo sa zúčastnili mojich prednášok či seminárov (pozrite sa na ich referencie na boku a nižšie).

Dôvod, prečo to funguje, je jednoduchý – každý si určuje sám, čo presne bude robiť, a s akými materiálmi, a najdôležitejšou podmienkou je, že vás to musí baviť.

Z obrovskej plejády možností, ktoré vám vo videokurze predstavím, si ľahko vyberiete tie, ktoré vám vyhovujú, a bez problémov si vyskladáte svoju ideálnu metódu na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

Učenie sa jazyka vôbec nemusí byť trápením.

Práve naopak, boli by ste prekvapení, ako veľmi vás môže učenie sa jazyka začať baviť 🙂 

A až vtedy, keď si nájdete vhodnú metódu, sa začne proces, v ktorom to učenie bude naozaj fungovať. Na rozdiel od učenia sa, ktorému ste doteraz venovali mesiace či roky svojho času, bez dosiahnutia želaných výsledkov.

Tento kurz vám presne sadne na vaše potreby.

Jedna vec, ktorú majú všetci polygloti (ľudia, ktorí ovládajú veľa jazykov) spoločné, je, že každý sa učí jazyk úplne inak. A práve preto im to tak funguje!

Neexistuje jedna správna metóda, ktorá by platila pre všetkých. Je škoda, že náš školský systém a väčšina jazykových kurzov je postavená na jednom a tom istom spôsobe učenia sa jazykov, ktorý, ako sa zdá, väšine z nás nevyhovuje.

Čo sa vo videokurze dozviete:

základné princípy pre efektívne učenie sa cudzích jazykov
prečo váš doterajší spôsob učenia sa jazyka nefungoval, a ako to zmeniť
ako sa jazyky učia polygloti (ľudia, ktorí ovládajú 5 a viac jazykov)
ako nestratiť motiváciu pri učení sa jazyka
ako byť v kontakte s rodenými hovoriacimi jazyka aj bez vycestovania do zahraničia
detailné tipy na to, ako zlepšiť svoju schopnosť čítať, písať, počúvať a rozprávať v jazyku, ako si zväčšovať slovnú zásobu a učiť sa gramatiku
ako konečne prelomiť bariéru v rozprávaní a začať v jazyku komunikovať prirodzene
ako si na učenie jazyka nájsť čas, aj keď ste extrémne vyťažení
návod na to, ako si nastaviť systém v učení sa jazyka

Čo získate pozrením si videí vo videokurze:

informácie o vyše 30 spôsoboch učenia sa jazykov, z ktorých ste o mnohých pravdepodobne nikdy nepočuli
tipy na množstvo moderných nástrojov (aplikácie, webové stránky), ktoré viete okamžite využiť na učenie sa jazyka, väčšinou úplne zadarmo
detailný návod na prácu s materiálmi - knižkami, cvičebnicami a učebnicami, ktoré už máte doma, ale nikdy ste ich nepoužili (správne)
presný návod na to, ako sa jazyk učiť systematicky
návod krok za krokom, ako si v jazyku určiť svoje priority a presne vymedziť ciele, a ako si odsledovať ich naplnenie
obrovskú dávku motivácie do učenia sa jazykov (podľa slov stoviek mojich spokojných klientov) 🙂

Je tento kurz lepší ako iné online kurzy?

V prvom rade, je veľmi odlišný. Toto nie je kurz, v ktorom sa budete učiť angličtinu či iný jazyk presne určeným spôsobom pomocou videí či viet. Videokurz Majster jazykov vám pomôže objaviť svoju vlastnú jedinečnú metódu zloženú z niekoľkých prvkov a nastaviť si systém na učenie sa, pri ktorom budete vedieť vytrvať. Prečo? Lebo ste si tú metódu vybrali vy sami na základe toho, čo sa vám osobne páči 🙂

FAQ o videokurze

• Pre koho je videokurz určený?

Pre kohokoľvek, kto je v istom jazyku minimálne mierne pokročilý, a chce svoje jazykové schopnosti posunúť o niekoľko úrovní vyššie.

• Pre koho videokurz určený nie je?

Pre ľudí, ktorí očakávajú “zázračnú” metódu, vďaka ktorej sa jazyk naučia za dva týždne. Bohužiaľ, takéto zázračné metódy neexistujú. Učenie sa jazyka si vyžaduje istú energiu, ale dá sa to robiť aj jednoduchým, efektívnym, a príjemným spôsobom. Po videokurze budete musieť na svojom cudzom jazyku pracovať, ale ja vám ukážem, ako to môžete robiť s radosťou tak, aby vás to bavilo. 

