Ste v jazyku stále iba začiatočník alebo sa túžite naučiť nový jazyk úplne od nuly a neviete ako?

V tom prípade je pre vás najvhodnejší môj videokurz Kľúč k jazykom, v ktorom vám dám presný návod, ako sa naučíte ako sa naučíte základy akéhokoľvek jazyka úplne od začiatku.

A teraz dokonca v špeciálnej Black Friday zľave vo výške 20 %!

Naučte sa vysnívaný jazyk bez typických začiatočníckych chýb!

 • vďaka videokurzu Kľúč k jazykom sa môžete naučiť akýkoľvek iný jazyk, ktorý vás vždy lákal
 • kurz môže pomôcť inému členovi vašej domácnosti
 • vstup do kurzu je doživotný, takže ho môžete bez problémov využiť aj o pár rokov
 • videokurz obsahuje 28 videí a nájdete v ňom moje kompletné know-how, ako sa naučiť jazyk od nuly
 • 50% zľava platí pre vás len v tejto chvíli a v budúcnosti sa už nezopakuje
 • aj na tento kurz platí 100 % garancia vrátenia peňazí

Čo všetko vás naučíme v 10 moduloch?

Videokurz Kľúč k jazykom je rozdelený do 10 modulov. Aké sú to a čo sa v nich dozviete?

1. Úvod k učeniu sa jazykov

Aké sú najčastejšie mýty o učení sa jazykov? Prečo sa nezakladajú na pravde? Povieme si, ako sa pripraviť na naučenie sa nového jazyka úplne od nuly. 

2. Metóda spätných prekladov

Počuli ste už o tom, že preklady sú skvelým nástrojom na učenie sa cudzieho jazyka? Prečo je táto metóda medzi polyglotmi taká obľúbená a efektívna? 

3. Základom je kniha

Samouk sa bez dobrej knihy nezaobíde. Ako si však vybrať spomedzi veľkého množstva kníh pre samoukov tú správnu? Čo musí kniha spĺňať a na čo si treba pri výbere dávať pozor?

4. Doplňujúce zdroje

Existuje obrovské množstvo možností, pomôcok a zdrojov, ktorými svoje učenie môžete doplniť. Predstavím vám niekoľko zdrojov pre začiatočníkov, ktoré máme v tíme aj medzi našimi  samoukmi overené.

5. Slovíčka

Aj vy sa bifľujete slovíčka? Stačilo! Predstavím vám tri výborné a nesmierne efektívne metódy pre začiatočníkov, vďaka ktorým vám ostane slovná zásoba ukotvená v dlhodobej pamäti a ľahšie si na ňu spomeniete aj po dlhšom čase.

6. Výslovnosť

Trénovať správnu výslovnosť od samého začiatku je nesmierne dôležité! Ak sa totiž raz naučíte vyslovovať zle, náprava vás bude stáť veľa síl, ktoré by ste inak mohli vložiť do učenia ostatných súčastí jazyka 🙂 Povieme si, ako na to.

7. Gramatika

Ak máte pri slove "gramatika" zimomriavky, tentoraz sa nemusíte strachovať. 🙂 Gramatika je super! Treba len vedieť, ako na ňu. Možno vás poteším, keď vám poviem, že učenie sa zložitých gramatických pravidiel môžete rovno pustiť z hlavy.

8. Rozprávanie

Ak chcete vedieť dobre rozprávať v jazyku, musíte veľa rozprávať. Jednoduché, no nie? Prezradím vám, ako a kedy začať s rozprávaním, kde si nájsť vhodného partnera a prečo rozprávanie neodkladať na neskôr.

9. Koľko času venovať jazyku?

Kedy je najvhodnejší čas na učenie sa jazyka? Ako často? Ráno alebo večer? Pred prácou alebo po nej? A ako si mám na učenie vlastne nájsť čas popri všetkých povinnostiach?

10. Poďme do akcie!

V predošlých moduloch ste sa naučili, aké metódy môžete využiť na učenie sa jazykov ako samouk - začiatočník, je teda čas previesť teóriu do praxe. Verím, že sa nebudete vedieť dočkať 🙂

Ste zvedaví, ako to vyzerá vo vnútri videokurzu?

Nahliadnite do videokurzu Kľúč k jazykom, jedno video vám povie viac ako celé stránky textov...

Čo získate vo videokurze Kľúč k jazykom?

28 VIDEÍ V CELKOVEJ DĹŽKE

VYŠE 4 HODÍN

Videokurz Kľúč k jazykom obsahuje 28 videí v celkovej dĺžke vyše 4 hodín. Je určený úplnym začiatočníkom, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia.

Celý videokurz je prehľadne zostavený tak, aby ste za minimálny čas získali tie najrelevantnejšie rady, aby ste sa mohli rovno pustiť do učenia.

PREHĽADNÝ PRACOVNÝ ZOŠIT

S NÁVODOM NA VYPĹŇANIE 

Súčasťou videokurzu je aj Pracovný zošit, ktorý si môžete vypĺňať počas sledovania jednotlivých videí. Pomôže vám zorientovať sa vo videokurze a vyťažiť z neho maximum – na jednej strane vám pomôže ujasniť si všetky nové poznatky z videí, pretože si k nim budete robiť poznámky, a na druhej strane vám pomôže uložiť si ich do dlhodobej pamäti.

