Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne naučím angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk od nuly ako samouk, a preto si objednávam videokurz Kľúč k jazykom

Čo je zahrnuté v cene:

prístup k videám expertky na učenie sa jazykov ako samouk: s detailným návodom, ako sa jazyk naučíte od nuly
podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi
konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať
pracovný zošit na zapisovanie si poznámok

BONUS:

Úskalia 5 jazykov a ako ich zvládnuť: jedinečné rady pre jazyky: EN, DE, FR, ES, RU

BONUS:

Svetový kľúč k jazykom: Takto na to idú polygloti. Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach polyglotov
"S Lydkou som spolupracoval len pol roka a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatočníka."
Erik Hoffman
Lydka, až teraz po xxxx rokoch učenia sa angličtiny som pri tvojom systéme pochopila, ako mám postupovať. ĎAKUJEM VEĽMI!
Dana Lasicková
ÁNO ÁNO ÁNO!!!! Seminár by som odporučila každému, aby sa z nás stratil ten strach z učenia sa jazykov a hlavne kôli tomu, že Lýdia ponúka tak zaujímavé a celkom odlišné metódy učenia sa jazyka. Jej metódy sú priam šokujúce :-))))) Šokujúco jednoduché a účinné :-))))))
Petra Koleková
Tento seminár bol veľmi, veľmi podnetný. Vďaka nemu sa ku mne dostali  komplexné a ucelené imformácie, ktoré som potrebovala, aby som sa už konečne pohla z miesta večného začiatočníka. Najprínosnejší bol pre mňa ucelený systém ako pracovať s učebnicou a postupovať v učení bod po bode ... úplne od začiatku.
Zdenka Vančová

V prípade, že s videokurzom Kľúč k jazykom nebudete spokojný/-á, stačí mi napísať email na lydia@jazykovymentoring.sk, netreba ani udávať dôvod, prečo kurz vraciate, a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. Bez pýtania sa otázok alebo vysvetľovania. Dávam vám na to svoje slovo. 

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Nesmierne sa teším, že vám konečne môžem cez videokurz Kľúč k jazykom ponúknuť všetky svoje vedomosti o učení sa jazykov iným spôsobom ako v školách a na kurzoch: svojpomocne, bez učiteľa, za pomoci kníh a iných materiálov pre samoukov, ktoré sú bežne dostupné cez internet (mnohé dokonca zadarmo). 

Po pozretí si videokurzu sa môžete pustiť do učenia sa nového jazyka, a som presvedčená, že ak urobíte to, čo vám poviem, do pol roka sa viete zbežne dohovoriť v danom jazyku a do dvoch rokov ho budete vedieť používať úplne bez problémov. Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami.  

Mgr. Lýdia Machová, PhD.