• Na aké cudzie jazyky sa to dá použiť?

V podstate na akékoľvek, ale seminár najlepšie poslúži tým, ktorí sa učia európske jazyky (angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu atď.). Kľudne to môžu byť jazyky, ktoré ja neovládam. Metódy a zdroje, ktoré vám predstavím, sú použiteľné na akékoľvek jazyky.

Keďže som sa zatiaľ neučila ázijské jazyky, pre ktoré platí množstvo samostatných pravidiel (rôzne typy písma, intonačné úrovne a pod.), k týmto sa konkrétne vyjadrovať nebudem.

• Čo ak sa iba začínam učiť cudzí jazyk?

Videokurz si môžete pozrieť, a som si istá, že na ňom získate množstvo užitočných informácií, ktoré môžete priamo využiť, ale primárne je seminár určený pre mierne pokročilých a vyššie úrovne, ktorí už dokážu čítať jednoduché texty v danom jazyku a trochu rozumejú. Na mieru pre začiatočníkov som vytvorila videokurz Kľúč k jazykom, ktorý vás prevedie učením od nuly po mierne pokročilú úroveň. Prečítať si o ňom môžete na TEJTO STRÁNKE.

• Na jazykovom kurze mám možnosť rozprávať v cudzom jazyku. Ako je to s učením sa “sám doma”?

Vo videokurze vám prezradím 7 spôsobov, ako si rozprávanie môžete cvičiť aj bez učiteľa, dokonca oveľa častejšie, zaujímavejšie, a v mnohých prípadoch aj lacnejšie, respektíve úplne zadarmo.

• Nie som technický typ a nerád čítam z obrazovky. Sú tieto metódy aj pre mňa?

Určite áno! V mojich metódach si prídu na svoje milovníci smartfónov, ale aj nadšenci klasických tlačených kníh. Najväčšia výhoda mojej filozofie učenia sa jazykov je práve v tom, že si z toho vyberiete, čo chcete. Ak by ste sa na seminári náhodou nedozvedeli o metódach, ktoré viete použiť, máte istú garanciu vrátenia peňazí, takže nemáte čo stratiť 🙂

• Čo ak si kúpim oba kurzy, a budem chcieť v rámci garancie vrátiť len jeden z nich?

Žiaden problém. Zaplatenú sumu rozdelíme na polovicu, a vrátime vám presne 50% z ceny, ktorú ste uhradili. Ten kurz, ktorý vám vyhovuje, si ponecháte a budete mať doň doživotný prístup. Druhý kurz zrušíme a 50% z uhradenej sumy vám vrátime na účet. Nechceme, aby niekto niečo riskoval, treba si to v pokoji vyskúšať, a sami zistíte, či to je pre vás alebo nie. 

Dovoľujem si tvrdiť, že najväčšou pridanou hodnotou videokurzu je to, že si z neho odnesiete presný návod, čo a ako treba robiť, aby ste svoju angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk konečne dostali na úroveň, o ktorej už roky snívate.

Dovoľujem si tiež tvrdiť, že nikde inde sa v prehľadnej forme nedozviete toľko podnetných informácií o učení sa jazykov, ktoré viete okamžite aplikovať v praxi.

Mnoho blogov o učení sa jazykov prináša len jednotlivé tipy o učení sa jazykov, ako napríklad „oblep si byt papierikmi s názvami v cudzom jazyku“, „počúvaj pesničky v jazyku, ktorý sa učíš“, „nastav si Facebook na španielčinu“ a pod.

Všetko sú to bezpochyby užitočné aktivity, ale ak budete robiť len takéto jednotlivé kroky, ďaleko vás to neposunie. Jazyk je komplexný systém, a preto je aj na jeho ovládnutie potrebný nejaký systém. Ja vám vo videokurze ponúknem konkrétny návod, ako si takýto systém prispôsobíte presne svojim časovým možnostiam a cieľom.

Jazyk vás nikto nikdy nenaučí, priatelia. Jedine vy sa ho môžete naučiť. Áno, je na to potrebná istá dávka energie, ale ja vám rada ukážem, že sa to dá aj s nadšením. Výsledky na sebe budete vidieť behom niekoľkých týždňov či mesiacov.

Videokurz Majster jazykov vám vie otvoriť dvere do úplne nového sveta.

Cez prah však musíte prejsť vy sami.

Ako sa rozhodnete?