Akadémia samoukov

Áno, aj ja sa chcem zapojiť do dvojmesačného jazykovo-mentoringového programu Akadémia samoukov, v ktorom sa budem svojpomocne učiť cudzí jazyk s podporou online skupiny a jazykovej mentorky Lýdie. 

  • Rozumiem, že na kurze sa dozviem, ako sa mám učiť, ale učiť sa budem musieť sám/sama.
  • Rozumiem, že celý program je online a úplne flexibilný: nie je potrebné byť v danom čase na danom mieste.
  • Rozumiem, že na absolvovanie Akadémie samoukov je potrebné mať zakúpený prístup do videokurzu Majster jazykov, ktorý mi ostáva doživotne.
  • Viem, že ak sa mi do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov tento program alebo videokurz nezapáči, dostanem plnú zaplatenú sumu späť, bez akýchkoľvek poplatkov alebo háčikov.

ZAREZERVUJTE SI MIESTO V JARNEJ AKADÉMII SAMOUKOV ZA NAJLEPŠIU CENU!

Miesta v Akadémii samoukov XIV a XV, ktoré začnú v januári a vo februári, sa už, žiaľ, vypredali. Môžete si však zarezervovať miesto v nasledujúcej Akadémii samoukov, ktorá začne v marci alebo apríli (dátum upresníme neskôr), a to za najnižšiu možnú cenu, ktorá platí do piatka 11.1.

 

Čo to znamená v praxi?

1. Teraz si objednáte Akadémiu samoukov XVI + videokurz Majster jazykov za cenu 247 eur a zaplatíte vybraným spôsobom.

2. Hneď po zaplatení vám na email prídu prihlasovacie údaje do videokurzu Majster jazykov, ktorý vám bude odteraz prístupný v plnej forme, takže si môžete pozrieť všetky videá, nastaviť si učebný plán a začať sa učiť svojím tempom. Na všetky otázky vám radi odpovieme vnútri videokurzu.

3. V marci vám napíšeme email, v ktorom vám oznámime presný začiatok našej Akadémie XVI. Miesto v nej už budete mať definitívne isté, aj keď cena Akadémie samoukov bude v marci pre druhých už vyššia.

4. Od daného termínu v marci alebo apríli sa začneme učiť spoločne, pričom už budete mať skúsenosť z vlastného učenia, a teda Akadémiu využijete naozaj naplno :-)

"Pre mňa je to revolúcia v učení, ktorá prináša viditeľný posun týždeň po týždni, čo je veľmi motivujúce! Som šťastná, že konečne viem, ako sa v jazyku skutočne posúvať a nebyť len časomeračom, ktorým som doteraz bola :) "

Magdaléna Mináriková

"Takýto pokrok za takýto krátky čas som nikdy predtým nedosahovala. Výrazne sa zlepšila moja výslovnosť, veľa som rozprávala, naučila som sa množstvo nových výrazov a oprášila som tie, ktoré som už pozabúdala. Takisto som sa zlepšila v gramatike a zistila, čo presne mi robí problémy a na čom treba popracovať. Na začiatku som si nebola istá, či ma mentoring niekam posunie aj s mojou úrovňou ovládania jazyka. No posunula som sa dosť a som veľmi rada, že som sa zúčastnila :-)"

Barbara Moravčíkováúčastníčka dvoch Akadémií samoukov

"Pre mňa fantastická skúsenosť, v živote som lepšie neinvestovala peniaze do jazyka a to som ich už investovala dosť. Úplne mi to zmenilo pohľad na učenie jazykov. Najviac sa mi páčila motivácia a neskutočné množstvo možností, ako sa angličtine venovať. A že ma stále a stále nakopol k učeniu. Konečne vnímam anglinu ako reč a nie ako len zmiešaninu zvukov! A začala som rozprávať a prestala som sa toho až tak báť - to je obrovský pokrok."

Adriana Žbirková

V prípade, že do jedného mesiaca od začatia programu zistíte, že vám mentoringový program alebo aj videokurz Majster jazykov z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti.  Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen. Dávam vám na to svoje slovo. 

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

Čo vás čaká vnútri Akadémie samoukov a videokurzu Majster jazykov

 Akadémia samoukov

dvojmesačný online program jazykového mentoringu

pomoc pri nastavení učebného plánu

kontrolná tabuľka na monitorovanie priebehu učenia (s prehľadnými grafmi)

individuálne slovné zhodnotenie vášho učenia priamo od Lýdie na 3 webinároch počas kurzu

dvojmesačná pomoc a podpora v učení

každý týždeň nové video s dodatočnými tipmi od Lýdie

pravidelné motivačné emaily

súťaže s vecnými cenami na podporu motivácie

BONUS

online konverzácie s ostatnými účastníkmi v danom jazyku (cez Skype): hlavne pre angličtinárov a nemčinárov, pravdepodobne aj pre iné jazyky (záleží od účastníkov Akadémie samoukov)

BONUS

prístup k uzavretej Facebookovej skupinke, kde sa môžete kedykoľvek opýtať čokoľvek ohľadom učenia či jazyka

+

 Videokurz Majster jazykov

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie) založené na bohatých skúsenostiach polyglotov

časovo neobmedzený vstup do videokurzu (videá vám zostávajú aj po skončení Akadémie samoukov)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT / PL)

BONUS:

23-stranový ebook Angličtina s nohami na stole: Detailný návod, ako si vďaka seriálom zlepšíte akýkoľvek jazyk

BONUS:

e-book Metóda Goldlist polopate: Kompletný návod na učenie sa slovnej zásoby pomocou písania zoznamov

BONUS:

e-book Dobrodružstvo s kartičkami: Návod na učenie sa slovnej zásoby pomocou ručne vyrobených kartičiek

BONUS:

záznamy všetkých doterajších webinárov jazykovej mentorky Lýdie

BONUS:

5 exkluzívnych prednášok svetoznámych polyglotov (v angličtine)

jazykový mentoring seminár

Jazykovo-mentoringové programy sú jadrom mojej filozofie učenia sa jazyka: nikto sa za vás ten cudzí jazyk nenaučí, dokážete to len vy sami. Ale na tejto ceste vám dokážem veľmi dobre pomôcť :) 

Poďte do toho s nami a presvedčte sa o sile komunity, ktorá vás podporí, podrží, dá vám priestor na konverzácie a na nájdenie tej najlepšej metódy presne šitej na vás. 

Nemáte čo stratiť: ak to nebude úplne ono, bez kladenia otázok vám do 30 dní vrátime všetky peniaze. 

Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami :) 

Lýdia Machová