Nejdú a nejdú tie jazyky NALIAŤ do hlavy? 

Lydka lievik

Vďaka jednoduchým metódam, ktoré sa na školách neučia a ktoré vám predstavím vo videách, som sa naučila hovoriť plynule 7 svetovými jazykmi. A to som nikdy nebola jazykovo zdatná. 

Prihlás sa, odhaľ metódy a pripoj sa k tisícom ľudí, ktorí sa už učia oveľa rýchlejšie než ich vrstevníci!

Mám záujem aj o dodatočné tipy, informácie a ponuky o učení sa jazykov posielané emailom a súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov na tento účel v súlade s podmienkami ochrany osobných údajov. Som si vedomý toho, že svoj súhlas môžem kedykoľvek odvolať.

Volám sa Lýdia Machová, mám 28 rokov a pracujem ako jazyková mentorka a tlmočníčka. Bez toho, aby som niekedy žila v zahraničí, sa dnes plynulo dorozumiem v 7 cudzích jazykoch. Som presvedčená, že spôsob výučby jazykov na školách je zastaralý a neefektívny. Vďaka internetu sa dnes jazyky dajú učiť omnoho efektívnejšie a zábavnejšie.

Šírim po svete metódy, ktoré využívajú polygloti, teda ľudia, ktorí hovoria na vysokej úrovni niekoľkými (aspoň 5) cudzími rečami. O efektívnosti týchto metód sa presvedčili už tisíce ľudí, ktorým som pomohla dosiahnuť plynulosť v jazyku, ktorý sa predtým neúspešne učili niekoľko rokov.

Na jazyky nepotrebujete talent. Každý z nás sa dokáže naučiť anglicky, nemecky, francúzsky či akýkoľvek iný jazyk. Stačí len vedieť, ako na to.