NARODENINOVÉ ZĽAVY NA NAŠE VIDEOKURZY AŽ DO 50 %!

Získajte naše videokurzy so zľavou a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk!

NARODENINOVÉ ZĽAVY NA NAŠE VIDEOKURZY AŽ DO 50 %!

Získajte naše videokurzy so zľavou a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk!

Kde nájsť kvalitné preklady do Goldlistu?

kde najst kvalitne preklady do goldlistu

Goldlist je úžasná metóda na učenie sa slovíčok zapisovaním si do zošita. Žiadne bifľovanie, len maximálna pohodka pri kávičke alebo limonáde 🙂

Ak túto metódu náhodou zatiaľ nepoznáte, určite sa oplatí ju vyskúšať, polygloti a fanúšikovia Jazykového mentoringu na ňu nedajú dopustiť! Detailnejšie informácie si o nej prečítate v tomto článku, no v skratke ide o to, že si do zošita zapisujete zoznamy výrazov v cudzom jazyku a ich preklady. Potom ich v pravidelných časových intervaloch prepisujete a postupne vylučujete tie, čo už viete.

Je to naozaj skvelá metóda a funguje vynikajúco, keď sa robí správne. Často sa však stretávame s otázkou, odkiaľ máme čerpať preklady výrazov, ak im nerozumieme a nevieme posúdiť, či nám napríklad Google Prekladač ponúka správne ekvivalenty.

Vo videu odpovedám práve na tieto obavy. Verím, že pomôže aj vám, aby ste s Goldlistom strávili čo najpríjemnejší čas bez neistoty 🙂

A ak už metódu Goldlist máte v malíčku, no stále vám akosi robí problém používať novú slovnú zásobu aktívne v praxi, pozrite si moje ďalšie video. Uvidíte, že zaktivizovať si slovnú zásobu vôbec nie je ťažké.

Jazykový mentoring oslavuje 5 rokov od svojho vzniku vo veľkom štýle! Získajte naše videokurzy so zľavou až do 50 % a naučte sa svoj vysnívaný cudzí jazyk raz a navždy – zato efektívne a zábavne! 

Začínate nejaký jazyk od nuly? Alebo už ste sa ho niekedy učili a potrebujete si ho zlepšiť či dosiahnuť konečne plynulosť? Vyberte si na tejto stránke či sa vám viac hodí kurz pre mierne pokročilých alebo začiatočníkov, pri objednávke uplatnite zľavový kód uvedený na stránke a cena kurzu sa vám zníži!

Narodeniny
Lýdia Machová

Lýdia Machová

Jazyková mentorka a tlmočníčka
Som polyglotka, jazyková mentorka, tlmočníčka a autorka tejto stránky. Ako samouk som sa naučila 9 jazykov, 7 z nich si udržiavam na plynulej úrovni a každé dva roky sa učím nový. Som presvedčená, že jazyk sa dokáže naučiť ktokoľvek, bez ohľadu na talent, vek či iné danosti – ak vie, ako na to. V rámci Jazykového mentoringu ponúkam ľuďom kompletný návod na to, ako sa môžu akýkoľvek jazyk naučiť na dobrej úrovni, za pomoci jednoduchých, často úplne bezplatných materiálov na internete a v kníhkupectvách.
Komentáre