Bezplatný webinár jazykovej mentorky

AKO SA RAZ A NAVŽDY NAUČÍTE ROZPRÁVAŤ V CUDZOM JAZYKU:

Sami, bez vycestovania do zahraničia, a dokonca tak, že vás to bude baviť!

Zdá sa vám, že nemáte talent na jazyky? Učíte sa angličtinu, nemčinu či iný jazyk už celé roky, no aj tak ju stále neviete plynule? Učíte sa slovíčka, no po pár dňoch ich zabudnete?

Ak už dlhšie cítite, že by ste s tou angličtinou, španielčinou či ruštinou mali konečne niečo urobiť, ale neviete sa do toho celkom pustiť, a len to stále odkladáte na neskôr, tento webinár si skutočne nesmiete nechať ujsť. Veľmi rada vám pomôžem naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk – raz a navždy!

Webinár sa bude vysielať cez internet, preto si ho môžete pozrieť z pohodlia svojej obývačky. Stačí sa naň len zaregistrovať zadaním svojej emailovej adresy.

Čo sa na webinári dozviete?

  • Ako sa naučíte cudzí jazyk za dva roky, aj popri práci na plný úväzok.
  • Tri efektívne bezplatné metódy na naučenie sa akéhokoľvek jazyka, ktoré viete okamžite využiť v praxi.
  • Štyri jednoduché kroky, ako vytrvať v učení a nestratiť motiváciu.

Zarezervujte si svoje miesto na webinári.

1. KROK: Vyberte dátum
2. KROK: Zadajte vaše údaje

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Webinárom vás bude viesť jazyková mentorka Lýdia Machová, PhD., ktorá sa bez toho, aby žila v zahraničí, naučila sama 9 cudzích jazykov, z ktorých 7 si udržiava na plynulej úrovni a každé dva roky pridáva nový.

Pomohla už tisícom ľudí učiť sa jazyky úplne inak ako v škole či na kurzoch, a s omnoho lepšími výsledkami. 

Lýdia každoročne vystupuje na prestížnych konferenciách, medzi inými aj TED v New Yorku, objavila sa v takmer všetkých väčších slovenských médiách a v minulosti zorganizovala dve svetovo najväčšie podujatia pre polyglotov (ľudí, ktorí ovládajú veľa jazykov).

Lýdia Machová v médiách

Nezabudnite sa registrovať na webinár a príďte prosím včas.

Ak ste si zvolili neskorší termín, hodinu pred webinárom vám pošleme pripomienku.