Pre všetkých, čo chcú dosiahnuť plynulosť v angličtine, nemčine

či inom jazyku a vedia, že jazyk im do hlavy nikto nenaleje.

Pridajte sa do komunity nadšených samoukov a zažite si za dva mesiace poriadny posun v plynulosti! 

Spoznávate sa?

 • Naozaj by som sa chcel/a vedieť tú angličtinu, nemčinu či iný jazyk poriadne, ale neviem, ako sa k tomu dopracovať...
 • Mám videokurz Majstra jazykov, takže aj viem, ako na to, ale neviem sa do učenia dokopať…
 • Už som sa do učenia aj niekoľkokrát dokopal/a, ale nikdy mi to nevydrží viac ako pár týždňov…
 • Podarilo sa mi rozrozprávať v kurze Cesta samouka: Rozprávanie, avšak cítim, že by som mal/a zapracovať aj na iných oblastiach jazyka.

Ak ste sa v tomto našli, potom máme pre vás ten najlepší kurz, s ktorým môžete vo svojom učení naplno pokračovať už túto jeseň!

AKADÉMIA SAMOUKOV

Naučíme vás učiť sa jazyky!

18. október - 19. december 2021

9 týždňov

aktívneho učenia

október 2021

začiatok kurzu

30 - 60 min.

učenia denne

Čo je Akadémia samoukov?

 • Počas 9 týždňov si budete s našou podporou systematicky zlepšovať cudzí jazyk.
 • Každý sa sústredí na 3 priority v jazyku, ktoré si zvolí rýchlo a jednoducho pomocou vstupného dotazníka.
 • Každý sa bude učiť sám za seba pomocou zábavných a efektívnych metód, ktoré si ''ušije'' presne na svoje potreby.
 • Budete súčasťou skvelej komunity ľudí, ktorá vás potiahne vpred.
 • My vám pomôžeme s tvorbou učebného plánu, pomôžeme vám vybudovať si návyky, nakopnúť motiváciu a obklopiť sa denne jazykom tak, aby ste posunuli svoju angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk na vytúženú plynulú úroveň.

Ako to bude prebiehať?

 • Na začiatku vás čaká vstupný dotazník. Za pár minút zistíte, aké sú pre vás 3 ideálne jazykové priority.
 • Potom si pozriete videá z kurzu Majster jazykov k svojim prioritám a vyberiete metódy, ktoré sa vám najviac zapáčia. 
 • Pomôžeme vám zostaviť si učebný plán na mieru, ktorý bude presne zodpovedať vašim možnostiam a potrebám.
 • A potom je to už úplne jednoduché! Stačí postupovať podľa svojho plániku a zapisovať si učenie do tabuľky, ktorá vám bude plnenie plánu vyhodnocovať. 
 • V polovici Akadémie si plány prehodnotíme a upravíme, aby nám to ešte lepšie fungovalo.  
 • Plnenie vášho plánu podporíme súťažami, úlohami a ďalšími motivačnými prvkami.

Pre koho je kurz Akadémia samoukov?

 • Zapojiť sa môže každý, kto nie je v jazyku úplný začiatočník.
 • Ak máte za sebou aspoň niekoľko mesiacov jazykových kurzov alebo ak ste sa kedysi učili jazyk na strednej či vo firme, no potom ste ho zabudli, dokážete ho aj vy bez problémov “oprášiť” a dosiahnuť sebavedomú, plynulú úroveň.
 • Ideálna jazyková úroveň pre Akadémiu samoukov je od pokročilej A2 do B2, ale na svoje si prídu aj pokročilejší študenti.

Kde sa bude Akadémia samoukov odohrávať?

 • Kurz bude prebiehať v uzavretej facebookovej skupinke, v ktorej bude množstvo nadšených ľudí, ktorí sa rovnako ako vy rozhodli pustiť do učenia sa cudzieho jazyka. Skupinu budú moderovať skúsené jazykové mentorky, ktoré poradia s akýmkoľvek problémom či otázkou.
 • V členskej zóne na stránke Jazykového mentoringu budete mať pokope všetky týždenné videá, katalóg Akademistov, vďaka ktorému si nájdete konverzačných partnerov, informácie o súťažiach, aj Sieň slávy, v ktorej sa každý týždeň ocitnú tí najsnaživejší.

Koľko času budem musieť jazyku venovať?

 • To je na tom to najlepšie: množstvo času, ktorý vám kurz zaberie, bude záležať len od vás: stanovíte si taký učebný plán, ktorý vám bude vyhovovať.
 • My vám však odporúčame dať jazyku zhruba hodinu denne, aby ste sa do toho intenzívne ponorili a dosiahli tak výraznejší pokrok.

