Áno, aj ja sa chcem naučiť, ako sa efektívne naučím angličtinu, nemčinu či akýkoľvek iný jazyk od nuly ako samouk, a preto sa prihlasujem na seminár Kľúč k jazykom

v utorok 20. júna alebo vo štvrtok 29. júna v Bratislave (16:00 - 20:00)

v kaviarni Educafé (neďaleko Trnavského mýta)

Čo je zahrnuté v cene:

4-hodinová prednáška expertky na učenie sa jazykov ako samouk: s detailným návodom, ako sa jazyk učiť od nuly

podrobné rady o metódach, učebniciach a iných materiáloch, ktoré umožňujú naučiť sa akýkoľvek cudzí jazyk, priamo použiteľné v praxi

konkrétne ukážky, ako s dostupnými materiálmi pracovať

pracovný zošit na zapisovanie si poznámok

občerstvenie počas seminára

diskusia na záver s možnosťou prediskutovať individuálne otázky a problémy s jazykovou mentorkou

prístup do exkluzívnej uzavretej skupiny na Facebooku na podporu pretrvávajúcej motivácie do učenia

BONUS: Príloha v pracovnom zošite: Úskalia 5 jazykov a ako ich zvládnuť

BONUS: Ako na to idú polygloti? Detailné rady o 5 najpoužívanejších metódach dostupných cez svetové jazyky (EN, DE, FR, ES)

ako sa učiť cudzie jazyky

"S Lydkou som spolupracoval len pol roka a pomohla mi nájsť metódy, vďaka ktorým som sa za posledný polrok posunul v angličtine ďalej, ako za 20 rokov večného začiatočníka."

Erik Hoffman

Lydka, až teraz po xxxx rokoch učenia sa angličtiny som pri tvojom systéme pochopila, ako mám postupovať. ĎAKUJEM VEĽMI!

Dana Lasicková

ÁNO ÁNO ÁNO!!!! Seminár by som odporučila každému, aby sa z nás stratil ten strach z učenia sa jazykov a hlavne kôli tomu, že Lýdia ponúka tak zaujímavé a celkom odlišné metódy učenia sa jazyka. Jej metódy sú priam šokujúce :-))))) Šokujúco jednoduché a účinné :-))))))

Petra Koleková

Tento seminár bol veľmi, veľmi podnetný. Vďaka nemu sa ku mne dostali  komplexné a ucelené imformácie, ktoré som potrebovala, aby som sa už konečne pohla z miesta večného začiatočníka. Najprínosnejší bol pre mňa ucelený systém ako pracovať s učebnicou a postupovať v učení bod po bode ... úplne od začiatku.

Zdenka Vančová

V prípade, že so seminárom Kľúč k jazykom nebudete spokojný/-á, stačí mi to bez udania dôvodu na seminári oznámiť a dostanete späť celú zaplatenú sumu v rámci 100% garancie spokojnosti. Bez pýtania sa otázok alebo vysvetľovania.

Potrebujete poradiť?

Lýdia Machová

lydia@jazykovymentoring.sk

+421 950 590 064

 

Bolo to úžasné. Bola tam neskutočne pozitívna energia. Seminár mi pomohol pozrieť sa na učenie jazykov z úplne iného pohľadu. Pre mňa to je absolútne praktický návod ako sa jazyk učiť sama, čo robiť, čo naopak nerobiť, čo môžem očakávať a že je to úplne v poriadku, ak nie som v písaní, gramatike a výslovnosti dokonalá. 

Alena Jurkasová

Rada vám na seminári vysvetlím, ako sa jazyky dajú učiť aj bez učiteľa, pomocou kníh a iných materiálov pre samoukov, ktoré sú bežne dostupné cez internet (mnohé dokonca zadarmo). Ak už ovládate svetový jazyk, je vám týchto materiálov dostupných ešte viac, a ja vám presne ukážem, ako s nimi pracovať.

Po skončení seminára sa môžete pustiť do učenia sa nového jazyka, a som presvedčená, že ak urobíte to, čo vám poviem, do pol roka sa viete zbežne dohovoriť v danom jazyku a do dvoch rokov ho budete vedieť používať úplne bez problémov. Mnohí označili moje prednášky a semináre za revolučné. Presvedčte sa o účinnosti mojich metód aj vy sami.  

Lýdia Machová