Pracovný zošit si môžete vypĺňať perom, ak si ho vytlačíte, alebo pokojne priamo v digitálnej podobe na počítači – je to na vás. Navyše si ho môžete stiahnuť v slovenčine alebo češtine!

Svetovy kluc k jazykom KJ

SVETOVÝ KĽÚČ K JAZYKOM:
Takto na to idú polygloti!

V týchto 5 videách dostanete detailný návod, ako pracovať s 5 najpopulárnejšími metódami, ktoré využívajú polygloti. Nie sú preložené do slovenčiny, ale patria k najefektívnejším materiálom na učenie sa jazyka od nuly.

Povieme si, ktorá kniha alebo audiokurz bude pre vás najvhodnejší, ako s týmito materiálmi systematicky pracovať krok za krokom, aj ako spojiť tieto materiály s inými a vytvoriť si dokonalý systém na naučenie sa jazyka.

PRIESTOR NA VAŠE OTÁZKY

Ak vám po pozretí si videí čokoľvek nebude úplne jasné, môžete nám okamžite položiť otázku (alebo pokojne len dodať vlastný komentár či skúsenosť) priamo pod videami. Nemusíte sa obávať, že niečomu nebudete rozumieť. Náš tím Jazykového mentoringu vám ochotne odpovie na akúkoľvek otázku – poradíme, podporíme, potiahneme vás!

Aj keď sa jazyk budete učiť ako samouk, na učenie nebudete ani zďaleka sami!

+ BONUSY:

 • rozhovory s polyglotmi v angličtine
 • e-book 10 pravidiel na úspešné budovanie návykov + plagát na vytlačenie
 • praktický jazykový plánovač na rok 2021
 • motivačné citáty na počítač, mobil alebo na stenu
 • webináre pre verejnosť

Koľko stojí videokurz Kľúč k jazykom?

Bežná cena videokurzu Kľúč k jazykom je

247 EUR

Vy ho však teraz v 20 % Black Friday zľave môžete mať len za

197 EUR / 5187 CZK

(164 € + DPH)

Platbu je možné rozdeliť na 2 splátky. (Možnosť platby na splátky si môžete zvoliť priamo v objednávkovom formulári.)

ČO OBSAHUJE KOMPLETNÝ VIDEOKURZ KĽÚČ K JAZYKOM?

 • Kompletné know-how, ako sa naučiť jazyk od nuly v 28 videách (viac ako 4 hodiny videa)
 • Podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi
 • Konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať
 • Detailný pracovný zošit na spracovanie poznámok s návodom na vypĺňanie
 • Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov
 • Priestor na otázky o čomkoľvek v súvislosti s učením sa jazykov
 • 14-dňová garancia spokojnosti

+ BONUSY:

 • E-book 10 pravidiel na úspešné budovanie návykov + plagát na vytlačenie
 • Jazykový plánovač na rok 2021
 • Motivačné citáty na počítač, mobil alebo na stenu
 • Webináre pre verejnosť
 • Rozhovory s polyglotmi v angličtine

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov. S nami nič neriskujete.

A čo tak urobiť z Kľúča k jazykom ten najlepší vianočný darček pre vášho blízkeho?

V prípade, že videokurz Kľúč k jazykom nechcete využiť vy sami, môžete ho podarovať svojmu blízkemu! Urobte niekomu radosť a darujte mu vzdelanie, to je na nezaplatenie 🙂

Stačí, ak teraz na tejto stránke zakúpite videokurz Kľúč k jazykom, a na potvrdzovacej stránke, ktorá sa vám zobrazí po dokončení objednávky nájdete krátky dotazník, do ktorého nám napíšete, komu chcete kurz darovať.

My vám mailom pošleme krásny darčekový poukaz a 25.12. ráno pošleme vášmu blízkemu prihlasovacie údaje do kurzu.

14-dňová garancia spokojnosti

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Kľúč k jazykom zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov.

Ak sa rozhodnete videokurz niekomu darovať na Vianoce, tak 14-denná garancia, pochopiteľne, platí aj preňho, teda bude mať stále 14 dní od získania prístupu na to, aby si videokurz poprezeral a zistil, či je to preňho vhodné.

Dávam vám na to slovo ako zakladateľka Jazykového mentoringu.

Mohlo by vás ešte zaujímať...

• Kedy dostanem prístup k videokurzu Kľúč k jazykom?

Pokiaľ si zvolíte platbu kartou alebo internet bankingom, tak prístup k všetkým modulom získate už teraz, pár minút po zaplatení objednávky. Budete si môcť všetko v kurze popozerať, poklikať, a učiť sa tak môžete začať už dnes! V prípade, že chcete videokurz niekomu podarovať na Vianoce, čítajte nasledujúcu otázku.

• Ako to funguje, ak chcem videokurz niekomu darovať ako darček na Vianoce?