Čo získate v Akadémii samoukov?

mockup 2.0

Podrobný návod na zvládnutie akéhokoľvek jazyka na plynulej úrovni,

aby ste presne vedeli, ako na to

v hodnote 397 EUR

Akadémia samoukov sa bude opierať o videokurz Majster jazykov, v ktorom nájdete až 40 metód rozdelených do 7 jazykových oblastí: počúvanie, čítanie, slovná zásoba, gramatika, písanie, rozprávanie a výslovnosť. Počas 2 mesiacov sa budete učiť zvolenými metódami, ale nemusíte sa báť, všetky videá aj materiály v Majstrovi jazykov vám ostávajú doživotne, takže si ich môžete naďalej skúšať aj po skončení Akadémie samoukov.

Majster jazykov je neoddeliteľnou súčasťou Akadémie samoukov. 

Učebný plán na mieru, ktorý si vytvoríte rýchlo a jednoducho pomocou vstupného dotazníka,

aby ste sa sútredili na to, čo je pre vás dôležité

v hodnote 75 EUR

V Akadémii samoukov sa zameriate na 3 hlavné priority, na ktorých budete systematicky pracovať. Budete sa venovať tomu, čo je pre vás momentálne najdôležitejšie.

S naším novým vstupným dotazníkom bude pre vás voľba priorít hračka. Za pár minút zistíte, aké priority vás v jazyku najviac posunú k vašim vytúženým cieľom. Koniec učenia bez ladu a skladu!

Motivačná tabuľka a vysvedčenie

Nekonečný príval motivácie v podobe špeciálnej interaktívnej tabuľky,

aby ste po pár dňoch nepoľavili

v hodnote 197 EUR

Najväčším motivačným prvkom v Akadémii samoukov je nepochybne prístup do premakanej interaktívnej Motivačnej tabuľky. Nič nás nemotivuje v učení viac, ako vidieť svoj vlastný progres! 

V tabuľke si nastavíte svoj individuálny učebný plán a budete si do nej písať každú minútu, ktorú ste jazyku venovali. Svoje učenie si môžete zapisovať na počítači alebo v mobile. 

V Motivačnej tabuľke uvidíte svoje pokroky, štatistiky a čas strávený s učením v podobe krásnych prehľadných grafov.

A to nie je všetko! Tabuľka vám na konci Akadémie vygeneruje “Vysvedčenie” a vy uvidíte, ako ste sa počas kurzu učili. Koniec učeniu bez spätného zrkadla!

Systematický postup učením pomocou

9 týždenných úloh a videí,

aby ste presne vedeli, čo máte robiť

v hodnote 135 EUR

Každý týždeň od nás dostanete nové video spolu s týždennou úlohou, pomocou ktorej sa naučíte, ako využívať vami zvolené metódy ešte efektívnejšie. V učení nebudeme počítať len hodiny strávené s jazykom, ale posnažíme sa o väčší dôraz na kvalitu.

Naučíte sa, ako efektívne prepájať jazykové oblasti (napr. počúvanie a slovíčka) a ako vyťažiť zo svojho učenia maximum. Dosiahnete tak rýchlejší posun v jazyku za kratší čas. Na svoje si prídu aj pokročilejší samoukovia, vrátane tých, ktorí v minulosti absolvovali naše Akadémie samoukov, no chcú sa posunúť ešte o level ďalej.

Neobmedzené konverzácie

s motivovanými samoukmi,

aby ste sa prerozprávali k vytúženej plynulosti

v hodnote 180 EUR

Ďalšou z najväčších výhod účasti v Akadémii samoukov je prístup k desiatkám motivovaných ľudí, s ktorými si môžete dohodnúť konverzácie. V našom katalógu účastníkov si budete môcť vybrať podľa jazyka, úrovne, záujmov aj časovej dostupnosti. 

To podstatné je, že ľudia v Akadémii budú motivovaní dať si s vami konverzáciu, lebo to bude pre nich priorita, rovnako ako pre vás. Ak ste to v minulosti skúšali s oslovovaním kamarátov či rodiny, a stroskotalo to, tentokrát to bude určite úspešná misia. 🙂 A čo je najlepšie: v konverzáciách môžete pokojne pokračovať aj po skončení Akadémie samoukov!

9-týždňová podpora

certifikovaných mentoriek,

aby ste dostali odpoveď na každú svoju otázku

v hodnote 180 EUR

Nedovolíme vám, aby ste v učení poľavili! Naše skúsené jazykové mentorky budú moderovať uzavretú facebookovú skupinku a s radosťou pomôžu s akýmkoľvek problémom. Bude to srdce našej komunity, ktorá vás potiahne, namotivuje, poradí.

Lydka počas webinára

Odpoveďami nabité živé webináre,

aby ste sa mohli osobne opýtať akúkoľvek otázku

v hodnote 150 EUR

V Akadémii samoukov na vás čakajú dokopy až 3 živé webináre! Všetky vaše otázky budú priebežne zodpovedať skúsené jazykové mentorky vnútri skupiny, no máte tiež možnosť získať komplexnejšie odpovede priamo od mentoriek počas dvoch webinárov v úvode a závere kurzu, alebo osobne od zakladateľky Jazykového mentoringu Lýdie Machovej na špeciálnom živom webinári počas kurzu.

