Koncoročné plánovanie mi výrazne zlepšilo život. Robím ho takto!

Titulka k článku: Koncoročné plánovanie mi zlepšilo život.

Tiež v týchto dňoch bilancujete, aký bol pre vás rok 2022? Čo sa vám podarilo, čo nevyšlo? A premýšľate, čo prinesie ten ďalší?

Ja si už tradične každý december podrobne zhodnocujem predošlý rok a plánujem si ciele na nasledujúci. Považujem to za obrovskú súčasť dosahovania úspechov, a to tak v súkromnom, ako aj pracovnom živote.

Využívam na to jednoduchú brožúrku voľne dostupnú na internete, ktorá mi pomáha zamyslieť sa, čo všetko mi tento rok priniesol, čo som sa naučila, a čo chcem do budúcna zmeniť. Natočila som vám video, ako si také vyhodnotenie robím, možno vás namotivuje skúsiť si to na sebe. Verte mi, nebudete tie 2 – 3 hodinky ľutovať, lebo vám môžu doslova zmeniť život k lepšiemu.

A aké teda boli moje najväčšie úspechy v roku 2022?

  • Za najväčší osobný úspech považujem svoju svadbu v septembri. 🙂 Teším sa, že ju nič neprekazilo, že sa hostia zabavili, a najmä, že mám pri sebe úžasného človeka, s ktorým môžeme kráčať životom spolu. A prezradím aj najnovšiu info: práve dnes odlietame na svadobnú cestu! Neskutočne sa tešíme. 🙂 Sledujte Facebook a Instagram, určite sa podelím o nejakú fotku.
  • Za najväčší pracovný úspech považujem prerábku nášho hlavného kurzu Akadémia samoukov. Robili sme na ňom s celým tímom dlhé mesiace, a na výslednú podobu kurzu sme veľmi hrdí. Akadémiu vylepšujeme nonstop v podstate od samého začiatku Jazykového mentoringu v roku 2016, ale teraz sme ju dostali na ešte vyšší level. Kto si zažil staršiu aj novšiu Akadémiu, vie, o čom hovorím.
  • A do top 3 mojich úspechov za rok 2022 sa jednoznačne dostáva aj založenie neziskovej iniciatívy Buddíci pre Ukrajincov, ktorá sa v podstate stala mojou druhou prácou popri Jazykovom mentoringu. Prepájame Ukrajincov so Slovákmi, ktorí ich učia slovenčinu našou vlastnou konverzačnou metódou – bez nutnosti vedieť po ukrajinsky či rusky. Je neuveriteľné, ako úžasne dokáže človek niekomu pomôcť, ak mu venuje len jednu hodinu týždenne. Ak vás to zaujalo, pozrite si stránku www.buddici.sk.

Chcete si aj vy vyhodnotiť svoj rok 2022? Určite si nenechajte ujsť moje video o Ročnom plánovaní.

Verím, že vás video inšpiruje dosiahnuť všetky ciele, ktoré si stanovíte. Prajem vám aj s celým tímom veselého Silvestra a šťastný nový rok!

Lýdia a info o bezplatnom webinári

Tagy:

2 Komentáre

2 Odpovede

  1. Tak toto video bolo načasované práve pre mňa Lydka. Super ďakujem krásne, že si sa podelila o tieto super informácie ohľadom plánovania. Ja plánujem od roku 2018 /možno s ročnou prestávkou/ mám nato špeciálny Diár, kde robím týždenne, mesačné, polročné a ročné zhodnotenie. Presne, ako si to popísala v príspevku…. človek si na konci zhodnotenia uvedomí, kde mu to uteká….kde musí pridať…atď. Videjko mi prišlo nesmierne vhod, pretože tento víkend sa akurát chystám na zhodnotenie roka a veľmi ma oslovila pomôcka, ktorú si poradila YearCompass …hneď som si to stiahla, veľmi dobrým a usmerňujúcim spôsobom je vytvorená. Veľká vďaka, že si sa podelila o tieto informácie. Ja verím, že tento Nový rok 2023 už dám konečne aj ja naplno Angličtinu, ktorú nesmierne potrebujem a nedokázala som sa jej venovať tak, aby som v nej napredovala. Želám tebe a celému tvojmu kolektívu všetko dobré po celý Nový rok 2023
    Krásný večer
    Renáta

  2. Renata, skvelé! Veľmi sa tešíme, že video padlo na úrodnú pôdu. 🙂 Prajeme veľa zdaru do ďalšieho plánovania. (Daša z Jazykového mentoringu)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Bezplatný Webinár

Ako sa naučiť cudzí jazyk z pohodlia domova zábavnou formou bez bifľovania, jazykovky alebo vycestovania do zahraničia.

Lýdia Machová