Objavte so mnou Bránu k bohatstvu

brana k bohatstvu pozvanka

Dnes tu mám pre vás pozvánku na skvelé online podujatie Brána k bohatstvu, ktoré síce nemá nič s jazykmi, ale má veľa spoločného s Jazykovým mentoringom. Pozvala ma naň rečniť organizátorka konferencie Katarína Runa, slovenská influencerka, ktorú určite mnohí poznáte. Spolu so 17 ďalšími fantastickými rečníkmi budeme hovoriť o bohatstve, hojnosti a slobode a ako si ich priviesť do života. Vo videu spomínam, že jedným z rečníkov bude aj skvelý kouč Brendon Burchard, no ten, žiaľ, svoju účasť medzitým zrušil. Zato sa však naďalej môžete tešiť na ostatných rečníkov, ktorí vás určite inšpirujú!

Konkrétne môj osobný príbeh bude zo zákulisia Jazykového mentoringu a ako tento projekt vlastne vznikol. Ak si totiž niekto dnes pozrie niektoré moje video s miliónmi videí, alebo zistí, že sme už pomohli 10 000 klientom z celého sveta, možno si povie, “Tej sa to hovorí… Ale čo ja, ja len začínam! Nemám fanúšikov, ani neviem, či ten môj podnikateľský nápad vôbec niekoho zaujme, či to bude niekto chcieť.”

Chcem vám povedať, ako som sa na tieto otázky pozerala ja, keď som začínala. Tiež ma zožierali pochybnosti, či do toho ísť, či sa nestrápnim, či bude o Jazykový mentoring záujem. Dokonca som bola len krôčik od toho, aby som ani nespustila stránku podľa plánu a viete prečo? Kvôli jednému jedinému komentáru na Facebooku, ktorý ma takmer stopol…

Týmto si prechádza každý začínajúci podnikateľ a myslím, že o tom treba otvorene hovoriť. Takže určite si nenechajte túto konferenciu ujsť! Je úplne bezplatná a zaregistrovať sa na ňu môžete na TOMTO ODKAZE. Budem sa na vás tešiť!

brana k bohatstvu pozvanka na online konferenciu
Lýdia Machová

Lýdia Machová

Jazyková mentorka a tlmočníčka
Som polyglotka, jazyková mentorka, tlmočníčka a autorka tejto stránky. Ako samouk som sa naučila 9 jazykov, 7 z nich si udržiavam na plynulej úrovni a každé dva roky sa učím nový. Som presvedčená, že jazyk sa dokáže naučiť ktokoľvek, bez ohľadu na talent, vek či iné danosti – ak vie, ako na to. V rámci Jazykového mentoringu ponúkam ľuďom kompletný návod na to, ako sa môžu akýkoľvek jazyk naučiť na dobrej úrovni, za pomoci jednoduchých, často úplne bezplatných materiálov na internete a v kníhkupectvách.
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje budú použité len na účely spracovania tohto komentára.