Súťaže na podporu motivácie,

aby ste boli za snahu odmenení!

v hodnote 135 EUR

Byť aktívnym študentom sa u nás oplatí! My podporíme vašu motiváciu a vy môžete získať skvelé ceny. Súťažiť budeme každý týždeň a pripravené máme pre vás aj špeciálne výzvy, v ktorých vás namotivujeme prekonať sa a dať jazyku na krátky čas maximum svojej pozornosti – samozrejme, tak, aby vás to bavilo!

Čaká vás aj motivačná Sieň slávy, do ktorej sa dostanú extra snažilci. Koniec podvyživenej motivácii!

Akadémia samoukov stretnutie

Komunita uvedomelých, akčných ľudí,

lebo spolu sa to ľahšie ťahá

hodnota na nezaplatenie 🙂

Budete súčasťou komunity odhodlaných a motivovaných ľudí, ktorí chcú na sebe zamakať. Spoločne si zazdieľame svoje menšie či väčšie víťazstvá a potiahneme sa v učení navzájom. Ak nám to situácia dovolí, čaká nás aj živé stretnutie v Bratislave. 

A k tomu máme pre vás fantastický BONUS!

Účasť v septembrovej Ceste samouka: Slovíčka v hodnote 67 EUR úplne ZADARMO!

Za 4 týždne sa dokonale pripravíte na učenie v jesennej Akadémii samoukov. 

O čo ide?

 • Počas 4 týždňov budeme pracovať na základnom stavebnom kameni pre dorozumenie sa v cudzom jazyku, Slovíčkach!
 • Postupne si predstavíme 4 hlavné slovíčkové metódy z videokurzu Majster jazykov a najmä sa naučíme pracovať so Slovíčkami tak, aby sme ich už nezabudli a vedeli ich aj aktívne využiť. 
 • Každý sa bude učiť svoj cudzí jazyk, svojím vlastným tempom a podľa svojich možností: stačí pritom aj 20 minút denne!

Čo vám Cesta samouka: Slovíčka prinesie?

 • Nové metódy a šikovné aplikácie pretavíte do praxe. Aj keď o väčšine slovíčkových metód zrejme viete z videokurzu Majster jazykov, poznať niečo v teórii a vyskúšať si to v praxi sú dve odlišné veci. Za 4 týždne si však aj vy nájdete tu pravú slovíčkovú metódu pre seba! 
 • Zlepšíte si nielen slovnú zásobu, ale aj ostatné oblasti jazyka! Slovná zásoba nám slúži ako základný stavebný kameň pre dorozumenie sa v cudzom jazyku. A my vás naučíme pracovať so slovíčkami tak, aby ste ich vedeli aktívne využívať aj pri rozprávaní.
 • Pripravíte sa na učenie v Akadémii samoukov. V Ceste samouka bude vašou úlohou učiť sa Slovíčka 20 minút denne. Bude to pre vás preto skvelý reštart učenia po prázdninách. A v októbri nabehnete na učenie v Akadémii bez najmenších problémov.

Čo získate v Ceste samouka: Slovíčka?

 • Istotu v používaní slovíčok pri počúvaní, čítaní, ale aj písaní a rozprávaní.  Každý týždeň si budeme skúšať jednu hlavnú metódu na zlepšenie slovnej zásoby v praxi. 
 • Systém vo vašom učení vďaka krásnemu Denníku samouka. Môžete si ho vypĺňať v počítači, na mobile, alebo vytlačiť. Značiť si doň budete vaše pokroky, nové slovíčka, poznámky a najmä čas strávený s učením.
 • Poriadnu dávka motivácie vo forme facebookovej  skupiny. Toto bude srdce našej komunity, ktorá vás potiahne, ak poľavíte. 
 • Podporu certifikovaných jazykových mentoriek. Celý mesiac budeme metóda po metóde postupne rozširovať svoju slovnú zásobu v cudzom jazyku a všetky vaše otázky budú priebežne zodpovedať skúsené jazykové mentorky či už vnútri skupiny, ale aj na živom webinári. 

 • Atraktívne súťaže a jazykové bingo. Čo je lepšie ako učenie sa hravou formou? My v tíme hry milujeme a aby sme vás do učenia ešte viac vtiahli, pripravili sme pre vás jazykové bingo aj súťaže o atraktívne ceny.
Dana Kacerikova refka as
Tatiana Bilinska refka as

Účasť v Ceste samouka: Slovíčka získate úplne ZADARMO len v tejto špeciálnej ponuke, ktorá platí už iba:

Čo vám prinesie Akadémia samoukov?

