Akadémia samoukov

Áno, aj ja sa chcem zapojiť do dvojmesačného jazykovo-mentoringového programu Akadémia samoukov, v ktorom sa budem svojpomocne učiť cudzí jazyk s podporou online skupiny a jazykovej mentorky Lýdie. 

6.8. - 7.10.2018

  • Rozumiem, že na kurze sa dozviem, ako sa mám učiť, ale učiť sa budem musieť sám/sama
  • Rozumiem, že celý program je online a úplne flexibilný: nie je potrebné byť v danom čase na danom mieste
  • Rozumiem, že na absolvovanie Akadémie samoukov je potrebné mať zakúpený prístup do videokurzu Majster jazykov, ktorý mi ostáva doživotne
  • Viem, že ak sa mi do 30 dní od začiatku Akadémie samoukov tento program alebo videokurz nezapáči, dostanem plnú zaplatenú sumu späť, bez akýchkoľvek poplatkov alebo háčikov

Potrebujete poradiť?

Katarína Václaviková

katarina@jazykovymentoring.sk

+421 948 570 513

 

"Takýto pokrok za takýto krátky čas som nikdy predtým nedosahovala. Výrazne sa zlepšila moja výslovnosť, veľa som rozprávala, naučila som sa množstvo nových výrazov a oprášila som tie, ktoré som už pozabúdala. Takisto som sa zlepšila v gramatike a zistila, čo presne mi robí problémy a na čom treba popracovať. Na začiatku som si nebola istá, či ma mentoring niekam posunie aj s mojou úrovňou ovládania jazyka. No posunula som sa dosť a som veľmi rada, že som sa zúčastnila :-)"
Barbara Moravčíkováúčastníčka Jesenného mentoringu
"Lydka mi pomohla nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatočníka."
Erik Hoffmanpodnikateľ
"Pre mňa fantastická skúsenosť, v živote som lepšie neinvestovala peniaze do jazyka a to som ich už investovala dosť. Úplne mi to zmenilo pohľad na učenie jazykov. Najviac sa mi páčila motivácia a neskutočné množstvo možností, ako sa angličtine venovať. A že ma stále a stále nakopol k učeniu. Konečne vnímam anglinu ako reč a nie ako len zmiešaninu zvukov! A začala som rozprávať a prestala som sa toho až tak báť - to je obrovský pokrok."
Adriana Žbirkováúčastníčka Novoročného mentoringu

V prípade, že do jedného mesiaca od začatia programu zistíte, že vám mentoringový program alebo aj videokurz Majster jazykov z akéhokoľvek dôvodu nevyhovuje, stačí, ak napíšete email na lydia@jazykovymentoring.sk a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti.  Bez pýtania sa otázok a bez skrytých malých písmen. Dávam vám na to svoje slovo. 

Čo vás čaká vnútri Akadémie samoukov a videokurzu Majster jazykov

 Akadémia samoukov

dvojmesačný online program jazykového mentoringu

prístup k podpornej uzavretej Facebookovej skupine

kontrolná tabuľka na monitorovanie priebehu učenia

pomoc pri nastavení učebného plánu

dvojmesačná pomoc a podpora v učení

každý týždeň nové video s dodatočnými tipmi od Lýdie

pravidelné motivačné emaily

BONUS

online konverzácie s ostatnými účastníkmi v danom jazyku (cez Skype): hlavne pre angličtinárov a nemčinárov, pravdepodobne aj pre iné jazyky (záleží od účastníkov Akadémie samoukov)

+

 Videokurz Majster jazykov

videá o vyše 30 metódach na učenie sa akéhokoľvek jazyka (od mierne pokročilej úrovne vyššie)

časovo neobmedzený vstup do videokurzu (videá vám zostávajú aj po skončení Akadémie samoukov)

pracovný zošit k semináru

návod na vytvorenie učebného plánu

BONUS:

inštruktážne videá s detailnou ukážkou práce s vybranými stránkami a aplikáciami

BONUS:

odkazy na užitočné jazykové zdroje (EN / DE / ES / FR / RU / IT / PL)

jazykový mentoring seminár

Jazykovo-mentoringové programy sú jadrom mojej filozofie učenia sa jazyka: nikto sa za vás ten cudzí jazyk nenaučí, dokážete to len vy sami. Ale na tejto ceste vám dokážem veľmi dobre pomôcť :) 

Poďte do toho s nami a presvedčte sa o sile komunity, ktorá vás podporí, podrží, dá vám priestor na konverzácie a na nájdenie tej najlepšej metódy presne šitej na vás. 

Nemáte čo stratiť: ak to nebude úplne ono, bez kladenia otázok vám do 30 dní vrátime všetky peniaze. 

Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami :) 

Lýdia Machová