Urobte objednávku na tejto stránke a vo formulári uveďťe svoju emailovú adresu aj meno. Na potvrdzovacej stránke, ktorá sa vám zobrazí po dokončení objednávky nájdete krátky dotazník, do ktorého nám napíšete, komu chcete kurz darovať. My vám mailom pošleme krásny darčekový poukaz, ktorý tejto osobe môžete dať a 25.12. ráno jej pošleme prihlasovacie údaje do kurzu na adresu, ktorú nám zadáte.

• Aký je rozdiel medzi videokurzom Majster jazykov a videokurzom Kľúč k jazykom?

Majster jazykov je určený pre všetky vyššie úrovne, teda tých, ktorí už v danom jazyku rozumejú jednoduché texty a nahrávky, a ovládajú základy gramatiky daného jazyka.  Kľúč k jazykom je určený pre úplných začiatočníkov, ktorí s jazykom začínajú po prvýkrát, alebo sa ho kedysi dávno učili, ale nemajú zvládnuté základy a chcú systematický prístup, ktorým sa ich naučia. Oba kurzy ponúkajú odlišné metódy a viete ich využiť na rôzne jazyky, napr. Kľúč k jazykom na naučenie sa španielčiny, a Majstra jazykov na zdokonalenie sa v angličtine. 

• Som večný začiatočník a neviem, či je pre mňa vhodnejší začiatočnícky Kľúč k jazykom alebo pokročilejší Majster jazykov.

V tom prípade si zvoľte Majstra jazykov. Ak ste sa už daný cudzí jazyk učili aspoň pár mesiacov za posledné obdobie, alebo ste ho kedysi ovládali celkom dobre, ale posledné roky ste s ním nemali kontakt, oživíme si to spoločne vďaka metódam Majstra jazykov. Kľúč k jazykom je určený pre ľudí, ktorí nemajú s cudzím jazykom žiadne skúsenosti, alebo ich skúsenosti boli tak malé a tak dávno, že dnes z toho jazyka nič nerozumejú. Ak sa zaraďujete do úrovne večného začiatočníka, Majster jazykov pre vás bude vhodnejšou voľbou.

• Koľko času mi zaberie pozretie si videokurzu Kľúč k jazykom?

Vo videokurze nájdete videá rozdelené do 10 modulov, ktoré majú dokopy vyše 4 hodín. Odporúčam vám pozrieť si videokurz na dvakrát alebo na trikrát, aby ste mali čas všetky informácie "stráviť" a plne pochopiť. Môžete si to však rozdeliť aj na viackrát, ak nemáte veľa času. Prístup k videám vám ostáva doživotne, preto si môžete videokurz zakúpiť teraz, ale otvoriť ho hocikedy neskôr. Všetky informácie tam budú pre vás kedykoľvek prehľadne pripravené.

• Čo ak si kúpim Kľúč k jazykom, ale nebude mi takéto učenie vyhovovať?

V prípade, že do 14 dní od získania prístupu k videokurzu Majster jazykov zistíte, že vám z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen či poplatkov. Ak sa rozhodnete videokurz niekomu darovať na Vianoce, tak 14-denná garancia, pochopiteľne, platí aj preňho, teda bude mať stále 14 dní od získania prístupu na to, aby si videokurz poprezeral a zistil, či je to preňho vhodné.

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Kľúč k jazykom je jedinečný práve tým, že ukazuje univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka.

• Môžem si videokurz objednať na firmu? Ste platcom DPH?

Áno, v prihlasovacom formulári môžete zaškrtnúť okienko “Potrebujem vystaviť faktúru”, a vtedy sa vám zobrazí priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je slovenská firma a je platcom DPH.

• Môžem Kľúč k jazykom uhradiť na splátky?

Áno, je to možné. Stačí, ak v objednávacom formulári zakliknete, že chcete videokurz kúpiť na splátky. Najskôr tak zaplatíte 100 eur za prvú splátku a o mesiac zaplatíte ďalších 100 eur za druhú splátku.

P.S.: Ak aj vy máte radi zhrnutia na konci stránok, ste tu správne 🙂 Polyglotka a jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD. zhrnula jej kompletné know-how nazbierané za 20 rokov učenia sa 9 cudzích jazykov do videokurzu Kľúč k jazykom, v ktorom vám dá presný návod, ako sa naučíte akýkoľvek cudzí jazyk úplne od základov. Videokurz Kľúč k jazykom je rozdelený do 10 modulov.

Iba v tejto špeciálnej Black Friday akcii môžete videokurz Kľúč k jazykom získať s 20 % zľavou len za 197 EUR. A ak si nechcete zlepšovať jazyk vy sami, máte jedinečnú príležitosť venovať tento videokurz ako vianočný darček svojmu blízkemu

S nami nič neriskujete. V prípade, že vám videokurz Kľúč k jazykom nesadne, stačí, že nám do 14 dní od získania prístupu k celému videokurzu napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a behom niekoľkých dní dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet. 14-denná garancia, pochopiteľne, platí aj pre obdarovaného, teda bude mať stále 14 dní od získania prístupu na to, aby si videokurz poprezeral a zistil, či je to preňho vhodné.