Obrovský pokrok už za 2 mesiace

 • Po 2 mesiacoch strávených intenzívnym učením, to ani nemôže byť inak! Keďže sa budeme zameriavať na tie 3 oblasti jazyka, ktoré najviac potrebujeme rozvíjať, pokrok bude oveľa citeľnejší.
 • Budete oveľa lepšie rozumieť, slovíčka si budete pamätať dlhodobo, gramatika pre vás už nemusí byť strašiakom a budete oveľa sebavedomejšie rozprávať, cítiť sa, aj pôsobiť.
Ivana Tukotova

Dva mesiace v Akadémii mi dali viac, ako pár rokov v škole. ”

Akadémia samoukov zmenila môj celkový pohľad na učenie. Nie je to len o bifľovaní sa pravidiel gramatiky a robení cvičení ako na škole.

Je to prístup, v ktorom si vyberiem ja, čo ma zaujíma. Zo začiatku som sa učila 10 hodín týždenne, môj najlepší výsledok bol vyše 19 hodín a za 3 týždne som prerozprávala 18 hodín v cudzom jazyku.

Dva mesiace v Akadémii samoukov mi dali viac, ako pár rokov učenia sa v škole.

Ivana Ťukotová

účastníčka Akadémie samoukov

Poriadnu dávku motivácie a podpory

 • Komunita samoukov je v našich mentoringových programoch jedným z najobľúbenejších prvkov. Všetci sme na jednej lodi, všetci sa stále učíme a riešime podobné problémy.
 • Nemusíte sa hanbiť opýtať sa nás akúkoľvek otázku, pochváliť sa s prvými pokrokmi, zazdieľať obľúbené seriály, metódy či aplikácie. A navyše máte možnosť spoznať nových zaujímavých ľudí a nadviazať nové priateľstvá.
Jana Kolejáková

FB skupina bola geniááááááálna. ”

FB skupina bola geniááááááálna. Vďaka nej som našla viac zdrojov a najmä motiváciu. Myslím, že toto je obrovské PLUS Jazykového mentoringu, pretože pri bežnej jazykovke to človek nezíska.

A motivácia je veľkým pohonom k učeniu sa - ľudia, ktorí stále písali ako im to ide a ako sa učia. Nemohla som byť predsa horšia 😀

Janka Kolejáková

účastníčka Akadémie samoukov

Systém a poriadok v učení

 • Viete, ako si vytvoriť individuálny učebný plán, ktorý bude mať hlavu a pätu? Ktorý vás nezaťaží natoľko, že to po niekoľkých dňoch vzdáte? V Akadémii samoukov vás to naučíme!
 • Pomôžeme vám nastaviť si udržateľný učebný plán a vybudovať si dlhodobé návyky, ktoré vám bude prirodzené vykonávať aj po skončení kurzu. 

Najviac sa mi páčilo, že som si učebný plán zostavila podľa svojich priorít. ”

Najviac sa mi na Akadémii samoukov páčilo, že som si učebný plán zostavila sama podľa vlastných priorít a osobných preferencií a mohla sledovať spĺňanie tohto plánu pomocou kontrolnej tabuľky, ktorú sme počas Akadémie vypĺňali.

Celkom ma dostalo, keď som na konci týždňa zistila, že s jazykom (nemčinou) som strávila až 20 hodín za týždeň! A to som mamička malého bábätka (počas akadémie 3-5 mesačného).

Jana Ďurišová

účastníčka Akadémie samoukov

Zvýšite svoje šance na pracovnom trhu

 • Konečne si budete môcť do životopisu napísať plynulú angličtinu s čistým svedomím a vedomím, že keby prišlo na pohovor v angličtine, tak budete vedieť reagovať bez mihnutia oka a v pohodičke!
 • Zvýšite svoje sebavedomie a zároveň šance na pracovnom trhu. Ak ste mamička na materskej, pripravíte sa tak na prípadné pracovné zmeny po skončení materskej.

Úspešne som absolvovala skúšky v angličtine vo Viedni.”

Ak ešte stále čakáte na vhodný čas, tak ten nepríde. Čas si treba vytvárať, a to hovorím ako čiastočne pracujúca mamička s najenergetickejším nespavcom na svete. 🙂

Vďaka metódam a odporúčaniam som našla v sebe energiu vytvoriť si počas týždňa minimálne 12 hodín a neľutujem ani minútku, pretože môj progres je naozaj viditeľný. V Akadémii som si to naozaj užívala, kecanie so spolužiakmi - to  boli neskutočne hodiny a ja som počas toho kočíkovala, upratovala, varila, piekla, prala, šoférovala. Začala som počúvať podcasty viac a viac im rozumieť, čo ma obohacuje nielen v mojej práci, ale aj v osobnostnom rozvoji.

Úspešne som absolvovala skúšky vo Viedni, aj keď som sa zapotila. Bola to písomná, ústna a praktická skúška v angličtine.

Som oveľa odvážnejšia, keď mám niečo vybaviť v angličtine, keď nefunguje nejaká aplikácia tak hneď píšem a zisťujem. 

Danka Zvrškovec Ďuranová

účastníčka Akadémie samoukov

Splnil som si sen: začal som podnikať v angličtine.”

Vždy bolo mojím snom podnikať online a predávať svoje služby do USA. Ako marketingový konzultant som 20 rokov žil v presvedčení, že to nedokážem, lebo nemám talent na učenie sa jazykov.

Až som stretol Lydku, ktorá mi ukázala úplne nové metódy a postupy, o ktorých som dovtedy vôbec nepočul. Zistil som, že mať TALENT je jeden OBROVSKÝ mýtus, ktorý ma zbytočne držal späť.

Výsledok? Pred pár mesiacmi som spustil podnikanie v angličtine a mám nadšených klientov z Austrálie, Južnej Afriky, Veľkej Británie, ale aj z USA a Kanady. Konzultujem s nimi v angličtine, natáčam im videá v angličtine, a to všetko s ľahkosťou.

Jedinú vec, ktorú by som na tom všetkom zmenil, je to, aby som Lydku s jej know-how stretol o 20 rokov skôr.

Erik Hoffmann

účastník Akadémie samoukov

Koľko stojí Akadémia samoukov?

Akadémiu samoukov si môžete vybrať v 2 balíkoch: ŠTANDARD alebo VIP.

Akadémia samoukov ŠTANDARD

 • Doživotný prístup k videokurzu Majster jazykov – 70 videí (spolu cca. 20 hodín)v hodnote 997 EUR
 • Učebný plán na mieru (cez vstupný dotazník)75 EUR
 • Systematický postup učením: 9 týždenných videí a úloh – 135 EUR
 • Interaktívna motivačná tabuľka na zapisovanie a sledovanie učenia a pokrokov + ''Vysvedčenie'' na konci kurzu – 197 EUR
 • Neobmedzené konverzácie s ostatnými samoukmi – 180 EUR
 • 3 živé webináre, pričom do vysielania sa môžu naživo pridať všetci účastníci. Jeden z webinárov bude s Lýdiou Machovou osobne 150 EUR
 • 9-týždňová podpora certifikovaných mentoriek vo facebookovej skupinke – jazykové mentorky budú vaše učenie sledovať a pravidelne vyhodnocovať štatistiky, aby ste videli, ako ste na tom v porovnaní so spolužiakmi – 180 EUR
 • Súťaže na udržanie motivácie počas celého kurzu + Sieň slávy pre akčných – 135 EUR

+ BONUS v hodnote 67 EUR ZDARMA

 • Účasť v Ceste samouka Slovíčka na udržanie motivácie pred začiatkom Akadémie samoukov

Hodnota Akadémie samoukov ŠTANDARD je minimálne

2116 EUR / 54 349 Kč

Vy ju však TERAZ môžete mať v špeciálnej zľave len za

497 EUR / 12 997 Kč

(414 EUR + DPH)

Akadémia samoukov VIP

Všetko, čo v Akadémii samoukov ŠTANDARD + navyše:

 • + Komorná atmosféra v skupine max. 5 účastníkov – 50 EUR
 • Osobná podpora mentorky, ktorá vám bude k dispozícii takmer kedykoľvek – 250 EUR
 • + VIP webinár s Lýdiou Machovou osobne v úzkom VIP kruhu – 185 EUR
 • + Týždenné online konzultácie s mentorkou + individuálne vyhodnotenie vášho učenia – 480 EUR
 • + Certifikát absolventa doručený poštou po skončení Akadémie samoukov – 20 EUR
 • + 45-minútová individuálna konzultácia s mentorkou na začiatku kurzu – 70 EUR 
 • + Balíček samouka dodaný poštou (darčekové predmety a Pracovný zošit) – 22 EUR
 • + Pretrvávajúca emailová podpora mentorky mesiac po skončení kurzu 75 EUR

+ BONUS v hodnote 67 EUR ZDARMA

 • Účasť v Ceste samouka Slovíčka na udržanie motivácie pred začiatkom Akadémie samoukov

Hodnota Akadémie samoukov VIP je minimálne

3268 EUR / 83 939 Kč

Vy ju však TERAZ môžete mať v špeciálnej zľave len za

1197 EUR / 30 997 Kč

(997,50 EUR + DPH)

Táto špeciálna ponuka platí už len: 

S nami nič neriskujete

14-dňová garancia vrátenia peňazí

Ak si zakúpite vstup do online kurzu Akadémia samoukov a zistíte, že ste sa nedozvedeli, ako sa jazyky dajú učiť jednoducho a efektívne, alebo že neviete moje rady okamžite aplikovať do praxe, alebo skrátka nebudete spokojní s obsahom videokurzu z iných dôvodov, stačí nám v priebehu prvých 14 dní od začiatku kurzu napísať e-mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám okamžite vrátime plnú sumu. Bez pýtania sa zbytočných otázok.

Dávam vám na to slovo ako zakladateľka Jazykového mentoringu.

Splňte si konečne svoj sen a pridajte sa aj vy

k stovkám úspešných účastníkov.

0
ľudí sa zúčastnilo Akadémie samoukov
0
jazykov
0
hodín učenia sa v priemere za týždeň

Mohlo by vás ešte zaujímať...

(pre zobrazenie odpovede kliknite na otázku)

• Môžem sa pridať do Akadémie samoukov aj neskôr?

Samozrejme, miesto v jesennej Akadémii samoukov si môžete objednať aj neskôr, ale ak chcete zdarma získať špeciálny bonus v podobe ďalšieho kurzu, Cesty samouka: Slovíčka, objednajte si ju teraz. Neskôr, keď spustíme registrácie pre ostatných záujemcov, Akadémia samoukov už bude bez bonusu.

•  Dá sa kurz zaplatiť na splátky?

Áno, dá. Počet mesačných splátok, na ktoré je možné rozdeliť platbu, aj výsledná suma pri platbe na splátky sú vždy uvedené v objednávkovom formulári, stačí zakliknúť možnosť “Zaplatím na splátky”. Prvá splátka je splatná do 4 dní od objednávky a ďalšie vždy po mesiaci.

• V čom je Akadémia iná od kurzu Cesta samouka?

Akadémia samoukov sa líši od Cesty samouka hlavne tým, že ide omnoho viac do hĺbky. Cesta samouka je o jednej priorite, napr. o počúvaní alebo o slovíčkach. V Akadémii sa zameriavate na viacero oblastí jazyka naraz. Pomocou nášho vstupného dotazníka zistíte, ktoré 3 oblasti sú pre vás momentálne najdôležitejšie, aby ste čo najrýchlejšie dosiahli svoje ciele. Učenie sa v Akadémii samoukov je preto oveľa komplexnejšie a rozmanitejšie. Akadémia samoukov trvá o 5 týždňov viac, obsahuje viac webinárov a hlavne, svoje učenie si nezapisujete do jednoduchého Denníka samouka, ale do prepracovanej Motivačnej tabuľky, ktorá vám sama spočíta všetky čísla, ktoré o svojom učení potrebujete poznať: koľko času ste venovali učeniu? Ako plníte plán? Akadémia samoukov je náš najlepší program na učenie sa jazyka – intenzívne sa ponoríte do učenia a výsledky na seba nenechajú čakať!

• Koľko času mi Akadémia samoukov zaberie?

Keďže Akadémia samoukov je intenzívny kurz, na učenie by ste si v nej mali vyhradiť zhruba 30 - 60 minút denne. Nemusíte sa však obávať, veľa aktivít sa dá v Akadémii vykonávať aj počas robenia iných vecí, takže budete stíhať, aj keď máte toho veľa. Navyše, máme skúsenosť, že aj tí najzaneprázdnenejší Akademisti si na učenie zvyknú nájsť aj oveľa viac než hodinu denne, napriek tomu že to na začiatku vôbec nepredpokladali. Na základe tabuliek od doterajších 1976 Akademistov vieme povedať, že priemerný počet hodín, ktoré naši Akademisti týždenne trávia učením sa jazyka počas dvoch mesiacov Akadémie, je až 8,7 hodiny! Väčšina z nich si pritom na začiatku myslela, že si sotva nájdu 15 minút denne. Celá Akadémia je nastavená tak, aby vás učenie vyslovene bavilo, a vtedy si človek s radosťou nájde čas, aj keď si to predtým nevedel predstaviť. Nechajte sa strhnúť zábavným učením aj vy. 🙂

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Majster jazykov a Akadémia samoukov sú jedinečné práve tým, že ukazujú univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Vnútri videokurzu nájdete konkrétne odporúčané zdroje pre 6 jazykov: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu a taliančinu, avšak počas 4 rokov praxe sme mali v našich kurzoch samoukov, ktorí dokázali metódy z Majstra jazykov úspešne aplikovať na učenie až 30 rôznych cudzích jazykov, medzi nimi napríklad aj kórejčiny, arabčiny, jazyka pašto či afrického jazyka wolof.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne?

Aj to sa môže stať. Pre takéto prípady na všetky naše kurzy platí 14-dňová garancia vrátenia peňazí, ktorá začína plynúť vždy od začiatku kurzu. Takže stačí, ak nám do 14 dní od začiatku Akadémie samoukov napíšete mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám vrátime peniaze v plnej výške. S nami nikto neriskuje.

• Na akej úrovni musím mať cudzí jazyk?

Rovnako ako Majster jazykov, aj Akadémia je určená pre mierne pokročilých až pokročilých, teda nie pre úplných začiatočníkov (pre tých máme druhý videokurz: Kľúč k jazykom). Nemusíte sa však obávať, často sa stretávame s tým, že sa ľudia vo svojej úrovni podceňujú 🙂 Ak ste sa už svoj cudzí jazyk učili aspoň pol roka, ovládate aspoň základné frázy, aspoň trochu rozumiete, možno ste sa ho učili v škole alebo pred niekoľkými rokmi v jazykovke, pokojne sa k nám pridajte. V skupinke si navzájom poradíme aj jednoduchšie materiály na učenie.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no určite je výhodou, pretože v uzavretej skupine na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si, motivujeme sa, zdieľame svoje pokroky, aj žrebujeme súťaže. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť účet aj pod pseudonymom, len pre účel účasti v kurze. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov, ani nemusíte byť mimo našej skupiny nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity. 🙂 Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na Facebooku pod vlastným menom, ale vymysleným, pri posielaní žiadosti do Facebookovej skupiny nám v odpovedi na kontrolnú otázku napíšte e-mailovú adresu, na ktorú ste si kurz objednali, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupiny púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného. A ak si účet na Facebooku predsa len nechcete zakladať, nevadí, všetky organizačné informácie a úlohy posielame aj e-mailom, akurát sa nebudete môcť zúčastniť našich súťaží.

• Môžem si videokurz objednať na firmu?

Áno, v prihlasovacom formulári môžete zaškrtnúť okienko “Potrebujem vystaviť faktúru”, a vtedy sa vám zobrazí priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je platcom DPH, takže pokiaľ si viete kurz objednať cez inú SRO, ktorá je platcom DPH, vyjde vás kurz ešte lacnejšie.

• Môžem sa pridať do Akadémie samoukov aj neskôr?

Samozrejme, miesto v jesennej Akadémii samoukov si môžete objednať aj neskôr, ale ak chcete zdarma získať špeciálny bonus v podobe ďalšieho kurzu, Cesty samouka: Slovíčka, objednajte si ju teraz. Neskôr, keď spustíme registrácie pre ostatných záujemcov, Akadémia samoukov už bude bez bonusu.

•  Dá sa kurz zaplatiť na splátky?

Áno, dá. Počet mesačných splátok, na ktoré je možné rozdeliť platbu, aj výsledná suma pri platbe na splátky sú vždy uvedené v objednávkovom formulári, stačí zakliknúť možnosť “Zaplatím na splátky”. Prvá splátka je splatná do 4 dní od objednávky a ďalšie vždy po mesiaci.

• V čom je Akadémia iná od kurzu Cesta samouka?

Akadémia samoukov sa líši od Cesty samouka hlavne tým, že ide omnoho viac do hĺbky. Cesta samouka je o jednej priorite, napr. o počúvaní alebo o slovíčkach. V Akadémii sa zameriavate na viacero oblastí jazyka naraz. Pomocou nášho vstupného dotazníka zistíte, ktoré 3 oblasti sú pre vás momentálne najdôležitejšie, aby ste čo najrýchlejšie dosiahli svoje ciele. Učenie sa v Akadémii samoukov je preto oveľa komplexnejšie a rozmanitejšie. Akadémia samoukov trvá o 5 týždňov viac, obsahuje viac webinárov a hlavne, svoje učenie si nezapisujete do jednoduchého Denníka samouka, ale do prepracovanej Motivačnej tabuľky, ktorá vám sama spočíta všetky čísla, ktoré o svojom učení potrebujete poznať: koľko času ste venovali učeniu? Ako plníte plán? Akadémia samoukov je náš najlepší program na učenie sa jazyka – intenzívne sa ponoríte do učenia a výsledky na seba nenechajú čakať!

• Koľko času mi Akadémia samoukov zaberie?

Keďže Akadémia samoukov je intenzívny kurz, na učenie by ste si v nej mali vyhradiť zhruba 30 - 60 minút denne. Nemusíte sa však obávať, veľa aktivít sa dá v Akadémii vykonávať aj počas robenia iných vecí, takže budete stíhať, aj keď máte toho veľa. Navyše, máme skúsenosť, že aj tí najzaneprázdnenejší Akademisti si na učenie zvyknú nájsť aj oveľa viac než hodinu denne, napriek tomu že to na začiatku vôbec nepredpokladali. Na základe tabuliek od doterajších 1976 Akademistov vieme povedať, že priemerný počet hodín, ktoré naši Akademisti týždenne trávia učením sa jazyka počas dvoch mesiacov Akadémie, je až 8,7 hodiny! Väčšina z nich si pritom na začiatku myslela, že si sotva nájdu 15 minút denne. Celá Akadémia je nastavená tak, aby vás učenie vyslovene bavilo, a vtedy si človek s radosťou nájde čas, aj keď si to predtým nevedel predstaviť. Nechajte sa strhnúť zábavným učením aj vy. 🙂

• Na aký jazyk viem videokurz využiť?

To je na tom to najlepšie: akýkoľvek, hlavne ak je to európsky jazyk! 🙂 Videokurz Majster jazykov a Akadémia samoukov sú jedinečné práve tým, že ukazujú univerzálne techniky na naučenie sa akéhokoľvek jazyka. Vnútri videokurzu nájdete konkrétne odporúčané zdroje pre 6 jazykov: angličtinu, nemčinu, španielčinu, francúzštinu, ruštinu a taliančinu, avšak počas 4 rokov praxe sme mali v našich kurzoch samoukov, ktorí dokázali metódy z Majstra jazykov úspešne aplikovať na učenie až 30 rôznych cudzích jazykov, medzi nimi napríklad aj kórejčiny, arabčiny, jazyka pašto či afrického jazyka wolof.

• A čo ak mi takýto spôsob učenia sa nesadne?

Aj to sa môže stať. Pre takéto prípady na všetky naše kurzy platí 14-dňová garancia vrátenia peňazí, ktorá začína plynúť vždy od začiatku kurzu. Takže stačí, ak nám do 14 dní od začiatku Akadémie samoukov napíšete mail na info@jazykovymentoring.sk a my vám vrátime peniaze v plnej výške. S nami nikto neriskuje.

• Na akej úrovni musím mať cudzí jazyk?

Rovnako ako Majster jazykov, aj Akadémia je určená pre mierne pokročilých až pokročilých, teda nie pre úplných začiatočníkov (pre tých máme druhý videokurz: Kľúč k jazykom). Nemusíte sa však obávať, často sa stretávame s tým, že sa ľudia vo svojej úrovni podceňujú 🙂 Ak ste sa už svoj cudzí jazyk učili aspoň pol roka, ovládate aspoň základné frázy, aspoň trochu rozumiete, možno ste sa ho učili v škole alebo pred niekoľkými rokmi v jazykovke, pokojne sa k nám pridajte. V skupinke si navzájom poradíme aj jednoduchšie materiály na učenie.

• Nemám účet na Facebooku, prídem o niečo?

Mať účet na Facebooku nie je podmienkou účasti v Akadémii samoukov, no určite je výhodou, pretože v uzavretej skupine na Facebooku sa všetci podporujeme, radíme si, motivujeme sa, zdieľame svoje pokroky, aj žrebujeme súťaže. Ak ste teda zarytým odporcom Facebooku, nevadí, chápeme. No môžete si založiť účet aj pod pseudonymom, len pre účel účasti v kurze. Nemusíte si tam dávať fotku, nemusíte si pridávať žiadnych priateľov, ani nemusíte byť mimo našej skupiny nijako aktívni a zároveň neprídete o podporu komunity. 🙂 Ak si teda zvolíte možnosť, že nebudete na Facebooku pod vlastným menom, ale vymysleným, pri posielaní žiadosti do Facebookovej skupiny nám v odpovedi na kontrolnú otázku napíšte e-mailovú adresu, na ktorú ste si kurz objednali, aby sme si vás vedeli priradiť. Do skupiny púšťame výlučne prihlásených účastníkov, nikoho iného. A ak si účet na Facebooku predsa len nechcete zakladať, nevadí, všetky organizačné informácie a úlohy posielame aj e-mailom, akurát sa nebudete môcť zúčastniť našich súťaží.

• Môžem si videokurz objednať na firmu?

Áno, v prihlasovacom formulári môžete zaškrtnúť okienko “Potrebujem vystaviť faktúru”, a vtedy sa vám zobrazí priestor na vpísanie IČO a DIČ. V prípade potreby je možné položku na faktúre upraviť, aby lepšie vystihovala, že ide o jazykové vzdelávanie – stačí, ak nám napíšete e-mail na info@jazykovymentoring.sk a radi vám s tým pomôžeme. Firma Jazykový mentoring s.r.o. je platcom DPH, takže pokiaľ si viete kurz objednať cez inú SRO, ktorá je platcom DPH, vyjde vás kurz ešte lacnejšie.

Tak čo, pridáte sa k nám aj vy?

Lepšia šanca tu už nebude!

Nezmeškajte túto jedinečnú ponuku a pridajte sa k nám aj vy! Akadémia samoukov je náš najlepší program na učenie sa jazyka – intenzívne sa ponoríte do učenia a výsledky na seba nenechajú čakať!

Táto špeciálna ponuka platí už len: 

P.S.: Stručné zhrnutie špeciálnej ponuky pre absolventov Cesty samouka: Rozprávanie: 

Akadémia samoukov je online kurz, v ktorom si ľudia zlepšujú akýkoľvek cudzí jazyk pod dohľadom polyglotky Lýdie Machovej a jej tímu. Kurz bude prebiehať od 18. októbra do 19. decembra 2021, teda 9 týždňov. Ak si Akadémiu samoukov kúpite teraz, získate k nej ako bonus kurz Cesta samouka: Slovíčka, ktorý bude prebiehať ešte pred začiatkom Akadémie samoukov, od 8. septembra do 10. októbra 2021. Na základe detailných videí o metódach na učenie sa jazykov budete dostávať pravidelné týždenné úlohy, ktoré budete počas kurzu plniť: v praxi to znamená venovať sa jazyku približne hodinu denne.

Ak vám kurz nebude z akéhokoľvek dôvodu vyhovovať, stačí nám počas 14 dní od začatia napísať e-mail a dostanete celú zaplatenú sumu naspäť na svoj účet, takže naozaj nemáte čo stratiť. Pridajte sa aj vy a začnite sa učiť jazyk zábavne a oveľa efektívnejšie než v škole. Už takmer 2000 ľudí si týmto kurzom prešlo a ich nadšené reakcie si môžete prečítať vyššie na tejto stránke.